Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1939) ruti válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


ruti
Közösségépítő

naszóval...én is beszámolok tőmondatokban, mert most jutottam pc elé, ha "én sem bántok meg senkit" (ez milyen szöveg már, mé' bántanál meg, akit nem érdekel, ne olvassa a topic-ot ;] )

*vasárnap hajnal: M2 -> M0 -> M3: mint kés a vajban (persze, mert időben indultunk, ugyanis tavaly a kertek alatt mentünk, és bedugultunk röpke 2 órára)

*újdonság volt a rendőri forg.irányítás + parkoltatás kulturáltan, semmi káosz, nincs fejetlenség, tetszett

*kapun belépve a VEZESD.HU-t népszerűsíteni hivatott fekete-piros cuccban enyhén fullos macska, jó hogy addigra csak 2 sörön túl voltam túl, mert nagyobb bátorságomban megkértem volna valamire ... a kezét
(aztán a célegyenes végi operatőr srác is "megtalálta", ha emlékeztek, a race2 előtti szünetben asszem)

*szóval kb 7:45, a Gold4-en még éppen lehetett válogatni helyet...nem volt kérdés a hely, csakis a bevált 1-es kanyar, AZ előzési pont, szembe a kivetítő...a tribün középmagasságában... helyben vagyunk (látom sokan voltunk Gold4-en, lehet egymás közelében, és nem is tudjuk :) )

*hát a warm up-ra bizony a tribününk megtelt, a melegítés kezdése előtt 20 perccel már csak lépcsőre lehett kucorodni...nem alaptalanul mondta Lantos Andris, hogy a Gold4 a legjobb hely a legkitartóbbaknak

*terveim szerint minden lényegeset venni próbáltam kamerával, de igazából úgyis leszedem HD-ban, meg összegyűjtöm a YT-videókból a jobbakat, jövőre csak a hangulatot fogom venni...mert az bizony nem megy át a képernyőn, és LEÍRHATATLAN

*az első futamot visszanézve, abból a koccból Norbi nagyon szerencsésen jött ki, ha nincs ott O'Young Norbi beforog, és VÉGE...de szerencsére megtámaszkodott a seat-on, és versenyben maradt

*fájó pont volt az az egy pozíció, amit Coronel az utolsó körben elvett...azért érdemes visszanézni azt a kört Coronel szempontjából :R , a rutin meg az évek...el kell ismerni

*Auto GP-re fölmentünk próbaképpen a 12-13-as kanyarba, hát a lelátó kongott, abszolut nem jött át semmi a hangulatból...roham vissza a race2-höz helyet (vissza)szerezni a Gold4-en...máshova, de sikerült

*Race2: arról a startól nincs mit mondani...a tribün majd leszakadt...szokva vagyok a hangzavarhoz és szurkoláshoz kézimeccsről, de ettől felállt a szőr a hátamon...ott senki nem volt csöndben, le a kalappal :R

*a "maradj ülveeee"-t 1-2-szer én is elordítottam az elején, csak úgy megszokásból...de igazából nem bántam, úgysem lehet végigülni, ez így volt rendjén!

*a csajok olyan lassan értek körbe, hogy ráuntunk, szétszívott a nap, elfogyott a sör, Thomson ladáját mindig megtapsoltam, így a többi orosz gépcsodát fájó szívvel, de kihagytam, elindultunk haza, viszonylag a "nagy tömeg" levonulása után

*paddock-ban nem voltam idén, maradtam le valamiről? tömeg volt? meddig lehetett közel férkőzni?

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült :B

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.