Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) - = Zk = - válasza ß3NC33 (#1849) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tavaly, hogy második volt, leakartam stagediving-olni a célegyenessel szembeni tömegbe. ne viccelj :C

(#1850) Motion_Blur
ettől fosok én is. remélem 3 kört kibír Norbi! :F
4,5mperc..remélem elég 3 körre

2 kör, és 3,475... hmm.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1852) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#1851) üzenetére


- = Zk = -
félisten

körönként 1 mpercet ver Menu Norbira... fck :W

utolsó kör...plsplspls:R

MEGNYERTEEEEEE!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1853) ß3NC33 válasza - = Zk = - (#1852) üzenetére


ß3NC33
tag

Meg lesz ez!! :C

Gyönyörű rajt volt :R

[ Szerkesztve ]

(#1854) capulet75 válasza zoo8800 (#1828) üzenetére


capulet75
addikt

Na ennyit az esélytelen dumádról.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1855) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

És megcsináltaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1856) shteer válasza Motion_Blur (#1855) üzenetére


shteer
titán

:))

..szerintem jónak tűnik

(#1857) capulet75


capulet75
addikt

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :R :C :R :C :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1858) - = Zk = - válasza Motion_Blur (#1855) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hazai pályán! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1859) Overlocker


Overlocker
veterán

Ezazzzzzz! Gyönyörű volt! :C :C :C

(#1860) Templomegere


Templomegere
senior tag

:C :R

(#1861) capulet75


capulet75
addikt

Az a rajt, az valami elképesztő volt!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1862) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Alig hiszem el!
Gyonyoru rajt es sima gyozelem!!
Mint a meseben...

:C :R BRAVO NORBI!! :R :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1863) Tomics


Tomics
addikt

Michelisz 4 President !

PH! addikt since 2004

(#1864) capulet75


capulet75
addikt

Istenem, de jó ilyenkor magyarnak lenni...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1865) - = Zk = - válasza capulet75 (#1864) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pontosan..

könnyezni szabad?! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1866) ß3NC33


ß3NC33
tag

Megérte megnéznem életem első WTCC futamát! :B :R
Hihetetlen.. jó érzés volt látni Norbit és Gabit! Grat Zengő team!

- = Zk = -: :K

[ Szerkesztve ]

(#1867) Chosen


Chosen
addikt

Hihetetlen!!! :C :R Grat Norbi :C Gyönyörű győzelem! :C

[ Szerkesztve ]

(#1868) capulet75 válasza - = Zk = - (#1865) üzenetére


capulet75
addikt

Én már túl vagyok rajta. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1869) Sundesz


Sundesz
őstag

Szép volt Norbi!!! Szép volt Gabi, Zengő Team! Olyan jó tehetséges magyar versenyzőknek és csapatnak szurkolni. :R

Hörcsög Powa'

(#1870) z00li


z00li
senior tag

Így tévén át is óriási élmény volt, akkor milyen lehetett élőben? :B Grat a fantasztikus eredményhez! :C :C :C :R :R :R

(#1871) torcsrent válasza - = Zk = - (#1865) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Szabad könnyezni is.

Ezért lökdösik ki folyamatosan, mert féltik az öregek az első helyeiket a fiatal magyartól, aki pedig némán tűri mindezt. Ilyen sportszerű választ ad, utcahosszal nyer :K
Grat Norbi :C :R

Így már nagyon bánom, hogy nem mentem el szurkolni :W

[ Szerkesztve ]

(#1872) Lokids


Lokids
addikt

Ez nagyon szép volt.
A rajtnál kicsit aggódtam, hogy esetleg előbb indult a kelleténél. De nem, tényleg ilyen szépet rajtolt. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#1873) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

M2-n most ismétlik a futamokat, ha valaki lemaradt volna róluk.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1874) zoo8800 válasza zoo8800 (#1828) üzenetére


zoo8800
veterán

El se hiszem :DD :DD :DD

rip and tear, until it is done

(#1875) capulet75


capulet75
addikt

Párom nagymamája (87 éves, forma1 fanatik) végigszurkolta az egész versenyt. Annyira aranyos, vágja a szakkifejezéseket, tiszta mániákus. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1876) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

úú, de b+ hogy nem voltam kint -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1877) capulet75 válasza zoo8800 (#1874) üzenetére


capulet75
addikt

Na ugye. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1878) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

zárójeles megjegyzés:

amit az M2-n Mezei kommentálás néven művel, az már komolyan szégyellni való... főleg ahhoz képest amit Csuti Laciék csináltak az Eurosporton, mert valahogy úgy kell ezt csinálni :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1879) capulet75 válasza Motion_Blur (#1878) üzenetére


capulet75
addikt

Nézem én is megint, és pont azon gondolkoztam hogy mennyire vérszegény ez a kommentár. :(

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1880) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#1878) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A rajt egy vicc volt lelkesedésben, aztán lemaradt Gabi büntetéséről, ráadásul nem tudta, hogy az övé a 27-es rajtszám. Amikor 4,5-ről 3,5-re csökkent Norbi előnye, akkor szemre megállapította, hogy nőt egy kicsit.
Ez így nagyon gáz volt, főleg az eurosportos után. Így nagyon durván kijött a minőségbeli eltérés, nem is tudom, hogy Gyulám ettől jobb, vagy rosszabb lett volna. :(

(#1881) - = Zk = - válasza [CS]Blade2 (#1880) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezért nézem angolul, ha tehetem ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1882) Peat;) válasza Motion_Blur (#1878) üzenetére


Peat;)
veterán

Állami versus kereskedelmi, ebben minden benne van szerintem, hol milyen erények számítanak. Persze ellenpéldának ott az f1, félpéldaként, hiszen láttuk kik ültek ott.

Gratula Norbinak és a csapatnak, első futamon Gábor is jól nyomta. Jó érzés látni hogy nemcsak nekünk, de az egész WTCC közegnek milyen szimpatikus a csapat és Norbi, remélhetőleg a BMW is realizálja ezt és hogy a legjobb BMW eredményeket idén magasan Norbi tudja elérni, csak volt galamb meg lökdösődés ami hátráltatta.

[ Szerkesztve ]

(#1883) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#1880) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg a végén a magyar madár, magyar rigó, magyar galambos "eszmefuttatás"... tényleg nem százas a faszi...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1884) zoo8800 válasza Peat;) (#1882) üzenetére


zoo8800
veterán

Az F1-ben a Czollner-féle Retek klub szerencsétlenkedés után valódi megváltás az MTV-s F1-közvetítés.
Itt pont fordítva van. :)

rip and tear, until it is done

(#1886) SaNyEe válasza z00li (#1870) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

hát .. tömören .. jóvót' :DDD

-- end of transmission --

(#1887) rocket


rocket
nagyúr

Gratula Norbinak, nagyon jo volt kint a hangulat, sajnos hogy fizetni kellett Magyar penztarcahoz merten se sokat, igy joval kevesebben voltak mint tavaly, dehat mostmar banhatja aki nem jott ki :)

MOL buszjarat nagyon jol szervezett volt, kifele, es visszafele is csak annyit kellett tenni felszallni a buszra es leulni.

Hangban az Auto GP verte magasan a mezonyt, iszonyat jo volt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1888) SaNyEe válasza rocket (#1887) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Sajnos? Sztem tök normális, hogy valamiért valamit kap az embör, nade mind1 :) Nem értem mi ez a rugózás 3.000Ft-n, vagy 6.000Ft-n ha paddockba is menni akar az ember, komolyan ...

Rettenetesen jó élmény volt, ha lesz rá lehetőségem jövőre is megyek.

-- end of transmission --

(#1889) rocket válasza SaNyEe (#1888) üzenetére


rocket
nagyúr

Arra irtam a sajnost, hogy kevesebben voltak, mert fizetni kellett.
Ha minden igaz jovore nem lesz mar WTCC a Hungaroringen.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1890) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megnéztem a futamot angol Eurosportos kommentárral, javaslom mindenkinek :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1891) ruti válasza Motion_Blur (#1890) üzenetére


ruti
Közösségépítő

most érek haza a Ringről, látom pörög a topic, HELYES!, majd később belefogok visszaolvasni

NAGYON NAGY VOLT EZ A NAP, szénnné égtem a Gold 4-en, de MEGÉRTE :C

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1892) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"Elhiteti velünk Michelisz, mi is meg tudjuk csinálni, odaérhetünk! Visz minket magával, sodor a boldogság árban, és ez az a pillanat, amitől felemelt fejjel belekiabálhatunk a recesszióban vergődő, globalizációs agyrém-világunkba: Hajrá magyarok!!!"

:R

ruti: én eddig akárhányszor kint voltam Ringen mindig sz*rrá égve jöttem haza, akkor is ha nem sütött a nap :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1893) capulet75 válasza Motion_Blur (#1890) üzenetére


capulet75
addikt

Jó volt hogy a kommentátorok Norbinak szurkoltak. Azt olvastam hogy a német kommentátorok szintén. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1894) mephi666


mephi666
nagyúr

ez valami eszméletlen 2 futam volt: sajnos csak tv-ben tudtam követni és az első futamon elszállt az 5. hely esélye, viszont a 2. mindenért kárpótolt... a rajt valami hihetetlenül jól sikerült, aztán szerencsére a kiépített előny kitartott a végéig... menu előzései után végigremegtem azt a pár kört és imádkoztam, nehogy valami balszerencse beüssön, de szerencsére NEM... egy élmény volt... remélem jövőre is lesz itthon futam, mert 100%, hogy rábeszélek pár embert és kimegyünk :K szerintem nagyon jó a pályánk: van több előzési pont és izgalmas versenyeket lehet rajta rendezni... nem is érteném, ha nem rendeznék meg itt (arról nem is beszélve, hogy azért szurkolókból sem volt hiány)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1895) SaNyEe válasza mephi666 (#1894) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Nem tudom a nézőket a TV-ben hogy mutatták, a Célegyenes tömve volt, máshol meg seholsemmi, szval némi kapacitás még volt, hogy fogadjon a pálya nézőket, de sajnos így sincs akkora érdeklődés, hogy megtömődjön teljesen a Ring :(
10 millás országhoz nézve viszont egész sokan voltunk :))

Az mondjuk persze csak az én szuperszubjektív véleményem, hogy a célegyenes csak 2 dologra jó: rajt előtt nézni a grid-et, megnézni a díjkiosztót azt kalap-kabát.

Első futamot a 10-11es kanyar közti egyenesből, a másodikat pedig a célegyenesre ráfordító (első vagy utolsó) gold-ról néztük meg, onnan más is látszott mintsem, hogy elment előttem 2kilóval valami hö-hö :DDD. ugyanez a célegyenes végi gold .. Na mondjuk ott legalább van egy előzési pont, de a susnya miatt csak az látszik.

Ki honnan nézte a versenyeket, aki a helyszínen volt?

-- end of transmission --

(#1896) Sundesz válasza rocket (#1889) üzenetére


Sundesz
őstag

Miért nem lesz jövőre? :F
Szerintem a első futam az egyik legizgalmasabb volt az idén, rengeteg előzéssel, a 2. meg egyszerűen NÓÓÓÓRBI. És azért messze itt volt a legtöbb néző is.

Hörcsög Powa'

(#1897) rocket válasza SaNyEe (#1895) üzenetére


rocket
nagyúr

Silver 3, a celegyenes rafordito kanyar kozepe, eleg nagy reszt latni onnan.
Sajnos kivetito nem volt, igy sokszor a "sotetben tapogatoztunk" az eredmenyek kapcsan, de erdekesebb volt mint az egyenesben nezni ahogy elhuznak.

Eloszor a Gold4-hez akartunk ulni, de ott nagyon kicsi a belathato terulet, igy "felaldoztuk" a jo nezoteri hangulatot a nagyobb belathato teruletert.

#1896: Sok nezo volt, de ez a 3000ft-os jegyarral se fedezte a koltsegeket, es sajnos a Hungaroring Zrt. nem jotekonysagi intezmeny, a kormany megha nem az F1-rol van szo, nem fizet a nep szorakoztatasaert.

Persze emelhetnek az arakat, de akkor meg a nezoszam megtovabb csokkene, amivel nem biztos none a bevetel, sot valoszinuleg inkabb csokkene.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1898) MaTTeS válasza rocket (#1897) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Célegyenes végén (Gold 4) volt kivetítő, előzés, rohadt jó hangulat.
Annyira tömve volt, hogy a lépcsők is széknek funkcionáltak. ;]

20perc és fent lesz Skydriveon az összes kép amit fényképezővel a hétvégén lőttem (hátha valakit érdekel :D ), majd adok linket.

(#1899) joshua7


joshua7
veterán

Mi a célegyenes végén voltunk, ott már reggel 8.15 körül sok ember volt és nagyon jó volt végig a hangulat. Valamelyik verseny után, mikor elment a fehért 1er BMW, a sofőr megállt a tribün előtt. Integetett, jó fej volt, aztán el akart indulni és lefullasztotta a Bömöst. Röhögtünk sokan. :D Aztán sokan tapsolták a pályát tisztító jobbkormányos Unimogot(?) is. :) Annak is jófej volt a sofőrje. A szériák közül az Abarth meg az olasz F3 szódával elment, viszont ez az AutoGP baromi komoly volt. Téptek nagyon és azok a hangok... :R
Norbinak természetesen hatalmas grat, a második verseny nagyon jó sikerült (az 1. sem volt rossz, és örültök Wéber 10. helyének is). Utána meg nekem is belerepült valami a szemembe a Himnusz alatt... :B

Semper Fi

(#1900) Tomics válasza joshua7 (#1899) üzenetére


Tomics
addikt

Jó rövid himnusz volt, de hát annyi baj legyen.

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.