Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2701) proof88 válasza -Mike- (#2698) üzenetére


proof88
addikt

ez most igazi vagy renderelt kép?

-Mike-: ahh pedig reménykedtem hogy megengedte a Honda :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2702) -Mike- válasza proof88 (#2701) üzenetére


-Mike-
addikt

Adobe.

(#2703) Integra


Integra
titán

:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2704) capulet75 válasza Integra (#2703) üzenetére


capulet75
addikt

Ööööö... mit látunk a képen a norbin kivül?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2705) vlevi válasza capulet75 (#2704) üzenetére


vlevi
nagyúr

Firefoxot használ :F

(#2706) Z0C! válasza Integra (#2703) üzenetére


Z0C!
őstag

Honda tulajok fóruma? :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2707) capulet75 válasza vlevi (#2705) üzenetére


capulet75
addikt

:DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2709) Integra válasza Z0C! (#2706) üzenetére


Integra
titán

ez a legnagyobb honda fórum ami létezik kicsiny országunkban, de talán más autós fórumok között is. ide ír a Norbi mindig és ő is nyitotta a topicot :))
a magyar futamra talán még crxfórumos matricánk is lesz vti mindent visz szmájlival :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2710) vlevi válasza Integra (#2709) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ez a legnagyobb honda fórum ami létezik kicsiny országunkban"
Jó, jó, de nekem nincs Hondám, én nem ismertem fel az oldalt. Még így, hogy tudom mi az, így sem jövök rá, mi utalna erre.
De így már érthető a célzás :)

(#2711) JColee


JColee
őstag

Vajon mi lett Norbi utcai bömösével?

(#2712) callmeakos válasza JColee (#2711) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó kérdés.
Ahányszor megkérdezték mindig elviccelte a választ vagy azt mondta nem tudja.
Valószínűleg továbbadják úgy, ahogy néhány éve Farfusék tették.

All→M8

(#2713) Integra


Integra
titán

marad a szín :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2714) Integra válasza vlevi (#2710) üzenetére


Integra
titán

attól még nyugodtan bereggelhetsz, a szurkesz tábor nem márkafüggő, hanem norbi függő :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2715) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

FIA ALLOCATES SAME WEIGHT TO ALL CARS

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2716) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"A Honda WTCC-s csapata már megérkezett a Motorland Aragonra, holnaptól búgnak a motorok. Tudtunkkal a Zengő Motorsport egy későbbi időpontban próbálhatja ki az új Civicet."

by Túraautó Hírblog

Nem úgy volt hogy ezen már részt vesznek Norbiék?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2717) dudikpal válasza Motion_Blur (#2716) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nem.
Valamelyik interjúban olvastam, hogy az első szabadedzés előtt 2 nappal tud először beleülni.

(#2718) Sandormaster válasza Motion_Blur (#2716) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Elvileg a tavalyi 2012-es autót tesztelheti majd ebben a hónapban, hogy azért vmi irányvonala legyen a csapatnak a beállítások terén, új verda meg majd versenyre, legalábbis e szerint: Link

(#2719) dudikpal válasza dudikpal (#2717) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Kicsit megkavarodtam.
Tehát az új autóba ül be 2 nappal előtte, addig egy tavalyival tesztel:

"Az első verseny március 24-én lesz. Mikor ülsz be a saját autódba? (A teszteken még a tavalyi autóval mennek majd.)
– A sajátomba? Március 22-én "

(#2720) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

A nagy találkozás - videóval.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2721) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Coronel marad a ROALnál.

Szeressük Coronelt, de ezzel a BMWvel ugyan fog az első 3 között végezni. Attól még hogy nincs gyári Chevy csapat, attól a Cruzeok még ott vannak. Jah a legfontosabb hogy a Hondások is megjöttek, és a Civicek technikailag sokkal fejlettebb mint a bömös, és ezeket sem mazsolák kormányozzák. Többek között ugye Norbi....

All→M8

(#2722) Motion_Blur válasza callmeakos (#2721) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bamboo-s Chevyk szerintem egyáltalán nem lesznek kiemelkedőek idén, simán el tudom képzelni hogy valamelyik gyári Honda legyen a legfőbb esélyes. Ahogy a Honda vezír is nyilatkozta, Norbira legfőképp a konstruktőri pontokban számítanak + hiába kapja Norbi ugyanazt az autót, nagyon meg kéne verni Monteiro-t meg az öreget hogy engedjék menni az összetett első helyért.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2723) Ventur@ válasza Motion_Blur (#2722) üzenetére


Ventur@
senior tag

"Bamboo-s Chevyk szerintem egyáltalán nem lesznek kiemelkedőek idén, simán el tudom képzelni hogy valamelyik gyári Honda legyen a legfőbb esélyes."
+1

Tavaly sem voltak valami kiemelkedők a Bamboo-k, ami elnézve a gyári Chevy-ket, eléggé "égő" rájuk nézve. Vagy az én emlékezetem csal :D . Ami tavalyról megmaradt nekem a Bambook-ból, az az mikor az utolsó futamon MacDowall, Muller segítségével rommá törte a Chevy-t. Kb. ennyi maradt meg róluk nekem :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2724) Male válasza Ventur@ (#2723) üzenetére


Male
nagyúr

Ez mondjuk fura is volt. A bamboos megegyezett a gyárival, vagy volt különbség az autóban is?

(#2725) proof88 válasza Male (#2724) üzenetére


proof88
addikt

nekem úgy rémlik h nem volt különbség a kocsik között. és akkor is együtt estek ki, amikor túl nagy dőlést állítottak be az egyik pályán és defektet kaptak, legalább 4 chevy az 5-ből.

(#2726) Ventur@ válasza proof88 (#2725) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igen, ez nekem is rémlik. 2012 - Salzburgring, ha emlékeztem nem csal. Ott volt tömeges Chevy gumi gond.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2727) vlevi


vlevi
nagyúr

Annakidején, még a Seat kupában, Zengőéknek is sok gumigondjuk volt, hasonló okok miatt. Aggresszívebb kerékdőléseket használtak (ahogy olvastam), mint amit kellett volna, és ez párszor megbosszulta magát.

Salzburgring viszont tényleg különleges helyzet volt ebből a szempontból. A sikánt és a célegyenes ráfordítót kivéve csak balos kanyar van benne, ráadásul egy hosszú, de nagysebességű döntött is, majdnem mint egy oválpálya.

(#2728) Integra


Integra
titán

digi interjú

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2729) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Rendelhetők a Hungaroringi WTCC jegyek, ráadásul ugyanannyi maradt az áruk mint tavaly, 3.000 Ft :))
Link
(bár nekem még azt írták inkább mailben rendeljem őket)

(#2730) vlevi válasza Sandormaster (#2729) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tavalyelőtti árakon nincs véletlenül valakinek? :D

(#2731) IreN!CuS válasza vlevi (#2730) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azt ne mond ,hogy ez a 3k sok....simán kérhetnének többet is. :U

Remélem lehet a helyszínen is venni úgy mint tavaly egyszerűbb egy fokkal,erről esetleg valakinek infó?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2732) callmeakos válasza Sandormaster (#2729) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hmmm a Paddock jegyért simán kérhetnének ennél is többet. Ez baromi jó ajánlat. Sztem meg is rendelek egyet :P

All→M8

(#2733) vlevi válasza callmeakos (#2732) üzenetére


vlevi
nagyúr

Persze, hogy nem sok az ár, én is megyek, ez nem vitás.

(#2734) ruti válasza IreN!CuS (#2731) üzenetére


ruti
Közösségépítő

valószínűleg ugyanúgy lesz, mint tavaly, lehet venni a kapuban is, csak sorbanállással :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2735) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Idén remélem még többen leszünk, várós már nagyon :))

(#2736) IreN!CuS válasza ruti (#2734) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tavaly kidobtam a haverokat a kapunál mire leparkoltam vissza sétáltam már megvolt minden , szóval nem félek a sortól úgy is 8/fél9-kor már ott leszünk ,lesz időnk :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2737) ruti válasza IreN!CuS (#2736) üzenetére


ruti
Közösségépítő

A Duna másik partján ilyen későn kel a nap? ;]
mi 7:45-kor már a helyünkön szalonnáztunk meg söröztünk :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2738) Ventur@ válasza Sandormaster (#2729) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R 3k-ért baráti ár. Tavaly is kibírtuk, idén is kifogjuk :D .

Isten lássa lelkem, hogy én fel voltam készülve arra, hogy feltolják 4-5k-ra a jegyárat, mert válság így, válság úgy, de meglepődtem, hogy maradt 3k.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2739) L4rs válasza ruti (#2737) üzenetére


L4rs
tag

Benn sütöttétek a szalonnát?
Gondolkoztam én is egy kis sütögetésen, grillezésen (olyan La Mans stílusban), akár a pályán kívül is, de nem tudom mik a szabályok, mi arra a közterület mi nem. Valakinek van infója?

(#2740) IreN!CuS válasza ruti (#2737) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az árnyákos oldal hatása :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2741) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az öreg Coronelnél még mindig van lóvé rendesen: [link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2742) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hopááhopp :) :)

All→M8

(#2743) dudikpal válasza callmeakos (#2742) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nevigyorogj kopasz! ;]

(#2744) Z0C! válasza callmeakos (#2742) üzenetére


Z0C!
őstag

Ne vigyorogj...attól még a tüske bennünk van... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2745) ruti válasza Z0C! (#2744) üzenetére


ruti
Közösségépítő

..és nem is felejtünk... :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2746) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Úgy néz ki hogy Hamilton tesója is be lett nyomva a mezőnybe: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2747) Z0C! válasza Motion_Blur (#2746) üzenetére


Z0C!
őstag

eddig 16 nevező...
nem szegényes?..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2748) Ventur@


Ventur@
senior tag

Akinek nincs Facebook-ja! A kép ott jelent meg :) .

Látványterv a Honda-tól Norbinak

Nekem így látványra van egy enyhe Repsol-os beütése. Büntett szerintem :C .

Időközben volt egy két etapos tesztje Norbinak a tavalyi Honda-val. Arról is van fent videó FB-on, de azt nem tudom, hogy lehetne megosztani, na meg a benti gépen nincs hang sem nekem (nincs hangkártya :D ), így azt sem tudom mit nyilatkozott :O .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2749) Motion_Blur válasza Ventur@ (#2748) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbi 'interjú' az első két etap után: [link]

Nyilván semmit nem lehet következtetni ebből, de nem tűnik túl lelkesnek, nincs mosolygás..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2750) callmeakos válasza Motion_Blur (#2749) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát biztos bosszantja hogy nemsokára szezonkezdet és még csak most ült bele a prototípusba, és még nem is a sajátjába. Én se repesnék örömömben ebben a helyzetben, de most az a cél hogy Norbi szokja az autót, a szerelők pedig kezdjék megtanulni az autó paramétereit, hogy Monzába már ne 0 tapasztalattal menjenek.

Egy biztos, az ismerkedésre a fél szezon rá fog menni, ez már most borítékolható. Nem hinném hogy most is lenne Norbi parádé a Hungaroringen...

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.