Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1552) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kíváncsi vagyok hogy bírják majd a gátlók a BMW-kben a futamok alatt.. mi a francért kell akkora kerékvetőket csinálni hogy szétmegy rajta egy autó futóműve?? Meg mi az hogy Coronel át tud rajtuk rongyolni, Norbi autója meg arra se nézhet mert tönkre vágja vele? Áhh..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1553) zoo8800


zoo8800
veterán

Megint a Sevik... :/

rip and tear, until it is done

(#1554) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nem volt ez annyira rossz,már mint a helyezés a tempó annál inkább.Jól jött az a pár kieső Norbi elől így értékes pontokat gyűjtött.Remélem a 2. futamon is befér a top10be kellenek azok a fránya pontok főleg a privátban.

És ami jó,hogy Norbi nem kockáztat feleslegesen,úgy mint tavaly néha :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1555) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

M2 azért odaver HD-ban:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1556) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Chevyk tempójánál már csak az volt gusztustalanabb ahogy a végén visszavettek a tempóból és magukra engedték a mezőnyt... :(

Coronel megint hatalmasat autózott!! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1557) Fortissimus válasza Motion_Blur (#1555) üzenetére


Fortissimus
őstag

honnan van magyar hd adasod? vagy nem vagy mar londonban?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1558) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#1556) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem Coronel-től kellene többek között komplett felfüggesztést + jó pár másik elemet elkérni/megvenni, mert ahogy elnézem Zengőék selejtet kapnak állandóan. Kicsit meglökik hátulról, rögtön törik minden lényeges :( , Coronel meg elhagyja a gép 1/4-ét, hol a falnak csapkodja, hol másik autónak, és megy tovább szinte zavartalanul.
Amit Wéber mondott, hogy mennyire sérülékeny ez a rész, úgy látszik, hogy rájuk érvényes csak, a többi gép kibír 1-2 ugratást, átszánkázást a kavicságyon, 1-2 lökdösődést, meg egy kis falat.

(#1559) ruti


ruti
Közösségépítő

RING 2012
haverom beparáztatott, hogy elővételben muszáj megvenni a jegyet, (ugye csak személyes átvétellel), mert csak az Ostermann árulja, a helyszínen nem lehet kapni? :U
ez tényleg így van??

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1560) !Overdose! válasza ruti (#1559) üzenetére


!Overdose!
őstag

A helyszínen is lehet majd kapni, de én nem szeretnék sorban állni érte, úgyhogy inkább megvettem előre.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1561) ruti válasza !Overdose! (#1560) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi, azóta megnéztem én is a Hungaroring Sport zrt. lapján is, és jegyárusítás a kapuknál is lesz természetesen

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1562) MaTTeS válasza !Overdose! (#1560) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Szintén.

Kíváncsi vagyok idén raknak-e kivetítőt a célegyenes végén lévő tribünhöz. Tudnám értékelni.

(#1563) Mano_01 válasza MaTTeS (#1562) üzenetére


Mano_01
tag

Tavaly is volt kivetítő, szerintem az idén is tervbe van :)

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1564) !Overdose! válasza Mano_01 (#1563) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ott nem volt sajnos pedig messze az a legjobb hely.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1565) MaTTeS válasza Mano_01 (#1563) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Neharagudj, tavaly kint voltam mindkét nap és az 1-es kanyarnál nem volt kivetítő (ugyanez a bajom a WSR-en is), csak a boxoknál a főtribünnél van.

Hogy eláztunk tavaly. :DDD

(#1566) Mano_01 válasza MaTTeS (#1565) üzenetére


Mano_01
tag

Akkor én kérek elnézést, azt hittem arra a helyre gondoltok, ahol volt tavaly is. :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1567) Z0C! válasza Mano_01 (#1566) üzenetére


Z0C!
őstag

tavaly a célegyenes ráfordítóban volt kivetítő. emlékezzél már vissza, hogy szembe néztük :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1568) MaTTeS válasza Mano_01 (#1566) üzenetére


MaTTeS
senior tag

:N

Ha valaki nosztalgiázni akar, képek amiket tavaly lőttem a Ringen: [link] Nagyjából időrendben van (először a szombati, aztán a vasárnapi képek a végén)

Itt találjátok a többi albumom: [link] (wsr 2009-2011, f1 2009-2010, fia gt 2009, wtcc 2011)

(#1569) Mano_01 válasza MaTTeS (#1568) üzenetére


Mano_01
tag

Köszi. :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1570) Mano_01 válasza MaTTeS (#1568) üzenetére


Mano_01
tag

Golden 4-ben voltál?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1571) Mano_01 válasza Z0C! (#1567) üzenetére


Mano_01
tag

gondolkozom a paddock jegyen..

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1572) Z0C! válasza Mano_01 (#1571) üzenetére


Z0C!
őstag

én is gondolkodom. Egyszer élünk...
bár így 11k/fő lenne a WTCC :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1573) !Overdose! válasza Mano_01 (#1571) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem érdemes, de figyelembe kell venni, hogy amíg paddock-ozol addig más programokról maradsz le.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1574) MaTTeS válasza Mano_01 (#1570) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Wtcc-n? Mindenhol, nem szeretek egész nap egy helyen üldögélni.
Norbitól sikerült autogrammot és közös fotót is kérni. :C

Idén, valószínűleg vasárnap a sikánnál is sokat leszek, mert a kocsit ott fogom letenni (nyitva lesz vasárnap a 2-es kapu), nem fogok megint 1 órát állni a főbejárathoz vezető dombon, inkább körbesétálok bent a pályán. :U

(#1575) Mano_01 válasza !Overdose! (#1573) üzenetére


Mano_01
tag

WTCC érdekel csak :)

de milyen programokra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1576) !Overdose! válasza Mano_01 (#1575) üzenetére


!Overdose!
őstag

A betétfutamokra gondolok.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1577) Mano_01 válasza !Overdose! (#1576) üzenetére


Mano_01
tag

Az AutoGP tetszett, meg a Maserati :)

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1578) proof88


proof88
addikt

Hétvégi autóverseny:

WTCC, ETCC, BTCC, DTM, GP2, F2, F3, Intl GT Open, NASCAR, IndyCar, PWCS,

Szombat:
13:00 - GP2, Bahrein
13:25 - DTM időmérő, Hockenheimring
14:35 - Formula 2, Portimao
15:00 - WTCC időmérő, Slovakiaring
15:45 - Intl GT Open, Portimao
17:30 - European F3 Open, Portimao
24:00 - NASCAR Sprint Cup, Richmond

Vasárnap:
08:45 - WTCC bemelegítő, EuroSport, Slovakiaring
11:20 - ETCC 1. futam, Slovakiaring
11:35 - ETCC 2. futam, Slovakiaring
12:37 - BTCC 1. futam, Thruxton
14:00 - WTCC 1. futam, EuroSport, Slovakiaring
14:03 - DTM futam, Hockenheimring
15:00 - WTCC 2. futam, EuroSport, Slovakiaring
15:22 - BTCC 2. futam, Thruxton
18:30 - IndyCar, SportKlub, Sao Paulo
18:17 - BTCC 3. futam, Thruxton
21:00 - DTM ism., SportKlub, Hockenheimring

(#1579) Fortissimus


Fortissimus
őstag

megy valahol a wtcc idomero?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1580) Latency válasza Fortissimus (#1579) üzenetére


Latency
senior tag

Nem adja sehol sem az Eurosport élőben, live timing van csak.

(#1581) Fortissimus válasza Latency (#1580) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, en is csak ezt talaltam:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1582) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Norbi nagy kört rakott össze Q2ben eddig pole :) Egyedüliként eddig 2:13 alatt....:)

Sőt ahogy látom nincs is idő még 1 körre bár nem szeretném elkiabálni,de lehet megvan :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1583) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Bocs a 2 hszért.

DE MEGVAN A POLE,most már biztos..... :C :R

Pfuuu mi lesz itt holnap na meg ezek után a ringen ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1584) Latency válasza IreN!CuS (#1583) üzenetére


Latency
senior tag

És ezt nem adta a TV, wazze :(((

(#1585) proof88 válasza IreN!CuS (#1583) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#1586) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#1583) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:Y :C

Ebben az a legszebb hogy a második BMW 1,7mp-re követi Norbit :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1587) madmike


madmike
őstag

18:30 kor leadja az eurosport 2 a kvalit, szerintem igy is izgalmas lesz :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1588) Templomegere válasza IreN!CuS (#1583) üzenetére


Templomegere
senior tag

:R :C

(#1589) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Grat Norbi! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1590) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Linket tudna valaki adni az időmérőhöz? Fel szokták tenni utólag yt-ra, de nem találom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1591) proof88 válasza Motion_Blur (#1590) üzenetére


proof88
addikt

(#1592) Motion_Blur válasza proof88 (#1591) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Máris jobban érzem magam :R :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1593) proof88 válasza Motion_Blur (#1592) üzenetére


proof88
addikt

amúgy nem tudok én se :D

(#1594) zoo8800 válasza proof88 (#1591) üzenetére


zoo8800
veterán

Hatalmas köszi :R :DDD

rip and tear, until it is done

(#1595) zoo8800


zoo8800
veterán

Időmérő

rip and tear, until it is done

(#1596) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

A DTM-et lehet nézni valamelyik csatornán? Tudom, hogy ez WTCC topik, de feltételezem nincsen külön a DTM-nek témája.

(#1597) proof88 válasza szőröscica (#1596) üzenetére


proof88
addikt

sztem csak stream-en :(

(#1598) Fortissimus


Fortissimus
őstag

idomero HD quality

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1599) Motion_Blur válasza Fortissimus (#1598) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi!

Már csak azt nem értem hol volt szélárnyékban Norbi :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1600) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1599) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem is messze volt attól.Szimplán erőből megvolt ez az idő,amit remélem versenyre is át tudd rakni és akkor meglehet az első idei dobogó,főleg ez a pálya iszonyat fwd gyilkos.Sok koppkoppkoppp

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.