Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

(#1201) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Folytassa, BMW!

"Ha ezek után is hisz a csodákban, akkor nem szeretném elkeseríteni. Igaza van! Van rá esély! Mondjuk, ha a SEAT Sport Jézuskára vesz nekünk egy új Chevy Cruze-t."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1202) ruti válasza Motion_Blur (#1201) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

szezonzáró cikk:
"Nem megbízhatóan termeltük a pontokat. És kihagytuk a legnagyobb ziccereket, magunkat vertük meg! A három Chevy után ott van Coronel egy ugyanilyen autóval. Őt megfogni nem lehetetlen cél! A BMW a második erő az idei rangsorban, adjon ez önbizalmat ismét. Találjuk meg a hiányzó fogaskerekeket!"

megvan a cél, most már megvan az eszköz, hajrááá :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1203) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

2012-es versenynaptár:

03. 11. - Monza - Olaszország
04. 01. - Valencia - Spanyolország
04. 15. - Marrakech - Marokkó
05. 06. - Budapest - Magyarország
05. 20. - Salzburg - Ausztria
06. 03. - Estoril - Portugália
07. 08. - Megnevezés alatt - Argentína
07. 22. - Curitiba - Brazília
09. 23. - Sonoma - USA/Kalifornia
10. 21. - Suzuka - Japán
11. 04. - Sanghaj - Kína
11. 18. - Makaó - Kína

Brno, Oschersleben, Brands Hatch sehol :U

Salzburg helyett is miért nem inkább az új A1 Ringet rakták be??

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1204) Ventur@ válasza Motion_Blur (#1203) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Május 6. Ott a helyem, meg mindenkinek :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1205) proof88

proof88
(addikt)

A BMW Magyarország és a Totalcar bemutatja: Himesházától a világhírig
25 perces videó Michelisz Norbiról és a magyarországi WTCC versenyhétvégéről

ajánlom :K

(#1206) proof88

proof88
(addikt)

amúgy a WTCC oldalán a magyar rajttal kívánnak boldog karácsonyt :C

(#1207) zoo8800

zoo8800
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Lada Granta a WTCC-ben...

"nagyon best buy vétel"

(#1208) ruti válasza zoo8800 (#1207) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

na ezt meglessük a Ringen :K
(ha valaki habozik, ha másért nem, ezért érdemes lesz kimenni ;] )

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1209) ruti

ruti
(Közösségépítő)

BUÉK
nézzetek már el az év sportolója szavazásra,
mert nem hiszem, hogy reális Norbi pillanatnyi helyezése:
ma néztem, legnépszerűbb sportoló kategóriában "csak" 3. helyen van, az első Gera Zoli, aki elég sokkal előzi meg...szerintem ezt gyorsban korrigálni kellene, szavazzatok :K

az év sportmenedzsere kategóriában Zengő Zoli már az első, de csak kevéssel, rá is nyomjatok, hogy így maradjon! :K :K

(#1210) ruti válasza zoo8800 (#1207) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

ha a WTCC-ben esetleg mégsem, akkor a Hungaroringen betétfutamban biztosan ott lesz a LADA

(#1211) Z0C!

Z0C!
(őstag)

a Hungaroringen a LADÁNAK lesz betétfutama, ellenkezőleg amit írnak, hogy a WTCC mezőnyében indulna.

----- www.zociracing.hu -----

(#1212) ruti

ruti
(Közösségépítő)

bocs, az előzőt nem tudtam már szerkeszteni

főbb változások! (forrás: wtcc hírblog)

Új kvalifikációs rendszer:
Ez a legnagyobb változás. A Q1 idén már csak azon versenyzők sorsáról dönt, akik nem jutnak be a Q2-be. 2012-ben 12 pilóta jut tovább a Q1-ből. A Q2 végeredménye adja az első futam rajtsorrendjét, a második versenyen rajtrácsa pedig új jön ki, hogy a Q2 első 10 helyezettjének sorrendjét megfordítják. További újítás, hogy a Q2-ben pontokat is osztanak az első ötnek, 5-4-3-2-1 rendszerben.

Megnövelt versenytáv:
10 km-el növelték meg a WTCC futamok maximális hosszát, 50-ről 60 km-re.

(#1213) proof88 válasza ruti (#1212) üzenetére

proof88
(addikt)

10 km-el növelték meg a WTCC futamok maximális hosszát, 50-ről 60 km-re.

ez azt jelenti, hogy idén sajnos már nem bírják majd ki az esős gumik a száradó aszfaltot a Hungaroringen és Norbi behúzza a 2. futamot miután eltörött az autó :D

(#1214) ruti válasza proof88 (#1213) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

látom, ismét megemlékezünk arról a bizonyos 2. futambeli best lap-ról, a ragasztószalagos, szétzúzott autóval :D
-3,5 - 4 sec. a többiek előtt, a beteg autóval, igaz leghátul

(#1215) Z0C! válasza ruti (#1214) üzenetére

Z0C!
(őstag)

akkor jóérzés töltött el. Egy sérült kapkodásban összeépített autó, mennyit tudott hozni...
Azért csak tudnak valamit a Zengőék, hogy ezt összehozták.

Én úgy gondolom, hogy az idei Hungaroring is MÁS lesz mint a többi verseny....
ugyan úgy telített lelátók, tapsvihar és sikítós orkán...és a kihagyhatatlan Hajrá Norbi!!!...

2006-ban kint voltam a GT futamon, 2009ben a 12órás futamon...most 2010ben életem eddigi legnagyobb élménye volt ez :)

(#1216) proof88 válasza ruti (#1214) üzenetére

proof88
(addikt)

muszáj! :D Király volt :D És az is jó érzéssel tölt el hogy már sokkal jobban vágják a beállításokat mint tavaly év elején, tesztlehetőség ide vagy oda ... csak sajnos zavar nagyon az utóbbi időkben felmerülő problémák ... fékhibák pl ...

(#1217) -Mike- válasza Z0C! (#1215) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Idén már fizetős lesz.

(#1218) Z0C! válasza -Mike- (#1217) üzenetére

Z0C!
(őstag)

1500? 2000ft? nembaj. Norbi és a BMW miatt ott leszek! :)

(#1219) AMD Power

AMD Power
(titán)

Michelisz a szurkolók egyik kedvence :R

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#1220) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

A Honda beszáll a WTCC-be az új Civic-kel

Jó lesz ez,főleg ha tudnak ennyit fejlődni mint a Volvo tavaly.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1221) ruti

ruti
(Közösségépítő)

forrás NSO:
"Az év legnépszerűbb sportolója kategóriában nem született meglepő eredmény, az olimpiai aranyra pályázó Berki Krisztián vitte el a pálmát a túraautó-világbajnokságon száguldó Michelisz Norbert orra elől."
szavazatszámok:
Az Év legnépszerűbb sportolója: 1. Berki Krisztián (tornász) 37 700, 2. Michelisz Norbert (autóversenyző) 31 789, 3. Gera Zoltán (labdarúgó) 10 625

én ezt teljességgel nem értem... :( vagy elfogult lennék???

(#1222) AMD Power válasza IreN!CuS (#1220) üzenetére

AMD Power
(titán)

Bárcsak a VW is beszállna.

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#1223) zoo8800 válasza IreN!CuS (#1220) üzenetére

zoo8800
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Az előző Civic elég jól ment pl. a BTCC-ben. Remélem odavernek majd néha a Seviknek. ;]

"nagyon best buy vétel"

(#1224) [CS]Blade2 válasza zoo8800 (#1223) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ha lehet, inkább a BMW-k mögött kullogjanak. ;]

(#1225) Ventur@ válasza ruti (#1221) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Talán, mert az autó-motorsportokban, annyira nem vagyunk otthon és kevesen vannak a világban :) . De szerintem vígasznak ez is megteszi :) :

Az Év sportmenedzsere: 1. Zengő Zoltán 25 324, 2. Pataky Tibor 22 521, 3. Süli András 17 687

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1226) ruti válasza Ventur@ (#1225) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

persze a válasz megvan, biztos olvastad,
azért lett befutó a Berki, mert nem kicsi az összefonódás a szervezővel :U

de legalább a sportmenedszer kategóriát meghagyták Zengőéknek

(#1227) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Van valamilyen infó,mikortól lehet jegyet venni a magyar nagydíjra,illetve milyen áron?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1228) Z0C!

Z0C!
(őstag)

Norbi Edzése

a labdás pinyongos izét kipróbálom én is :)

(#1229) [CS]Blade2

[CS]Blade2
(őstag)

Most nézem, hogy idén nem lesz Volvo: :Y
"piacaink nyomásának engedve úgy döntöttünk, hogy a motorsport más területeire összpontosítunk, és elsősorban az S60-as modell fejlesztésére fókuszálunk. Ez az autó jelenleg nem felel meg az S2000-es szabályoknak, így a WTCC-ben sem indulhatna. Szóval röviden összefoglalva: egy nagyon jó sorozatról beszélünk, de 2012-ben nem leszünk ott a rajtrácson”- részletezte a motorsport-igazgató." [link]

És Dahlgren sem: "A svéd bajnokságban négy autót indít a Volvo, melyeket hivatalos motorsport-partnerük, a Polestar készít fel. Az egyik Volvót a tavaly a WTCC-ben vitézkedő Robert Dahlgren fogja vezetni."
:Y

(#1231) proof88

proof88
(addikt)

ÉÉÉSSSS IGENNNNNNNNNNNNN!!!!!

Zengőék idén 2 autót indítanak a WTCC-ben!!!!!!! :D

Michelisz Norbi mellett Wéber Gábor lesz a másik versenyző!!!! :D ÉLJEN!!!! :D

Jövő héten évadnyitó futam! :D

(#1232) Z0C! válasza proof88 (#1231) üzenetére

Z0C!
(őstag)

Örülök Wébernek, bár Kiss Norbinak jobban örültem volna...

(#1233) a_tesz válasza Z0C! (#1232) üzenetére

a_tesz
(Korrektor)

Kiss Norbi idén a kamionosokat fogja szétbombázni :D

de ez mindenképpen jó hír, csak jó lenne egy tőkeerős szponzor aki lehetővé tenné, hogy az egész szezont végigfussák mindkét autóval.

[ Szerkesztve ]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1234) Z0C! válasza a_tesz (#1233) üzenetére

Z0C!
(őstag)

merem remélni több vér van a pucájában mint M.Norbinak...

nem bánnám, ha több pankrációt nézne és lökdösné kifelé a versenyzőket..

(#1235) proof88 válasza Z0C! (#1232) üzenetére

proof88
(addikt)

Kiss Norbi csapata pedig idén megkapja a teljes gyári támogatást a MAN-tól, úgyhogy nagy sikerekre számíthatunk ott (is)!!!! :D

És ne feledkezzünk meg Kiss Pál Tomiról se, aki idén már több tapasztalattal indul a GP3-ban!

Nagyon boldog vagyok!!! :D

(#1236) Z0C! válasza proof88 (#1235) üzenetére

Z0C!
(őstag)

Michelisz N. + Wéber G. - WTCC

Kiss N - Truck Series

Kiss Pál T. - GP3

Tim Gáborról hallottatok?

ETCC-ben indul Peugeot 406-al.
(RCM Motorsport a TV2-n egy sorozatot indított, Inside RCM címmel, mely minden szombaton 13:20-tól látható)

(#1237) proof88 válasza Z0C! (#1236) üzenetére

proof88
(addikt)

persze, az ETCC-t is beleraktam a versenynaptáros doksijaimba, nézd meg Te is!!! :D

(#1238) IreN!CuS válasza proof88 (#1231) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Nap híre,egyből mosolygok. :C

(#1239) Z0C! válasza proof88 (#1237) üzenetére

Z0C!
(őstag)

a mail címed iszonyatnagy :D

egy android app kellene erre....vagy valami ultrabrutál dolog. Excelbe felvinni és az alapján valami google calendrba syncelni..

(#1240) proof88 válasza Z0C! (#1239) üzenetére

proof88
(addikt)

proof88 már nem volt elérhető, o helyett 0-kkal se, úgyhogy méregből és poénból ez lett... és igen, önéletrajzban is ezt szoktam megadni, jobb ha előre tudja a leendő munkaadó hogy nem vagyok százas, ettől függetlenül tisztességesen ellátom a munkámat :)

(#1241) Z0C! válasza proof88 (#1240) üzenetére

Z0C!
(őstag)

faja összeállítás. nem kis meló lehetett...

hétvégén lesz szabadidőm, táblázatba megpróbálom becopyzni, és valami olyan formába ölteni, hogy más is tudja használni...

(#1242) proof88 válasza Z0C! (#1241) üzenetére

proof88
(addikt)

jaja azért dolgoztam vele :)

automatizálni kéne valahogy ... végül is TAB-okkal vannak elválasztva a dolgok, elvileg meg lehet oldani automatizáltan is valahogy, bár nem mindenhol ugyanannyi TAB van, sry :D

Ettől függetlenül azért szerintem így is lehet használni, persze értem én hogy lehetne ez máshogy is. :P

(#1243) Z0C! válasza proof88 (#1242) üzenetére

Z0C!
(őstag)

valami emlékeztetős dologra gondolok, hogy heló ma pl Nascar sprint lesz...vegyél sört meg chipset és üljél le nézni....sokat ne aludjál mert reggel meg Ef egy időmérő shanghajban...

tehát ilyenre gondoltam.

(#1244) proof88 válasza Z0C! (#1243) üzenetére

proof88
(addikt)

jaja értem :D

szerk.: mondjuk ezekhez mind fel kéne jegyezni akkor, hogy a napon belül hány órakor lesz :D az már nagyon melós munka :D Meg igazából az időrend szerint ömlesztett verzió sztem elégséges ahhoz, hogy lássa az ember h mi várható ... :D

[ Szerkesztve ]

(#1245) AMD Power

AMD Power
(titán)

Ez mekkora királyág!! Csipem a Wéber Gabit! :Y :C :C

(#1246) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Gabi vasa:

Húú Monzában tudnak majd szélárnyékozni egymásnak, már ez is egy hatalmas előny :C

(#1247) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

3000 Ft lesz a hétvégi jegy a WTCC Hungaroringi futamára: [link]

Remélem még így is sokan lesznek kint :) sajnos én előreláthatólag idén nem tudok menni, se ide, se a szlovákokhoz. Ha otthon lennék tuti mennék mindkét helyszínre :)

(#1248) AMD Power válasza Motion_Blur (#1247) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ki kénem menni rá tesómmal! :R

[ Szerkesztve ]

(#1249) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#1247) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Na végre kiírták...köszi a linket :R

(#1250) proof88 válasza Motion_Blur (#1247) üzenetére

proof88
(addikt)

egyáltalán nem drága!!! :C

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.