Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) ruti válasza proof88 (#1100) üzenetére


ruti
Közösségépítő

azé érdekes, mer:

1. nem ő szokta
2. minden érdekes ami a ZDTeamről szól
3. elég jó (fej) a csaj
4. más a stílus
:))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1102) ruti


ruti
Közösségépítő

amúgy a race1-et felvételről néztem, a YT-on pont van egy olyan vágás, ami csak a 11-14 kör, benne végig a képernyőn 95%-ban Norbi van, ahogy letolja Monteiro-t, tanítani valóan, magabiztosan 2 kör alatt, és ha van még 2, lehet Villa is megvan...

a lényeg:
miért nincs szponzor, akinek megérné ennyi EuroSport-on töltött képernyőidő?
és ez nem egyszeri eset, Norbi rendszeresen képen van, mert vívós típus
miért nem éri meg pénzt tolni ebbe a szakágba/csapatba?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1103) JJános


JJános
addikt

Én is itt szeretnék gratulálni Norbinak. És sajnálom persze, hogy nem sikerült a dobogó.

Kocsit, lovat mindent akart. De én ezért is szeretem.

Bízok abban, hogy sok olyan verseny lesz, amikor nem csak ordítozunk, hanem ugrálunk is. :)

2007-05-06 óta itt!

(#1104) Overlocker


Overlocker
veterán

(#1105) Z0C! válasza Overlocker (#1104) üzenetére


Z0C!
őstag

azért az autómosó jányoknál megállítottam a videót :)

vajon közvetítik-e angolul ? :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1106) Overlocker válasza Z0C! (#1105) üzenetére


Overlocker
veterán

Igen, az a rész kellemes :DD

Nem tudom, de jó lenne :))

(#1107) mephi666


mephi666
nagyúr

félig on: volt sulimban (kecskemét, gamf) holnap 16:00-17:30-ig norbi mérnöke ad előadást a futóműbeállításról :C

15:00ig melózok, oda is érnék, de maga az előadás nekem kínai lenne... viszont erősen gondolkozok, hogy elnézek arra... ott lesz valaki?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1108) proof88


proof88
addikt

Szuzukában nagyjából az 1. szektor lesz a pálya amin mennek majd. Az ugye jó kanyargós rész, terheltek lesznek a gumik eléggé. Remélem a hátsókerekesek most gyorsabban fölénybe kerülnek majd a versenyen, nem csak az utolsó 2-3 körben. :D

(#1109) [CS]Blade2 válasza proof88 (#1108) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Minden futam előtt ezt mondják, aztán valahogy mindig elmaradt. Most már egyszer bejönne.

(#1110) Z0C! válasza [CS]Blade2 (#1109) üzenetére


Z0C!
őstag

és Norbink nem cukrozná el a kanyarokat akkor még dobogó is lehetne.
Adja a jóistenke' hogy legyen! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1111) proof88 válasza [CS]Blade2 (#1109) üzenetére


proof88
addikt

én most nagyon reménykedek :D a Japánok is Norbi győzelmet akarnak látni :D

(#1112) AMD Power


AMD Power
titán

Most lesz hétvégén a futam ugye? :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1113) mephi666 válasza AMD Power (#1112) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos csak 3hét múlva :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1114) AMD Power válasza mephi666 (#1113) üzenetére


AMD Power
titán

Jézus.. az még nagyon messze van. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1115) proof88 válasza AMD Power (#1114) üzenetére


proof88
addikt

tegnapelőtt dokkolt be Shanghainál a hajó amin szállítják a cuccokat.

(#1116) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Tudom-tudom, nem wtcc, de ma egy sportember hagyott itt minket, Dan Wheldon. :(

(#1117) proof88 válasza dudikpal (#1116) üzenetére


proof88
addikt

hát igen :(

(#1118) Z0C!


Z0C!
őstag

Ki az a Michelisz?

Olimpikon, Birkózó, BMW Ügynök...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1119) proof88 válasza Z0C! (#1118) üzenetére


proof88
addikt

szégyen ... :(

(#1120) ruti válasza Z0C! (#1118) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a srácot ismerem 1:25-nél (elég jól képben van) :Y

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1121) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na csak ide találtam én is :) !

Üdv túraautó fanok :) ! Remélem mindenki készül már a hétvégre, mert jön Suzuka. Remélem ütős kis futam lesz és Norbi jól odateszi a kis bömöst.

Z0C!: Láttam én is a videót és hát kissé gáz. Igaz talán nem ~70 éves nagymamát/nagypapát kellett volna megkérdeni ki Mihelisz Norbert, mert hamarabb felsorolják a Barátok Közt összes évadjának szereplőjét, mint az elmúlt 5 év WTCC bajnokait :) . Az, hogy fiatalabbak sem tudják, az meg megint azt jelenti, hogy egy ilyen pörgős autósport mennyire nincs reklámozva idehaza. Főleg, hogy van benne magyar versenyző is. A linkelt oldalon a hozzászólás jó volt. Az tuti, hogy ha engem kérdeznek meg, akkor Nóóórbizással kezdtem volna én is :DDD .

ruti kérdezte egy korábbi hsz-ben, hogy miért nincs elég szponzor és miért nincs a szakágban pénz. Azért, mert ez nem foci :) . Oda lehet talicskával tolni a zsét (lásd a Fradi mennyi zsét kapott nem rég és hol is állnak a bajnokságban :) ), ide nem. Csak az a gáz, hogy a nemzeti bajnokság összes fordulóján nincs annyi néző kint, mint az eddigi egyetlen hungaroringi wtcc futamon. Ingyenesség ide vagy oda. Ha meg jövőre tényleg ingyenes lesz ismét, akkor tuti rekordot fog dönteni a hungaroringi futam. Ezt bizonyította az idei is, hogy a még sokat látott/tapasztalt wtcc menők is csak ámultak, hogy ennyi ember van kint.

Ennyi :) . Elnézést, hogy hosszú voltam :B . Teszem be kedvencek közé ezt a topikot, mert fogom látogatni.

éééss akkor mindenki : Nóóórbiii....Nóóórbiiiii :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1122) Z0C! válasza Ventur@ (#1121) üzenetére


Z0C!
őstag

tudod / tudjátok...marha jóérzés volt a lelátón ülni.
Büszke voltam Norbira. Látva a TV-ken hogy mennyi ember ül a lelátón, kezében a piros/fehér/zöld hátoldalas poszter.
amikor jön Norbi a közönség örjüng, rázza a posztert...
eszméletlen nagy érzés...
aztán megtörtént a baj...percekig csend...majd jaj/szegény/bazz szavak jöttek elő amikor Norbi a boxba ért...látva, hogy szétpergett a BMW...elkezdett szakadni az eső...de Ők nem adták fel. tették a dolgukat. a közönség tapsolt, bíztatta Norbit és a Zengő csapatot! Mellettem 5-6ember mondta, hogy engedjetek be, segítünk...aztán Zengő Zoli felmutatta a kölcsön kapott lökhárítót...Őrjöngött a tömeg. Eszméletlen jóérzés volt...
Büszke voltam akkor ott, hogy ennyi ember, mennyire képes az érzést kiváltani :)
és akkor Norbi kigurul...megint tombol a közönség...
mai napig feláll a szőr a hátamon amint rágondolok :)

mivel nem pesti vagyok, így vonatoznom kellett..de mondjam azt, hogy megérte..
és jövőre is megyek! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1123) ruti válasza Ventur@ (#1121) üzenetére


ruti
Közösségépítő

üdv itt! ;)

ja, emlékszem, ez egy költői kérdés volt :D

sajnos tudjuk a választ, Mo-on továbbra is csak a focit tartják támogatásra érdemes "nemzeti sportágnak", csak azt nem tudom mire (no offense - imádom a focit, de magyar bajnokit a Bp-i Honvéd bundabotránya óta nem nézek - ami nem tegnap volt)

viszont Norbitól most már nagyon kell az eredmény, mert ennél is csalódottabb leszek :))

pörgessük fel a topicot,

szavazzunk Norbira, bár úgy látom nem ez a pár szavazat fog neki hiányozni :C

(nem mintha Biczó Bence nem érdemelné meg, de majd jövőre)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1124) Z0C!


Z0C!
őstag

az a baj, hogy a fától nem látják az erdőt...

ott az OXO Truck Racing csapat, fiatal tehetséges Kiss Norbi aki már bizonyított Maserati kupában is....Kiss Pál Tomi a Formula szériában...Tim Gábor a Suzuki kupában...
Norbink is sok sok győzelmet tudhat maga mögött...
mégsincsennek hirdetve sehol..

de a foci az kell....lényegtelen, hogy se VB-re, se máshova nem jut ki a csapat, de pénz, stadion kell...

BalatonRinggel mi a helyzet?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1125) ruti válasza Z0C! (#1124) üzenetére


ruti
Közösségépítő

tényleg teljesen off: igazából az a szomorú, hogy a focival szemben a többi csapatsportág (pl. világszínvonalú kézilabda, vízilabda, stb...) is messze elmarad támogatottságban, akkor mit akar egy egyéni, ráadásul technikai sport? a sor végén kullog...
pedig továbbra is azt állítom, lenne hely azon a BMW kasztnin hely magyar(?) cégek logójának, amit a nagyvilág láthat kéthetente a jurószport képernyőjén

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1126) Ventur@ válasza Z0C! (#1122) üzenetére


Ventur@
senior tag

De szépen írtad le az egészet istenem :R . Ott voltam én is, tapasztaltam az egészet és még a mai napig feláll nekem is a szőr a hátamon, ha eszembe jutt ez egész. Miskolcról mentem fel csak emiatt, de egyáltalán nem bántam meg. Jövőre szintén megyek, ha ingyenes lesz, ha nem. Ott a helyünk :) .

Najó nem csak a wtcc miatt mentem, mert jó volt látni/hallani az Auto GP-s verdákat, na meg a Maseratti-kat. Jézusom azok a hangok és illatok :Y :C !

Na de hétvégén Suzuka. Remélem összejön Norbinak valami zsíros falat. Csak úgy lazán, mint a múlthéten iracing-ben a Corvette C6R-el* :) .

*Múlthéten volt Norbi iracing-ben tesztelni online, közel 40 szimulátoros ellen. Corvette C6R-el mentek 2 x ~40 kört Suzuka East-en. Első futam nem jött össze neki, de a 2-at behúzta. Igaz kellett küzdenie rendesen :) .

BalatonRinggel mi a helyzet? Félkész állapotban van és ennyi. Továbbra sem halad semerre. Pedig ha még a MotoGP is jönne ide az sem lenne semmi. Főleg, hogy volt az idén WRC futam is Magyarországon.

ruti: Van még azon a bömösön vastagon hely. De ha meg sok matricát tesznek rá, akkor nem látni azt a csodaszép festését :D . Sóval kell rá matrica, csak jó helyekre :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1127) Z0C! válasza Ventur@ (#1126) üzenetére


Z0C!
őstag

Szintén Miskolcról :)

ui: Tegnap Norbi kicsúszott a teszten :(

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1128) Ventur@ válasza Z0C! (#1127) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hehejjj....kicsi a világ. Akkor üdv a belvárosból :C .

Most olvastam én is a Zengő Motorsport oldalán. Nem jó hír, de lényeg, hogy holnapra legyen frankó a szekér :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1129) Z0C! válasza Ventur@ (#1128) üzenetére


Z0C!
őstag

Jövőre mehetnénk együtt :)

Remélem Norbi összeszedi magát és bebizonyítja, hogy igen is jó pilóta :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1130) Ventur@ válasza Z0C! (#1129) üzenetére


Ventur@
senior tag

Benne vagyok. Majd időben értekezünk erről :) (tavaly is az volt a gondom, hogy tök egyedül mentem fel a futamra és azt se tudtam elsőre, hogy tudok a ringre kijutni. Szerencsére pesten voltak már társak, akikkel meg volt beszélve a találkozó. De fel is meg haza is egyedül jöttem..

Most néztem, hogy csak 4 pont van Poulsen és Norbi között a Yokohama Driver's Trophy-ban. Na még jobban hajrá Nóóóóóórbiiii :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1131) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi már szokja Suzukát: [link] :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1132) Ventur@ válasza Motion_Blur (#1131) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gyakorláson belefér, csak időmérőn, meg futamon kellesz kerülni a sóderágyat. Na meg Poulsen-t :D .

Valószínűleg esni fog az időmérőn és a futamon is, szóval érdekes egy hétvége elé nézünk. Reméljük a legjobbakat :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1133) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez gáz volt. Nem valami biztató a helyzet holnapra.

(#1134) Z0C! válasza [CS]Blade2 (#1133) üzenetére


Z0C!
őstag

a remény hal megy utoljára...
viccet félretéve, nem volt egy nagy alakítás...
Norbinak holnap harcolnia kell...sőt kötelező! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1135) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megnéztem az eredményeket, talán a pálya rövidsége az oka, de nagyon kicsik a különbségek. Norbi ugye 13 lett, de csak 1 tizedre volt a Q1-től...

Viszont a Chevik + a Volvo brutál hogy mit mentek :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1136) Z0C! válasza Motion_Blur (#1135) üzenetére


Z0C!
őstag

Norbiból a tökösség hiányzik..
sokszor kiteszik, lökdösik, Norbi mint az ifjú padavan meg nem tesz semmit...pedig csak jókor jó helyen kellene lökdösnie..
(neten RaceOn-ba ezt sokszor meg is teszik..)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1137) proof88 válasza Z0C! (#1136) üzenetére


proof88
addikt

annyira nem ismerem hogy ment elsőkerekes autóval, de a hátsókerekessel azért nagyon nem szabad ész nélkül kakaskodni ... és ez elég nagy hátrány ebben a mezőnyben ... :U egyébként szerintem voltak briliáns megmozdulásai ebben az évben. :K

(#1138) ruti


ruti
Közösségépítő

holnap reggel van a futam élőben, senki ne aludjon el ;)
(Eurosport)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1139) proof88 válasza ruti (#1138) üzenetére


proof88
addikt

bizony :K

(#1140) Ventur@


Ventur@
senior tag

Azért azt se feledjük, hogy első éve a BMW-vel. Míg a nagy ellenfél Coronel már jó ideje bömössel csapja :) . Ha jövőre is marad a bajor csoda Norbinak, akkor már több tapasztalata lesz és szerintem jobban oda fogja tenni a gépet.

Másik dolog, hogy szinte semmit nem tud tesztelni, mert nincs rá keret. Ez is nagy hátrány.

Én bízom benne, hogy jó kis futam lesz holnap :R . Azért az állórajtokban kva jók a bömök. Csak az eső ne essen :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1141) Motion_Blur válasza Ventur@ (#1140) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A jövő évi részvételük mennyire biztos?
Van erről valakinek infója?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1142) Ventur@ válasza Motion_Blur (#1141) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valahol olyat olvastam, hogy jövőre "bekékülne" Norbi. Na ez ugye vagy Chevy, vagy Volvo lehet. Mivel a Chevy privátba nem nagyon ad ki autót (kivétel a Bamboo Engineering) és amúgy is rohadt drága egy Chevy wtcc autó, így sokan azt pedzegették, hogy Volvora váltanának Zengőék*.

(Tudva levő, hogy a Volvo nagyon akar nyomulni jövőre a WTCC-ben. Vannak hírek, hogy jönne a Ford is, meg talán olyat is olvastam, hogy a Honda is jönne a BTCC-s Civic-el)

Viszont, ahogy kivettem a nyilatkozatokból (régibbi és mostani), nem hiszem hogy leváltanák a BMW-t, még ha abban nem is lesz 2012-es technika jövőre.

Én bízom benne, hogy maradnak a bömösnél :) .

*Nem kell készpénznek venni. Kezeld csak pletyka szinten :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1143) AMD Power válasza ruti (#1138) üzenetére


AMD Power
titán

Itt nincs Eurosport.:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1144) ruti válasza AMD Power (#1143) üzenetére


ruti
Közösségépítő

race1 :( :
Poulsen összetett 5., Yoko: 2.
Norbi: összetett 10., de Yoko csak: 6.
Poulsen vezet most már 9-el a Yokohamában

oka: Poulsen ennyivel jobban jött ki a verseny eleji tömeges balesetből

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1145) ruti


ruti
Közösségépítő

race2 vége:

Norbi: 9.
Poulsen: 10.

Yokohamában perpill. 8-al megy Poulsen

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1146) ruti


ruti
Közösségépítő

előzhetetlen pályán egy unalmas verseny volt :(

Coronel behúzta idei 2. győzelmét, ennek kivételével a BMW-ket nem tudták jól beállítani a kisebb privátok (Coronel is csak a pályaismerete miatt nyert)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1147) Z0C!


Z0C!
őstag

nos végignéztem mind2 futamot...

nem volt valami izgalmas, de örültem, hogy Norbink célbaért :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1148) AMD Power


AMD Power
titán

Huff?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1149) Z0C!


Z0C!
őstag

Norbit megbüntették :/

büntetés

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1150) proof88 válasza Z0C! (#1149) üzenetére


proof88
addikt

hát, ha jogos akkor jogos ...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.