Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2351) Z0C!


Z0C!
őstag

Túlmelegedett a motor :/

Kár... :(

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2352) - = Zk = - válasza Z0C! (#2351) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ajmááár :W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2353) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pár /félOFF/ kép a mai napról: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2354) ruti


ruti
Közösségépítő

jóval kevesebben voltak kint, gondolom a hőségben akad más program...
egyébként délután egész elviselhető volt, mozgott a levegő, ki lehetett bírni a napon

sajnos a hangulat sem volt akkora, mint én személy szerint vártam, és nemcsak a 2. futam miatt

a 2. futamon Norbi elkerülhette volna, hogy kiforgassák, a TV-ben biztos jobban látszott, de még nem néztem vissza, előben nézve: sok helyet hagyott belül, és maga előtt is, hamar elvette a kanyar bejáratban ( ez csak oldalról látszott)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2355) -Mike- válasza Motion_Blur (#2353) üzenetére


-Mike-
addikt

Gold 5 tribün felépült már?

(#2356) IreN!CuS válasza -Mike- (#2355) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen,de még nem lehetett tudtommal beülni oda.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2357) Motion_Blur válasza -Mike- (#2355) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Még nincs befejezve, a székek nagy része még nincs a helyén. Lépcső helyett majd rámpán lehet felmenni a tribünre, ami szerintem elég jó dolog, főleg ha tériszonyos az ember.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2358) wildrain válasza proof88 (#2345) üzenetére


wildrain
addikt

Ez nekem totál kiesett, még csak nem is hallottam róla, de még a versenyre sem emlékszem, pedig kint voltam a ringen. Az mondjuk lehet, hogy vasárnap az utolsó programok között volt ez a futam, és akkor már hazafelé jöttünk.

(#2359) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kiszáll a Chevrolet

"Érzésem szerint a Chevrolet az elmúlt négy (most még csak három és fél) évben marketing szempontból mindent kiaknázott, amit a Curze számára ki lehetett. Az autó világverőnek lett kikiáltva, ha innentől kezdve bárkitől kikap, az csak negatív hírverést jelent. Nem vagyok reklámszakember, de józan ésszel gondolkodva én úgy látom, marketing szempontból ebben a sztoriban egyszerűen nincs több a Chevrolet számára."

Ezzel teljes mértékben egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2360) JColee válasza Motion_Blur (#2359) üzenetére


JColee
őstag

Na akkor jövőre megnyeri Norbi a sorozatot. :P
Álmodik a nyomor.

(#2361) ruti


ruti
Közösségépítő

inkább az a baj, hogy ugye 2 gyári csapat kell, hogy Világbajnokságnak hívhassák...
eddig is csak 1,5 volt: a Chevi + félig BMW
hogyan lesz tovább?
?TCC
:(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2362) [CS]Blade2 válasza ruti (#2361) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem az számít, hogy vannak európai meg tengerentúli futamok is, ahhoz, hogy világbajnokságnak nevezhessék?
Konstruktőrt mondjuk necces lenne kiírni jó esetben 1 gyári csapattal.

(#2363) - = Zk = - válasza Motion_Blur (#2359) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon szuper...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2364) wildrain válasza JColee (#2360) üzenetére


wildrain
addikt

:)
Azért ez a Chevi még jövőre is (ha az autók maradhatnak, mint a bmw esetében) épp elég erős lehet ahhoz, hogy egy jobb pilótával vb-t nyerjen.

(#2365) TheShow válasza Motion_Blur (#2359) üzenetére

Első gondolat: megszűnik a sorozat?

(#2366) -Mike- válasza TheShow (#2365) üzenetére


-Mike-
addikt

Második gondolat: Zengőéknek ott kéne hagyni a sorozatot.

(#2367) IreN!CuS válasza -Mike- (#2366) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Harmadik gondolod hol máshol induljanak?Ami hasonló színvonal/presztízs?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2368) TheShow válasza IreN!CuS (#2367) üzenetére

Gyári csapatok nélkül szerintem a WTCC-nek sem lesz olyan nagy presztízse. Különféle márkakupák valószínűleg elérhetők lennének a csapatnak.

(#2369) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy kis retro: [link] :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2370) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

30 kilót adtak le a BMW-k és a Seatok Curitibára, WG nem áll rajthoz, valszeg az idei évad többi futamán se.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2371) !Overdose! válasza Motion_Blur (#2370) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az a 30kg elég jól hangzik. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2372) zoo8800 válasza Motion_Blur (#2370) üzenetére


zoo8800
veterán

Sajnálom Wébert. Jobb versenyző annál, mint amilyen formát mutat. Nem lehet könnyű év közepén otthagyni a bajnokságot.

rip and tear, until it is done

(#2373) Z0C!


Z0C!
őstag

Tegnap SlovakiaRing-en teszteltek...Ma valamelyik Tescoban autogrammozik Norbi.

mondjuk W.Gabi helyett azért megnézném Kiss Norbit a volán mögött, akár csak egy teszt erejéig...

TruckRacingből WTCCbe ülve menne a kontakt, kontakt, bodycheck:)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2374) Motion_Blur válasza Z0C! (#2373) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Tegnap SlovakiaRing-en teszteltek.."

Ezt jó olvasni! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2375) proof88 válasza Z0C! (#2373) üzenetére


proof88
addikt

budaörsiben

(#2376) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szeresd a tesztem, Baby!

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2377) a_tesz válasza Motion_Blur (#2369) üzenetére


a_tesz
Korrektor

szó se róla, 1:11-nél sárga zászló alatt előz, az már akkoriban is szabálytalan volt :)

de azért valahogy sok kiveszett ebből a sorozatból is, amióta vb lett az eb-ből...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2378) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Két Zengős cikk :

Mi lesz most?

Michelisz elindult Curitibába - videóval

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2380) Motion_Blur válasza joshua7 (#2379) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hoppá! :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2381) Ventur@


Ventur@
senior tag

[Monteiro már jövőre győzne]

Azért az egészséges önbizalom meg van. Mondjuk nem baj, ha nyernek már 2013-ban, csak a végén úgy ne járjon a Honda, mint a Forma 1-ben. Beletoltak 4-5 talicska zsét a BAR Honda-ba, aztán az eredmények meg a béka segge alatt voltak :) .

De én várom a Honda-t, mert nagyon kiváncsi vagyok mit tudnak :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2382) IreN!CuS válasza Ventur@ (#2381) üzenetére


IreN!CuS
őstag

BTCC-ben ott van a szeren a Honda....kérdés mennyi az eltérés technikai oldalról a kettő között.De benne lehet a pakliban,hogy egyből első évben odaszúrnak pár győzelmet meg ilyesmi.Főleg ,hogy a kékek tipliznek.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2384) Mano_01


Mano_01
tag

Free Practice 1 - Saturday 8:20
Free Practice 2 - Saturday 11:15
Qualifying - Saturday 16:00
Warm Up - Sunday 09:05
Race 1 - Sunday 15:05
Race 2 - Sunday 16:20

5 óra az időeltérés,úgy hogy az Eurosport élőben közvetíti :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2385) ruti válasza Mano_01 (#2384) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nehogy valaki lemaradjon, az előzőekhez kell az 5 órát adni, tehát a Q ma 21:00-kor az euro1-en ÉLŐben, jól mondom?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2386) proof88 válasza ruti (#2385) üzenetére


proof88
addikt

igen

[ Szerkesztve ]

(#2387) Mano_01


Mano_01
tag

Live Stream esetleg :)

Curitiba

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2388) Mano_01 válasza Mano_01 (#2387) üzenetére


Mano_01
tag

Inkább ez:

curitiba2

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2389) Mano_01 válasza Mano_01 (#2388) üzenetére


Mano_01
tag

Valamiért a linkek nemjönnek be.De ez jó:

wtcc2012

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2390) ruti


ruti
Közösségépítő

aki nem látja: Q1 utolsó körében a 14.-ről 7.-re ugrott előre norbi, végül 8.-ként megy a Q2-be

Yokohamában csak Nykjaer (aki beugró) és Macdowall van Norbi előtt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2391) proof88 válasza ruti (#2390) üzenetére


proof88
addikt

és a Q2-ben 10. lett úgyhogy 2. futamra megvan a pole :D

(#2392) ruti válasza proof88 (#2391) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez szép munka volt, ha tényleg a 10. helyre mentek... :K :C

de még a race1-et azért túl kell holnap élni

oriola és d'aste legalább mesze van, ami a pontversenyt illeti

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2393) akela91


akela91
addikt

Holnap az Eurosporton 19.45-kor Race1 és 20:45-kor Race2 Elvileg élőbn mindkettő.
Tényleg Élőben közvetítik csúszás nélkül mindkét futamot?

(#2394) proof88 válasza akela91 (#2393) üzenetére


proof88
addikt

igen

(#2395) ruti válasza akela91 (#2393) üzenetére


ruti
Közösségépítő

igen, mert közvetlenül egymás után rendezik a futamokat

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2396) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

stream közvetitést tudna vki linkelni?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2397) Mano_01 válasza - = Zk = - (#2396) üzenetére


Mano_01
tag

olvass vissza egy kicsit :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#2398) - = Zk = - válasza Mano_01 (#2397) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, láttam a te linkedet. akkor ezekszerint jó lesz. gondoltam, csak nem tudtam biztosra...
köszi :K

ehh, mikortól is lesz?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2399) Overlocker válasza - = Zk = - (#2398) üzenetére


Overlocker
veterán

8-kor start!

(#2400) raczger válasza - = Zk = - (#2396) üzenetére


raczger
őstag

[link]
Regelsz, ha azt írja, hogy fizetni kell akkor rámész a fizető oldalra, ott először Cancel-re katt utána meg alul a gombra amire visszamész az oldalra és utána működni fog ingyen a player. Ha legközelebb bejelentkezel, ugyanezt a fizetést el kell kezdened, majd megszakítanod (én is így nézem :D ).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.