Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

újabb felejthető hétvége :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1152) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ritka egy unalmas futamok voltak ezek. Nem szokásom netezni wtcc közben, de most az első futam után bekapcsoltam a gépet, mert annyira untam.

Coronel-nek nagy grat a BMW-s győzelemért, Norbinak meg ez jó volt egy újabb tapasztalatnak...csak a büntetés ne lenne :F .

Motion_Blur: Pont a futamon volt szó róla, hogy Zengőék maradnak továbbra is a bömösnél :) . Tehát a Volvo csak pletyka volt.

Bár, hogy jövőre mire lesz elég a bömös, az még talány. Szerintem túl sokra nem, mivel nincs gyári csapat, a BMW meg nem fejleszt a WTCC-re. Jó nekik a GT, DTM meg a LMS széria :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1153) ruti válasza Ventur@ (#1152) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Pont Coronel-ék egy kvázi bömös csapat, aki nem "privát"

más: Nykjaer csak 4 pontra van Norbi mögött, és amilyen jól megy mostanában, veszélyes lesz a két utolsó futam

A makaói duplapontban nem szabad/lehet bízni, egy olyan halálos pályán

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1154) Ventur@ válasza ruti (#1153) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tudom én is :) . Csak azt jeleztem, hogy mint gyári rendes BMW csapat már nincs és emiatt szerintem fejlesztések sincsenek. Nem úgy, mint a Chevy-nél és a Volvo-nál. Remélem jön pár új gyári csapat 2012-ben :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1155) proof88 válasza Ventur@ (#1154) üzenetére


proof88
addikt

Ford :)

(#1156) Ventur@ válasza proof88 (#1155) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R én még a Honda-ban reményekedem....meg hátha visszajönne a Lada is :C

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1157) zolynet


zolynet
addikt

live stream @ China

Go Norbi Go!

Life is too short to stay stock!

(#1158) Z0C!


Z0C!
őstag

szép volt Norbi!

látok némi reményt egy szép versenyre :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1159) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Most nem fogom tudni élőben megnézni a versenyt, és persze erre jó időmérőt megy. Amikor meg itthon egész nap ezt várjuk, mint 2007-ben a F1-es futamokat, akkor a végéről indul, és/vagy kilökik/kiesik.
Lehet, hogy jövőre felvételről kellene néznem az összes futamot, aztán a végére VB-t nyerne. :)

(#1160) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"És akkor a fekete leves... - lehet, hogy ránk öntik, lehet, hogy nem, minden a szabály értelmezésén múlik - úgy tűnik, hogy Freddy Barth 5 helyes rajtbüntetése miatt, Poulsen feljött a 10. helyre - így a pole pozícióból indulhat, Huff mellől."

Zengő FB

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1161) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

ezt jobb nem is nézni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1162) venember83 válasza Motion_Blur (#1161) üzenetére


venember83
nagyúr

Ilyet... Nem csak megpörgették, úgy néz ki. :(

(#1163) Motion_Blur válasza venember83 (#1162) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem igaz amit már vele csinálnak... mondjuk Norbi is a legtöbbször olyan szerencsétlenül helyezkedik, mindig kívülre kerül :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1164) #70869248 válasza Motion_Blur (#1163) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem elrontotta kicsit a rajtot, mert nagyon sebezhető volt a külső íven mindkét kanyarban, de nem is tudott volna belülre húzódni...a rajtnál lett volna esélye, de ott be tudtak menni mellé.
Tarquini viszont :((( ...sansza nincs semmire,de azért frankón beleszól a VB alkulásába.
Szép kivédekezés lett volna, ha a futam elején nem teszi ki Huff-t, így viszont nálam csak egy 'önző disznó' :D

(#1165) ruti válasza #70869248 (#1164) üzenetére


ruti
Közösségépítő

azért az öreg szépen felvezette a vonatot... :R
ha esetleg jövőre rendes autóba kerül, komoly tényező lesz Tarquini

viszont Poulsen tisztes távolságból követte a vonatot, nem kockáztatott feleslegesen
látta, biztos a 2. hely Y-ban, nem fog összeakaszkodni Turkingtonnal, akinek puskaporos volt a se..e mindkét futamon

a hatos fogatban Coronel is kapott egy olyan hátsó-oldalsó koccot, amitől Norbi beforgott...
akkor ő mitől tudta megfogni??? megint nem volt szerencsénk?!?!

Norbi -23 pontban van, ez SOK sajnos
a makaói utcai pálya nagyon nagy kockázat mindenkire nézve egyaránt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1166) ruti válasza #70869248 (#1164) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Norbi rajtjánál egy beragadó miatt kihúzódott Menu jobbra, és emiatt szorult kívülre Norbi az 1. kanyarban, aztán nem tudott elfordulni sem, mert rövid féktávot is vett

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1167) Motion_Blur válasza ruti (#1165) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem is hihetetlen hogy 50 évesen mit művel Tarquini.

Zolder 2. futamon is amit össze védekezett, max. respect :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1168) Ventur@


Ventur@
senior tag

Kicsit többet vártam a futamtól, de hát ez van. Továbbra is tartom azt, hogy nem kell leírni egyáltalán Norbit (és a csapatot). Első éves BMW-sként 8. az összetettben. Egy számára ismeretlen autóval :) .

b-type: Szerintem Tarquinivel nem volt semmi baj. Fasza kis túaautózást mutatot be az öreg :) . Ennél nagyobb püfölések vannak egy BTCC futamon :D .

ruti: Rajtnál valamelyik bamboo miatt kellett kihúzódnia. Talán O'Young szerencsétlenkedése miatt. Arról van valami hír, hogy Monteiro kap-e egy kis ejnye-bejnyét? Vagy ez is el lesz nézve és a végén még Norbit büntetik meg :((( ?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1169) #70869248 válasza Ventur@ (#1168) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én azt nem bírom, hogy ha vele szemben keménykednek, akkor rögtön sír, amikor meg ő löki ki a másikat akkor meg az benne van a túraautóban..
Ez már amúgy sem az, régen ezt nem hagyták volna, simán kiforgatnák....félreértés elkerülése végett: nem lelöknék a gumifalba, csak egyszerűen kis billentés rosszkor.
A BTCC még mutat valamit a 'régi' túrakocsi versenyekből, de ez a mostani WTCC már messze van tőle. Tarquini egyszer még sírt is mint Czollner amikor kiforgatták...ahogy Gyula is a Suzuki kupában amikor egyszer a véletlenek összejátszásaként odakeveredett a 4. helyre, aztán Tarquini-t játszott, ...aztán persze kibillentették, aztán ő is sírt mert hogy tönkretették a versenyét :D

(#1170) Motion_Blur válasza #70869248 (#1169) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"amikor egyszer a véletlenek összejátszásaként odakeveredett a 4. helyre"

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1171) [CS]Blade2 válasza #70869248 (#1169) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Gyulám 1perctől a Zengő Zoli után: [link] :DDD

(#1172) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#1171) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kőkemény ahogy Alonso-hoz hasonlítja magát...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1173) #70869248 válasza [CS]Blade2 (#1171) üzenetére


#70869248
törölt tag

Jó látni Kiss Norbi-t :R
A leggyorsabb versenyző akit ismerek, és meggyőződésem hogy bármilyen túrakocsi mezőnyben megállná a helyét, mind szimulátorban mind a pályán absz. a legmagasabb szint.
akár a VIP Porsche, akár az Astra kupa, vagy a Clio, vagy a Seat..mindenhol odatette magát nagyon.
Wéber a másik, ketten nagyon nagyokat mentek a Seat-ban..
Czollner annak ellenére hogy pénzben nem volt hiány, szvsz egyszerűen futottak még kategória, legalábbis ami futamot néztem.
De azt azért becsülöm hogy legalább megmérette magát.
Annak idején elindult az RTL klubbos csapat, Szujó is...ezt én pozitívumként értékelem, de ennyi.

(#1174) a_tesz válasza #70869248 (#1173) üzenetére


a_tesz
Korrektor

a rtl klubos fiúkhoz nem szeretnék hozzászólni, de a többiben maximálisan osztom a véleményedet. és nagoyn szurkolok neki, hogy egyszer ő is kapjon egy hasonló lehetőséget, mint a másik norbi

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1175) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Compensation weight Macau
+ 40 kg BMW 320 TC, Chevrolet Cruze 1.6T
+ 10 kg SUNRED SR León 1.6T
± 0 kg Volvo C30 Drive
- 20 kg BMW 320si

(#1176) ruti válasza [CS]Blade2 (#1175) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nadejó :(((

nincs elég bajunk
ez egy plusz húszas kínához képest

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1177) Ventur@


Ventur@
senior tag

[Nyolcadik hely az esős makaói teszten]

Na lesznek itt érdekességek a hétvégén :D . Nézzétek meg NG köridejét :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1178) [CS]Blade2 válasza Ventur@ (#1177) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mit csináltak? Nem tettek fel gumit a felnire? :D

(#1179) Ventur@ válasza [CS]Blade2 (#1178) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na ez jó kérdés :D . A hírben annyi van, hogy Ng odavágta a gépet, aztán gondolom a teherszállító autó, ami leviszi a pályáról a sérült kocsikat, nem egy WTCC-s kaliberű gépezet. Annak a köridejét nézték szerintem :D .

De a másik: Most olvastam, hogy a fradika újabb 210 Millió Ft-ot kap egy cégtől és lesznek belőle családipáholyok, meg kutyafüle lóf*sszal...és ne menjen fel az emberben a pumpa, mikor ilyet olvass. Egy 10. helyen álló, volt többszörös NB1-es bajnok és BL-t megjáró csapathoz megint került egy talicska pénz - de minek - és itt van Norbi (de vehetünk más tehetséges autóversenyzőt. Lásd Kiss Pál tamás pölö), aki - illetve a csapat - azzal küzdenek, hogy pang a kassza, alig van zsé alkatrészre és még tesztelni sem tudnak eleget, amitől jönnének a jobb eredmények.

Erre itt ez a hír. Hát komolyan mondom nem értem a magyar nagy cégeket, hogy egy világszintű versenyben nem látnak jó bizniszt (mutasson nekem valaki még egy foci/kézi/vizilabda stb stb stb versenysport felmutatni olyan eredményt, hogy 70.000 ember megy ki EGY embernek szurkolni. Jövőre - valószínűleg - ismét ingyenes lesz a ring, ha nem lesz nézőcsúcs, akkor megeszem a kalapom!). Felháborító :W :((( .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1180) [CS]Blade2 válasza Ventur@ (#1179) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A mérő a rajt-cél vonalnál van, így visszafele át kellett menniük rajta, vagy a boxban valahol. Szerintem amikor elkezdte a körét, akkor még 44:07 volt hátra az edzésből, elindult a számláló, és az edzés végéig ketyegett, mert várta, hogy befejezze a körét.
Mondjuk aki előtte van 1-el, az is szép időt futott.

(#1181) Ventur@ válasza [CS]Blade2 (#1180) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valószínűleg :) .

Rossz hír viszont, hogy mindkét futamon 12. helyről indul Norbi a hétvégén (valószínűleg eltaktikázták magukat, ill. Barth balesete is közbe szólt). Poulsen 14. lett, ez viszont csak részben jó hír.

De reméljük a legjobbakat :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1182) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Hajnal 4kor az már a futam, vagy csak a warmup lesz?

(#1183) ruti válasza dudikpal (#1182) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Warm up - Holnap 01:15 - 01:45 @Eurosport
1 és 2. futam/Élő - Holnap 04:00 - 06:00
1 és 2. futam/Ismétlés- Holnap 08:30 - 09:30

...és egy jó nagy adag szerencsében bízzunk, hogy a sűrűjéből egyáltalán ki tudjon keveredni Norbi ebben a sikátorban...HAJRÁ

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1184) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elég felejthető volt mindkét futam... szokásos törés-zúzás, fél futam SC alatt. Kérdés hogy ennek mi értelme van..

Második futamon Norbi két körrel a vége előtt még hatodik volt, aztán elment a fék és végül 9-ik lett.. :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1185) Z0C! válasza Motion_Blur (#1184) üzenetére


Z0C!
őstag

hát igen. Reméljük jövőre jobb lesz, és tanul némi erőszakot Norbi...

Hungaroringen megint ott leszünk és megint ámulni fog a WTCC nagyközönség :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1186) ruti


ruti
Közösségépítő

:( nehezen tudom feldolgozni a történteket :( ,
hogy Norbi a Yokohamában az 1. helyért volt versenyben (reményeinkben), és végül a 4-en zárt. Hogy miért?

Nykjaer: az utolsó 3 helyszínen (6 futamon) szerezte meg az összpontjának majdnem a felét!
Ezzel még Poulsen-t si majdnem elkapta, ha nincs az utolsó futamban a nyamvadt 2 pontja Poulsennek (a 13. helyével), akkor nem nyeri a Y-át!!
Nykjaer kicsit ott volt fejben, mivel 41 pontot szerzett! Két első hely, meg egy best lap. Tavaly Norbi volt fejben ott Macao-ban (sajnos akkor csak egy futamot nyert)

Engstler: letolt minket az összetett 8. helyről (pontegyenlőséggel), és a Y trophy-ban 1 b@szott pontocskával. No comment. Utolsó előtti körben még Norbinak állt a zászló kettejük közül. Ennyi.

Sajnos Norbi csak az "Elhullajtott Pontok Trophy"-ban szerezte meg az első helyet idén.
De ettől még kimegyek megint jövőre a Ringre.
Örüljünk ennek is :R

Macao-ban egy 8 és 9. hely látatlanban OK, de lehetett volna 8 és 6.
A többi pályán kell hozni a tuti pontokat, nem a szerencsében bízni, meg a szerencse hiányára panaszkodni.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1187) ruti


ruti
Közösségépítő

új comment-be írom, mert más téma:

az Eurosport "szakkomentátorai" kritikán aluliak voltak,
azt sem tudták, ki merre megy,
utolsó futam ellenére közük nem volt, hogy a végső elszámolásban kinek melyik helyezés a jó vagy melyik kell,
azaz pontosítok: a Chevik pontállását néha eltalálták, de Norbi helyzetéről keveset tudtak

hamar elengedték Norbit a race1 alapján, tuti biztos második helyet adtak neki...mi lett belőle? egy negyedik :W

amikor utolsó előtti körben eltűnt Norbi, azt is fél kör késéssel reagálták le :F

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1188) Ventur@ válasza ruti (#1186) üzenetére


Ventur@
senior tag

erre meg a lenti hsz-re is nyomok egy +10000-et.

Teljesen igazad van és jól leírtad a dolgokat. Kommentátorok meg tényleg most no komment kategória volt. Lehet a korai kelés, de gáz volt :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1189) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jövőre visszatér a SEAT

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1190) ruti


ruti
Közösségépítő

gondolom nem sokan vagyunk, aki még nem olvasta volna Zengőék nyilatkozatának záró bekezdését, de azért ide biggyesztem:

"Köszönjük, hogy szurkoltatok, köszönjük, hogy kitartottatok. Ne csüggedjünk, ekkora erőforrásból eddig lehet jutni. A tehetség, a lelkesedés, a szív itt van, nagyobb mint bárhol, de vannak korlátok, amiket összefogással lehet csak átlépni. Addig sajnos csak középmezőnyben tudunk csak küzdeni, miközben világos mindenkinek, hogy a tehetségünk messzebb repítene. Most eddig repültünk."

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1191) szatocs válasza ruti (#1190) üzenetére


szatocs
őstag

Én ezt nem így látom, kb 3 futam is volt, amiben olyat bakizott Norbi, ami nem megengedhető egy ilyen mezőnyben. Mindig mintha átesne a ló túloldalára, nagyot akar menni, de mindig túl nagy lesz belőle. Ezt az utolsó futamos időmérőt sem értem. Mindenkinek nyilvánvaló, hogy kb 1-2 kör, és valaki a falban lesz, akkor miért kell halogatni a gyorskört?

Turkington meg megmutatta, hogy mire képes a BMW. Ráadásul a lesajnált Coronel és Engstler is megmutatta, hogy nem is annyira rosszak.

Sajnos az év vége fele olyan volt minden verseny, hogy nem mertem örülni semminek addig, amíg vége nincs a versenynek, és sajnos többször be is következett, amitől az ember fél.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#1192) Motion_Blur válasza szatocs (#1191) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sajnos egyet értek... az egészséges magabiztosság is fontos, de hogy kategorikusan kijelenti hogy náluk a legnagyobb a tehetség... :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1193) proof88 válasza ruti (#1186) üzenetére


proof88
addikt

Norbi az előző és a mostani hétvégén is fék problémával küzdött sajnos ... úgyhogy emiatt is vesztett pozíciókat. De tény hogy volt hibája .. viszont szép megmozdulásai is voltak. Amik jól néztek ki és sikerültek és pozíciót nyert velük. Mindegy, meglátjuk mi lesz jövőre ... én is biztos kinn leszen a Ringen. Akkor is, ha fizetni kell. Én azt olvastam h lesz majd vmi minimális jegyár ... de engem nem érdekel, ott leszek.

(#1194) ruti válasza szatocs (#1191) üzenetére


ruti
Közösségépítő

látom, megosztó lett a szóban forgó nyilatkozat :-)

ezért az utolsó előtti bekezdést is iderakom a csapatnyilatkozatból:

"Hát, így sikerült az év egy tisztán magyar csapattal. Infókat nem kaptunk az új autóhoz, szponzoraink szorulnak a gazdasági cunamiban, lehetetlenül alacsony költségvetéssel, pech-szériával idén idáig jutottunk."

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1195) ruti válasza szatocs (#1191) üzenetére


ruti
Közösségépítő

no offense pls :-)

tényleg át kellene gondolni, amit valaki a WTCC hírblogon ötletelt,
hogy a visszavonult Poulsen helyére bekéredzkedni az Engstler Team-be???

Poulsen 6 privátos futamgyőzelmet hozott idén, (Engstler 4-et), nehogymá Norbi ne tudná hozni a 6-ot, olyan autóban, amibe bármikor kedvére tesztelhet, mert megvan a háttér?

vagy erősebb a "tiszta magyar" csapat-elv?
még úgy is, hogy szponzori pénz kilátásban sincs?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1196) Ventur@ válasza ruti (#1195) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem is megfontolandó lenne az Engstler csapattal beszélniük. Biztos, hogy jó kapcsolatot ápolnak velük, mert nem egyszer segített ki a Zengő csapatot Engstler papa.

Na meg egy eléggé komoly BMW-s tapasztalatokkal rendelkező csapathoz kerülne, ahol tuti, hogy van zseton és lenne miből tesztelni is.

Engstler-Zengo Racing Team...még jól is hangzik :D . Nooooorbizni ugyanúgy lehetne még ettől :) .

Szerintem belátható így 1 év eltelte után, hogy idehaza a technikai sportot nem fogja egy nagy cég sem támogatni (bezzeg a focit, amiben olyan jók vagyunk :W ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1197) #70869248 válasza ruti (#1195) üzenetére


#70869248
törölt tag

Michelisz mehet, és Zengőék próbálkozzanak Kiss Norbi-val. Ő jobb is lehet szvsz.

(#1198) Motion_Blur válasza #70869248 (#1197) üzenetére


Motion_Blur
félisten

K. Norbi most kamionozik ha jól tudom, lehet annyira megszerette hogy ott se akarja hagyni :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1199) #70869248 válasza Motion_Blur (#1198) üzenetére


#70869248
törölt tag

Bármibe ül az gyors lesz...talán a formula autók azok amik nem annyira mennek.
De jól ment a kamionnal, aztán amikor beugrott a Suzuki kupába ott is...Nagy felelőtlenség nem használni a tehetségét.

(#1200) szatocs válasza #70869248 (#1197) üzenetére


szatocs
őstag

Szerintem is ő kéne ebbe a mezőnybe. Ő olyan Mulleres, pöcköl, tapos, gyors. Ha máshogy nem, M. Norbi mellé, de akár a mezőnybe, akárhova. Csak ő mintha valamikor elvágta volna magát Zengőéknél.

Engstler-ék meg ha ezt az évet veszik figyelembe, mint versenyhez való rutintalanságot, nem állna jól a helyzet Norbi.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.