Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) proof88


proof88
addikt

(#1702) MaTTeS válasza proof88 (#1696) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Jól látom csináltak még egy tribünt a célegyenes vége (gold4) és a fedett (super gold) közé?
Ideje volt, mert az évek óta egy lezárt, kihasználatlan terület volt...
Ahogy látom kijelző is lesz bőven. :K

[ Szerkesztve ]

(#1703) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

De örültem volna egy -20 kgnak

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1704) Sundesz válasza Arkar (#1697) üzenetére


Sundesz
őstag

Nálam nincs hang a videók alattt, miért lehet ez? Chrome és IE9-nél egyaránt nincs.

Hörcsög Powa'

(#1705) Motion_Blur válasza Sundesz (#1704) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem tökéletes FF és IE9 alatt is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1706) ruti válasza Motion_Blur (#1705) üzenetére


ruti
Közösségépítő

chrome is ok, Sundesz készülékében van a hiba

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1707) Overlocker válasza IreN!CuS (#1703) üzenetére


Overlocker
veterán

Mi alapján határozzák meg a plussz súlyokat? Nem vágom! :B Előző futam eredményei alapján?

[ Szerkesztve ]

(#1708) Arkar válasza Overlocker (#1707) üzenetére


Arkar
aktív tag

Van rá valami képlet , a számítás alapja a köridők, és az első három futam eredményei alapján számolják, de a pontos képletet nem tudom! :F

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1709) JColee válasza Arkar (#1708) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem folyamatosan változik a futam időeredményei alapján, nem csak az első három számít bele.

(#1710) rocket válasza zoo8800 (#1689) üzenetére


rocket
nagyúr

A tavalyi 0ft-nal sokkal tobb :)

#1700: A ma megvett jegyem sorzsama 105xxx, 1 helyen aruljak elovetelben a jegyeket, hogy ez aztan jelent-e valamit majd kiderul :)

Eleg egyszeru kinezetu a jegy, eloszor azt hittem most nyomtattak fekete-feher nyomtatoval, egy darab szin sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1711) MaTTeS válasza rocket (#1710) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Egyetértek, elég puritán. Ráadásul pont akkora a mérete ami normálisan bele sem fér a pénztárcámba, csak hajtogatással...
Azt hittem nyakba akasztós lesz, mint az F1-en. ;]

(#1712) Arkar válasza JColee (#1709) üzenetére


Arkar
aktív tag

Azt hiszem megtaláltam, itt igaz ez 2008-as. :)

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1713) proof88


proof88
addikt

Na nézzük konkrétabban, milyen autók is lesznek ezen a hétvégén. Most nem írnám le hogy melyik kocsiban milyen motor van, hány kilós, stb, inkább köridők tekintetében fogom összehasonlítani őket. Viszonyításképp leírom, hogy egy F1-es autó DURVÁN 1 perc 20 mp alatt ér körbe a Hungaroringen. Ennél gyorsabban nem nagyon ér körbe másik versenyautó, hacsak nem a Le Mans-i Prototípusok, de azokat most haggyuk ...

Kezdjük a WTCC autókkal. Ránézésre bizonyos típusok utcai változatának verseny változatai. Kívülről nagyon hasonlítanak az utcai modellekhez, pont azért, hogy még nagyobb szimpátia alakuljon ki az emberekben bizonyos modellek iránt. Persze belül mind-mind verseny alkatrészekből állnak, beleértve a motort, a felfüggesztést, a fékeket, stb., persze kivételek vannak, pl a Ford, aki idén indult a sorozatban, még nem készült el a végleges felfüggesztéssel és ezért az utcai változatét használják. Ford Focus TC, Chevrolet Cruze 1.6T, BMW 320 TC, Lada Granta Sport, SEAT León 1.6T illetve TDi 2.0, meg van egy 3. változata is.
Egy WTCC autó durván 1 perc 57 mp alatt ér körbe a Ringen. Egy futam a Hungaroringen 12 kört jelent.

Nálunk debütál hétvégén a Lada Granta kupa, ami egy új sorozat, márkakupa. Nem tudom, hogy ezek milyen gyorsan érnek körbe a pályán, de most debütál a WTCC-ben is a Lada Granta, tehát durván ugyanannyi idő 1 kör, mint a többi WTCC-s autónak. Max 25 perces lesz 1 futam.

Van itt még Lotus Ladies Cup, ez a sorozat tavaly indult és kizárólag magyar női pilóták szerepelnek benne, az autók pedig Lotus Elise 1,6-ok, 2 perc 15 mp kell nekik 1 körre. Egy futam 25 perc + 1 körből áll.

Ennyit a zárt kasztnis autókról, most jöjjenek a nyitott kasztnis (formula-) autók.

AutoGP. Nagyon gyors gépek, és hangosak. :) 1 kört durván másfél perc alatt teljesítenek, ami csupán ~10 mp-cel lassabb csak az F1-nél. 1 futam 40 perc + 1 kör.

Formula Abarth. Ők még nem voltak a Hungaroringen, úgyhogy passz. Valenciában 1 kör kb 1:33, WTCC 1:42, tehát kb 9 mp-cel gyorsabbak a WTCC-nél, Hungaroringen 1 kör kb 1:48 lesz. A többi kategóriával ellentétben nem 2, hanem 3 futamuk lesz a hétvégén. Egy futam 17 perc vagy 22 perc + 1 körös.

És végül az Italian F3. Szintén 3 futam lesz. Szintén 17 vagy 22 perc + 1 kör. Valenciában 1:30 volt 1 kör, WTCC-ben 1:42, tehát a Hungaroringen kb 1:45 lesz 1 kör, ami az AutoGP-nél 15 mp-cel lassabb.

Összesítve a kategóriák közti sebességkülönbség valahogy így néz ki:

AutoGP > +15 mp Italian F3 > +3 mp Formula Abarth > +9 mp WTCC >= Lada Granta Cup > +18 mp Lotus Ladies Cup.

(#1714) proof88


proof88
addikt

(#1715) rocket válasza proof88 (#1714) üzenetére


rocket
nagyúr

Pont nem reg neztem en is, hogy hevezes bukta a buszozgatas/atszalosdi miatt.

Vicc a BKV, biztos ez a 2 nap nagyon nagy problemat okozna nekik ha eppen nem ujitanak fel, ahogy teszik ezt hetkoznap is, es teljes szakaszon mehetne a HEV sok kellemetlensegtol megkimelve az embereket.

Attol "felek" ennek meglesz a bojtje majd az ingyenes buszjaratnal az 56-osok teren, es nem lesz eleg busz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1716) proof88 válasza rocket (#1715) üzenetére


proof88
addikt

én azért szombaton megpróbálkozok a HÉV-vel, végül is Kerepes csak 1 megálló Szilasligettől, csak kicsit kell többet gyalogolnom a Hungaroring fele mint egyébként, utána meg úgyis ott rohadok fél napot :D

igazából a WSR-en folyamatosan megvannak tömve a buszok hering módjára és jó sokat kellett állni tavaly. Na mindegy meglátjuk mi lesz.

(#1717) proof88


proof88
addikt

Hétvégi autóversenyek

Hungaroringen: WTCC, Lada Granta Kupa, Lotus Ladies Kupa, Italian F3 European Series, Formula Abarth, AutoGP.
Időpontok: http://hungaroring.hu/src/pdf/WTCC%20program%202012.pdf
TV-ben: WTCC és AutoGP lesznek közvetítve, Eurosport ill M1.

Máshol:
V8 Supercars Series és Dunlop V8 Supercars Series a Barbagallo Raceway-en (Ausztrália) szokásos hajnali időpontokban;
World Endurance Championship Spa-ban (Belgium) 6 órás, szombat délután 2-től, Eurosport2 szombat este élőben közvetíti a végét 7-től fél9ig;
NASCAR Nationwide és Sprint Cup Series Talladega Superspeedway-en (USA) szombat és vasárnap este;
Formula Renault 2.0 és 3.5, Renault Megane Trophy EuroCup, elvileg vmelyiket Eurosport1/2 élőben közvetíti szombaton és vasárnap;
Alternative Energies Kupa Zolder-ben;
F3 EuroSeries a Lausitzringen;
DTM a Lausitzringen.

Időpontok többek között itt:
http://www.vipbox.tv/sports/motorsports.html

(#1718) SaNyEe válasza proof88 (#1716) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Kicsit többet? Ijj, hát jó :). Tavaly kisétáltam azt a távot ... igazából undorítóan hosszúnak tűnt.
Idén vagy autó, vagy busz az 56osok teréről.

De ha csak 1 hév megálló Kerepes akkor bringával is tekerhetnél, ha van :) Vagy azt nem szabad bevinni?

-- end of transmission --

(#1719) !Overdose! válasza proof88 (#1716) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem a HÉV pótló sem tragédia. Leszállsz Kerepesen, átmész a HÉV pótló megállójába és gondolom max. 10 perc és jön a busz amivel még egy megállót kell menni.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1720) proof88 válasza SaNyEe (#1718) üzenetére


proof88
addikt

hát Szilasliget megállótól durván 2-2.5 km-t kell gyalogolni, Kerepestől meg +2.5 km ;]
végül is nem olyan nagyon gáz :DDD

jó hát majd meglátom, lehet hogy átszállok én is a pótló buszra.

Most nézem hogy ha Újpestről menne az ember Mogyoródra, akkor az úgy megy hogy Fóton át kell szállni egy másik buszra ...
szal sztem inkább HÉV-vel megyek és pótlóbusz vagy plusz gyaloglás. :D

szerk.: egyébként nekem hol és mit kell vennem, hogy a HÉV-vel túlmehessek Bp határán?

[ Szerkesztve ]

(#1721) raczger válasza proof88 (#1720) üzenetére


raczger
őstag

[link]
BP utolsó megállójától kell jegyet venni, tehát Ilonateleptől. A HÉV-en pedig kalauz szokott járni, tehát nála lehet jegyet venni (talán Örsön is, nem tudom, én nem a Gödöllői hévvel szoktam járni).
A gyaloglás pedig nem árt meg, nem olyan sok az, 20-30 perc.

szerk: hévpótlóbusz esetén nem tudom hogyan szokott lenni, talán minden buszon van kalauz, vagy franc se tudja :D

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1722) horvathd válasza !Overdose! (#1719) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nem az Örs vezér tere és Cinkota között lesz pótlóbusz?

"The Kid just rages for a while."

(#1723) MaTTeS válasza proof88 (#1720) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Arról jövök kocsival (m0, kistarcsa, kerepes, ring). Ha 9 körül mész reggel akkor dobj egy privátot és elviszlek. :D

(#1724) !Overdose! válasza horvathd (#1722) üzenetére


!Overdose!
őstag

Utánanéztem, igazad van. A lényeg, hogy nem akkora tragédia az út. Cinkotáig pótló busz, onnan Szilasligetig HÉV. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1725) Overlocker


Overlocker
veterán

Máról vannak valami eredmények?

(#1726) Motion_Blur válasza Overlocker (#1725) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ma nem volt semmi, holnap lesz két szabadedzés + az időmérő.

[link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1727) Overlocker válasza Motion_Blur (#1726) üzenetére


Overlocker
veterán

(#1728) proof88 válasza Overlocker (#1727) üzenetére


proof88
addikt

kedvelem ezt a Coronel gyereket :D

(#1729) ruti válasza Overlocker (#1727) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Norbi: "Good luck to you too."
Coronel: "I don't need luck" ;]
Norbi: "You need sex and money"
:))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1730) KrAt válasza proof88 (#1728) üzenetére


KrAt
veterán

-No, I don't need luck..
- You need sex and money :DDDDDDDDD

(#1731) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a napi jegy mire is jó? mert alapból ingyenes ugye?! (állóhelyek+nem VIP tribün)
a paddock 5eur, oké... de mi a "napi jegy"?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1732) MaTTeS válasza - = Zk = - (#1731) üzenetére


MaTTeS
senior tag

:F
Nem ingyenes: 3000Ft a hétvégi jegy, 11€ és ott ülsz ahol akarsz (és találsz helyet).
[link] Alul vannak a jegyárak.

[ Szerkesztve ]

(#1733) - = Zk = - válasza MaTTeS (#1732) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na, pont ez akadt elém. néztem nagyot, nem úgy volt, hogy ingyenes?! :F

ráadásul 5euro-t mutat a paddock-ra, az miért 3k huf? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1734) MaTTeS válasza - = Zk = - (#1733) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Ha jól emlékszem januárig úgy volt, hogy ingyenes lesz. De aztán kiderül, hogy mégsem.
Szerintem inkább legyen jobb az infrastruktúra (több kivetítő...) és kerüljön egy kevés pénzbe a belépő.

(#1735) - = Zk = - válasza MaTTeS (#1734) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor már értem. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1736) proof88 válasza MaTTeS (#1723) üzenetére


proof88
addikt

Köszi a lehetőséget, de kicsit később megyek és még 2 emberrel. :) :R

(#1737) Overlocker válasza ruti (#1729) üzenetére


Overlocker
veterán

(#1738) Arkar válasza Overlocker (#1737) üzenetére


Arkar
aktív tag

Az a negyedik hely elég biztató, látva hogy Müller beleadott apait anyait :D

A Lada Granta Cupában , rajthoz áll a Truckrace magyar fenegyereke a másik Norbi, Kiss Norbert! :R Granta

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1739) dudikpal válasza Arkar (#1738) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Egyrészt sajnálatos: Kiss Norbiék versenykamionját szállító nyerges frontálisan ütközött Csehországban, ezért kihagyják Istanbult.

Másrészt viszont lesz legalább vmi online stream a Ladies Cupról, meg erről a Ladáról? :F

(#1740) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

paddock-ról mit tudtok? 5euro vagy 3000huf?!....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1741) Motion_Blur válasza - = Zk = - (#1740) üzenetére


Motion_Blur
félisten

3000,- viszont az csak paddock, máshova nem mehetsz vele.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1742) Mano_01 válasza Motion_Blur (#1741) üzenetére


Mano_01
tag

Mire gondolsz az alatt, hogy "máshova nem mehetsz vele"?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1743) Mano_01 válasza Mano_01 (#1742) üzenetére


Mano_01
tag

A Eurosport 2 elvileg közvetíti a kvalit.

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1744) Cobb


Cobb
tag

Hali!

Valaki tud live stream-et esetleg?

performance, cool and quiet

(#1745) Mano_01 válasza Cobb (#1744) üzenetére


Mano_01
tag

http://www.tvsector.com/eurosport-2-hd/

Ez hd-be van :)

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1746) Cobb válasza Mano_01 (#1745) üzenetére


Cobb
tag

Köszziiiii!!!!! :R

performance, cool and quiet

(#1747) - = Zk = - válasza Motion_Blur (#1741) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy éve 5 euro volt, ami akárhogy nézem, nem volt 3k..... ezt is emelték?! :((

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1748) dudikpal


dudikpal
aktív tag

A stream mellédobjátok ki alive timinget ahivatalos oldalról, úgyazigazi:)

(#1749) rocket válasza Mano_01 (#1742) üzenetére


rocket
nagyúr

Paddock jegy 3000ft, nezoterre a jegy 3000ft.
Paddock jeggyel nem lehet bemenni a nezoterre, magyarul aki a paddockba es a nezoterre is akar menni annak mindket jegyre szuksege lesz.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1750) IreN!CuS válasza - = Zk = - (#1747) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Látom nagyon tudsz rugózni ezen a 3kn....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.