Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1301) [CS]Blade2 válasza IreN!CuS (#1300) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Közben már 2 órája kint van ez, csak nem figyeltem: [link]
A szélárnyékozással volt gáz, meg a forgalommal. Pedig a Q1 alapján, ha Wéber tényleg mangenta volt, remélhetőleg nem pályalevágással, akkor ennél sokkal jobb is lehetett volna. Gondolok itt egy 5. és egy 6-10. közötti hely valamelyikére.

[ Szerkesztve ]

(#1302) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ha valaki lemaradt róla, vagy stream-en sem tudta nézni akkor íme, felvettem az időmérőt. Akit érdekel, innen le tudja tölteni :) :

[WTCC - Monza - Időmérő]

Kb. 1 Gb a mérete, wmv kiterjesztésű. Minősége olyan amilyen, de csak ennyit tud a tuner kártyám :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1303) z00li válasza Z0C! (#1297) üzenetére


z00li
senior tag

"Na most az a szitu, hogy jó helyen vannak....DE.
Verseny 1...1kanyar és ott tuti, hogy kilökik vagy Gabit vagy Norbit...."

Ne legyünk már pesszimisták. :N Remélem mindkét futamon meglesz a biztos pontszerzés mindkettőjüknek, Norbinak meg szorítok egy dobogóért is a második futamban. :K :))

(#1304) proof88 válasza z00li (#1303) üzenetére


proof88
addikt

amúgy nekem is ezek járnak a fejemben. Meg az, hogy az autók jó része elsőkerekes, és ez túraautózás, itt pöckölgetik egymást, és mi pont hátsókerekesben vagyunk, azt könnyebb kiforgatni, míg egy elsőkerekes könnyebben kihúzza magát ... de amúgy optimista is vagyok, hiszen Norbi hátsókerekes tehát profitálhat az állórajtnál, ha jó rajtot kap el, akkor oda sem érnek rá féktávon hogy kilökjék ... persze láttunk már sok mindent ott azon a féktávon :D
Nagyon szurkolok mindkettőjüknek! Gabi azért szépen tolja, kell idő a hozzászokáshoz, de szépen tolja szerintem, versenytapasztalata meg neki is nagy, de szoknia kell még ezt a környezetet. Jó lesz ez!!! Csak maradjanak épek a kocsik a 2. futamra is!

(#1305) Z0C! válasza proof88 (#1304) üzenetére


Z0C!
őstag

Michelisz Norbi HD kép

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1306) Z0C!


Z0C!
őstag

tudtok-e olyan helyet ahol jóminőségű képeket tárolnak WTCCs futamokról...
Monzáról jó lenne 1-2 friss fotó...kellene háttérnek :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1307) Motion_Blur válasza Z0C! (#1306) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Azt nem tudom hogy mikor frissül, lehet csak hétvége után :F

Ventur@: köszi, már jön lefele :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1308) Z0C! válasza Motion_Blur (#1307) üzenetére


Z0C!
őstag

Köszönöm! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1309) proof88


proof88
addikt

(#1310) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Készen vannak ezek az arcok :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1311) ruti válasza Motion_Blur (#1310) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ezen én is szakadtam :))
és most végre megtudhattuk, miért is Zoli a Főnök (2:40-nél) :DD

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1312) Chosen


Chosen
addikt

A gyári Chevy-k mitől annyira jók? Mi van bennük amit csak a gyári támogatás tud adni?

(#1313) Integra válasza Chosen (#1312) üzenetére


Integra
titán

sok pénztől.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1314) Motion_Blur válasza Chosen (#1312) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1315) madmike


madmike
őstag

Szerintetek mennyi pénzzel lehet egy versenyzőt befizetni egy csapathoz egy szezonra?
Tervezem, hogy 10 év múlva csőgazdag leszek és tudni szeretném mennyit rakjak félre a havi 47000-böl :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1316) madmike


madmike
őstag

wáááá, Gabi megfőzte a motort :W

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1317) shteer


shteer
titán

jól ég a seat :U

..szerintem jónak tűnik

(#1318) zoo8800


zoo8800
veterán

már semmi, Eurosport :B

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#1319) venember83


venember83
nagyúr

Ég ma a munka a kezek alatt.

(#1320) proof88


proof88
addikt

Túraautó Hírblog
NEEEEEM!!! Mégis lesz 10 helyes büntetés Wéber Gabinak. A motorcserés szabály csak a 2012-ben újonnan homologizáltatott autókra / motorokra (Ford, SEAT) vonatkozik. Gabi mindkét versenyen a 22. helyről indul... :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#1321) shteer válasza proof88 (#1320) üzenetére


shteer
titán

phejj :U

..szerintem jónak tűnik

(#1322) capulet75


capulet75
addikt

Tegyetek majd ki online adéshoz linket! Köszönöm! :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1323) proof88 válasza shteer (#1321) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk az, hogy megfőzték a motort, arra megint nem tudok mit mondani ... Gábor úgy hagyta, siettették elvileg, csapatból senki nem figyelt rá hogy jár a motor ... Azért a lazaság mellett ilyenkor komolyan oda kéne figyelni ilyen dolgokra ...

(#1324) Chosen válasza Integra (#1313) üzenetére


Chosen
addikt

Ezt értem, de mire váltják azt a pénzt? Mert a többi Chevys csapat sem kis költségvetéssel operál, mégis elmaradnak tőlük.

(#1325) ruti válasza proof88 (#1323) üzenetére


ruti
Közösségépítő

egy ilyen amatőr bakival kezdeni az idényt... :(
ahogy néztem este, Z.Zoli a videoban elég könnyen feldolgozta, mert akkor még nem tudták, hogy Poulsen autójára nem vonatkozik a motorcsere "felmentés"

egyébként ez a kivételezés is elég inkorrekt szerintem, és persze megint a kiscsapatot sújtja :(((

na de fel a fejjel, nemsoká futam :C
idénre elvették nálunk az Euro2-t, Ti melyik stream-et ajánljátok, ahol élvezhetően nézhető?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1326) ruti válasza Chosen (#1324) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem tudom, de egy évig volt Cruze-om, és normál használat mellett 8.000 km-nél összeakadt a szelepvezérlés (1.6), csak álltak fölötte meg a laptop fölött, néztek rá, mintha az űrből dobták volna le...
tehát
ami a "gyárból" kijön, ahhoz azért rengeteget kell hozzátenni, pontosabban minél többet elvenni belőle ;] , hogy jó versenyautó lehessen, na ehhez a pénzen kívül tapasztalat is kell, ami a kis Chevy-s csapatoknak nincs meg a pénz mellett

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1327) raczger válasza Chosen (#1324) üzenetére


raczger
őstag

Minden, amit pénzen meg tudnak fizetni: tesztek, jó szakemberek, alkatrészek, meg maguk a versenyzők is elég erősek a gyári sevinél. A többi sevis csapatnak biztosan jóval kevesebb a pénzük, tapasztalatlanabbak a wtcc-ben meg ezeken a pályákon, vagy a versenyző kevésbé tehetséges, illetve a mérnökök se feltétlen annyira értik a dolgukat, mint a gyáriaknál. Tavaly mikor itt volt a ringen a verseny csináltak egy elég jó videót, hogy is dolgozik a gyári csapat, azon meg lehet érteni mi a különbség a gyári és a privát között.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1328) Chosen válasza raczger (#1327) üzenetére


Chosen
addikt

Értem. Azért nem volt egyenes arányos a több pénz a jobb eredményekkel a fejemben, mert ott volt ugye a Toyota az F1-ben, magasan a legnagyobb költségvetéssel dolgozott, ahhoz képest mégis kisebb költségvetésűek jobban teljesítettek náluk.

[ Szerkesztve ]

(#1329) venember83 válasza Chosen (#1328) üzenetére


venember83
nagyúr

A WTCC messze nem F1 szint, nincs annyi versenytárs, aki igazán komolyan venné a sorozatot. Pl. a BMW prioritási listáján elég hátul van ez a szakág, de ahogy látom, a VAG konszern is ugyanígy áll hozzá ehhez a sorozathoz.

(#1330) Motion_Blur válasza Chosen (#1328) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Oké, de az F1-ben résztvevő csapatok (topcsapatok) nem csinálnak olyat hogy nem fejlesztenek a következő évere, vagy kivonulnak pár évre.. a Cheviknek nincs ellenfelük, mert olyan autók ellen mennek amik évek óta nem lettek fejlesztve. Nyilván ha a BMW nem a DTM-re koncentrálta volna a pénzt hanem ide, akkor más lenne a helyzet...

Reálisan a mai futamra a célok: Norbi TOP10, Gábor passz... nem tudom mit lehet kezdeni a 22. helyről, csoda lenne ha épen megúszná az autó :(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1331) Chosen válasza Motion_Blur (#1330) üzenetére


Chosen
addikt

Tehát nem a Chevy fordít rá többet, hanem ő az aki egyáltalán fordít rá, így valóban nem nehéz jobbnak lenni.

(#1332) capulet75


capulet75
addikt

Na igen, az a gyári chevy vonat félelmetes.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1333) ruti válasza Motion_Blur (#1330) üzenetére


ruti
Közösségépítő

lehet, hogy arra jó lesz az egész, hogy a végéről indulva tud menni a Gabi egy "ismerkedő versenyt a sorozattal", és így talán nem fogja elkapni a hév, hogy minél előrébb végezzen és nem megy bele a csinbe, ezáltal éppen nagyobb eséllyel úszhatja meg crash nélkül

viszonylag agresszívebb vezetési stílusa miatt középen jobban benne lett volna az adok-kapokban, sok az új versenyző, sok az új autó, ott biztos a zúzda. :(

erős ez az idei mezőny...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1334) Chosen válasza ruti (#1333) üzenetére


Chosen
addikt

Így legalább nem lesz rajta nyomás a rajtnál, nem úgy mint Norbin a második versenyen a pole-ból...

(#1335) Z0C!


Z0C!
őstag

Live Streaming

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1336) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Pár Stream

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1337) ruti


ruti
Közösségépítő

mekkora rajt volt :C

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1338) ruti


ruti
Közösségépítő

és Norbi mit úszott meg :)

rárepültek Tarq-ra a chevyk, mint az agarak a műnyúlra :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1339) Templomegere


Templomegere
senior tag

Gábor most mitől lett utolsó ?

(#1340) Motion_Blur válasza Templomegere (#1339) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolom ő is megszívta az olajon :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1341) Templomegere


Templomegere
senior tag

Gáborunk most megpihent kicsit :(

(#1342) GabN73 válasza Templomegere (#1341) üzenetére


GabN73
addikt

:(

Norbi pedig a célegyenes előtt kicsit odaszúrhatná. Általában ott szakad le, pedig tudna előzni :)

[ Szerkesztve ]

(#1343) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez elég harmatos volt, reméljük a második futamon Norbi pár helyet előre tud lépni a mostani 9-hez képest :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1344) Z0C!


Z0C!
őstag

Jó volt Norbi, csak nyomhatná bátrabban is...
Gabival nem láttam mi történt, csak hogy már csúszott...

Reméljük a következő rajt jobb lesz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1345) ruti válasza GabN73 (#1342) üzenetére


ruti
Közösségépítő

első körtől az utolsóig full izgalom, nagy verseny volt

a Cerqui nagyon tolta a Norbit a bömössel, és sajna az "új" angol Chevi-s gyereknek nem bírt az utolsó körben odaszúrni

jól ment egyébként a Sunred, nekünk szerencsére Dudukalo megállt

azért Menu is csak visszajött kétszer a homokból

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1346) capulet75


capulet75
addikt

Huh, kapta keményen az utolsó körben. Látszik hogy a operatőrnek is tetszi az a vad narancssárga bömös, sokat mutatják. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1347) Z0C!


Z0C!
őstag

16:40fele jön a 2. verseny?..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1348) GabN73 válasza ruti (#1345) üzenetére


GabN73
addikt

Pedig hibázott a srác, gondolom Norbi pedig féltette a kocsit odatenni, csak első verseny még :)
Következőben hátha jobb lesz! :K Tud ő azért ennél többet is.

(#1349) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Úgy látom idén se lesz jobb a WTCC. :(((
A Chevikkel nem lehet versenyezni és már unom hogy mindig ez a patkány francia nyer...

(#1350) ruti válasza GabN73 (#1348) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én vártam/reméltem a MacDowall-t, hogy rámászik Menu-re, és kiforognak, de azért annyira nem volt heves a srác, sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.