Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10451) diegho válasza Realradical (#10449) üzenetére


diegho
nagyúr

Elég kemény E-75 lehetett, hiszen a PZIV 1 hit neki, a KV 2 hit, vagy netán végig mást lőtt háttal állt nektek? Így már öltem IS-4et KV-val 100%-ról, ez nem érdem.

(#10452) Realradical válasza diegho (#10451) üzenetére


Realradical
őstag

Ketten voltunk vele, senki a környéken. Első lövés rólam lepattant, belementem oldalról és így szar szögben lejtőnek felfelé állt. Bezavartuk és nem tudott kivégezni minket. Érdemeim között nem tartom nyilván igazad van. Ellenben k***va jók voltunk, csapatmunka ment ezerrel és élveztük, üvöltöttünk ventrin mikor kinyúlt.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10453) Realradical válasza diegho (#10451) üzenetére


Realradical
őstag

Különben is tollat a füledbe, hogy egyből úgy gondolod mindjárt AFK killel büszkélkedem.
Majd, ha ennél jobbat mutatsz komolyan veszlek. :P

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10454) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Eddigi legjobb köröm a játékban: [link]

Talán azért sikerült ilyen jól, mert végre nem a sor végén kullogtam a "tornasorban", és nem hallottam minden lövés után, hogy "we didn't even scratch them"... :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10455) Realradical válasza CactuS (#10454) üzenetére


Realradical
őstag

Gz!
"we didn't even scratch them" Ez lehetne a WoT mottója. :DDD
Vagy a Bounced off!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10456) Mynock


Mynock
tag

http://wotskins.wordpress.com/2011/07/01/clean-icon-contour-mod-v-1-43-br2yd4ls-icons-mod-continued/

Helló.Ilyen icont szeretnék,de sajnos az új tankokat (E széria) egy szürke ikonnal jelzi.Sőt a Párducot is.Tud valaki egy újabb verziót?

[ Szerkesztve ]

(#10457) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A távolság érdekes a 152-es KV-nál, mert volt klántársam Malinovkán 440 méterről csapta ki a másik KV-t fullról. Nem azt mondom, hogy szerencse volt, vagy hogy állandóan ilyet lő, de az esetek 70%-ában eltalálj amit akar.A KV-t nem mindegy hol lövöd a KV-t 152-sel, mert ha nem jól találod el, akkor két lövés kell. Életemben nem volt 152-es a KV-mon. 107-es annál inkább, sok 152-es ellen harcoltam, és amikor elrontják akkor van esélyed, akár két lövésre is, mert töltésgyorsítóval és 100-%os emberekkel is kb 22 másodperc a töltési idő.
Azonban 107-essel 7 mp, szóval akár 3 lövés, tehát a 152-es KV halott.
Ha olyan páncélra tüzelsz, amit esélyed sincs átütni, akkor ugye 50% minusz kapásból, és max ahhoz plusz-minusz 25% jön hozzá.
De ha megnézed, akkor gold ammoval halálos a KV, csak lassan tölt.
Hogy E-100-at megöli e? Hát olyan 3-400-at csipegetve lehet, attól függ milyen ágyú van rajta, mert ha 150-es, akkor ős is lassan tölt.
Ha meg 128-as, akkor meg nem elég egy lövés a KV-nak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10458) diegho válasza CactuS (#10454) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd ha mutatsz egy 2000+ XP-s kört egy Tier8+ tankkal komolyan veszlek :) 4-es tankkal akarod bizonyítani milyen jó vagy? Azért elég komoly.

(#10459) virkir válasza Mynock (#10456) üzenetére


virkir
veterán

Nem pont az de nagyon hasonló és elvben tudja a 6.6-ot is

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10460) Mynock válasza virkir (#10459) üzenetére


Mynock
tag

Köszi,kipróbálom,bár elvileg az általam mutatott is tudja.(oda van írva hozzá :F )

(#10461) Realradical válasza diegho (#10458) üzenetére


Realradical
őstag

Mellémentél.
2k+-os köröm rendszeresen van KV-3-al. Ott is volt már top gun achim. Annak a típusnak tűnsz aki nem téved és nincs nála jobb, csak a körülmények, vagy a társai akadályozzák.Ha T11-em lenne szerintem az se számítana.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10462) CactuS válasza diegho (#10458) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ad1: kb 4 napja kezdtem, prémium nélkül.
Ad2: Baromira nem érdekel, hogy komolyan veszel-e vagy sem, nem a személyednek linkeltem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10463) diegho válasza CactuS (#10462) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem neked szántam sry, a te eredményed teljesen jó egy kezdőtől!

Viszont emberünk aki 4-es tankkal top tier-ként linkel egy 9-es kill-t, de azt már nem meri megmutatni mennyi lövésből volt - tippelek 9-ből - és ez állítólag ilyen óriási eredmény. Ráadásul idehazudja, hogy KV-3al rendszeresen megy 2k+os köröket, mikor maxos köre KV-3al 2 kill volt :))

És a rendszeres Top Gun is összesen egyet takar :C

[ Szerkesztve ]

(#10464) Iron Funeral válasza Paul119 (#10445) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig gyengébben teljesít mint a Maus 128as, vagy a Ferdié, majd meglátod :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10465) Paul119 válasza Iron Funeral (#10464) üzenetére


Paul119
addikt

hát oldalba kaptam egy t32est rögtön bukott 50% életet és még fel is gyulladt,is 4 szemből 30%

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10466) Iron Funeral válasza Paul119 (#10465) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ennyi játék alatt nem fogod észre venni, le kell nyomnod egy párat vele :)
nem mellesleg ismerni a másik kettő valamelyikét, nem a sebzéssel lesz baj

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10467) diegho


diegho
nagyúr

Harcoltam egy botnak látszó játékossal egy csapatban. E75-el volt lakeville a városban megöltem 5 tankot, maradt 400hp-m, erre ő elment előre és otthagyott egy 100%-os löwe-vel egyedül, az ellenfélnél még 4-en éltek. Persze a löwe megölt, 6%-ot hagytam neki, ő előrement bázist foglalni. Úgy 20%-ig jutott mire az ellenfél elfoglalta a mi bázisunkat, ha ott marad velem nyerünk. 0 kill-je volt, végig bujkált, nem is igazán lőtt rájuk. Kaphatott kb 200xp-t meg 10k creditet, ha hátba lövi a löwe-t, ami mellett egész egyszerűen elment és nyerünk, akkor igaz egyel több töltényt fogyaszt, de legalább 20k-val többet kapott volna.

(#10468) Paul119 válasza diegho (#10463) üzenetére


Paul119
addikt

ő ki akarna lenni?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10469) kalandlovesz


kalandlovesz
csendes tag

Ez a nyomorult Panther II mindig ilyen veszteséges lesz ? Nyertes csatában is minimum -5000 :((

[ Szerkesztve ]

www.kalandloveszet.hu

(#10470) Paul119 válasza kalandlovesz (#10469) üzenetére


Paul119
addikt

Van prémiumod?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10471) Realradical válasza diegho (#10463) üzenetére


Realradical
őstag

5-ösöm a lottón így legyen, tudtam, hogy megnézed az accot. Ha még ma mutatok neked két top gunt screenshottal, hogy megy majd a mea culpa? Innen már csak érdeklődöm.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10472) Realradical válasza Realradical (#10471) üzenetére


Realradical
őstag

Mondjuk most, hogy túlléptem azon, hogy reggel 7 előtt lehazugoztak, rájöttem, hogy azzal a statisztikával valami nem kerek. Vagy a prémiumot, vagy a duplázós köröket, de valamit nem számol oda. Sőt a nemrég lezajlott 5x-özős időszakban, ennél durvább pontokat is össze tudott szedni szerintem bárki T3 fölött.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10473) AlexWolf válasza Realradical (#10472) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem kell törődni dieghoval. Ő itt a megmondóember és chucknorris egy személyben.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#10474) Realradical válasza AlexWolf (#10473) üzenetére


Realradical
őstag

Hja akkor jó kösz! Igazából még igaza is lehetne, csak a kommunikációval vannak bajok.

Csak, hogy ON is legyek:
Tegnap M7-es artival én szégyelltem magam. 5 killes köröm volt úgy hogy ebből 3-at célzókör-szűkítés nélkül beküldtem a lecsóba és betalált. többek közt így kinyírtam egy maxon száguldó luchs-t is. Elnézést is kértem a chaten a sráctól! :D

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10475) Fel válasza Realradical (#10472) üzenetére


Fel
addikt

A statisztikában az alap xp mennyiségek szerepelnek, nem a felszorzottak (2x vagy 5x). Ha van prémium acc-ot, akkor ott viszont a 1,5x érték fog számítani (mivel azt tekinti alapértéknek a játék).

(#10476) diegho válasza AlexWolf (#10473) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem megmondóember, csak nem szeretem, amikor átlagon aluli játékosok okoskodnak, mint pl te és kedves barátod. Félreértés ne essék, nem vagyok átlagon felüli játékos, teljesen átlagos statom van, de amikor az átlagnál is rosszabb stattal rendelkezők akarják megmondani a többieknek, hogy mit hogyan, hát az kicsit vicces :) de persze tudom megint én vagyok a hülye :R

És nem baj, ha valakinek nem átlagos, vagy feletti a statja, de azt ne állítsa már be úgy, hogy na majd komolyan veszlek.

[ Szerkesztve ]

(#10477) smisa válasza diegho (#10476) üzenetére


smisa
őstag

Remélem nem rám célzol ...... :((

(#10478) diegho válasza smisa (#10477) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem. Arra célzok, aki még egy játékbeli teljesítményével kapcsolatban is kamuzik, mint látod.

(#10479) virkir válasza Realradical (#10472) üzenetére


virkir
veterán

Olyan nincs, hogy nem kerek.
Minden elért Achievement bele kerül és jól számolja, tartja nyilván az eredményeket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10480) Paul119 válasza virkir (#10479) üzenetére


Paul119
addikt

jelentem alásan végre bele került az 1200 pacis motor a jószágba jöhet az e100 ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10481) smisa válasza virkir (#10479) üzenetére


smisa
őstag

Azért volt időszak amikor nem müködött jól talán július vége fele akor 2-3 napig nem rögzitett semmit :( nekem is volt akkor egy 2k xps köröm azóta már átléptem a mostani rekord 2094xp.

Statomat elnézve szar ember vagyok mert 50% alatt a win a hit ratio 51% de megnyugtat a helyzett hogy akikel napi szinten megyek mindig várnak és ahogy belépek egyből invitálnak szakaszba nekem ez bőven elég visszaigazolásnak szinte minden achim megvan pedig még csak T7 van azis soványka

(#10482) diegho válasza smisa (#10481) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem abszolút nem a win ratio az ami a legfontosabb. Pl ölhetsz 5-öt, ha mégis kikap a csapat, mert mondjuk ammo rack-et kapsz, de nyerhetsz úgy is, hogy afk vagy végig.

Szerintem itt a legfontosabb értékek a sebzés és az, hogy mennyi tankot pusztítasz el. Pont tegnap néztem valakinek az adatait, 55% win ratio, ölt 3ezer meccsen 3400-at, de mindezt 200ezerel kevesebb sebzéssel, mint én 2500 meccs alatt, de láttam már 44%-os embert is aki meg többet sebzett és ölt, mint én nem sokkal több meccsen.

(#10483) emre válasza diegho (#10482) üzenetére


emre
veterán

Már bocs, de szerintem ez hülyeség.
Baszhatod a sebzésedet, meg a kill-ek számát ha folyamatosan elbukik a csapatod, mert a saját csatádat játszod. :U

Paul119
Az, és még nem gondolkodtál az öngyilkosságon? :DDD

Csak hogy tudjam, mit nem szabad mondani?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10484) Paul119 válasza diegho (#10482) üzenetére


Paul119
addikt

hát szerintem az én statom siralmas:(

brehehe bannoltak a csetről 1 hétig inzultáló beszédért :DDD
emre: ,,I,, ;]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10485) vhw válasza diegho (#10482) üzenetére


vhw
addikt

Nem elhanyagolható az se, hogy az illető milyen tankokkal játszik. A kisebb tankok lényegesen kevesebbet sebeznek, mint a nagyobbak, tehát ha valaki sok ágon halad egyszerre, sokat megy kisebb tankokkal, a csaták száma nő, de az átlagsebzés alacsony marad. Én pl gyakran elő szoktam venni kis 3-4es konzervdobozokat szórakozni.
Szerintem a találati arány, a kilőtt tankok/lejátszott csaták száma, és valamilyen szinten a megszerzett medálok is adnak valamiféle képet az illető teljesítményéről.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10486) belaazallat válasza diegho (#10482) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem a találati arány sokkal többet elárul az emberről. Meg a pontok eloszlása, defense és capture pontok, te pl támadó játékos vagy 3814 capture pontodból ítélve. Viszont elég gyér a 64%-os találati arány.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10487) vhw válasza belaazallat (#10486) üzenetére


vhw
addikt

Há' ne legyen már a 64% gyér :D nekem is annyi :D de artyval az istennek se tudok 41-42% fölé menni, így kicsit lerontja az átlagot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10488) diegho válasza emre (#10483) üzenetére


diegho
nagyúr

A sebzést pont nem, mert ugye minél többet sebzel annál több kárt teszel az ellenfélben. Én sok helyzetben nem a frontba álló tolató lesebzettet lövöm, ha számomra előnyösebb szögből el tudom találni a 100%-osat, mert a lesebzettről lehet pattanok. Főleg, ha van valaki, aki a lesebzettet tudja előnyös helyről lőni. Nem a saját csatám játszom általában, hanem próbálom a társak hátába kerülőket is kiszedni, vagy legalább egyet beléjük lőni, ha pl látom, hogy valamelyik társam mögé bemegy valaki és ő nem figyel akkor írok neki, hogy nézzen már hátra - bár szinte sosem néznek. A kill tényleg nem sokat ér, mert akár 10 lövéssel is lehet ölni 10-et, de lehet 0 kill-el is 10-et úgy lesebezni, hogy mindegyikbe csak 1 lövés kelljen még, amit a társak bevisznek majd. A win ratio pedig nagyban függ a társaktól, hiszen mi csak 1 vagyunk a 15 közül.

A találati arányomat sajnos elég rosszul érinti a melós 999ping és a laptopos 1-7fps, de már rajta vagyok az ügyön, pl IS-4el és IS-7el csak otthon játszok a rendes gépen.

[ Szerkesztve ]

(#10489) BoogeyM@n. válasza diegho (#10482) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Kill se mutat pontos értéket azt se érdemes belevenni egyes emberkék azzal szórakoznak hogy állandóan a könnyű killeket szemezgetik mert úgy gondolják hogy az az ami számít és vadul rálőnek a kisebbekre csak azért hogy meglegyen a kill.Ez nem fps ahol kill/die-t kelljen nézni.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#10490) diegho


diegho
nagyúr

Mai első köröm KV-val pl pont megmutatja mennyire nem egyéni játék ez. Sand riveren előre megyek, ölök 4-et, erre telefon, lelőnek. 12-9re vezetünk és a csapatom úgy bukja el, hogy egyet sem ölnek már, pedig volt Stug, PZIV, Hetzer, és 2 4-es tank nálunk, túloldalon, T1HT, Wolverine, PZIV

(#10491) joergie válasza belaazallat (#10486) üzenetére


joergie
őstag

Igen, a találati arány nem 100%osan mérvadó. Damage/találati arány/csata, ami ebből kijön az már mérvadó lehet. ojjektummal nekem is szar a találati arányom, de ha van rá esély odapörkölök, ha nincs más célpont, lehet tőbb lesz a damage az adott körben, viszont bennevan, hogy mellémegy. Ha van 20% esély, én bizony megkockáztatom. Ráadásul az se mindegy, milyen ágakon megy az ember. Németekkel sanszos, hogy jobb lesz a találati arány.

Más. Tegnap lepattantam e75 tornyáról hátulról T44-el, meg előtte mozgás közben is mellé ment, volt 7%-a. Kellett volna még 2 mp-et nyernem, és betöltök, de ő lőtt ki előbb :( Mindenesetre durván jó ez a tank(fullosan), ha olyan kézben van, aki tudja használni, pont lyan amire számítottam: megmozgatja a fantáziám. Tegnap összepofáztam egy magyarral, stock KT-val jött, azt ballance alapján mondja, hogy ugyis kikapunk, mert nekünk 2 tier8 medünk volt, meg úgy általában medek, nekik meg KV5, KT, is3 stb. Mondom, nem azon múlik, ne becsülje le a medeket. 13:4re hoztuk le a meccset(asszem).
Mindez Malinovkán. Aztán volt mégegy malinovka, ott volt t9 is gazdagon, azt is ugyanúgy hoztuk le, hillről medekkel, pedig jött az E75 is, azt pedig szemből meglőni medeknek lehetetlen. De jött a spot, dolgozott az arty...
Szóval ha meddel száguldok, akkor is megeresztek egy lövést, vesztenivalóm nincs, sőt, elég gyakran beadja(40-50% 2-300m-ről, ha épp nem huplis a talaj).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#10492) Paul119 válasza joergie (#10491) üzenetére


Paul119
addikt

rólam is pattognak e75ről , szerencsétlen panther 2 már mindenhova próbált lőni pattogot rólam rendesen, mondjuk az isten barma 4 lövést lőtt a torony elejére ami 252mm én első lövésel le szedtem róla 60% ot, csak ez a böszme lassú ágyú zavar, de viszont tetszik hogy obj 704en is úgy megy át mint kés a vajon ,d e a kedvencem az volt mikor egy heavy tank szembőlblokkolt 2 med meg hátulról és oldalról hogy ne tudjak mozogni , a heavy tankot meg a mögöttem álló medet még is is magammal vittem, állat ez a tank :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10493) diegho


diegho
nagyúr

KV-val van 60% találati arányom, ami nagyon gáz, de érdekes, mert pl Malinovka egyik bázisról a másikra 10ből 9hit. Tegyük fel steppes 150m-re velem szemben áll a tigris, arra meg 3 mellé. Ugyanúgy kivárva amíg beszűkül.

(#10494) diegho


diegho
nagyúr

KV El Halluf. 6 kill, kört bukjuk, mert senki nem segít és nem is véd. Lementem középre egy szikla mögé onnan öltem mindet, mondjuk egy PZIV segített blokkolni, mert totál mellém állt, a társaim is lejöttek középre de nem fedezék mögé, csak úgy random (minek?) lelőtték szinte mindet, másik oldalt meg felment az ellenfél és elfoglalták a bázist. Mikor írom, hogy base! Nem reagált senki, persze KV-val tuti visszaérek a bázisra. Jó ilyen csapatban lenni.

(#10495) -vitya-


-vitya-
őstag

nahát idetaláltam ebbe a topicba;-)

látom keményen megy egymás fikázása itt is, király;-)

ps.: a játékot szeretem, mondjuk leginkább csak akkor, amikor 3as platoonban lehetek, mert egy random battle-ban 3 jól összedolgozó játékos már tényező - jó érzés, ha Te döntöd el / nyered meg a csatát.

ps.: az artykat én is útálom - de ez egyéni szocprobléma

-=Витя=-

(#10496) -vitya- válasza diegho (#10482) üzenetére


-vitya-
őstag

szvsz az average xp a legjobb stat, mert abban benne van minden, scout-damage-kill-victory-tier...

de én úgy szoktam magam értékelni ( ;-) hehe) , hogy megnézem, hogy a lejátszott meccsek szerint hányadik vagyok a rangsorban, aztán az összes többi mutatóban is megnézem magam, és amiben jobb helyezésem van, abban a dologban az átlag fölött vagyok.

én mindíg arra gyúrok, hogy az összes mutatóban átlag feletti játékos maradjak

-=Витя=-

(#10497) smisa válasza -vitya- (#10496) üzenetére


smisa
őstag

Akkor ez most szerintetek milyen stat :DDD max T7 van benne az is csak med

Rating - Value - Place
GR Global Rating - 46 - 61 260
W/B Wins/Battles - 49% - 141 092
E/B Average Experience per Battle - 299 - 73 578
WIN Victories - 994 - 52 806
GPL Games Played - 2 044 - 52 402
CPT Capture Points - 4 987 - 22 684
DMG Damage - 807 361 - 57 335
DPT Defense Points - 1 719 - 41 760
FRG Targets Destroyed - 1 536 - 49 494
SPT Targets Spotted - 1 412 - 72 314
EXP Total Experience - 610 269 - 56 828

nem szeretek hátul cammogni még a KV3mal se

[ Szerkesztve ]

(#10498) emre


emre
veterán

A játék nickemet hogy tudom megváltoztatni, mert a hamasz-on kívül már az összes arab és török klán megtalált.Tegnap épp a Feel The Turkish Punch nevű szervezet küldött meghívót. :DDD

Elég lenne ha utána tudnám biggyeszteni a emre_hun szócskát. :U

mod: ez nem a klán neve, hanem a vezetőé [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10499) vhw válasza -vitya- (#10496) üzenetére


vhw
addikt

Az átlag xp azért nem mondd semmit mert van aki premiummal játszik, van aki nem, a szorzó különbség pedig 1,5szeres. Ugyanúgy nincs minden tanktípusnak egy "átlagos-átlag xp-je" a fene se tudja, hogy mi számít egy-egy tipusnál átlag felettinek-alattinak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10500) Realradical válasza emre (#10498) üzenetére


Realradical
őstag

A Balta nevet kerüld még el, mert az náluk is balta. Wow-os török csávó panaszkodott nekem, hogy állandóan b@**tatják a magyarok! :D

Things that try to look like things often do look more like things than things

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.