Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9351) mynames válasza Flatron710 (#9350) üzenetére


mynames
senior tag

Ez engem is érdekelne!

(#9352) vbbb


vbbb
őstag

Üdv!

Én még csak nemrég kezdtem, de vannak kifejezetten ajánlott ill. kerülendő tank típusok? Most 3-ad osztályban gurigázok egy Marder II-vel ami egészen jó amíg nem én maradok utoljára egy Hetzer-el meg egy PzIV-el szemben. :D
Szóval a TechTree-n kívül van valami összehasonlító táblázat vagy ilyesmi? Mert most még mindent kifejlesztek, hogy elérhetőek legyenek a következő típusok....

A T-26-ot pl szerettem...

Ja és meddig érdemes az embereket felfejleszteni? Ha átképzem az embereket a tank eladásánál akkor úgyis elveszik nem? Vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#9353) Fel válasza Flatron710 (#9350) üzenetére


Fel
addikt

Egy-két hónapja volt egy akció, amiben lehetett nevet változtatni. Pár napig lehetett vele zaklatni a supportot, vagy egy dedikált topik volt neki...? Nem emlékszem, nem éltem vele.
Szóval mivel ez ilyen rendkívüli dolog volt, ezért gondolom várhatsz majd a legközelebbi alkalomra, ha változtatni akarsz. Megvan a régi hír linkje: [link]

vbbb: Két dolog amit a játékon kívül használhatsz tájékozódásra: WoT Calculator (Ez ugyanaz, mint a játékon belüli techtree) valamint Tankopedia

[ Szerkesztve ]

(#9354) Flatron710 válasza Fel (#9353) üzenetére


Flatron710
tag

Köszi a gyors és részletes választ!
Azért vetődött fel bennem, mert ha mondjuk idővel, klánban akar harcolni az ember, akkor hasznos lenne ha a klán név betűi ott lennének a név után. ( vagy ezt automatikusan generálja, rakja oda a gép ? )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#9355) vbbb válasza Fel (#9353) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi a választ! Majd bogarászok a linkeken!

(#9356) vhw válasza Flatron710 (#9354) üzenetére


vhw
addikt

Igen, azt automatikusan megkapod a neved után, ahogy beléptél egy klánba.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9357) Flatron710 válasza vhw (#9356) üzenetére


Flatron710
tag

:R

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#9358) jahrn válasza Flatron710 (#9336) üzenetére


jahrn
senior tag

Nalam a Co2 tank modul valt be, merthogy imad kigyulladni.

(#9359) Paul119 válasza jahrn (#9358) üzenetére


Paul119
addikt

Komolyan ki nő a hajam,tiger 2met folyamatosan ammo rackjánál hitelik meg,rammert vegyek vagy wet ammo rackot?+20%accurates cucc van fent meg töltés gyorsító

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9360) Iron Funeral válasza Paul119 (#9359) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ventilátort.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9361) Paul119 válasza Iron Funeral (#9360) üzenetére


Paul119
addikt

miért pont ventit? 110% os a legénységem mennyit jelent az a 5% ?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9362) Flatron710 válasza jahrn (#9358) üzenetére


Flatron710
tag

Eddig szerencsére nem volt vele gond. Ritkán előfordult, de hogy magamnak mondjak ellent...ma pl. 3-szor is kigyulladt. :S ( ezelőtt viszont egy hétig semmi...)
Megfontolom a tanácsod!

Végre sikerült kifejlesztenem az IS-t! :DD Már csak kb. egy milka kredit kell, mert most egy kicsit kiköltekeztem magam.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#9363) Iron Funeral válasza Paul119 (#9361) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Sokat :D Valójában 6% egyébként csak a cmdr 5%.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9364) Mewryck


Mewryck
tag

hali

az uj patch(0.6.6) kinek okoz még kellemetlenséget rajtam kivül? :(((
az összesorsolásig még eljutok,aztán kidob és addig nemtudok visszalépni,amig tart a csata,mert folyamatosan kidobál...kb minden 10. csatábol 1-szer kidob

üdv

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#9365) marked one94 válasza Mewryck (#9364) üzenetére


marked one94
őstag

Engem az új patch óta még egyszer se dobot ki pedig már több mint 100 csatát mentem.

Ez a IS-3 nem is olyan rossz tank csak legyen már meg rá a BL-9es ágyú. Ma volt egy csata ahol 29 lövést bírt ki a tank:D

You'll Never Walk Alone

(#9366) Fel válasza marked one94 (#9365) üzenetére


Fel
addikt

Kb. 28k xp és nekem is meglesz :) A hétvégén újra megvettem az IS-t és elég gyorsan sikerült vele összekaparni 50+k xp-t. Sokat segített azért ez az 5x szorzó.

Eddigi legacélosabb csatám, még KV-3-mal:

A minimapon látszik, hogy magam voltam fent a templomnál és fogadtam az ellent :) Hála a segítőkész és nagyon okos csapattársaknak. Billotte kitüntetés járt érte.

[ Szerkesztve ]

(#9367) marked one94 válasza Fel (#9366) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem már csak 10k xp :P :D Amúgy meg ha ma jól emlékszem veled ma őssze sorsolt a játék. Panther 2vel mentél :)

You'll Never Walk Alone

(#9368) Fel válasza marked one94 (#9367) üzenetére


Fel
addikt

Mármint az IS-3 lesz meg bő 20k xp múlva. Hol van még az a BL-9...

A P2-vel haladnék az E-50-ért, de az olyan mostanában, mintha el lenne átkozva. Nem sokat mentem ma vele, talán hatot, de abból két kör volt aránylag normális... Nem Karelia? Ott volt egy olyan meccs, amiben volt vagy 5 IS-3. 2 a mi oldalunkon, 3 az ellennél. Egy a bázisunknál csinált ki, miután visszamentem, mert kifogtuk a legbátrabb KT-t, amit valaha láttam... Elhúzta a csíkot a bázisról, pedig előtte végig ott kempelt :U .

(#9369) marked one94 válasza Fel (#9368) üzenetére


marked one94
őstag

Igen ott volt. Engem a hegyen ölt meg egy másik IS-3. Rám lőtt meg nekem is jött és végem lett. Pedig az is a 122mmm d-25tvel volt, ő max sebzést vitt be rajtam, az én lővésem meg lepattant :(((

You'll Never Walk Alone

(#9370) grunge


grunge
addikt

Tegnap kicsit mentünk haverokkal, és azt vettem észre, hogy a matchamker viccesebb mint valaha. A szokásosnál többször fordult elő hogy a teamekben az első öt ugy alakult hogy top Heavy vs. top med. Eddig nem volt ennyire feltűnő. Néha jól sült el a dolog, de legtöbbször azért buktunk a kört mert nem volt nálunk egy med sem, vagy fordítva.
Egyik esetben egyedül maradtam a Tigrissel, és meg is let a Wittmann medál :D amúgy kissé idegesített a dolog hogy kb 10-ből 4-5x iylen buta leosztást kaptunk.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#9371) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Háj!

Magyarország kutyái gyülekező!!!
A Dogs of Hungary egy frissen alakult klán, ahol jó hangulat, jó fej emberek, és mindent elsöprő tier fölény található...na jó ez utóbbi nem teljesen fedi a valóságot. Klánunkba bárki beléphet, aki megfelel a következő igen szigorú feltételeknek!

1. Legyen egy tankja és/vagy páncélvadásza és/vagy SPG-je.
2. Nem kell, hogy igazi harci jármű legyen! Elég, ha a WoT-ban van neki!
3. Tök jó pontokba szedni a mondandómat.
4. Ja és TeamSpeak progija sem árt ha van. Ha nincs, akkor elmondjuk hogyan lehet letölteni/felrakni/beállítani.

Amit nyújtunk:
1. Segítséget (bútort nem cipelek!)
2. Ezer éve MMO-val játszó közösséget.
3. Jó hangulatot (ezt már másodszor írom le, mert tényleg az van)
3. Lányokat!!! Minimum 2-t!!!
4. A hármas pont kétszer szerepel.

Ha érdekel a dolog, akkor a WoT oldalon keress ránk. Nagyon furmányos módon kötőjelet raktunk a nevünk rövidítése elé és mögé, ezért a keresőben így találsz meg minket: -DOH-

Üdv:
AlexWolf

ps.: Van ám hómpédzsünk is: dogsofhungary.fw.hu (fejlődés alatt)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9372) KaLeun


KaLeun
senior tag

Valaki feldobná valahová (rapidshare vagy vmi hasonló) a garázsban levő tank ikonokat (\res\gui\maps\icons\vehicle)?

Cila

(#9373) Murder3


Murder3
addikt

Lowét hogy lehet megsebezni?
mert nekem eddig jópár hónapja amióta játszok nemigen sikerült bárhol is lőttem.
az oldalán néha 1-2 %-os sebzést sikerült...

(#9374) joergie válasza Murder3 (#9373) üzenetére


joergie
őstag

Löwét gwtigerrel oneshotoljad tornyon, azt szereti.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9375) diegho válasza Murder3 (#9373) üzenetére


diegho
nagyúr

hull, már D25T-vel is 90%-a átmegy rajta.

(#9376) Realradical válasza Murder3 (#9373) üzenetére


Realradical
őstag

Én oldalról a löveg és test közötti részen szoktam rá lövöldözni KV-val és 3-4-5 lövésbe el szokott fogyni.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#9377) Murder3 válasza joergie (#9374) üzenetére


Murder3
addikt

és az milyen itemmel van h átalakítom a tankom 20mp-ig gwtigerré?
vagy csak premmel elérhető a tranformáció?

(#9378) Murder3 válasza diegho (#9375) üzenetére


Murder3
addikt

mondjuk német ágyúval l/56,l/70...

(#9379) AlexWolf válasza Murder3 (#9377) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szemből lődd a két lánctalp közti rész alját, ott még jó eséllyel ki is gyullad, oldalról középtájt a torony alatt van a lőszer rekesz mind a két oldalon és ráadásul a páncélja is gyengébb. Az egész hátsó rész pedig a motor és szintén simán átlőhető. Igaz nem loltraktorral. A torony szemből és oldalról szinte sebezhetetlen, meg lepattan, viszont hátulról simán átlőhető.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9380) diegho válasza Murder3 (#9378) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem ismerem a német ágyúkat, de még T-34 ágyúval is át tudtam lőni szemből és hátulról a hullját.

(#9381) Murder3


Murder3
addikt

jóvan bravó istenem ez a játék...áh...
Normál esetbe egy ferdinandot szemből de még odlalról se lehet sebezni l/56-al se nem h l/70-el.
msot meg a vk3001h-val az l/70 ágyúval hátrálok pont eltalál a tankom berázkódik,rálövök és puff -200-at lesebez...

(#9382) diegho válasza Murder3 (#9381) üzenetére


diegho
nagyúr

ferdit lehet szemből, de én azt vettem észre, hogy ha full szembe áll pattog, ha kicsit oldalra, akkor átviszi.

(#9383) Murder3 válasza diegho (#9382) üzenetére


Murder3
addikt

pedig annál midn1 hol lövöm jóformán sehol enm ütöm át.

(#9384) diegho válasza Murder3 (#9383) üzenetére


diegho
nagyúr

én még D10T-vel is átlőttem szemből kicsit oldalról T-34-85el.

(#9385) mynames válasza Murder3 (#9381) üzenetére


mynames
senior tag

Nekem L/70-nel oldalról kb. 10-12%-ot sebez a VK3601-em egy ferdin. Tegnap pont néztem is mert már fent van a 88-as amivel 20-25%ot is minuszolok.
Viszont a 88-as nagyon sokszor lepattan és pontatlanabbnak is tűnik..
Ja tegnap kb. 150 mről a 88-as a Pz38t-t nem vitte szarrá egyből , eszem megállt :((

(#9386) Realradical válasza Murder3 (#9381) üzenetére


Realradical
őstag

Ferdi nálam:
-Ó egy Ferdi is van ott.
-Meglőjem?
-Á menjünk vissza lepattanna -tolatás iziben vissza-
-Bail out this vehicle has had it

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#9387) BoogeyM@n. válasza AlexWolf (#9371) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

"2. Ezer éve MMO-val játszó közösséget."
Lehet kevés lesz a wow gyakorlatiasság :DD ez nem ilyen diablós jobb klikk és kész rávarázsolsz dolog.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#9388) gyorvari


gyorvari
csendes tag

Hello!

Nem tudja valaki , hogy amikor kezdődik a játék , pár ember mellet balra(ha saját csapat), ill. jobbbra (ha ellenfél) van római szám. hogy az mit jelent ?

[ Szerkesztve ]

(#9389) CPT.Pirk válasza gyorvari (#9388) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Am. ők közös platoonban, vagyis klánban vannak. Valszeg közben megy az audio chateleés is, így összehangoltan játszhatnak. Az azonos számúak vannak egy platoonban, független attól, hogy mindkét csapatban lehetnek azonos számmal, egymás ellen.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9390) BoogeyM@n. válasza gyorvari (#9388) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:DDDMondjuk nekem nem római szám rémlik de az tényleg a platoon lenne a töltésnél.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#9391) gyorvari


gyorvari
csendes tag

jah és még játék közben a tankok fölött van az a zöld ha csapattárs és mi a különbség a 2 csíkos 1 csikos meg a sima között? Azt tudom hogy a lefe forditott háromszög páncélvadász a kocka meg önjáró löveg :D. Jah és köszi a válaszokat :) :R :R :R :R

(#9392) AlexWolf válasza gyorvari (#9391) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Kicsi négyzet csík nélkül - light tank, kicsit nagyobb 1 csíkkal - medium, nagy 2 csíkkal heavy

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9393) CPT.Pirk válasza gyorvari (#9391) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt olvasd át, mindenre választ kapsz: WOT wiki

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9394) jahrn válasza Murder3 (#9373) üzenetére


jahrn
senior tag

Szembol az alvazon elol vagy az also lemezt, vagy ha tul kozel vagy ahhoz h alul lodd akkor az also es felso lemez talalkozasanal van egy viszonylag szeles meroleges pancellemez. Oldalrol meg kb mindenhol lehet loni az alvazat.

Nekem is van 1 hasonlo kerdesem, D-25T-vel szembol a T-32t hol erdemes? Altalaban jobban szeretek oldalba kapni mindenkit, de most 2x talalkoztam olyan T-32vel amit nem tudtam megkerulni (atugrani meg meg nem megy^^) es szembol minden lepattant.

[ Szerkesztve ]

(#9395) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

LoL TigerP-t sikerült kigyújtanom egy 4,7cm-eres alap ágyúval oldalról.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#9396) Murder3


Murder3
addikt

de jó l/56-os vk36-al 2 golyó elment a picsába telibe lőttem hátulról egy grillet az cask a lánctalpot vitte le..
1 meg lebouncolt egy t-44-ről:S
de jó ez néha..

(#9397) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Na ez a rekord köröm IS3-al

Hamarosan meglesz az IS4 is, aztán csinálhatnak belőle tier10-est, meg ide az összes kv-t, garázshelyet :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#9398) Flatron710 válasza marked one94 (#9369) üzenetére


Flatron710
tag

Az előbb találkoztam veled a harcmezőn. Az ellenség sorait erősítetted. Jó kis meccs volt, meg is nyertük és még túl is éltem volna a KV-3-al, 4 kill-el, erre amikor egyedül betámadom az ellen bázisát, akkor egy szövetséges Hummel kilőtt... :(

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#9399) diegho


diegho
nagyúr

Lehet nekem is fel kéne rakni ezt az "ide lőjjé wazze" modot, akkor több killem lenne, de ez számomra már csalásnak számítana, így inkább maradok a 4-5 killeknél.

(#9400) marked one94 válasza Flatron710 (#9398) üzenetére


marked one94
őstag

Igen-igen te öltél meg :) Hát igen a csapatom fele semmit nem csinált csak meghaltak :((( Még jeleztem is nekik akik ott voltak a hegyen hogy a KV-3ast lőjék mert veszélyes erre senki nem lőtt téged csak én, és én is csak 1x találtalak el :)) A csatát nem vártam meg mert tudtam hogy vesztünk.

Olyan jó ez a IS-3 hogy ma 8/8 csatát vesztetem. Csak legyen már meg rá a BL-9es agyú.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.