Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) diegho válasza MinionFlasH (#30598) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom megnézni melóhelyen.

(#30602) zsolthee válasza jozefgucci1 (#30592) üzenetére


zsolthee
senior tag

Skilek:
parancsnok: 6 érzék + repair + camo
lövész és vezető: "kék" skillek + repair + camo
töltő:biztonságos elhelyezés vagy ha gyúlékony akkor tűzoltás + repair + camo

[ Szerkesztve ]

(#30603) MinionFlasH válasza diegho (#30601) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

2014. október 30 hír !

(#30604) lacibacsi válasza stork13 (#30599) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kipróbálta. Tetszett neki. Az az igazság, hogy én is kipróbáltam és nekem nem jött be annyira. Persze nem akarom rátukmálni az én akaratom, ezért is kérdeztem meg tőletek, hogy jól választott-e. Amúgy a T-29 már az "előszobában" van, szerintem 20-25 csata és meg lesz neki.

(#30605) h1mpi : Ha sikerül józan érvekkel rávenni őt, akkor akár ez is lehet. De ha nagyon kitart a T34 mellett, akkor nem fogok tudni mit tenni vele...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#30605) h1mpi válasza lacibacsi (#30597) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem ajánlom. Vegyél egy SP-t neki sokkal jobb és 100x annyit pattint.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30606) Departed válasza h1mpi (#30605) üzenetére


Departed
őstag

SP-ért pénzt adni, vagy ajánlani hogy valaki pénzt adjon ki rá...ez újdonság én 100% hogy nem tenném. :N

(#30607) szbalogh válasza MinionFlasH (#30585) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha így maradnak a statok az lényegében egy sima Centurion ... ami viszont nagyon ütős lenne :D Az az ágyú... imádtam.

Nick: HE_Storm

(#30608) Kean_Sorbo válasza lacibacsi (#30604) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem nagyon tetszik a T34. Csak ajánlani tudom. Igaz az ágyú néha viccesre veszi a figurát, viszont komoly átütéssel bír.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#30609) MinionFlasH válasza szbalogh (#30607) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ne cukkolj, ne cukkolj, jobban kell mint a nőknek a ruha, vagy Bodrinak a csont! :DDD

Ráadásul nekem tierjében a Centi tornya pattogósabbnak tűnik, mint a 7/1-ed... lehet csak pechem volt! Különben Tank inspectorban benne van az FV4202(P), ha valakit érdekelne!

(#30610) mcwolf79 válasza Departed (#30606) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor te ezek szerint nem próbáltad még a 9.8-as patch után.
Brutális páncélbuffot kapott :Y
Az ágyúja olyan amilyen, de legalább tier limites.
Szóval jelen formájában nagyon is játszható tank.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#30611) MinionFlasH válasza mcwolf79 (#30610) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát JT8.8-al 10/7 szer biztos eltalálom a tornyán, a gyenge pontot, ha nem áll magasabban mint én, hiába rángatják előre-hátra-jobbra-balra(túl lassú).

(#30612) h1mpi válasza Departed (#30606) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor menj vele most. Csodálkozni fogsz. :K
Átlag 2K-t pattintok vele és a tier limit miatt sokszor inkább 8-as toptier vagyok. Berforgatod 45 fokba az elejét és minden pattan az alsó frontról. Városi pályákon sokszor én pusholom a sarkokat a HT-k előtt :DD vicces

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30613) rlazol válasza MinionFlasH (#30598) üzenetére


rlazol
addikt

ez egy október 30-i hír.
azóta se láttuk tesztszerón.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30614) Bingisz


Bingisz
addikt

Szvsz. 9.11 előtt ne várjatok FV-t.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30615) rlazol válasza Bingisz (#30614) üzenetére


rlazol
addikt

ez most verziószám vagy dátum? :F
:DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30616) Bingisz válasza rlazol (#30615) üzenetére


Bingisz
addikt

Most nézem mit írtam. :D
Nem is játszok többet lövöldözős játékkal, mert mostantól tuti megfigyelnek az amcsik. :DD

Illuminati

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30617) #43783936 válasza rlazol (#30615) üzenetére


#43783936
törölt tag

A WG-t ismerve ez dátum.
Már csak az év kérdéses. :)

(#30618) MinionFlasH válasza Bingisz (#30614) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azt akarod mondani, hogy ne váltsak free xpt, sőt mi több hétvégén menjek a Velencei tóra is? Bingisz, ha 9.9ben benne lesz, teleszemetelem minden nap a kitiltásomig az on topicot! :DDD ;]

(#30619) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#30618) üzenetére


jozefgucci1
addikt

De ha nem akkor 9.9 után a megjelenésig minden nap egy üveg sör :) Félreértések elkerülése végett nem iszom sört csak az üveg betét miatt írtam :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30620) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#30619) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szó sem lehet róla!!!

1. Ti vagytok értünk.
2. Rangotok-statotok alapján amit mondtok szentírás.
3. Mi tévedhetünk, Ti nem!!!

:Y :P

[ Szerkesztve ]

(#30621) galervin93 válasza szbalogh (#30594) üzenetére


galervin93
őstag

Ó igen, ez a T37 beteg. :) 3.02 alatt tölt, irtó gyorsan céloz, menet közben is pontos. Goldot talán a legelső csatái egyikében használtam, amíg rájöttem, olcsóbb körbeautózni valaki, mint tölteni az aranyat. :-) (Ja meg akkor, amikor kifogyok a munícióból, ami elég gáz, múltkor Sand Riveren a csata 6. percében 2500 sebzés mellett maradt három robbanóm, meg még vagy 6 enemy. Jó mondjuk itt én lőttem sorozatban a lepattanókat a Tigeren, mert nagyon messze volt.)
Mindenesetre "rohattópé" szerintem. :D Imádom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#30622) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#30620) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az én statom közelében nincs a Bingiszének szóval azon van mit csiszolni . Amúgy az FV nekem is várós , mert most vettem meg a Centi 1-et szóval még kell egy kevés XP :DDD Pláne , hogy péntektől 10 nap nyaralás , tehát ez kiesik. Szóval addig nem rosszalkodni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30623) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#30622) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:R

Kicsit más, a T44-et meg se veszem( pedig most ugye top of tréé) nincs lelkierőm a T43 II-höz!Érdekes T43 vs Comet utóbbit imádtam, előbbit gyűlölöm, átlagsebzésem comettel kicsit több( tehát majdnem ugyanannyi) , de játékélményben mégis úgy érzem ég, és föld.

Ugyanide teszem a Chi Rit ezt kifullozva nagyon szerettem.

T43- 933,09, 1670,67 WN8
Comet- 1024,97 1687,32
Chi-Ri- 992,07 1602,60

Kicsit ki vannak balanszolva! :D

[ Szerkesztve ]

(#30624) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#30623) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam meg pont fordítva volt. Most vettem meg a T44 -et , mert ugye olcsóbb. Egy kört nem mentem még vele . A T43-at amennyire szidták és én utáltam az első csatákban , annyira megszerettem. Brutál jól adta nekem , persze hozzá kell tenni , hogy fele sima fele prém ammoval toltam :DDD Az az átütés már T8 ban is vicces volt. A comet is jó bár közel sem annyira mint a Cromwel , mert az nagyon op igazi kis dög azon a szinten . Ha majd rászánod magad falkázhatunk a T44-el egyet :DDD Amúgy sokat számít minden szempontból egy jó szakasztárs . Nem csak a WR miatt hanem mert húz magával .Akikkel mostanában tolom bőven felettem járnak ( 2500+) és mégis tudok velük partiban lenni sebzésben . Persze ez nem jelent semmit , mert én is bárkivel megyek szívesen , eddig itt egy kivétellel csak jó arcokkal találkoztam .

Nálam .:

Comet 1110 Dmg-1800WN8 48%

T43 1167 Dmg-2145WN8 58%

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#30625) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#30624) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Elhiszem, galervin93 imádja őket, és ha jól emlékszem 2000+ WN8-a van a tankokkal, tehát nem a levegőbe beszél.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy mesterien kibalanszolta a WG a tankokat, mégse fekszik minden, mindenkinek, más ad plusz játékélményt. A T54E1 döbbentett rá, hogy táras forever, el is kezdtem a francia nehezet, az AMX 50 100, 50 120, 50B-ért.

Nem szeretek szakaszozni sokszor hozok rossz döntést, és van bennem egy ilyen megfelelési kényszer, ezért nem jött be a klánosdi se. De persze Veletek szívesen csapatok párat, pont a hétvégén Fradival nyomtunk 2db T54E1-el, iszonyat jó volt egyszer azért felsültünk. :)

(#30626) zolika15 válasza MinionFlasH (#30625) üzenetére


zolika15
tag

En is igy vagyok nem nagyon merek szakaszozni, bennem is van egy megfelelesi kenyszer, hivtak klanokba is, :B de nem igazan tudom h mukodne e. :)

Zoli

(#30627) szbalogh válasza Bingisz (#30616) üzenetére


szbalogh
őstag

Az IS is nagyon jó tank ilyen szempontból. Az IS-2-ről nem is beszélve :D

Nick: HE_Storm

(#30628) MinionFlasH válasza zolika15 (#30626) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerintem próbáld ki mindenképp, aztán majd meglátod mennyire jön be, különben úgyis a fejedbe fog motoszkálni! :)

[ Szerkesztve ]

(#30629) rlazol


rlazol
addikt

adott az alábbi három replay.
mindhárom nyerhető volt, mindhármat elbuktuk.
Kérlek, elemezzétek ki, mit lehetett/kellett volna másképp/jobban csinálnom!
köszi

1

2

3

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30630) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem figyeltétek meg, hogy ezen a héten a német tankok nem tudnak sebezni? Folyamatosan lövöm a kritikust és a lánctalp sérülést a 200+ penes ágyúkkal a papír tankokra... Ez pár napja van így..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30631) rlazol válasza h1mpi (#30630) üzenetére


rlazol
addikt

nekem nincs ilyen bajom pedig szinte csak némettel nyomom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30632) h1mpi válasza rlazol (#30631) üzenetére


h1mpi
nagyúr

akkor placebo...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30633) rlazol válasza h1mpi (#30632) üzenetére


rlazol
addikt

neked mindig kell vmi, amin rinyálsz. :U
túl sok az arty...
pontatlan az új tankod...
mindig bottom tier vagy...
semmi nem talál...
a német nem üt át...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30634) Kakumix válasza rlazol (#30629) üzenetére


Kakumix
senior tag

SZVSZ!
1. Kezdéskor látszott, hogy az ellenfélnek nincs komoly tankja az IS-en kívül, így ők valószínűsíthetően a jobb oldalra jönnek. Ezt a két kék játékosotok is látta, illetve a meddel és a low tier KV-1-gyel egyébként is oda "kellett" menniük. 3-4 tank ment balra, ami elég is volt, de szerintem a hibát a Tiger I követte el, aki bement középre és rögtön feladta a lehetőséget, hogy érdemben hozzátegyen a játékhoz, mert ott csak védekezni lehet, illetve a dombokon és a dombok túloldalán támadókat nem tudta vegzálni. Nagyjából ennyit a csapat helyezkedéséről. Sajnos a célpontokat, amiket lőttél nem túl jól választottad meg illetve nem vonultál hátra, hogy húzd a támadóidat és esetleg a hegyről a két csapattársad jobba tudja őket lőni. Szerintem az IS akármennyire piros is volt, elsődleges célpont kellett volna legyen és a Hellcat a másodlagos, majd a többi. Sajnos valami mod bekavar a visszajátszásba és nem vált sniper-nézetbe, de a célkereszt mozgásából úgy vélem nem váltottál sniper módba, nekem sokkal jobban megy ha a sniper módot is használom.

Legyen szép napod!

(#30635) jr1994 válasza rlazol (#30629) üzenetére


jr1994
addikt

Az elsőben 12:30-nál kicsit későn indultál el vissza. Szerintem kicsit többet lősz auto célzással a kelleténél. 9:50-nél nem kellett volna azt a két találatot a hellcattól bekapni, kis ágyúval lőtt be AP-val. A T-34-et nem vetted komolyan, egy helyben állt végig és többször is meglőtt ráadásul a (szar, de) nagyobbat sebző ágyúval.8:40-nél elég felelőtlenül mentél ki kétszer is az IS elé, egyszer volt szerencséd másodjára belőtt. A végén amikor az IS kilőtt már mindegy volt.

A másodikat egyértelműen az elején rontottad el, a fele HP-d elvesztetted nagyon gyorsan. Talán még annyi hogy amikor mentél resetelni az elc-t kellett volna kiszedni 1 lövéses volt. Meg apróság, de számíthat, amikor a fedezékből kigurultál a ChiTo-ra, nagyon kijöttél, ilyenkor elég annyira kijönni hogy épp lőj és már bújsz is vissza. A csapattársakról nem beszélek, KV-2 kályhacsővel AP-t lő wtf?

A harmadikban is azért kaptál egyet a Tog-tól mert túlságosan kimentél a sarkon, ilyenkor kicsit lassíts előtte és finoman nézz ki. Auto célzót nem lehet használni ha a célpont félig takarásban van. Itt olyan nagy baj nem volt, pár elkerülhető lövést kaptál be. Itt azt vettem észre hogy térkép alapján nem mindig látod hogy ki pontosan hol van és hogy lőhető-e ha kimész a sarkon, persze Kharkov nem a legkönnyebb pálya és viszonylag újabb is.

A legnagyobb hiba a másodikban volt, ha ott több HP-val mész neki a végének akkor az simán hozható lett volna. Persze utólag könnyű megmondani, én is szoktam hibázni a csata hevében.
Szerk: xvm nélkül néztem a visszajátszásokat, statokat nem láttam.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#30636) Gyuri27 válasza rlazol (#30629) üzenetére


Gyuri27
félisten

1: a klasszikus leming rusht láttuk. 1-2x felesleges volt az autó célzás.
2: a végén bátor voltál. E25 goldal de akár anélkül is szép spammel.
3: az elején látszott, hogy a basénél kevés az erő. Talán oda kellett volna menni. A 2 kv meg kritikán aluli volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30637) h1mpi válasza rlazol (#30633) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ezért kár volt leütnöd ennyi karaktert :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30638) rlazol válasza h1mpi (#30637) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: neked is.... ;]

gyuri27, jr1994, Kakumix: Köszönöm. igyexem tanulni belőle.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30639) galervin93 válasza rlazol (#30629) üzenetére


galervin93
őstag

Erlenberg
Az eleje okés, az is jó, hogy elindultál vissza, de túlságosan is visszamentél szerintem. Vár tövéből lehetett volna snipeolni. De ha már lementél, akkor is veszélyes mutatvány volt kikocsikázni sok tank elé. Az ellenfeleket a veszélyességük szerint lődd, sokat vesződtél pl. a KV-1-gyel, Helcattal (kis ágyú!). A T-43 és az IS sokkal veszélyesebb volt, én a meddel kezdem volna, aztán az IS, majd a többi. A végén is a Crusaderrel szenvedtél (rád sem nézett), és közben hátat fordítottál egy IS-nek, ami sosem túl szerencsés...

Steppes
Rögtön kigurultál G1 a fél enemy elé, kaptál is felesleges lövéseket (KV-2, VK, majd Firefly, az SU-tól és a garázstól csak az RNG mentett meg). Aztán átmentél jobbra, ahol későn vetted észre a felvillanó T-29-es, kis ágyú volt rajta, szerencséd volt. Amint pittyen a hang rögtön rá kell pillantani a térképre és nézni, kit fedeztek fel, mert nagyon sokáig mutattad neki a tested, toronyoldalt. A base defendnél nagyon-nagy hiba volt, hogy berohantál, mint Zrínyi (igaz ő kirohant :-) ). Miután kilőtted a KV-85-ös a szikla mögé visszahúzódva egy-egyben játszhattál volna az ELC-vel. (A végén a KV-2 ténykedése azért fájt rendesen...)

Kharkov
A TOG-ot hátulról kellett volna elintézni, így sem tőle, sem az artytól nem kaptál volna elkerülhető lövéseket. De a kulcsmomentum az, amikor az M4 kilövése helyett elrántottad a keresztet az E-25-re. Szerintem itt ment el a meccs. Valamint azon, hogy a 12 tonna kilövése után kimentél két enemy tárt karjaiba. Jobbra kellett volna elmenni a házsor túloldalán, hogy hátba kaphasd őket.

Összességében amit én láttam, hogy egyrészt első vagy a csatasorban egy nem túl páncélozott tankkal (pl. Steppes). Veszélyes játék... Valamint hogy sokszor csak a tornyoddal fordulsz, a testet nem mozgatod. Pedig nagyon fontos lenne. Ehhez még hozzávenném, hogy nem próbálod meg bedönteni a tankot, Erlenbergen a Hellcat-IS-KV-1 triót egy-az-egyben megehetted volna kis ügyeskedéssel. De Kharkovon hasonló. Valamint még néha sok az auto-célzás. Inkább kézzel egy biztos, mint autoval két hibázott lövés.

szerk.: elnézést az észosztásért, persze utólag okos az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#30640) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki linkelne egy működő auto aim módot a spottolt tankokra. Aslains kivette, amit találtam az meg nem működik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#30641) jr1994 válasza h1mpi (#30640) üzenetére


jr1994
addikt

A legegyszerűbb ha felteszel egy korábbi Aslaint.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#30642) jano_77 válasza jozefgucci1 (#30624) üzenetére


jano_77
nagyúr

aha...tehát akkor ezért nem jössz már egy ideje szakaszba....most legalább már ezt is tudom! :O
Jó nyaralást ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30643) gardzser válasza gardzser (#30525) üzenetére


gardzser
csendes tag

Tegnap felraktam hogy 27 csata kellet a chaffee-vel az 1. csillaghoz.

Mára meglett a 2. csillag is. 53 csatát mentem vele eddig. :DD

(#30644) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Kiszedtem a képet, mert normális hangnemre váltott!

[ Szerkesztve ]

(#30645) rlazol válasza h1mpi (#30640) üzenetére


rlazol
addikt

most megint benn van aslainban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#30646) Greentea válasza h1mpi (#30630) üzenetére


Greentea
senior tag

Nagyon pontatlanok lettek.
1 év után rászántam magam és megvettem a Nashorn-t. Az top ágyúja a hosszú 8,8-as, tehát jónak kéne lennie de pontatlan nagyon. :U Nem ehhez szoktam, Jpantheren, Panther2-n, Tigrisen nagyon pontos volt..

(#30647) jano_77 válasza gardzser (#30643) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen sok lett a -HSC-s :)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#30648) gardzser válasza jano_77 (#30647) üzenetére


gardzser
csendes tag

Én már 2,5 hónapja -HSC-s vagyok. :)

(#30649) csapee válasza jano_77 (#30647) üzenetére


csapee
senior tag

Az milyen nemi betegség, még nem volt nekem? :U ;]

Csapee

(#30650) virkir válasza csapee (#30649) üzenetére


virkir
veterán

Ami késik nem múlik :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.