Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17499) Djuree


Djuree
félisten

á tegnap este mit mentem cromwellel! a végén én maradtam meg egy kv-1, 2 arty meg egy talán stug meg egy valami asszem t6 japó meg egy kv-2 ellen. ez az automata célzás mekkora jó már ha körözni kell vki körül. :DD eddig nem nagyon használtam de mostmár fogom. a kv-1 semmit nem csinált, majd a végén lesz 1 lövésnyi szerepe, ment fel a hegyre el hallufon de mire felért gyak. lehoztam a csatát. ja és alig volt hp-m, talán 130 körül.
a 2 artyhoz felmentem, 1 helyen voltak de egyik se talált el, szépen körbetáncoltam őket, autócélzással kilőttem őket. aztán go vissza mert foglalt a kv-2, szerencsére a többiek nem segitettek neki. útközben egy lövéssel kilőttem a stugot. aztán bementem a foglaló körhöz, de csak a házak között mozogtam, nehogy a kv-2 kiszedjen. oldalról közben jött a japó, de autó célzással sikerült 2 lövéssel kiszednem, nem talált el. jött a kv-2 full hp-val, hát nagyon nehéz volt ellene hogy ne lőjön el, a házak között lavíroztam összevissza, imádkoztam ne lőjön meg. ki-kibújtam lőni, vártam a kv-1-et hogy felérjen és segítsen. levettem kb. 400-ra a kv-2 hp-ját, felért a kv-1, egymásba lőttek és a kv-1 el is szállt, de ennyi kellett, kettőt be tudtam lőni és sebzett is, maradt 100hp-ja. na most volt nem egyszerű. szerencsére bement egy ház mögé, én meg kinéztem, eltűnt a radarról, na mondom most vagy soha, run előre, kijött a ház mögül, célzott, mondom nincs idő, autó célzás vagy sikerül vagy nem, és sikerült!!!!! :DDD :C
nyertünk! top gun, első osztály sajna csak, jó ez a gép úgy látom, jó sok xp-t adott pedig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.