Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Taragas válasza Ranger^41 (#23799) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ugyan ebben szenvedek.... :DDD
Amúgy srácok nyugtassatok meg, hogy a jagtiger valamivel jobb lesz a végső ágyújával... :(((

UI. Tehát ha lelövöm a sentinelt, akkor ez megjavul? Jó lenne... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23802) homeless09 válasza Djuree (#23744) üzenetére


homeless09
őstag

Brutál idegesítő. Tuti valami játék bug, mert ilyen nincs a világon se...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23803) Ranger^41 válasza D.Orion (#23800) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

van rajta 1 bad sector, azt eddig is tudtam, de most komolyan amiatt ilyen szar? már nagyon régóta így van, és régen nem volt ilyen baj a játékkal...

(#23804) diegho válasza homeless09 (#23802) üzenetére


diegho
nagyúr

ALT+TAB, futtatsz egy parancssort: ping www.t-com.hu -t elkezdesz játszani és amikor emelkedik a pinged ALT+TAB és ránézel, hogy ott mennyiket pingel, ha ott is emelkedett, akkor net probléma, ha nem, akkor valami más.

(#23805) Atlantis


Atlantis
veterán

Megvettem újra a Sherman-t...eszméletlen ez a kis dög a 105-össel...első csatában Top Gun, Dumutru-kitüntetés...persze nagyrészt arannyal lőttem, 20k bevétel jött vele, persze tudom a hétvégén jobban fizet. Sajnos ez is csak az I.osztályhoz volt elég, de ami késik...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23806) Ranger^41 válasza Ranger^41 (#23803) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Megint bazmeg, jön felém egy egy egylövéses kv1s, 100%os m18ban várom, amint kiér fedezékmögül lebassza az fpst az meg vígan mellém jön és belém lő két biflákot, aminek a a reloadja ugye 16s körül van, én meg végignéztem tehetetlenül a diavetítést... esküszöm letörlöm a gecibe ezt a fost mert asck szétbassza az agyamat.

(#23807) Tomi0703 válasza sanya67 (#23686) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi, de kipróbáltam és mindent offoltam benne, de a tank utáni por még mindig benne van (pont amit ki szerettem volna kapcsolni). :D

(#23808) Scheffer válasza stork13 (#23707) üzenetére


Scheffer
tag

Imádom ezt a fórumot, és főleg diegho hozzászólásait, mert mindig elszórakozok az azokra érkező válaszokon egy ideig. :)

[ Szerkesztve ]

(#23809) diegho válasza Scheffer (#23808) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugye milyen viccesek néha?

(#23810) homeless09 válasza diegho (#23804) üzenetére


homeless09
őstag

Hát a játék ping mérőjénél nem szokott 50ms-nál feljebb menni. De megfogom nézni ott is :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23811) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#23807) üzenetére


Tomi0703
őstag

Közben megtaláltam a beállítások között lánctalp effekteknél. :DDD

(#23812) jano_77


jano_77
nagyúr

meg tudja mondani vki, hogy milyen file-ket kell törölni XVM cseréjénél?
szeretném updatelni 3.1.1-re, csak már olyan régen csináltam, hogy nem tudom, hogyan lehet életre kelteni, hogy új proxy.xvm.ese legyen? :B :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23813) Cooper911 válasza Ranger^41 (#23803) üzenetére


Cooper911
senior tag

Töredezettség mentesités? (Auslogic defrag)
Registry tisztitás töredezettség mentesités?
Valami memória optimalizáló progi?
Talán segit valamelyik.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23814) Djuree válasza jano_77 (#23812) üzenetére


Djuree
félisten

semmit ne törölj, írd felül azzal amit letöltesz, ennyi ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23815) emre


emre
veterán

Szerintem adhatott volna több xp-t ennyi sebzésre.

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. november 10. 20:10:32
Jármű: Jagdpanther
Szerzett tapasztalat: 1 786
Szerzett kredit: 57 735
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

prem nélkül 1191 xp és 38490 kredit

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23816) Ranger^41 válasza Cooper911 (#23813) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Registry tuti ok, mert pár napos a rendszer, előtte is szar volt, azóta is. Memória nem lehet a gyenge pont, 8 giga van, játék közben is 45% szabad. Töredezettségmentesítést megpróbálom.

Az a legjobb, hogyha megy háttérben a wot (ablakban játszom), akkor néha a windowst is úgy belassítja, gyakorlatilag annak is leesik az fps-e kettőre, úgy akad az egér, a tálca minden...

[ Szerkesztve ]

(#23817) jano_77 válasza Djuree (#23814) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a gond, hogy egy exe file van, ami feltesz többféle dolgot - köztük az XVM-et is - de nincs külön proxy.xvm.exe file, amivel felül tudnám íratni :-( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23818) Taragas válasza Ranger^41 (#23816) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nekem is max registry lehet, mert nekem is 8 giga van, meg ráadásul SSD.... :U
van persze másik winyóm is, de nem azon van a wot. Minden esetre lecsaptam a sentinelt. Kivi vagyok lesz az este folyamán még ez a probléma....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23819) stork13 válasza Scheffer (#23808) üzenetére


stork13
aktív tag

Máté 5:4
:DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#23820) emre válasza stork13 (#23819) üzenetére


emre
veterán

ez már a végeredmény?
és kivel játszott? :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23821) vhw válasza emre (#23820) üzenetére


vhw
addikt

Látom sokan forgatják a Bibliát errefelé is... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23822) myckey válasza vhw (#23821) üzenetére


myckey
veterán

ez marha nagy :DD :DD

amit -emre-írt...arra inkább nem válaszolok :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23823) jano_77


jano_77
nagyúr

na végre van XVM és a legújabb 3.1.1
tudja vki, hogy hol kell átállítani a csata közbeni találati kijelző helyét?
mert jelenleg a chat helyén van és ez tök gáz, mert takarja illetve a damage panel is takarja.
vissza szeretném tenni a felső sorba az óra mellé, egymás mellé.
ez megoldható vhogyan, vmelyik sor átírásával?

Köszi előre is

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23824) emre válasza vhw (#23821) üzenetére


emre
veterán

Ja ez az?

Örülnék, ha normálisan nyilvánulnál meg.

[ Módosította: ollie ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23825) Gyuri27 válasza Ranger^41 (#23806) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ezaz. M18-l semmit ne várj meg. T50 képes bucira lőni. Sajna lassú a torony és papir a test.

emre: td-re nem ad. Meg kreditet se. :(

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23826) ollie


ollie
MODERÁTOR

Előbb beszólt nekem egy 550 effes játékos, hogy noob vagyok. :D

***

(#23827) Taragas válasza ollie (#23826) üzenetére


Taragas
aktív tag

Amúgy valamin változtattak megint. Folyamatosan ha a tornyát lövik a t34nek, akkor az kapásból ágyú sérülés. Korábban is sérült az ágyú, de korántsem ennyit, és ilyen 9-es 10-es tankokról, nem hatosoktól. Szinte minden meccsen javítanom kell, legutóbbi meccsen egy vk3601 lőtte el az ágyúm lazán. Sosem sebződök, csak az ágyú megy tropára..... Ez kb a 8.1 óta van így nálam :((( . Másnak is van hasonló problemája?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23828) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Múltkor valaki azt pedzegette, hogy a prémium játékosoknak kedvez a játék és őket nem szívatja.

Csak szólok... befizettem magamnak a prémiumot és abban a pillanatban szopóágra rakott. Tizenkettő csatát játszottam és mindegyikben kivétel nélkül a lista legutolsó tagjai közé tett és egyikben sem tudtam 300-400-nál több dmg-t bevinni mielőtt a csapatunkat 0<15, 2<15, stb arányban szarrá nem verték. Azt hiszem egy 3<15 arányban elszenvedett vereség volt ennek a napnak a legjobb csatája, mert nem csak 3-4 percig tartott, hanem sikerült 8 percig agonizálni. A három ellenséget én daráltam be, a többiek csak lepattanókat voltak képesek lőni.

Azt hiszem ennyi próbálkozás elég volt mára, majd holnapra talán elmúlik az átok, ami prémiumosként elvileg alanyi jogon kéne, hogy elkerüljön. :)

(#23829) S.Copperpot válasza Taragas (#23827) üzenetére


S.Copperpot
tag

Igen, én is így tapasztalom, gyakrabban megy tropára az ágyú. Ma 4 meccsből 1x, és tegnap is legalább 1x előfordult (hasonló csataszámmal).
Más: A nap csatája ma másfél percig tartott, és egy dupla ammorackkel zárult. Lőttem nektek egy screenshotot, gyönyörködjetek:

Kár, hogy nincs időbélyeg az üzeneteknél, akoor látható lenne, hogy 2 másodpercen belül nyaltam be a két lövést.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#23830) Djuree válasza ollie (#23826) üzenetére


Djuree
félisten

ó ilyenek nekem is szoktak. már nem is válaszolok rá, mert fel sem fogja úgysem :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23831) psycroptic


psycroptic
őstag

Mit tanáltam:

PSNID: Tomy83PS

(#23832) D.Orion válasza psycroptic (#23831) üzenetére


D.Orion
veterán

:R Menj fel hivatalos fórumra és keresd meg az Easter Eggs topikot(gondolom van ilyen). Dobd be oda, biztos örülni fognak neki. :R

Szerk.: Itt is van a topik és pont erről a pályáról egy másik épületen is fent van.

Taragas: Keveset mentem az utóbbi időben T34-el, most brit ágat nyomom, de sajnos én is tapasztalom, hogy mostanában brutálisan sok a critical hit. Anno még mikor normál tank volt mindig a csőszájféket lőtték rajta, mert attól azonnal szétment az ágyú.

(#23833) GaburroSan: Neked is, de most ez kellett neked ez a +1hsz? :F Ez nem chat, hanem fórum, bár ezt te is tudod.

[ Szerkesztve ]

(#23833) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Jó reggelt tank parancsnokok! :R

(#23834) Akos96 válasza psycroptic (#23831) üzenetére


Akos96
senior tag

Elvileg megy a zárt béta, ugye? :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23835) Djuree válasza Akos96 (#23834) üzenetére


Djuree
félisten

megy. és jó szar....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23836) Akos96 válasza Djuree (#23835) üzenetére


Akos96
senior tag

Pont ezt hallottam mástól is. :DDD Talán még bekerülhetek, akkor kimondhatom én is.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23837) psycroptic válasza Akos96 (#23834) üzenetére


psycroptic
őstag

Megy és nekem sem tetszik.

PSNID: Tomy83PS

(#23838) diegho


diegho
nagyúr

Nos megvettem az 50B-t, pár adat az 50 120-ról:
csaták: 134
win: 71%
kill: 268
átlag dmg: 3152
átlag xp: 1134

egész jó kis dög ez, az ágyú kicsit random, pattantam 6szor egymás után egy E-75 aljáról, miközben a mellettem álló IS-3 vígan átlőtte (ekkor még nem volt kreditért prémium ammo), lassan céloz, ezért tud érdekesen mellé lőni, utolsó csatámban 2szer pattantam M40/43 arty oldaláról, szóval ilyenek előfordulnak, de egész jó a löveg. A tank legnagyobb baja az, hogy az ágyú alig mozog felfelé, emiatt minden pályán meg kell tanulni helyezkedni.

(#23839) GaburroSan válasza Akos96 (#23834) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Megy a béta, néha repkedek 1 kicsit, de még mindig tele van hibával, főleg a teszt alatt nem tudom lebombázni a cél objektumot mert később kapom meg az irányítást mikor már csak mögé tudom szórni a bombákat. de kikapcsolódásnak nem rossz (olyan 20-30percre), :D

(#23840) bullseye válasza Akos96 (#23836) üzenetére


bullseye
addikt

Asszem van egy fölös kódom...

@Ollie
Nekem sem túl komoly az effem, de ha valaki ennyire gyenge beszól, visszaütök, és beírom az övét... hátha nem tudja milyen béna :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23841) Akos96 válasza bullseye (#23840) üzenetére


Akos96
senior tag

Megnéztem egy gameplay videót. Köszönöm, de én inkább kihagyom. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23842) #35692544


#35692544
törölt tag

ma jött el a napja, hogy törlöm ezt az über fos játékot
3 különböző karakterrel 0-20 gy-v arányt sikerült produkálni
további jó szenvedést nektek

(#23843) sith7 válasza #35692544 (#23842) üzenetére


sith7
nagyúr

szia, hiányozni fogsz ...

(#23844) diegho válasza #35692544 (#23842) üzenetére


diegho
nagyúr

Előre mondom, hogy nem akarok vitát szítani, de szerintem sokunknak nem szenvedés ez. Én a nagyon rossz napjaimon csinálok 50-55% win-t, a jó napjaimon 70 felett, nekem ez nem szenvedés.

(#23845) Gyuri27 válasza diegho (#23844) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na de te vagy a wot Paganinije!

okos: ez van. Egyszer jobban megy egyszer rosszabbul. Van valami szopó ág amiket emlegetnek. Persze ezt nem hiszem el. Az furi, hogy egyszer a tankom hp-k a 2x-t sebzem. Mégis bucira vernek. Máskor a hp-m negyedét se. Mégis nyerünk. Szóval ki érti ezt.
A casual, átlag játékos napjai így telnek. Mondjuk ezzel nem is lenne gond. A baj az, hogy néhány patchel ezelőtt belenyúltak a kredit szorzókba. Pedig akkor t7-8 jó volt. Max 0-ra jött ki a nagy átlagnak. Akkor nem volt érdekes, hogy veszitettél vagy nyertél. Persze most már nem mindegy. T6 környékén már vannak értelmes meccsek. A jobbak t7-8 környékén vannak. Persze itt is van lemingezés.
Szerezz be 2-2-2 tankot, td-t t6-7-8 ból. Azokkal tanulj meg rendesen játszani. A legénységet is fejleszd fel. A tankokra is vegyél meg minden jót. Akkor elviselhetőbb lesz az élet.
Ha meg szopó ágon vagy. Érdemes picit mással játszani.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23846) Stauffenberg válasza Akos96 (#23834) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megy (lásd: aláírásom, amit nem frissítettem régóta, de én már a legelső alpha fázis óta benne vagyok, amikor még csak 100 embert engedtek be). Sajnos tényleg gagyi. Az a koncepció amit a World of Tanks-nál nagyon jól működik, sajnos a levegőben kevésbé.

Én a repülést tekintve igazi szimulátorokhoz vagyok szokva, amihez vannak is műszereim (joystick, pedálok, gázkarok és egyéb kütyük). Ezek itt teljesen használhatatlanok, mert a játékot egérrel történő irányításra optimalizálják.

De egérrel sem egy nagy szám, közel sem lehet vele olyan szép manővereket végrehajtani amit egy rendes joystick-al lehetne.

A WoT előnye az, hogy egér+bill mindenkinek van, de joystick nem akad mindenhol, ezért nem is lehet arra alapozni az irányítást.

Persze kompatibilis vele, átállíthatod rá, de nem érdemes szerintem... nem vagy vele beljebb. Ennek csak az egérrel hadonászó vérpistik fognak örülni, mert nem lesz a joystickos játékosnak semmi előnye mondjuk a célzásban vagy manőverezésben.

(#23847) pook20


pook20
aktív tag

sziasztok!
ehhezvan valahol magyar nyelvű útmutató hogy mit hol lehetne beállítani?

link javítva!:)

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#23848) marked one94


marked one94
őstag

Tegnap este jól ment a kis M4el :)[link]

Ma este is hasonlót várok.

You'll Never Walk Alone

(#23849) Lizandra1


Lizandra1
csendes tag

Múltkor ráakadtam egy hirdetésre, valaki bónusz kódot árult, de most nem találom.
Tudna valaki segíteni?

(#23850) diegho válasza marked one94 (#23848) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem így kezdődött vele a mai nap:
Victory!
Battle: Malinovka 2012. november 11. 9:51:55
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 4 704 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 60 326
Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Top Gun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.