Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24852) forras2


forras2
őstag

A szakiktól kérdeznék most :U
WoTnak az Updates könyvtárra szüksége van? :U
3,3 GB-t foglal, 4 torrent file van benne, meg pár patch.
Kellenek azok folyamatosan a játék futtatásához, vagy le lehet őket törölni? :U

(#24853) Chris0321 válasza forras2 (#24852) üzenetére


Chris0321
addikt

Le lehet törölni már miután felinstaláltad a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#24854) gzbotii válasza gzbotii (#24838) üzenetére


gzbotii
veterán

Es a Htzerees reszre, valaki:

Tehat Hezter 100,5 v 75mm agyu?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24855) Chris0321 válasza gzbotii (#24854) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbáld ki mindkettővel és amelyik jobban bejön. Én a 75mm-essel használtam és úgy emlékszem többen azt ajánlották.

(#24856) marked one94 válasza gzbotii (#24854) üzenetére


marked one94
őstag

105mm és egy kis gold ammo és piszok nagy troll leszel :))

You'll Never Walk Alone

(#24857) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Ha már M3

Győzelem!
Csata: Redshire 2012. november 18. 11:41:49
Jármű: M3 Lee
Szerzett tapasztalat: 2 706 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 28 681
Pedig nagyon nem kedvelem.De igaz TD-nek kell használni,bár annak kicsit magas.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#24858) Akos96 válasza gzbotii (#24854) üzenetére


Akos96
senior tag

Én ha jól emlékszem a 105 millissel használtam, eléggé tudott büntetni gold ammo nélkül is. 75mm a StuG III-ra való. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24859) ollie válasza marked one94 (#24856) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van. Egy lövéssel lehet annyit sebezni, mint a saját hp.

***

(#24861) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

M18 Hellcat-re milyen felszereléseket ajánlotok? Mióta ki van fejlesztve teljesen egészen ráéreztem az ízére és megtartom fun tanknak (meg amit hallottam az utána jövő tankokról szerintem nem is megyek tovább ezen az ágon, amúgy is csak a Hellcat megszerzése volt a célom).

Most egyedül csak álcaháló van fent. Gondolom a 6th sense a parancsnoknak majd alapvető lesz ha már lehet képességeket szétosztani. A javításra mennyire gyúrjak rá? Eddig azt vettem észre, hogy vagy sikeresen bujkálok és az ellenség vagy nem velem van elfoglalva vagy azt sem tudja honnan jön az áldás, vagy ha nem rejtőzök el rendesen, akkor már úgyis mindegy, hamar szétkapnak.

(#24862) kisküzdő válasza Stauffenberg (#24861) üzenetére


kisküzdő
tag

Szerintem nagyon jó a gép ha rá érzel.Javító kitt kell mindig de az alap.Hatodik érzék az jó. A lövészemnek halálos szem volt a többinek álca.
Így 54% win-em volt vele.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#24863) Tomi0703 válasza gzbotii (#24854) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én a trollt használtam rajta. Főleg most elég jó lehet gold ammóval.

Más: A döntetlen meccseket hova számolja a játék? :DDD

(#24864) Akos96 válasza Tomi0703 (#24863) üzenetére


Akos96
senior tag

Vagy sehova, vagy veszteshez. A töltés közbeni überhasznos tanácsoknál az áll, döntetlenkor mindkét csapat veszít, kivéve támadáskor, amikor is a védő csapat nyer, ha lejár az idő.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24865) L-e-f-i-e válasza Tomi0703 (#24863) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A döntetlen esetén mindkét csapat veszít...

=^-^=

(#24866) KaLeun válasza KaLeun (#24828) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez jelenik meg a körvonal helyett:

Cila

(#24867) kanyipicske


kanyipicske
tag

Tedd újra fel szerintem.

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#24868) CptMisi válasza Akos96 (#24864) üzenetére


CptMisi
őstag

Se nem vesztes, se nem nyertes. Ha összeadod a nyertest és a vesztest, nem kapod meg az összes csataszámot.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24869) vhw válasza Tomi0703 (#24863) üzenetére


vhw
addikt

A döntetlenekhez. Bár xp és kredit szempontból gyakorlatilag vesztes csatának minősül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24870) Szafter


Szafter
tag

Sziasztok!

Szerintetek 6-os 7-es szinten melyik a legjobb (fun) tank?

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#24871) forras2 válasza Szafter (#24870) üzenetére


forras2
őstag

Párduc 7-es tank, és az nagyon fun tud lennie, ha ügyesen használod :K
Régen nagyon gyűlöltem, nem tudtam használni. Volt mikor majdnem el is adtam (hála az égnek nem)
Most már ráéreztem a titkára, és az egyik kedvenc gépem lett :K

(#24872) Szafter válasza forras2 (#24871) üzenetére


Szafter
tag

Ez is bíztató írás. :D

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#24873) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Köszi mindenkinek. Tényleg külön számolja, mert összeadva a vesztes és győztest kevesebb jön ki mint az összes. :R

(#24874) jozefgucci1 válasza Szafter (#24870) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Volt már szerintem , de t6 ban nálam kv1s-M18 t7 ben pedig t29 medben a t20 át nem szerettem annyira az az elmegy kategória.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24875) Paul119 válasza forras2 (#24871) üzenetére


Paul119
addikt

én a p2 vel vagyok így valahogy rá szoktam a typera :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24876) Dobi 562 válasza Szafter (#24870) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sziasztok újra! :)

Szerintem 6-os szinten a Jumbo Sherman-nal (M4A3E2) és a KV-1S-sel is nagyon élvezetes játszani. 7-esek közül: IS, Tiger P, Párduc (T-29-et még nem próbáltam), illetve Jagdpanther a 88-as lövegével (gyorstüzelő). ;)

(#24877) Paul119


Paul119
addikt

szeretem mikor ilyen agysebészek lőnek rám :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24878) S.Copperpot válasza Stauffenberg (#24861) üzenetére


S.Copperpot
tag

Szerintem!
Felszerelés: Medium Caliber Gun Rammer, Binocular Telescope, Camo Net (tier 6-ban még számít valamicskét) / Coated Optics.
Consumables: Small Repair Kit, Small First Aid Kit, 100-octane Gasoline.
Commander: 1. Brother in Arms, 2. 6th sense, 3. Mentor (mindig ezt tanuld, és ha elérted a következő skill 50%-át, akkor 20 rongyért képezd át az aktuális perkre + pár % Mentor), 4. Repair / Recon / Camo.
Gunner: 1. Brother in Arms, 2. Designated Target, 3. Dead Eye / Repair, 4. Repair / Snap Shot (itt a Repair - Snap Shot skillekről nyomhatod a perkeket)
Driver: 1. Brother in Arms, 2. Preventive Maintenance / Repair, 3. Repair, 4. Off-Road Driving / Clutch Breaking / Smooth Ride. (Repair + valami skillről tudsz majd perket váltani)
Radio Operator: 1. Brother in Arms, 2. Repair, 3. Situational Awareness, 4. Signal Boosting / Relaying
Loader: 1. Brother in Arms, 2. Intuition / Safe Stowage, 3. Safe Stowage / Intuition, 4. Repair (a perkváltáshoz skill párnal a Camot ajánlom)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#24879) Tomi0703 válasza Lizandra1 (#24832) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mocskos jó. Ha KV-1-et szeretted ezt is fogod. Pattognak róla rendesen és az ágyú is jóféle. Lassan céloz (igaz még 95%-os a legénység) és lassúcska is, de top motorral már egész jó.

(#24880) Djuree válasza Paul119 (#24877) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha más nem látszik ki, muszáj. én is lövöm a tornyát ha mást nem látok, hátha átviszi, persze nem, ellövök 2-3-at aztán go vissza :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24881) Djuree válasza KaLeun (#24866) üzenetére


Djuree
félisten

ez mi egy hot-dog? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24882) Paul119 válasza Djuree (#24880) üzenetére


Paul119
addikt

de az e75 hős volt ő mutogatta nekem szépen a pocakját :DDD

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. november 18. 14:17:06
Vehicle: IS-7
Experience received: 866
Credits received: 33 275,nem tűnik soknak de 18k+ba jöttem ki ,szeretem mikor a gypsek az ellennél vannak
kamikáze arty és társai

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24883) myckey válasza Szafter (#24870) üzenetére


myckey
veterán

T150
E2-E8
M6
M18
T29
T20
Panther
IS
KV3

illetve én a T25AT tankot is szerettem.

na há ez nem lett kevés....de sztm igen jó gép mind :D :)
és igen.....KV1S nálam nincs a csúcson :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24884) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

NO, megvolt az első komolyabb artys találatom.. csak kár, hogy azt pont egy csapattársba sikerült beleküldeni... A célpont mellé állt közvetlen...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24885) Djuree válasza Plasticbomb (#24884) üzenetére


Djuree
félisten

alap hogy olyankor nem lövünk ha a célpont mellett közvetlen csapattárs áll :N
de van eset amikor lehet:
ha a csapattársnak kevés hp-ja van és úgyis kilőnék, te viszont az ellenben sokkal nagyobb kárt tehetsz.

Paul119: akkor az tényleg amatőr volt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24886) #35692544 válasza myckey (#24883) üzenetére


#35692544
törölt tag

és a vk3601-et se hagyd ki :)

(#24887) ollie válasza Szafter (#24870) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

M6, T29, Jumbo, Tiger P, KV-1S, T-150, KV-2, IS

[ Szerkesztve ]

***

(#24888) Djuree válasza Szafter (#24870) üzenetére


Djuree
félisten

kv-2 trollágyúval a legfunabb az tuti :K 1 lövés egy 6-os tank :DDD :C
jó még az m6 is.
7-esek közül, tiger p, t29, de a legjobb az ac mle 46, az üt azon a szinten, sajn a 48-as már nem ilyen jó :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24889) csaabz


csaabz
őstag

Megnéztem én is a videot a kínai tankokról, kissé vegyes érzésekkel várom őket. Hasonlítanak az orosz tankokhoz, csak kicsit rosszabbak... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24890) Plasticbomb válasza Djuree (#24885) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Centizgettem, hogy lehetőleg ne úgy lőjek, de csak félrement annyira, hogy máshova találtam be....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24891) Stauffenberg válasza Szafter (#24870) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tier 6-ban régen nagyon szerettem az M4A3E8-at, de amióta megvan az M18 Hellcat, azóta azt tartom a legmókásabbnak, persze ez nagyon függ attól, hogy milyen játékstílusokat kedvelsz. Én szeretem a két végletet: Távol kempelni és hatalmas távolságokról jó nagyokat szúrni, erre az M18 az egyik legjobb, nagyon nagyot üt az ágyúja és emellett piszokgyorsan el tudsz iszkolni ha baj van, vagy a map másik felén kell a segítség. Erre a harcmodorra tier 6-ban az M18 jön be legjobban nekem.

A másik véglet amit szeretek az a heavy tankozás. Tier 6-ban a KV-2-re mondják sokan, hogy fun a trollcannon miatt, de nekem nem jön be annyira, mint a néhai "csak simán KV". Viszont Tier 7-ben a KV-3 számomra olyan amivel elég jól tudok aprítani. Döngetek előre, osztom a nagy pofonokat és a tank is bírja ha bekap párat. 62%-os győzelmi arányom van vele, szóval igazán komoly tényező a csatatéren.

De egyébként a fun mindig attól függ, hogy te milyen harcmodort szeretsz. Én sokszor látom a T-50-2 tankokat amint úgy cikáznak az ellenséges tankok között, hogy szinte látom ahogy a vezetője röhög a gép előtt ülve. Szinte már művészet kanyarogni az ellenség között és macska-egér játékot játszani. Viszont nekem sajnos ez a harcmodor nem annyira fekszik, de akinek meg igen az azt mondja, hogy a T-50-2 a legjobb fun tank (és hát valljuk be, mivel nem lehet róla tovább fejlődni, ezért csak funra, illetve farmolásra tartja az ember). De a VK2801 is hasonló, bár belőle jóval kevesebbet látok, lehet mert annyival bénább is nem tudom... én a Leónál meguntam a scout tankozást.

(#24892) ollie válasza Djuree (#24885) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor sem lövünk! A legnagyobb ge*iség úgy lőni, hogy még életben van a csapattárs!

***

(#24893) L-e-f-i-e válasza csaabz (#24889) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Még a vázlat kikerülése előtt én azért ez nem mondanám...sőt a teszt után sem, majd amikor élesbe kikerülnek akkor lehet megmondani hogy milyenek...biztos hogy nem lesznek rosszak, a kérdés az hogy jók lesznek-e...

=^-^=

(#24894) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Nemrég kezdtem el játszani és nagyon király game csak lehetne kicsit gyorsabb, ez a játék csak egy processzormagot használ? Ha igen, később meg lesz oldva ez a kis probléma?

moto g72, Ninebot d28e

(#24895) myckey


myckey
veterán

mondom bemegyek már Lee-vel tr4 be kicsit gyűjteni a casht....
2 csata után nagyon gyorsan meggondoltam magam...
mindkettőbe utsonak lőttek ki.....nem nagy dicsőség,ugyanis a csapat hol volt hol nem volt... :(((
sajnos túl sokan vannak játékba.sok az alig pár 100 csatás ember.semmit nem tudok velük csinálni.
magam meg annyit tudok tenni,hogy én halok meg utoljára,mert mindkétszer majdnem legalsónak dobott be a gép.

tr5-be sörminátorral csak azért volt jobb a helyzet (nyertem) mert nem volt nagyobb tr...és a troll ágyúval lehet aprítani.csapatról ott sem lehetett beszélni.

azt hiszem megpróbálom éjszaka,ha kevesebben lesznek játékban :(

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24896) Djuree válasza ollie (#24892) üzenetére


Djuree
félisten

néha muszáj, lehet a győzelem múlik rajta. én is beáldozom magam ha a csapat érdeke úgy kívánja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24897) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok! Az M7-ből mennyi xp-t gyűjtsek hogy legyen új amerikai T6 med tankom?

(#24898) Bingisz


Bingisz
addikt

Azt hittem, hogy az ilyenekről leszokott már a MatchMaking.... :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24899) Chris0321 válasza myckey (#24895) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondoltam előveszem kicsit a PzIV-et. Minden tele van piros effes játékosokkal, volt olyan catám ahol az elsők között lőttek ki, egy másik PzIV-et lőttem csak ki és a csapatomból a második legtöbb xp-t kaptam. PErsze vesztettünk mint a pinyt. Lemmingeznek, nem mennek oda ahova kellene az agyamat eldobom.

(#24900) Stauffenberg válasza fradi81 (#24894) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A zárt béta óta téma, hogy a játékba bekerül majd a multi core rendering (ennek már két éve). Ezt már igen régóta ígérik a fejlesztők de a kiadott update-ek changelogjából mindig kimarad valahogy. Én nem lennék biztos abban, hogy fél éven vagy egy éven belül megjelenik... de az is lehet, hogy soha a büdös életben nem fog egy magnál többet használni.

Ha CPU limites a játék akkor csak úgy segíthetsz rajta, hogy húzod az órajelet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.