Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) echterion válasza Plasticbomb (#23500) üzenetére


echterion
nagyúr

Az WZ120, nem ugyanaz lesz. Legalábbis a neve.

**********

(#23502) Djuree válasza echterion (#23499) üzenetére


Djuree
félisten

milyen kínai tree :F

mod: ja megvan...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23503) Patrick76496 válasza Plasticbomb (#23500) üzenetére


Patrick76496
őstag

Miért vennék őket el? Szép is lenne, direkt kivárjuk, amikor lehet venni, kipengetjük érte a 29 eurót, aztán ők pedig elvennék. A Churchill is megmaradt a Matildával és a Valentine-nal együtt.

Djuree: Mi áz hugy káttű? :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23504) Atlantis válasza Patrick76496 (#23483) üzenetére


Atlantis
veterán

Na ugye, megy ez...egyébként az Mle46-ban most visszasírom a V39-et. Ezt még könnyebben észreveszik, akkora, mint egy német TD, tetején ott a két rohadt nagy kupola, amit bárki átlő...így alapon egyáltalán nem vidám vele csatába indulni. Legalább az ágyú jó, még ezen a szinten is bőven megfelel a V39 ágyúja.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23505) Patrick76496 válasza Atlantis (#23504) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azon már jóval gyorsabban céloz és tölt is a 45 dekás, sokkal jobb vele a játékélmény. Én azzal megpróbálom majd az agresszív TD-zést, bízva abban, hogy sokan nem ismerik a kupoláját.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23506) Atlantis válasza Patrick76496 (#23505) üzenetére


Atlantis
veterán

Ismerik a kupolát, sajnos...igaz, gyorsabban tölt és céloz, de az ellenfelek akár T9-esek is lehetnek. Nem elég gyors szerintem az agresszív TD-stílushoz, pláne az alap motorral.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23507) Djuree válasza Atlantis (#23504) üzenetére


Djuree
félisten

az pedig még jó is, majd a 48-nál leteszed a lantot, én is hanyagolom, alig tudok vele nyerni, mindig csak duplázok aztán hagyom. pedig már fullos, néha megyek 5 killes kört, de nagyon ritka.

viszont a frontja döbbenetes. tegnap úgy lőttem ki egy is-4-et meg egy is-8-at hogy nem tudtak sebezni :DDD próbáltak beforgatni, de nem jött össze.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23508) Atlantis válasza Djuree (#23507) üzenetére


Atlantis
veterán

Tegnap csatában megfigyeltem egy 48-ast, sokkal kisebb rajta a fő kupola és a "T-betű" is kisebb a másik oldalon, nehezebb lehet eltalálni. A frontja is mintha döntöttebb lenne, 46-osról nem sok pattanóm volt, a 48-as ilyen szempontból jobbnak tűnik.

Más: tegnap ketten támadtunk egy JT-rel egy M12-es arty-t...én M103-assal voltam...alig bírtuk kilőni a rohadékot, a JT-nek 3 (legalábbis ezt írta a chat-en sűrű "wtf lol"-lal kísérve), nekem 1 lövésemet pattintotta a galád...már félek arty-t megtámadni, miből vannak ezek újabban?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23509) Timyyy


Timyyy
őstag

Ez a post került ki éjjel a wot facebookjára:

World of Tanks
Another 5x first victory event so soon? You bet!

Join us this weekend as we tip our caps to Veterans with 5x experience for the first victory in all of your vehicles.

Find out the details here: http://po.st/mlC9bE

(#23510) remington2 válasza Timyyy (#23509) üzenetére


remington2
senior tag

Nálunk Polish Independence lesz, úgyhogy előre, lengyelek!

:DDD

További szép napot :DD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#23511) Timyyy válasza remington2 (#23510) üzenetére


Timyyy
őstag

Van róla valami hivatalos? Mert akkor elkerülte a figyelmem :B

(#23512) remington2 válasza Timyyy (#23511) üzenetére


remington2
senior tag

A novemberi naptárban írják, 10-től 12-ig, vagyis most hétvégére. Dél környékén biztosan kirakják majd a részleteket is.

Bár fogalmam sincs, hogy - lengyel jármű nem lévén - mit fognak akciózni.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#23513) psycroptic


psycroptic
őstag

Akinek van Obj. 268-a az nem vette észre esetleg, hogy feljebb kell egy picit célozni vele, mert nem oda viszi a lövedéket? Tegnap Diegho egyik klántársa Pattonban volt és az oldalát mutatta nekem, becéloztam a torony és a test közé és erre leesett a lánca hp veszteség nélkül. Másik alkalommal pedig a T34-et oldalról meglövöm és szintén a lánca esik le hp veszteség nélkül. Biztosan én célzok vele bénán ezt nem vitatom, de érdekelne mások tapasztalata is.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23514) echterion válasza remington2 (#23512) üzenetére


echterion
nagyúr

Remélem, JPzIV-et, mert más elit a stug, csak nincs egy misim jelenleg rá. :))

**********

(#23515) Timyyy


Timyyy
őstag

Ezt a fanatikust...
4500 csata E8 shermannel... 2100 az is8, 1200 a t54 + m7... te jó ég... :U

Más...
Valamelyik nap szakaszoztunk, amikor észrevettem, hogy virkir tud repülni :DDD

(#23516) jano_77 válasza Dr_Syrex (#23447) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az igazság az, hogy én nem menet közben voltam, hanem egy helyben álltam. :((

(#23454) HungAryan: nem lehet, hogy egy bot - mint a játékban - csak most a fórumot szemeteli tele!? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23517) Mcray válasza Timyyy (#23515) üzenetére


Mcray
senior tag

Elég szomorú hogy ennyi játék alatt egyetlen nyomorult Ace tankert sem tud összehozni ezen sokat használt tankokkal a srác...Ezek közül, amivel mégis megvan neki, nekem az M4E8-cal volt a legnehezebb, illetve Batchatem nincs, arról nem tudok nyilatkozni.

Ha jól emlékszem az M4E8-cal ráadásul még úgy lett meg a tank ász, hogy tier 8 Löwe és T34-eket öltem, amikor már úgy nézett ki, hogy bukjuk a kört...

Hannibal78
Válaszoltam kulturáltan a hsz-edre. A következő alkalommal kevésbe leszek kulturált. Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23518) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

A T30-omon a Fullos ágyúval az első köröm! :D


Vicces T30-al acélfalat kapni! :DD

(#23519) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ja igen! Amint láthatjátok leadtam két lövést a leoba, éééésssss nem halt meg!
Leopárdba oldalról 2 lövés és 1 lánc 1 penetration!!!!HÁT EZT MEG HOGYAN 1 OLYAN ÁGYÚTÓL HOGY HA KAP TŐLE 1 LÖVÉST ATOMOKRA BONTJA! Mit egyszer kétszer!!!Kedves WG magyarázatot várok erre!!!

(#23520) Xmodule válasza GaburroSan (#23519) üzenetére


Xmodule
őstag

Várhatsz életed végéig is. Random...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23521) Enzolord válasza GaburroSan (#23519) üzenetére


Enzolord
addikt

Már a nagy penetrátorod van rajta?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23522) HungAryan válasza Atlantis (#23508) üzenetére


HungAryan
tag

Én a 48-ason azt vettem észre, hogy nem lehet sebzést bevinni a "T" alakú modulnál. Viszont átmegy rajt a lövés és a hátsó kupolát már sebzi (azt hiszem az valami AA modul lehet).

WT account: Cpt_Hungarian

(#23523) GaburroSan válasza Enzolord (#23521) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Ahamm!
TierX 155 mm AT Gun T7 750/750/950 276/320/90 2.86 335 000
De a kicsi is ki iktatta volna a kis görény leót! :D

[ Szerkesztve ]

(#23524) ollie válasza GaburroSan (#23519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, a leo (és a pz38a) egy csodatank. Tök immúnisak a Sherman HEAT skulójára is (150 pen), csak úgy pattognak, még a fenekükről is.

***

(#23525) Atlantis válasza GaburroSan (#23519) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom mozgásban volt...olyankor a gyors tankok bármit kibírnak. Napi szinten előfordul, hogy scout-okat jó estben láncolni sikerül csak.

HungAryan: elképzelhető, ezt még nem figyeltem meg.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23526) GaburroSan válasza Xmodule (#23520) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Tudom, csak jelképesen írtam hogy választ várok, de erre 1ik ismerősöm az mondta hogy az a játék (1 nagy fos) BÉTA!!!!Hátha az 1.0-ban már ilyenek nem lesznek majd 2020-ban! :DDD

(#23527) Mcray válasza ollie (#23524) üzenetére


Mcray
senior tag

Az a tank (pz38) csak akkor nem csodatank, ha én megyek vele...Még egy pz2 gépágyúja sem pattan le róla :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23528) Enzolord válasza GaburroSan (#23523) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is erre gyűjtök...
Aztán jöhet bele a motor, meg a lánc..
írtam a múltkor, cimborám E100 nagyobbik ágyújával pattant gold ammoval T50-2 hátuljáról/seggéről, és mondta magyarul ajáték, hogy máshol kell eltalálni, lepattant..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23529) GaburroSan válasza Atlantis (#23525) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

De a másodikat már leláncolva kapta álló helyzetben! Kollégám erre azt mondta hogy olyan papír volt a Leo hogy 1ik oldalán be a másikon meg kiment a skuló! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#23530) Atlantis válasza GaburroSan (#23529) üzenetére


Atlantis
veterán

No, az már érdekesebb eset. Ettől szép a játék, nem olyan egyhangú... :)

Amúgy nem vagy semmi, acélfalat szerezni azzal a fossal. Én nem szeretek menni vele, még alapon is van.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23531) ollie válasza Atlantis (#23530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T30 egy fos? Mit hallok!?

A kedvenc tankom. :)

***

(#23532) CptMisi válasza Plasticbomb (#23500) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem ugyanaz lesz, ahogy a Churchill, a Valentine, a Matilda és az M3 Stuart sem.
Type 59-ből is van több típus, Type 59, Type 59-I, Type 59-II, Type 59-IIA, Type 59D, Type 59P, Type 59G....

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23533) Atlantis válasza ollie (#23531) üzenetére


Atlantis
veterán

Indián neve: Papírkutya 2, minden átlövi.
A nagyobb ágyújával hasonló helyzetben vagyok, mint a E75-nél...a kisebbnél sokkal jobb a DPM, gyorsabban céloz, olcsóbb bele a töltet...így miért éri meg a nagyobbat rátenni?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23534) GaburroSan válasza Atlantis (#23533) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Mert a nagy az yooooooooo!!!! :DD

(#23535) ollie válasza Atlantis (#23533) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elrettentés. Teljesen más az ellenfél hozzáállása a bátor lerohanáshoz, ha kap egy 800-900-as tockost, mint ha egy 300-ast.

***

(#23536) akarmi013 válasza Atlantis (#23533) üzenetére


akarmi013
csendes tag

Mert a penne tré schőn :DDD
Vicces 900dmg körül rápukkantani valakire

(#23537) Enzolord válasza Atlantis (#23533) üzenetére


Enzolord
addikt

Megmentheti az életed, ha 700at ütsz ré, nem pedig csak 2* 350et.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23538) Atlantis válasza ollie (#23535) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, de utána ~17s, (venti+rammer), míg betölt és ennyi idő alatt szétszedik ezt a vacakot könnyedén.

Én inkább a magas DPM híve vagyok, lehet, hogy csak 400-as puszit osztogat, de azért se szívesen állnak sorba az ellenfelek, pláne, ha tudják, hogy gyorsan jöhet a következő.

Enzolord: szélsőséges helyzetben igen...ugyanakkor az is megmentheti, ha gyorsan be tudsz tölteni még egyet...a +30 pen meg azon a szinten már nem akkora fejlődés, nem mondom, néha jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23539) akarmi013 válasza Atlantis (#23538) üzenetére


akarmi013
csendes tag

Egy TD-vel SZVSZ nem mész a frontra, hanem picit hátrébbról támogatsz. Ott el lehet bújni arra az időre.
Amúgy is, a T29, 32, 34, 30-al "biggyeszteni" kell dombról (már ha a pálya engedi)

[ Szerkesztve ]

(#23540) psycroptic válasza Atlantis (#23533) üzenetére


psycroptic
őstag

Az E-75 kilences ágyújával megeszel egy az egybe egy tizes csővel rendelkező E-75-öt?

PSNID: Tomy83PS

(#23541) ollie válasza Atlantis (#23538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

+30 pen? Ó dehogynem sok az. Kérdezz meg egy Maust, hogy mit gondol. :)

***

(#23542) Atlantis válasza akarmi013 (#23539) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahhoz szerintem a 0,39-es pontosság nem elég jó, hogy hátulról támogass vele. Nem jó üzlet 1650-be kerülő töltényeket mellé lövöldözni...

psycroptic: nem kerültem még ilyen szituációba, egyébként is sok mindentől függ. Ha csak a matematikát nézem, simán megoldható, de persze csak erre nem szabad alapozni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23543) psycroptic válasza Atlantis (#23542) üzenetére


psycroptic
őstag

És abban a tierben nem érzed kevésnek a kissebbik ágyút? Nem fordult még elő, hogy a tizes csővel már csak egy lövés lett volna, míg ezzel kettő?

PSNID: Tomy83PS

(#23544) ollie válasza Atlantis (#23542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem inkább az a fontos, hogy ne egyedül legyél. De amúgy pár száz méterről is eléggé pontos az ágyúja szerintem, én nem vagyok szívbajos messziről lövöldözni vele, és még így is 80% körüli a találati arányom.

***

(#23545) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Mit gondoltok a prémium lőszer kreditért való vásárlásához? A mostani akcióban vettem meg a t95-öt, mert a t110e3-at akarom utána, de teljesen felesleges így, hogy átlő majd minden 9-es td is szemből prém skullóval.

(#23546) Atlantis válasza psycroptic (#23543) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem éreztem eddig kevésnek...mentem pár csatát (max.10-et) a nagyobb ágyúval is, de nem volt számottevő a különbség. Lehet, hosszabb távon kéne használni, hogy érezhető legyen a különbség.

ollie: nem tudom, 66,500 XP, de ha jól emlékszem, nincs rá szükség a T110E4-hez. Nem biztos, hogy kifejlesztem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23547) GaburroSan válasza Atlantis (#23546) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

T110E4 nálam nem cél! Nekem a T30-as volt a cél itt meg is állok! Most úgy is az Is-8 al kell menni + Obj 704ben már van 117k xp szóval az Obi 268 is előbb lenne meg mint a T110E4! És még a motort is ki kell fejlesztenem, az még 30k xp a T30-al! Úgyhogy a T30-nál megállok! T110E4-nek meg ugyan ennyi a sebzése, szóval nekem nem is érne meg. Annyit a plusz hogy páncélozottabb + 350 hp (6 milláért), ráadásul javítása van vagy 30k ezüst, szerintem nem éri meg! Ja akinek Is-8-a van arra figyeljen hogy az IS-7-ben 1-el több a személyzet (+1töltő van), szóval ha áthozzátok az embereket az IS-8-ból és van rajtuk BIA akkor valahonnan szerezzetek be 1 töltőt akinek van BIA-ja és orosz személyzet, különben bukós!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23548) Atlantis válasza GaburroSan (#23547) üzenetére


Atlantis
veterán

Jobban páncélozott? Nálam már csak ezért megéri, meg amúgy is, az alapelv az, hogy minden jelenleg aktív ágat végigviszek.

Ugyanannyi a sebzés, de forgatható a torony, az amerikai TD-vonalon ez adja a specialitást, ami miatt nekiálltam. Sima TD-nek ott lesz a német (lassú, nehéz, de pontos és ütős) és a francia.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23549) nagysandor88 válasza Atlantis (#23548) üzenetére


nagysandor88
tag

Én sem válogatok, minden ágat végigviszek, és pont. :)

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#23550) CptMisi


CptMisi
őstag

Polish Independence Day

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.