Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AGE-T

    őstag

    Sziasztok!

    Látom nincs topik összegző, ajánló rész, így marad a kérdezés lehetősége.

    Laptopomat szeretném leváltani egy jóval mobilabb eszközre. Ipad, Android nekem túl kötött, bár bíztam benne, hogy ipad-el meg tudom oldani ezt a kérdést. A szituáció adott, van egy külső DJ Controller, amit telepíteni kell, valamint van egy DJ szoftver (Serato, vagy rekordbox, vagy traktor), amit használni szeretnék. Tehát, külső eszköz telepíthető-e egy ilyen tabletre? Úgy működik mint egy szabvány windows pc? Értsd, ha van win 8.1 vagy w 10-es driver az eszközhöz, azt egy ilyen tabletre is fel tudom lőni?
    Milyen teljesítményt hoznak ezek a tabletek, mondjuk egy régebbi i5 (m540)-hez viszonyítva? Van olyan gép ami kb. hozza ezt a teljesítményt?
    Kell, hogy legyen rajta több usb kimenet, vagy splitter is jól működik ezeknél? Nem kell az usb3, de egy erős usb2 minél fixebb árammal, az annál inkább.
    Milyen gépek ajánlotok, van estetleg best-buy?

    Köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák