Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) Steelmanus válasza b1sti (#17279) üzenetére


Steelmanus
addikt

Miutan a Felhasznaloi fioknanal kikpcsoltad a Bejelentkezesi kepernyot, utanna a Futtatasba ird be hogy gpedit.msc es beszeljen tobbet meg masik ket kep.
Kep 1:
Kep 2: azutan inditsd ujra a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#17302) cigam válasza 4d (#17300) üzenetére


cigam
félisten

Ha a gép tud USB-ről bootolni, akkor http://www.winusb.de/ segíthet.
Ha jól látom akkor a http://www.usboot.org -on található megoldás ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17303) ollie válasza 4d (#17300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosan mi történik?

***

(#17304) Steelmanus válasza cigam (#17302) üzenetére


Steelmanus
addikt

Csatlakozom ollie kerdesehez Legyszives irjal mar egy kicsit bovebben errol a progirol amit az http://www.usboot.org-rol
lehet leszedni vagyis USBoot 2.07.zip-rol mert az angol tudasom egyenlo kozel a nullaval.
Ugyan probaltam elolvasni amit javasoltak az oldalon vagyis a QuickStart.txt-t, de nekem magas. Bar nekem nincs kulso USB tarolom, de tanulni szeretnek. Koszonjuk.

[ Szerkesztve ]

(#17305) Xterms


Xterms
tag

Sziasztok!
Végre megtaláltam a RegRun log fájlját [ezzel a progival töröltem a wcs.exe-t (is)]. Itt megnézhető:[link]. Szerintetek van benne olyan fontos fájl, amit nem lett volna szabad törölni?

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#17306) cigam válasza Steelmanus (#17304) üzenetére


cigam
félisten

Na abbó lenne az, hogy vak vezet világtalant, mivel az én angolom is a 0-hoz közelít.
Hol akadtál meg mert azért elég 1értelműnek tűnik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17307) Steelmanus válasza cigam (#17306) üzenetére


Steelmanus
addikt

En mint irtam sajnos nem tudom kiprobalni mert nincs kulso USB meghajtom erre 4d-nek kellene valaszolnia hiszen O tette fel a kerdest:
Külső hdd-ről szeretnék xp-t telepíteni egy subnotira amiben nincs külső optikai meghajtó.
Lehetséges ez? A bios látja ugyan az usb eszközt de valami miatt nem megy a telepítés
En annyit kerdeznek hogy hova kell tenni a programot a kulso USB meghajtora, vagy a kerdezo 4d eseteben a notira, es egyaltalan mit kell elinditani es honnan? Kep:

(#17308) gig 78


gig 78
csendes tag

jó estét
volna egy kis problémám a céges géppel.
xp fut rajta és történt egy áramtalanítás,azóta jelszót kér és felhasználónevet.
próbáltam rendszergazda felhasználónévvel meg csökkentett módban volt hogy integrált felhasználói nevet ami lehetett rajta valaha sehogy nem enged be.tudok valamit csinálni,hogy ne keljen gyalulni mert csomó diagnosztikai progi van rajta?
előre is köszi GIG

GIG

(#17309) cigam válasza Steelmanus (#17307) üzenetére


cigam
félisten

Kibontod a zip-et az USB meghajtó gyökérkönyvtárába USboot néven
Ebbe lesz 3 alkönyvtár :special DriverFiles, ewf, extra Drivers
Ha a telepítéshez szükséges lehet még driverekre, azokat külön-külön az extra Drivers könyvtárba kell másolni.
Ezekután belépsz az USboot könyvtárba, és elindítod a cmd_here.cmd parancsfájlt, ami nyit egy konzolt. A konzolban kiadod a
USBoot phase-I
parancsot.
Most jön a trükk. Regisztrálni kell az oldalon. Majd ha beléptél, a baloldali menüben megjelenik a Build response code menüpont.
Namost én itt megakadtam, mert a parancs csak 2 hibaüzenetet adott. Az egyik amiben közli, hogy ezt a bizonyos licence kulcsot nem tudja prezentálni.

Inentől fogva gyanus a dolog, mert nekem egy hibaüzit adott csak.

Viszont most találtam 1 másik megoldást: http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=20089

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17310) Steelmanus válasza cigam (#17309) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonet a faradozasert, koszi a linket, megyek es turkalok egy kicsit en is a neten.

[ Szerkesztve ]

(#17311) 4d válasza ollie (#17303) üzenetére


4d
aktív tag

Na, akkor, hogy pontos legyek leírom az egészet.
Újra szeretném telepíteni az xp-t egy olyan gépen amiben nincs optikai meghajtó.
Azt csináltam, hogy külső usb-s hdd gyökerébe felmásoltam a windows telepítő lemezét.
Gép indításnál F12-vel kiválasztottam, hogy az usb hdd-ről szeretnék bootolni és ez nem sikerül. Azt írja ki a gép, hogy nem talál rendszert az adott területen.

(#17312) mezis válasza 4d (#17311) üzenetére


mezis
nagyúr

Ez így természetes. Egy olyan CD-ről sem fogod tudni installálni, amire csak úgy átmásolod az installáló CD-ről a file-okat.

mezis

(#17313) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv!

Kicsit feje tetejére állt a rendszerem. Bekapcsolás után hiányolja a Boot.ini-t, viszont simán betölti a rendszert (valami alternatív windows/system32 mappát használ ilyenkor). Kikapcsolásnál ha a Start - Kikapcsolással akarom kikapcsolni, akkor bejön az egér töltésjelzője, pörög 2-3 percig, aztán bejön a kikapcsolást választó ablakocska, ezek után kiválasztom a Kikapcsolást, majd ismét ~2 perc várakozás után kapcsol csak ki a gép. Ha a feladatkezelőből állítom le a a Leállítás gommbal, akkor bezár minden feladatot, majd cirka 5 perc után hajlandó kikapcsolni.
Semmi olyan program nem fut, ami akadályozná a kikapcsolást, viszont ez így nem jó...

Valamelyik volt egy kis dolgom géptől távol, gondoltam készenléti állapotba helyezem. Feladatkezelő - Készenléti állapot - kiválasztom, rábökök, és 5 másodpercen belül kikapcsolt a gép. Teljesen. Nem készenlétbe tette magát, hanem kikapcsolt.
Ennél már csak azon csodálkoztam jobban, mikor legközelebb benyomtam és minden boot- meg xp töltőképernyő nélkül bekapcsolt a gép, 10 másodpercen belül használhatóvá vált az XP. És amíg "aludt", addig semmit nem fogyasztott, csak amennyit kikapcsolva is.

Hogy is van ez?
Vírus okozhat ilyet, vagy a boot.ini hiánya miatt fordult minden a feje tetejére?
Tud valaki valami ésszerű magyarázatot adni?

Harrrr!!!!

(#17314) Steelmanus válasza 4d (#17311) üzenetére


Steelmanus
addikt

A kulso USB-s meghajton az a particio amire az XP telepito lemezet felmasoltad az Aktiv particio? Mert csak akkor tudja kezelni mint rendszer particiot ha az Aktiv. Ezt ugy oldhatod meg egyszeruen ha egy masik gepbe bedugod es ott a pl a Sajatgep-en jobbgombos menuben kivalasztod a Kezeles-t es azt a particiot amire a telepitot masoltad Aktiv-a teszed.
En csak a sajatgepemen tudom bemutatni, C,D,E particiok kozul csak a C particio Aktiv.
Aktiv part Kep 1:
Meg nem Aktiv part Kep:

[ Szerkesztve ]

(#17315) Steelmanus válasza Ndruu (#17313) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ez a gep egy laptop?
A Boot.ini-t egyszeruen leellenorzod amikor mukodoik az XP, hogy valoban ott van-e a helyen a C:\ gyokerben, vagy nincs.
Ha nincs akkor letre kell hozni ujbol, de az nem szokott eltunni csakugy magatol.
Tiltsd le a nethozzaferest, vagy huzd ki a kabelt attol fugg mit hasznalsz es akkor mikent viselkedik a gep?
Le kellene ellenorizni virusirtoval Csokkentett modban.

(#17316) 4d válasza Steelmanus (#17314) üzenetére


4d
aktív tag

Köszönöm a választ, ki fogom próbálni! :) :R

(#17317) leyo76 válasza Ndruu (#17313) üzenetére


leyo76
senior tag

Tegyük azért tisztába a dolgokat!

Szóval ha asztali pc akkor a készenléti idő kikapcsolt állapotot jelent, csak rögzít az adott pillanatban futó alkalmazásokat és visszakapcsoláskor innen indít.

Ha kikapcsoláskor a gép sokáig fut akkor minden bizonnyal valamilyen futó alkalmazás akadályozza még akkor is ha látszólag nem fut semmi. Ezt úgy tudod le csekkolni, hogy lekapcsolsz minden alkalmazást majd Ctrl+Alt+Del folyamatok fül alatt megnézed hogy van e valami gyanús bejegyzés illetve ő éppen mennyi memóriát használ. Ha az explorer.exe-n kívül más is nagy memót használ akkor ott már valami sántít.

Lehet ez vírus vagy akár egy önkényes vírus-írtó progi is mely csak sokára hajlandó leállítani saját magát, ezen kívül egyes torrent kliensek is okoznak efféle gubancot.

A boot.ini filet könnyen pótolhatod akár microsoft oldaláról is pl innen[link]

Ha ennél komolyabb problémák állnak fel akkor inkább vidd szakemberhez.

Üdv

(#17318) Ndruu válasza Steelmanus (#17315) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

és leyo76: Asztali gép.
Nincs Boot.ini-m, nyilván ezért is írja ki bootolásnál, hogy hiányzik. Csak nem tudtam honnan pótolhatnám. Megpróbálom majd letölteni.

NOD és Kerio van fent, majd megpróbálom őket lelőni kikapcsolás előtt.

"huzd ki a kabelt" - megpróbálom ezt is.
Vírusirtó nem talált semmit, spyware-eket mindig leirtom külön.

"vidd szakemberhez" - :DDD Hogy jobban elrontsa? :D Értek én hozzá eléggé ahhoz, hogy ne kelljen szakemberhez fordulnom. Az ilyet általában reinstallal oldom meg, de most nincs kedvem megint mindent újratelepítgetni, ezért kérdeztem meg, hogy mit javasoltok.

Most kaptam pár tippet, megpróbálom őket, aztán remélem sikerül. Bár ez az új "készenléti állapot" tetszik. :)
Amikor normális volt a gép, akkor a "készenléti állapot" azt takarta, hogy rányomtam és a gép továbbra is bekapcsolva maradt, csak a winyókat kapcsolta le.

Harrrr!!!!

(#17319) leyo76 válasza Ndruu (#17318) üzenetére


leyo76
senior tag

értem én hogy pc de mi hajtja :)

Na jó viccet félretéve, természetesen ha érzel annyi affinitást akkor ne vidd sehová inkább old meg magad, legalább addig is tanulsz valamit. Nem mindig szükséges a reinstall, elég ha rájössz a hibára.

boot.ini -t txtben is szerkesztheszt csak annyi hogy boot.ini -nek mentsd el:

ideális esetben a következőt tartalmazza:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect

C gyökerébe mentsd és kész.

Vírusirtókat shut down és sztem meg lesz oldva a kérdés...

minden jót pc zsenikém :D

(ha lehet egy visszajelzést firkants ide..)

[ Szerkesztve ]

(#17320) Cxgrav válasza Ndruu (#17318) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Megpróbálhatsz egy rendszervisszaállítási pontot, hogy normál legyen megint a géped.

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

(#17321) Steelmanus válasza Ndruu (#17318) üzenetére


Steelmanus
addikt

A boot.ini-re mar megvalaszolt leyo76, en csak annyit kerdeznek hogy nincs veletlenul a C:\ gyokerben egy a fizikai memoria meretevel megegyezo hiberfil.sys fajl?
Mert az akkor a Hibernalas-t takarja es az Energia beallitasok fulon a keszenlet elallitodott hibernalasra.
Kep 1:
Kep 2:

(#17322) quasarus


quasarus
tag

Sikerült beszélnem a ms-egyik helpdesk-jével, az volt a kérdésem a vin xp mennyi memoriát lát, a válasz az volt, hogy a 32bites 4gb-ig, míg a 64bites 128gb-ig látja.

Igazából engem csak a 32bites érdekelt, mert 4gb-ramot pakoltam a gépembe.
amig intel q6600/i975 configom volt 3gb-ot láttam a sajátgép/tulajdonságok főképernyőn,
és a mostani amd 6000+/nf590-el 3,5gb-t lát.

Most akkor minek a fügvénye az hogy mennyi memoriát lát a rendszer?
alaplap?bios verzió? avagy proci függő, vagy a vin xp függő attol függ melyik sp 1,2,3 van rajta?

(#17323) Steelmanus válasza Ndruu (#17318) üzenetére


Steelmanus
addikt

Meg annyit hogy a boot.ini-t ha letrehozod akkor ne felejtsd el irasvedette tenni.
Az enyem igy nez ki:
Kep 1:
Kep 2:
Az /usepmtimer kapcsolorol itt olvashatsz.
Link:

(#17324) Steelmanus válasza quasarus (#17322) üzenetére


Steelmanus
addikt

Neked is javaslom ezt a linket, valamint a egy masik linket.

(#17325) quasarus válasza Steelmanus (#17324) üzenetére


quasarus
tag

Köszönöm a linkeket, így érthető!
De nem vagyok egy nagy pc guru.
Hogy lehet ezt a boot ini-s dolgot megcsinálni, azt a bizonyos kapcsolót bekapcsolni a win xp professionalon?

Hol tudom ezt átírni?

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINNT
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINNT=''Windows XP Professional'' /3GB

thx!!!!!!!! :R

(#17326) leyo76 válasza quasarus (#17325) üzenetére


leyo76
senior tag

a legegyszerűbb ha total commanderben láthatóra állitod a system fájlokat. ekkor megjelenik a boot.ini is ha minden igaz, vagy ha nem akkor egy txt-ben létrehozod, csak bemásolod a szöveget, mentés másként (boot.ini) majd jobb klikk hosszan, tulajdonságok és írásvédetté esetleg rejtetté változatot. Ha elszúrod akkor nem fog bebootolni a géped, de sebaj mert esetleg dos-ból is megoldható a probléma, különös képpen win98 telepítő floppyval :)

(#17327) quasarus válasza leyo76 (#17326) üzenetére


quasarus
tag

thx!!! :R

(#17328) R


R
aktív tag

hogy tudom felgyorsítani az egérmozgatást (az XP-s egérbeállítás a maximumon van, mégis lassabb, mint a másik gépen, ahol középen van a sebesség)?

(#17329) mibog válasza R (#17328) üzenetére


mibog
tag

hát úgy hogy leszeded a 3 db tűzfalat és az 5 gigás háttérképet :D
egyszer kezdő koromban ezekkel sikerült úgy befárasztanom a gépet hogy még az egeret se tudta mozgatni :DDD

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#17330) leyo76 válasza R (#17328) üzenetére


leyo76
senior tag

Ha egeret cseréltél a gépen (feltételezem) akkor vezérlő pult, rendszer, eszközkezelő, egér vagy egyébb eszköz, illesztő program frissítése...

Fontos lenne segítség kéréskor egy kicsivel több infót adni

Pl: most cseréltem egeret, ps/2 vagy usb, sima "mezei" egér vagy valami spec modell meg ilyenek, ez a többiekre is érvényes. Kevés infobol nehéz rájönni a valós problémára.

Ja és még valami - különböző hardverek, különböző képen viselkednek, egy egér két különböző gépen nem feltétlenül fog egyformán mozogni...

:))

(#17331) R válasza leyo76 (#17330) üzenetére


R
aktív tag

2 egér van a "gépben"
Az egyik egy PS2-es Genius az a klasszikus 800 Ft-os,
a másik egy Microsoft USB-s,
mind a kettő lassabb, mint kéne...
(mind a kettő optikai)
az utóbbihoz talán még létezik is driver, de az előbbihez nem hiszem,
nincs valami általános egér buheráló driver-szoftver?

[OFF] "különböző hardverek, különböző képen viselkednek, egy egér két különböző gépen nem feltétlenül fog egyformán mozogni..."

megorulok már ezzel a géppel... [/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#17332) localhost válasza quasarus (#17322) üzenetére


localhost
Közösségépítő

32 bites xp és 32 bites vista és a 4 gigabyte.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17333) Steelmanus válasza R (#17331) üzenetére


Steelmanus
addikt

Altalanos nincs, raadasul a PS/2 egeret nem lehet buheralni, mert a PS/2 csatlakozot direkt 200 Hz-en uzemel es ez fix. Ugy emlekszem hogy a bill-re lett kifejlesztve anno, es kesobb kezdtek hasznalni mint eger portot is, elotte sima soros egerek voltak.
Az USB egereknel mar mas a helyzet, sajna a legtobb csak 125 Hz-en mukodik ezert pl en sokaig csak PS/2 egeret hasznaltam mert az gyorsabb mint az olcso USB eger.
Mig a PS/2-el siman kozepen lehetett hagyni a csuszkat es 1024/768 felbontasnal eleg kis mozdulattal atlehetett erni saroktol-sarokig, addig az olcso USB egerrel a csuszkat a max-ra allitva is egyszer felkellett emelni hogy aterjen.
Kiveve a mostani egeremet mert az ot fokozatu sebesseggel van ellatva vagyis driver nelkul lehet kapcsolgatni hogy az kepernyo felbontasahoz kepest milyen sebesseggel haladjon az egerkurzor. A tipusa A4Tech X-710FS.
Az sima USB-egerek sebessegerol es azok allithatosagarol itt olvashatsz bovebben:
Link:
A lenyeg hogy minnel magasabb DPI-vel rendelkezzen a mai nagyfelbontasu TFT stb kijelzokhoz legalabb 1000 DPI kell vagy ennel tobb.

(#17334) quasarus válasza localhost (#17332) üzenetére


quasarus
tag

Köszönöm! Steelmanus kollégátol is ezt a linket kaptam, uh sajna a 4gb memoriát shasem lehet kihasználni a 32-es xp-n, 512, mindenképp elveszik :W
miért nincs akkor 2x1,5gb ram dual chanel-ben?

(#17335) leyo76 válasza R (#17331) üzenetére


leyo76
senior tag

Ezzel talán tudsz kezdeni valamit..

(#17336) R válasza Steelmanus (#17333) üzenetére


R
aktív tag

ha driver nélkül lehet kapcsolni, 500Hz 4szer gyorsabb a hagyományos USB-s egereknél, akkor csak jobb lesz a mostani helyzetnél még ebben a konfigban is :)

leyo76: köszi a linket,
az intellimouse jobb gombja már gagyi duplán kattint sokszor, amikor csak egyszer kéne

a megoldás akkor egy harmadik egér remélhetőleg :)

(#17337) vakondka


vakondka
őstag

Sziasztok,

Lehet, hogy nem ez a legjobb topik, de hátha tudd valaki segíteni, vagy másik topikot ajánlani :U

Lenne egy régi PC XP proffal, ami hibátlanul megy...csak éppen betelt a vinyó mert 20GB...
Kellene valami progi amivel egy az egyben át tudnám másolni hibátlanul a jelenlegi tartalmat egy nagyobb vincseszterre, hogy ne kelljen telepíteni, beállítani a sok programot rajta, átmásolgatni a levelezést, stb.

Bár nem vagyok benne biztos hogy egy "egy az egyben másoló program" jól fogja másolni a 20 gigás vinyó tartalmát a 160GB meghajtóra....

Előre is köszi :R

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#17338) leyo76 válasza vakondka (#17337) üzenetére


leyo76
senior tag

norton ghost

(#17339) Ramius válasza leyo76 (#17338) üzenetére


Ramius
őstag

ha jól tudom a partition magic is tud ilyet

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#17340) ollie válasza vakondka (#17337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik jól fogja másolni, én a savepart-ot javaslom, mert ingyenes.

***

(#17341) Ndruu válasza leyo76 (#17319) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

és Steelmanus: Köszönöm a segítséget. :R Sikerült megoldani.

Igazából azért kérdeztem rá, mert nem értettem miért kellene hogy köze legyen a Boot.ini-nek a kikapcsoláshoz. Köze volt... Csináltam egyet, minden visszaállt. :R

Steelmanus: Energiagazdálkodásnál minden alapon van, hibernálás ki van kapcsolva.

Harrrr!!!!

(#17342) Steelmanus válasza Ndruu (#17341) üzenetére


Steelmanus
addikt

Latod mindig tanul az ember, igy en is, en sem gondoltam volna hogy egy boot.ini hianya ilyen furcsa problemat okozhat. De most mar azert is letorlom en is kivancsi vagyok mikent
reagal a gepem az ilyen drasztikus lepesre.
Lenyeg hogy siker van.

(#17343) vakondka válasza ollie (#17340) üzenetére


vakondka
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :R

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#17344) Steelmanus válasza R (#17336) üzenetére


Steelmanus
addikt

Itt egy tablazat hogy mikent valtozik a felbontas, de az 500 Hz csak az eger belso jelgeldolgozo rendszerben mukodik azert sima USB kapun megy at azt atvitel.
En 1024x768 felbontasnal a sarga allasban hasznalom, igy 3-4 cm-en belul mozgok az egerrel, mezei egerpadon. Kep:

(#17345) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok.

a problémám a következő:

Az ASUS Smart Doctor nevű VGA tuningoló progi miatt folyamatosan kékhalálozott a gépem induláskor. ezt letöröltem és minden rendben ment két napig aztán azóta minden indításkor EZ a hibaüzenet fogad. Ok-ot vagy mégsét nyomok semmi se történik csak eltűnik az üzenet és minden megy frankón.

Kérdésem hogy format C: -on kívül hogyan lehetne eltüntetni és egyáltalán mit jelez ha minden jól fut?!

köszi

ha rossz helyre írtam kérlek igazítsatok el :R

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#17346) Cxgrav válasza AXisBOLD (#17345) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Azért kékhalálozott, mert húztad a VGA-t vagy csak maga a prg miatt? Persze ha húztad a VGA-t dícséretes lenne alapra visszaállítani. Biztos megköszönné ;]
Hát én a helyedben szépen visszaraknám a programot, restart és uninstall normálisan. Ha ez nem segít, akkor regeditben a bejegyzés törlése, valamint automatikus indításból (msconfig) kiszedni a programhivatkozást. -> bár ez lehet az első lépés is

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

(#17347) localhost válasza AXisBOLD (#17345) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De hogy a Format C: nem jó megoldás, arra a nyakamat teszem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17348) aqwer21


aqwer21
tag

nagy gáz van emberek! Bekapcsonál a windowst de bootolásnál egy kékhalál jelenik meg! A gép helyetelen inditása miatt a windows nem fog elindulni a dokumentumok megörzése érdekében! Meg valami vírus ellenőrzést :O végezzek! Eddig semmi baja nem volt mostmeg nem bootol be...ez most az én lapptopom amiről írok és a minek baja van az meg a SOGOROMÉÉÉ!!! Ki fog nyírni !!! Segítsetek plz! Köszi! ITT egy kép a hibáról!

(#17349) Cxgrav válasza aqwer21 (#17348) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Gép indítása - F8 nyomogatása - Csökkentett módban indít, nézzük mit reagál a gép

Picture me Rollin' by 2pac

(#17350) aqwer21 válasza Cxgrav (#17349) üzenetére


aqwer21
tag

Ugyan az...előbukkan a windows bootscreen de rögtön bejön ez ujra...! :O Mindent probáltam az F8 az menüből és semmi!! :O

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.