Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) harley válasza ro_bert17 (#35750) üzenetére


harley
senior tag

643

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35752) ro_bert17 válasza harley (#35751) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én egyelőre nem vagyok okosabb: [link]
:U

(#35753) tálusz válasza harley (#35751) üzenetére


tálusz
tag

Sikerült vmit összehozni? Emlékeim szerint ez a frissítés 1-2 biztonsági rést foltoz be, de nem vagyok már benne biztos! Ha sehogy nem megy fel akkor hadjad vagy rendszervisszaállítás és úgy 1 próba.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35754) harley válasza tálusz (#35745) üzenetére


harley
senior tag

másnál nem csinál ilyet, csak ennél az egynél.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35755) tálusz válasza harley (#35754) üzenetére


tálusz
tag

Keresgéltem a neten, de semmi konkrétumot nem találtam. Gondolom sp2 fennvan. Esetleg vista lemezét bedobod és csinálsz egy javítást.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35756) harley válasza tálusz (#35755) üzenetére


harley
senior tag

nem, sp3 van fenn.

vista lemezt bedobtam, de nem javít, mert le van tiltva a frissítés..

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35757) tálusz válasza harley (#35756) üzenetére


tálusz
tag

Egyáltalán vista-ról beszélünk vagy xp-ről? :D Tudtommal nincs vistához sp3! XP-t régóta nem használtam így nem sokra emlékszem belőle.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35758) harley válasza tálusz (#35757) üzenetére


harley
senior tag

vista és sp2 :R

csak nemrég tettem fel anyósnak az sp3-at az xp-re, lehet ez volt az agyamba. :D

[ Szerkesztve ]

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35759) llcoolj


llcoolj
csendes tag

Sziasztok!

Eredeti Vistám van és már régi és a Win 7-et csak decemberben kapok és addig meg szeretném újra rakni a Vistát. Vagyis nem újrarakni, hanem csak felfrissíteni. Ilyen opció volt az XP-nél, ha beraktad az install cd-t, de a Vistánál nem találok ilyen opciót. Itt csak az jön fel h újra rakom az egész rendszert, de én nem akarom újra rakni. Lécci segítsetek!
Remélem érthetően tudtam elmagyarázni a problémát.
Előre is nagyon köszi :)

(#35760) tálusz válasza llcoolj (#35759) üzenetére


tálusz
tag

Emlékeim szerint win alól indítod a telepítőt akkor engedélyezni a frissítést, boot-nál meg ugye az újratelepítést.

harley: :D

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35761) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok !

Remélem jó helyre írom le a problémám !

Van itthon 3 gép (2 asztali, 1 toplap) A toplapon, és az egyik aztalin win7 van, a másikon pedig vista.
A 2 asztali kábellel (hiába van wifi router) a top pedig ugye wifi-n keresztül van a hálón.

A gondom annyi lenne, hogy a vistás gépen vannak fájlok (20giga) amiket át kellene tennem a topra. De akárhogy osztom meg, sehogysem sikerül, mert mindig azt írja ki hogy nincs hozzáférés. A hálózat mappában megtalálom a főkönyvtárt, de belépni már nem tudok. Akinek van hasonló problémája segítsen ki ! Már kezdem egy kicsit unni a dolgot...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#35762) Tomate válasza errorcode06 (#35761) üzenetére


Tomate
veterán

Menj rá arra a mappára/meghajtóra amit meg akarsz osztani. Jobb klikk-tulajdonságok-megosztás/biztonságnál be tudsz állítani mindent.

(#35763) errorcode06 válasza Tomate (#35762) üzenetére


errorcode06
őstag

megpróbáltam de

ezt adta a gép...

mit lehet még tenni ? kezd idegbeteggé tenni...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#35764) Tomate válasza errorcode06 (#35763) üzenetére


Tomate
veterán

Másik gépen is engedélyezve van minden? Router beállításai nem szólnak bele?

(#35765) errorcode06 válasza Tomate (#35764) üzenetére


errorcode06
őstag

A másik gépen is ugyanezek a beállítások vannak(de hiányoznak olyan opciók amik vistán ugye nincsenek, legalábbis én nem találtam őket), viszont a 2 win7es gép között minden zökkenőmentes :W

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#35766) errorcode06


errorcode06
őstag

Probléma megoldva, átjött 1 haver és megcsinálta seperc alatt...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#35767) harley


harley
senior tag

üdv

a 643-as hibára tud valaki valami okosat?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35768) FehérHolló válasza FehérHolló (#35741) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valaki esetleg?

Skynet is real. It's called Google.

(#35769) #93794560 válasza FehérHolló (#35768) üzenetére


#93794560
törölt tag

Jobb klikk a parancsikonon, majd tulajdonságok. Itt a kompatibilitás fülön bejelölni a futtatás rendszergazdaként opciót.

(#35770) ro_bert17 válasza FehérHolló (#35768) üzenetére


ro_bert17
őstag

Pl. ami az XP-nél runas /user:administrator programnév nem műkszik a vistán?

(#35771) Tündi2003


Tündi2003
csendes tag

Sziasztok!

A problémám ott kezdődött, hogy Vodás mobilinternetem van, és egyszercsak elromlott (eszköz letiltva, hiába kiváló a térerősség nem volt letöltés, nem találta a SIM kártyát, stb.). Modem volt szervízben, és állítólag kutya baja, csak "lehet, hogy ütközik a Vistával" ezért telepítsem újra a Vistát. Itt kezdődtek a gondok. Toshiba laptopom van gyárilag telepített SP1-el ellátott Home Premiummal, általam létrehozott Rendszerhelyreállító lemezzel. Feltelepítettem, de a modemmel ezután is baj volt. Ez azonban csak a kisebbik baj, mert ezután elkezdte feltelepíteni a frissítéseket, és miután újraindítást kért, lefagyott a frissítések beállításába. Kb. 6 órán keresztül mutatta azt a képernyőt, hogy "Frissítések beállítása, 3/3. fázis, 0% kész" Meguntam, és kikapcsoltam. Másodszori bekapcsnál ugyanez. Ekkor megint újratelepítettem. Azóta a modem érdekes módon jó, de másodszorra is elkezdte felrakni a frissítéseket, és megint belefagyott.

Elvittem szervízbe, ahol azt mondták, hogy a Microsoftnak vannak hibás frissítései, telepítsem újra és tiltsam le a frissítéseket, amúgy meg vegyek Win7-et. A vinyót megnézték, kutyabaja. Node egészen eddig, amíg a rossz modem miatt nem kellett újratelepíteni, soha semmi baj nem volt a telepítésekkel (1 éves és 10 hónapos a gép). No mindegy, hazaballagtam, és újratelepítettem, a frissítéseket letiltottam.

Minden szép és jó volt 3 napig, mígnem a 3. napon nem lehetett bekapcsolni, mert a Vista nem indult el. Kiírta, hogy "Várjon" pörgött a homokóra és semmi. Kb. 20-25 perc után a képernyő elsötétült, csak az egér látszott, majd újabb néhány perc múlva a kijelző kikapcsolt. Sokszori újrabekapcsolás ugyanerre az eredményre vezetett.

Ezután megint újratelepítettem. Pontosan 3 napig megint működött, aztán megint nem lehetett bekapcsolni. Újabb 3 nap múlva megint ez. Most viszont már ott tartok, hogy tegnapelőtt telepítettem megint, egész nap neteztem vele, majd kikapcsoltam. Tegnap este kapcsoltam be újra, és megint nem indul. Azaz már 1 bekapcsolást sem bír megcsinálni. Mi lehet a baj? Ráadásul minden telepítés után egyre lassabban jelent meg az asztal, a minialkalmazások, egyre nehezebben indult el a Vodafone Connect Lite és a Firefox. Semmi egyéb progi nincs a gépen, se Office, se OpenOffice, se a fájljaim nem másoltam vissza, se a zenéket, se semmit, mivel a sok telepítés miatt nem volt értelme letölteni őket. Csak egy Nod32 vírusírtó próbaverziót töltöttem le mindig, úgy, mint azelőtt. Gyakorlatilag egy szűz gép nem indul el.

A Vista lehet a hibás? De hogyan, ha az eredeti telepített változat van fenn, frissítés nélkül? A memória lehet a hibás? Lehet, hogy a mobilinternet-problémákat is az okozta? A proci? Az alaplap? A Microsoft a laptopgyártóhoz küld a Vista-problémával, a szervíz meg csak hardverrel foglalkozik.

Vigyem vissza a szervízbe, és ragaszkodjak hozzá, hogy nézzék át alaposan, hátha mégis a gép a rossz? Nem szeretnék kidobni egy rakás pénzt Win7-re úgy, hogy nem tudom, fog-e működni vagy sem.

(#35772) Nunder


Nunder
őstag

Üdv!

Néhány hónapja feltelepítettem a GT Legends nevű csodát, meguntam, nem tetszett annyira szerencsére olcsón jutottam hozzá egy ismerősömtől, használt volt. A játékkal magával nem volt gond, de már a telepítéskor figyelmeztetett, hogy a játék által használt StarForce Protection nem kompatibilis az általam használt operációs rendszerrel. A telepítést követően minden egyes rendszerindításkor a következő hibaüzenet ugrott fel kétszer is egymás után: A telepített StarForce Protection nem kompatibilis az operációs rendszerrel, ezért a Windows letiltotta az illesztőprogramot. A játékot megunva Revo Uninstallerrel kitakarítottam a programot, de ennek ellenére ugyanúgy dobálja a hibát, és kezd nagyon idegesíteni. Semmilyen keresés nem hoz eredményt, tehát elvileg nem található már a gépen, mégis hibát jelez. Nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni, emiatt nincs kedvem újratelepíteni a gépet. Nincs lehetőség Vistán az illesztőprogramokat kezelni?

Oprendszer: Windows Vista Home 32bit

Ha valakinek van ötlete szívesen várom.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#35773) Nunder válasza Nunder (#35772) üzenetére


Nunder
őstag

Egy kicsit jobban beleástam magam a témába, és egy kis fondorlattal no meg a google barátunkkal megleltem a választ a kérdésemre. Aki eddig agyalt a dolgon, az már ne tegye.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#35774) szacsee


szacsee
nagyúr

Üdv!
Lenne egy kérdésem, de mivel részleges információkat kapok csak a dologról így megkérdezem hátha már találkozott valaki ilyennel.
A következő a kérdés: Öcsém gépében az alaplap cserére érett és nem szeretnék ramot, procit is cserélni komplett, így a P35C-DS3R deszkáját egy P45 Extreme váltaná. Viszont jön a gubanc. A gép kompletten lett vásárolva operációs rendszerrel (Vista Home Premium 32-bit OEM). Idáig neten aktiváltam 2x, gondolom ezután jön a telefonos megoldás, ha kicserélem az alaplapot aminek gyártója ugyanaz, viszont más chipset, típus stb akkor tudom-e aktiválni, vagy sem. :F :R

(#35775) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A legutóbbi frissítéskor teljesen megújult a Live Fotótár és a Live Movie Maker. A fotótárba csomó új, hasznos funkció tettek. Például a retusálást. Néhány példa miket tud eltüntetni a retusálás:
[link]
[link]
[link]

A fotókollázs is teljesen megújítja majd a fényképezési szokásomat. Nagyon jópofa dolog. Hasonló trükközésre jó mint a retusálás.
A Live Movie Makerban egy apróságnak nagyon örülnék ha beletennék. Ez pedig, hogy a Slider Show-ban kézzel is állítható legyen a képmozgás, ne csak képmozgás sablonok legyenek benne.

(#35776) Poo


Poo
aktív tag

Hello tud nekem valaki abban segíteni h lenne egy vistás laptop amin ez a hiba(blue screen) jön elő tök random módra "driver power state failure" tudok egy képet is linkelni ha szükséges a hibáról. :R

Kép

[ Szerkesztve ]

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#35777) #93794560 válasza Poo (#35776) üzenetére


#93794560
törölt tag

A hibakód alapján a gépen egy hibás, vagy nem teljesen kompatibilis driver hibákat okoz a laptop energiagazdálkodásában. Hogy melyik, azt csak találgatni lehet. Esetleg valami nemrég feltelepített hardver, vagy frissített driver.

[ Szerkesztve ]

(#35778) Neontea


Neontea
csendes tag

Aloha!

Kérdés:
Windows Vista x64-et használok most,megy a gép, aztán egyszer csak kiírja "Az IP segítő működése leállt" keres neten megoldást aztán ennyi.De attól függetlenül a wifi fut tovább és nincs semmi gond.A tálca csíkja fehérre vált.Itt videókarira gondoltam, de legfrissebb driver van rajt, és 3D Markt nem produkál hibát.Ez a két jelenség egyszerre jelenik meg általában.Segítséget kérek.

Motherboard: ASROCK N68C-S UCC
RAM: 800Mhz 2GB GEIL DUAL Kit
HDD: WD500GBx2 SATA, WD250GB IDE
VGACard: Leadtek WInFast 8600 GD TDH 512MB
USB Adapter: N Wireless F5D8053 Belkin

Tiszta Windows, rendes ház

(#35779) #93794560 válasza Neontea (#35778) üzenetére


#93794560
törölt tag

Szia!

Még soha nem találkoztam ezzel a problémával, fogalmam sincs, hogy mi okozhatja a hibát, de rákerestem, és hirtelen ezt találtam: [link]

(#35780) Neontea válasza #93794560 (#35779) üzenetére


Neontea
csendes tag

Szia.

Köszönöm a válaszodat, ezt én is megtaláltam, csak ez sajna Win7, ott nem produkál ilyen hibát se x86on se x64en, sőt Vista x86 sem csinált ilyen hibát még sohasem.Ezért vagyok meglőve, talán írok a Microsoftnak :D :DD
Torrent közben jön be általában ez a hiba reggelre.

Tiszta Windows, rendes ház

(#35781) Neontea válasza Neontea (#35780) üzenetére


Neontea
csendes tag

Szia.
Ismét produkálta a hibát a tálca fehérré válásával együtt.Az a file amit Win7-nél ír az általad belinkelt honlap valóban az a file ami leáll.De megoldást még angolul sem találtam eddig.
Segítsetek, unom az állandó restartot.

Tiszta Windows, rendes ház

(#35782) Neontea válasza Neontea (#35781) üzenetére


Neontea
csendes tag

Sőt most már azt mondom olyan mintha csökkentett módban futna, a Start menü és a Tálca is úgy néz ki mintha.Na most már teljesen tanácstalan vagyok :W

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház

(#35783) atesz117 válasza Neontea (#35782) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Nálam akkor produkált ilyet a Vista (x86), amikor felraktam az IE9 betát kipróbálásra (telepítés előtt feltett négy frissítést, lehet, hogy azok közül csinálta valamelyik), szerencsére volt egy régebbi particiomentésem, abból visszaállítottam a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#35784) Neontea válasza atesz117 (#35783) üzenetére


Neontea
csendes tag

Szia.Egyszer már összeomlottam, akkor telepítő cd, és csak rendszervisszaállítás segített.Eléggé instabil a vista x64 :W :((

Tiszta Windows, rendes ház

(#35785) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Az érdekelne hogy (főleg) GPU szempontból Vista vagy Seven, és hogy miben más a kettő teljesítményben? MErt van egy video de az elméletileg a Seven javára fordítja a dolgokat egy minimálissal .
http://www.youtube.com/watch?v=0lY0_yIQM8Y

(#35786) pilota


pilota
tag

Hali segitség kéne alap vista cdbe akarom az sp-2 öt beleintegrálni de nemsikerül valaki tud segiteni?

(#35787) pilota válasza Bali27 (#35785) üzenetére


pilota
tag

Hali sevent egyenlöre az nemajánlom most énis térek vissza vistára stabilab nálam a seven állandoan összeomlik.Ezis a bajom anno megvetem a vistát de ez csak a sima namost orákat itülök a gép elöt mikor telepitem hogy frisitgesem anno xp alat csináltam cdbe integrálást de valamiért most nemjön össze.

(#35788) pilota


pilota
tag

Közben találtunk egy leirást szerintem müködik mikép a microsoft oldalán találtam és akkor mértne müködne akit érdekel itt a link.

[link]

(#35789) pilota


pilota
tag

valaki segitsen az 5-ös pontnál megrekedtem

forfiles /m *.cab /c "cmd /c peimg mount\windows /import=@file"

ez lenne a parancs amit a cab könytárbol kell kiadni

lefut a parancs de kiirja a cabfile nemtalálható.pedig az elérési ut jó
valaki aki tud segitsen köszönöm.

(#35790) SSanctus85


SSanctus85
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi Vista hibával szembesültem a mai nap folyamán:
délelőtt netezés közben lefagyott a számítógépem! Máskor
is előfordult már, tehát nem tulajdonítottam neki nagy
jelentőséget...

Sajnos azonban, RESET használata után nem hajlandó
"felállni" a rendszer! Egészen addig eljutok, hogy megjelenik
a betöltődést jelző sáv (alatta Microsoft Corporation felirat
virít), utána azonban nem jelenik meg a windows embléma,
hanem sötéten marad a képernyő!

Egész nap próbáltam megoldást találni a neten, sajnos
nem jártam sikerrel!

Röviden összegezném, hogy mikkel próbálkoztam eddig:
1.: A telepítő CD-n lévő javítási opcióval próbáltam helyreállítani
a rendszert, de eredménytelenül! Az automatikus javítás nem
vált be, a rendszervisszaállítást pedig nem tudta végrehajtani,
mert azt a hibaüzenetet kaptam, hogy nem változtak a beállítások...
2.: Több helyen is olvastam, hogy lehet hardveres a probléma,
ebből a megfontolásból a csökkentett üzemmódban elindítottam
a winchester-t diagnosztizáló programot..... ez nem mutatott hibát,
de azóta már a csökkentett üzemmódban sem indul a gép!:D
3.: Végső elkeseredésemben kivettem az alapból az elemet,
de ez sem vitt előbbre....

Fontos, hogy úgy szeretném a problémát orvosolni, hogy az
ne járjon dokumentumvesztéssel!

Van esetleg valakinek ötlete?:) Találkoztatok már hasonló problémával?

Előre is köszönöm, hogy foglalkoztok az ügyemmel!

Üdv,

Roli

[ Szerkesztve ]

(#35791) Nova96


Nova96
őstag

Üdv a laptopra van vista telepítve mióta ki írta hogy tele a winyo azóta belassult.
De nem értem ki írta és töröltem egyből 50GB.-t
Mivel lehet újra meggyorsítani?
(Compaq Pressario cq61)
Újra lehet laptopot tenni amin alapból vista volt?(Wind7-et akarok rá rakni.)

(#35792) djyuri


djyuri
őstag

Üdv

Kicsit rég volt és már elfelejtettem:) Körülbelül meddig kell várni a géppel,hogy a vista befejezze az indexelést? 18 órája kerregteti egyfolytában a vinyót....de egy cseppet sem apadt a dolog...és holnap magát a gépet kéne tesztelnem,de így nem tudom,hogy 98%-on tartja a vinyót egyfolytában...

régen ki lehetett kapcsolni vagy szüneteltetni..ezt merre találom?

köfi :R

(#35793) tálusz válasza djyuri (#35792) üzenetére


tálusz
tag

start menü>services.msc>windows search>leállít és letílt

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35794) djyuri válasza tálusz (#35793) üzenetére


djyuri
őstag

Tenk jú!

(#35795) ooloo


ooloo
őstag

Windows Vista Ultimate op rendszer van a gépemen és ezt szeretném újra telepíteni . A kérdésem a következő.... belevághat egy mezei felhasználó az op rendszer telepítésébe ? És még egy kérdés... mennyiben különbözik az OEM - es verzió újratelepítése a "dobozos" változattól ? Fél füllel hallottam olyat , hogy telefonon kell kérni az újbóli aktiválást ... Ez igaz ? ( az alaplap nem változik )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#35796) ooloo


ooloo
őstag

Nagyon belassult a gépem és ennek okán felvetődött , hogy újra kéne telepíteni a rendszert. A gépre 3 éve lett feltelepítve a Windows Vista Ultimate 64 bit OEM verziója . Lehet , hogy hülyeséget írok , de mi van akkor , ha régi rendszerlemezt egyszerűen csak kiveszem és egy teljesen új tárolóra telepítem az operációs rendszert . Ha valami nem úgy sül el az ismételt telepítésnél , akkor a régi rendszerlemezt visszatéve a régi telepítést tudom használni ? Persze lehet , hogy az ismételt érvényesítésnél az előző érvényesítést megsemmisíti a softver tulajdonosa .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#35797) #93794560 válasza ooloo (#35796) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a régi lemezt kiveszed, azon az aktivációs állapotok megmaradnak. Ha egy újat teszel be, és újratelepíted ugyanazzal a kóddal, akkor online is lehet aktiválni, ha az előző még csak egyszer volt aktiválva. Telefonon akkor érdemes próbálkozni, ha a netes aktiválások száma lejárt. Ha az alaplap változatlan, akkor telefonon lehet aktiválni.
Ha valami rosszul sül el, akkor visszateheted a régi telepítést, az aktiválva marad, ha a kivételkor az volt.

(#35798) ooloo válasza #93794560 (#35797) üzenetére


ooloo
őstag

Az új ( szűz ) meghajtót automatikusan formázza a telepítőlemez ? Az előző választ köszönöm !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#35799) #93794560 válasza ooloo (#35798) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha szűz meghajtót teszel bele. a telepítővel létre kell hozni rajta egy,vagy több partíciót. Még teljesen szűz lemezzel sohasem próbáltam, mindig volt rajta előtte valamilyen partíció. De valószínű, ha egy teljesen új, szűz vinyót teszel bele, akkor egy partíciót csinál, ami kitölti a teljes vinyót. Megformázza, és elkezdi rátelepíteni a rendszert.

(#35800) ooloo válasza #93794560 (#35799) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm ! Remélem megoldódik a problémám az újratelepítéssel ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.