Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) tálusz válasza speedy30 (#35700) üzenetére


tálusz
tag

Helló!

Fent van minden frissítés? Mint ha lett volna vmi ilyesmi problémára javítás, de nem biztos!
Torrentet meg nem használok, szóval sajnos ebben nem tudok segíteni.

Itt vagy itt kérdezz esetleg rá.

[ Szerkesztve ]

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35702) tálusz válasza tálusz (#35701) üzenetére


tálusz
tag

Kifutottam a szerkesztési időből!
Az első link nem lett jó! UTorrentel foglalkozó topikot hírtelen nem találtam.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35703) Integra


Integra
titán

összegyűlt 5 olyan udpate, amit egyszerűen nem tud felinstallálni ez a szar.
mitől lehet ez????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35704) Integra válasza Integra (#35703) üzenetére


Integra
titán

updates were not configured correctly..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35705) kraftxld válasza Integra (#35704) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Screenshot, megfelelő rész beillesztése a c:\windows\WindowsUpdate.log-ból? 0x-es hibakód?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35706) Integra válasza kraftxld (#35705) üzenetére


Integra
titán

nincsen kék képernyő és hex error kód se, reboot után írja ki, aztán visszaállít és login screen.
most meg sikerült megcsinálnia.
vagy 20 update volt, és a felét egyenként tudtam csak installálni. a végére maradt 5, amit nem vett be, aztán egyet bevett, aztán gecire elegem lett és a maradék 4 updatet egyszerűen együtt újra próbáltam. és úgy meg felinstallálta.
teljesen érthetetlen..

mod: most meg újra ott a 4 update megint...
:(((
cumulative security update for internet explorer 8 (kb2183461)
security update(kb2286198)
security update(kb980436)
security update(kb981852)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35707) kraftxld válasza Integra (#35706) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor okés a helyzet, a hét elején én is átkoztam a vistát, egy sima SP1+SP2 telepítésnek indult, majd Office 2010 jött volna, de az SP1 mindig elhalt egy igen informatív 0x80040790-es hibakóddal. Egyszerűen semmi nem segített rajta, pedig már sysinternals cuccokkal is nézegettem a log-okat, az összes neten fellelhető varázslás se ért semmit. Nyomni kellett egy repair installt, mire magához tért.
Kb 20 munkaórába telt rendesen gatyábarázni a dolgot :W

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35708) Integra válasza kraftxld (#35707) üzenetére


Integra
titán

ez most komoly??
ha én tudnám hol a vista lemezem.... :(
mi a kurvaélet van ezzel?? elrontották az updatek a rendszert?
nem az én laptopom, aszongya, hogy kb 2 hónappal ezelőtt kezdődött, hogy nem tudta telepíteni az updateket. ma vagy 20-30 updatet toltam fel, ebből maradt ez a 4

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35709) Integra válasza kraftxld (#35707) üzenetére


Integra
titán

nem tudtam megcsinálni.
letiltottam az egész windows update-t, aztán így marad még pár hónapig, és decemberben tolok rá egy format c-t, win7-tel és letudva..
csak rákell szánnom magam.. egy éjszaka meg egy jó palack bor.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35710) Daffni2


Daffni2
addikt

Sziasztok,
nálunk is gond van az update után, leányom gépén nem indul el a Vista.
Bejön a szokásos töltő képernyő aztán fekete háttéren az egérmutató, onnantól semmi.
Mozogatni lehet a mutatót de semmi nem történik.

Nem használ az újraindítás, legutóbbi helyes konfig, csökkentett mód, eljut a fekete képernyőig egérmutatóval és kész.
Mi lehet a gubanc?
OEM Windows, előretelepített volt, gőzöm sincs már volt e hozzá jav. lemez vagy bármi.

"Aki ad,az nyer"

(#35711) jeni


jeni
félisten

Hello

Lehet segíteni azon,hogy ne olyan lassan bootoljon be és ne vacakoljon annyit a leállással az eredeti verziós hologramos Windows Vista Premium 64 bit Hun rendszerem.
Maga a frissítés az alapverziótól az SP1 keresztül az SP2 -n át maga a rémálom volt mire végzett. De simán egy-egy frissítésnél is soká tart egy művelet,mire végig megy rajta.

[ Szerkesztve ]

(#35712) #93794560 válasza Daffni2 (#35710) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem hinném, hogy a frissítésekkel lenne gond, mert nálam a legutóbbi frissítés simán végbement, és utána rendben újraindult, és tökéletesen működik. Lehet, hogy van fönn a gépen valami, amivel ütközik az egyik update.

jeni: A rendszerindítás és leállás általában a gép függvénye, a memória mérete, a proci és a merevlemez sebessége számít. Vista alatt a frissítések kicsit lassabban jönnek le, mint a másik két Windows alatt, de nekem ebből eddig nem volt semmi problémám, pedig a gépem már lassan négy éves lesz.
Az SP1 frissítés nálam kábé fél óráig tartott, az SP2 tizenvalahány percig. De azt sem szabad elfelejteni, hogy az SP1 tulajdonképpen majdnem kicseréli a teljes Windowst. Meg attól is függ a dolog, hogy melyik verziót frissíted. Az Ultimate-et nyilván tovább tart, mint a Home Basic-et.

[ Szerkesztve ]

(#35713) jeni válasza #93794560 (#35712) üzenetére


jeni
félisten

A konfigurációm az alábbiból tevődik össze:

- i7-920 proci Mugen2 hűtővel
- Gigabyte X58-UD5
- Ati 5870
- OCZ i7 Intel Extrem Series 3x2giga 1600 Hz ram
- Samu F3 1 terrás HDD

Nálam a frissítés eltartott jó 4 órát mindkét esetben

A Vista Home Prémium 64 bit Hun változata van meg

Az op rendszer felállása és a gép kikapcsolásánál a sok idő amit erre elpazarol a rendszer az ami zavaró

(#35714) xrvman válasza #93794560 (#35712) üzenetére


xrvman
őstag

Sziasztok!
Es az is szamit, hogy update-n keresztul, szedte -e le vagy eleve leszedte a teljes SP1, ill SP2 csomagot es azt eresztette ra.

Csak halkan kerdem, mi van akkor ha leszedi az SP2 vel megcsinalt, nem buheralt csomagot es azt teszi fel a sajat kulcsaval?
Persze maga is megcsinalhatja ugyanezt.Es akkor sztem eleve jobb lesz az egesz.

Nem tud errol esetleg ingyenesen frissiteni Windows 7 -re?

(#35715) #93794560 válasza jeni (#35713) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az én konfigom jóval gyengébb, mint a tiéd, az adataimnál láthatod is. Az én Vistám 32 bites, magyar Home Basic OEM, de a te esetedben az a négy óra eszméletlenül soknak tűnik, még akkor is, ha 64 bites. Bár nem tudom, hogy te hogyan frissítetted a két SP-t, én még jóval előtte külön letöltöttem őket, és a letöltött fájlokat indítottam el. Ha viszont valaki úgy csinálja, hogy a Windows update segítségével frissít, annál elég nagy szerepet játszik a netkapcsolat sebessége. Egy lassú kapcsolattal rendelkező felhasználónál maga a letöltés is rengeteg időt vehet igénybe. Én már korábban letöltöttem a két SP fájlt, lementettem HDD-re, és onnan indítottam a telepítését.
Az indítás attól is lehet hosszú, ha túl sok automatikusan induló folyamat van, ami ilyenkor lassítja az indulási folyamatot. Leálláskor pedig a sok folyamat leállítása vesz sok időt igénybe.
A te géped sokkal jobb, mint az enyém, azon hasítania kellene a Vistának. Nálam 2 giga RAM-mal is gyors, nálad 6 gigával száguldania kellene.Nézd meg a feladatkezelőben, a teljesítmény fülön, hogy mekkora a CPU használat, és mennyi a fizikai memória. Az sokat elárulhat.

(#35716) #93794560 válasza xrvman (#35714) üzenetére


#93794560
törölt tag

Hogy az SP2-vel szerelt Windows-t lehet-e a saját kulcsával telepíteni, azt nem tudom, valószínű, hogy igen. Én egyszer feltelepítettem, és beaktiváltam a Vistámat, frissítettem a két SP-vel, és erről készítettem egy teljes rendszermentést egy rejtett partícióra az alaplapomhoz kapott Express Recovery programmal. Ezek után ha bármikor újra kell telepíteni, erről a rejtett partícióról állítom vissza.

(#35717) jeni válasza #93794560 (#35715) üzenetére


jeni
félisten

én is leszedtem a microsoft oldaláról mindkét SP 1-2 javító csomagot.
Lehet,hogy túloztam egy kicsit az idővel de az Sp1 eltartott nekem este 3/4 7-től egészen 1/2 10-ig.

A HDD-ről ment a frissítés.

A netem az UPC Fiber 60 de most fél évig a Fiber 120-t kapom.

Átnézzem a feladatkezelőben az infókat,hogy mi mire megy el a CPU és a memória esetében. pl.: ma reggel is frissített,bár nem néztem meg mi is volt az..de annyira lassú leállást még nem tapasztaltam. A párom már toporzékolt,hogy mikor áll le a gép,mert a gyerekkel, kellett indulnia az iskolába,így is majdnem elkésett a melóhelyről

(#35718) #93794560 válasza jeni (#35717) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha frissítéseket telepített a Windows, az megmagyarázza a lassú leállást, legalábbis a frissítés utáni leállás lassúságát. Ha olyan frissítés jön le, ami egy éppen futó rendszerfolyamatot frissít, akkor a Windows nem tudja működés közben frissíteni magát, hiszen az olyan, mintha maga alatt vágná a fát. Ekkor kikapcsoláskor leállítja a rendszerfolyamatokat, majd ezután frissíti a rendszert. Ez sokáig is eltarthat. Van olyan frissítés, ami viszont majd csak a következő rendszerindításkor megy föl a rendszerre, még azelőtt, mielőtt az asztal és az ikonok megjelennének, ez pedig az indítást lassíthatja. De ez csak akkor van így, ha frissítéseket tettünk föl, akár manuálisan, akár automatikusan. Amikor nincsenek frissítések, a leállásnak gyorsabbnak kell lennie, bár ez sok mindentől függ.

(#35719) tome.jr


tome.jr
addikt

Sziasztok!

Biztos ezerszer kitárgyalt téma, de nem tudok sajnos visszakeresni rá. Szóval Vista 64 bit van egy 30 Gb-os SSD-n amit szép lassan megevett, maradt rajta 3 Gb szabad hely. Mit lehet törölni, letiltani, hogy ne foglaljon ekkora helyet?

(#35720) #93794560 válasza tome.jr (#35719) üzenetére


#93794560
törölt tag

Futtasd le a lemezkarbantartót. Számítógép/jobb klikk az SSD meghajtón/Tulajdonságok/Lemezkarbantartó.
Itt a törlendő fájloknál kijelölheted, hogy melyik területen végezzen karbantartást, az egyéb beállítások fülön kattintva pedig alul, a Rendszer-visszaállítás és árnyákmásolatok résznél a Karbantartás gombra kattintva törölhetők a rendszer visszaállítási pontok és árnyékmásolatok, a legutolsó kivételével. Ezek akár több gigát is elfoglalhatnak. A Windows ugyanis bizonyos időközönként rendszer visszaállítási pontokat hoz létre, és ezek eszik a helyet.

(#35721) zoli62


zoli62
addikt

Van egy Hp 6730s laptopom Vista Business Sp2 minden frissítés feltelepítve. Amikor az ethernet portba bedugom az utp kábelt, a feladatkezelőn a processzorterhelés hirtelen felugrik 50 %-ra. Ahogy kihúzom a kábelt, visszaugrik a normális 10 % alá. Digilant használok, és még amikor nem is indítom el PPOE kapcsolódást, már akkor is ezt tapasztalom. Már beszéltem a HP ügyfélszolgálttal, küldtek egy fw frissítést a erre a Yukon-Marwell kártyára, feltelepítettem, de a helyzet változatlan maradt. "Üresben" (azaz internetkapcsolat elindítása előtt) némileg (10%-kal) csökkent a processzorterhelés, de még mindig 40 %. Milyen ötletetek van még erre a problémára?

(#35722) tome.jr válasza #93794560 (#35720) üzenetére


tome.jr
addikt

Ezen felül nincs valami trükk? Az általad említett karbantartással 1 Gb szabadult fel összesen :O

(#35723) Ice!?


Ice!?
őstag

sziasztok.

jogtiszta, német nyelvű vistát szeretnék magyarosítani. ez lehetséges?

üdv.:R

(#35724) #93794560 válasza Ice!? (#35723) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az Ultimate-et biztosan, talán az Enterprise verziót is, de a Home változatokat nem. Ha Ultimate-ed van, akkor a frissítések között megjelennek a nyelvi csomagok, itt letölthető a magyar is. Ezután a vezérlőpulton a nyelvi beállításoknál átváltható magyar nyelvre.

(#35726) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Volt már valakinek gondja MTP driverrel? Az új samsung wave telót nem tudom csatlakoztatni a rendszerhez, mert az MTP-eszköz driver telepítése sikertelen...

Xp-n tökéletesen működik és neten is baromi kevés topic-t találtam erről...(itt meg most éppen nem megy a kereső)

Valami ötlet? :F Rollback-t tudok csinálni vista-n, de nem ez lenne a cél... :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35727) stomi76


stomi76
tag

Sziasztok!

Feltettem teljesen szűz vistára a hai media splitter-t és a windows media olayer teljesen belassult tőle. Mi lehet a probléma szerintetek?

(#35728) Vicarious


Vicarious
csendes tag

Sziasztok!

Lehet nagy butaságot kérdek, de érdekelne, hogy valahol le lehetne-e tölteni a windows vistát, vagy valamilyen módon hozzájutni, LEGÁLISAN!

A problémám az, hogy laptopra előtelepített vistám van/volt, de elromlott, és a gari ugye csak hardverre vonatkozik, telepítő cd-m, ugye nincsen, ezért szervízben fölraknák x ezer forintért, de nehogymá' vista telepítésért fizessek, ha 30 perc alatt megcsinálom.

Vagy egyéb megoldás?

Előre is kösz.

(#35729) #93794560 válasza Vicarious (#35728) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a gépedre fel van ragasztva a Vista eredetiség igazoló címkéje, akkor elvileg megoldható. Egy Vista telepítőlemezt használva, és a gépedhez adott sorozatszámmal valószínű, hogy feltelepíthető lesz a Windows.

(#35730) Vicarious válasza #93794560 (#35729) üzenetére


Vicarious
csendes tag

Igen fel van, csak telepítőlemezt honnan tudok szerezni, mert ismerőseim között nincsen senkinek vistája.

(#35731) #93794560 válasza Vicarious (#35730) üzenetére


#93794560
törölt tag

Arra, hogy honnan szerezhetnél Vista lemezt "olcsón", arra a választ magad is kitalálhatod.
Erre én most hadd ne válaszoljak, mert akkor megszegném a fórum szabályait. :D

(#35732) ANT válasza Vicarious (#35730) üzenetére


ANT
őstag

A gyártó support-jánál nem érdeklődtél?
Nekem anno a HP simán küldött Vista Business-t. (Természetesen a laptop beazonosítása után.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#35733) Vicarious válasza ANT (#35732) üzenetére


Vicarious
csendes tag

Még nem, de mindjárt megteszem, mindenkinek köszi a segítséget!!

(#35734) sasim


sasim
csendes tag

Van egy Aspire 7520G laptopom egy jogtiszta vistaval rajta. Megkoszonnem ha valaki tudna segiteni abban hogy hogyan tudom ujratelepiteni, vagyis hogy milyen kombinaciokkal tudok bejutni inditaskor abba a rejtett helyre ahol tarolja. Koszi elore is

(#35735) jeni válasza sasim (#35734) üzenetére


jeni
félisten

Amennyiben a gépedre előre telepített Vista van azt újra telepítésénél az adott mappában van ISO-ban vagy normál módban elmentve a kiírandó Vista op. rendszer.
Ahhoz minden további nélkül hozzá kell férned. Ha nincs rajta egyéb okok miatt,akkor bizonyos helyről esetleg a gyártó oldalon meglehet tudakolni ( laptop, gyártónál,márkánál )
Ugyanis a laptop alján levő matricával tudod igazolni az eredetiséget a jogosultságra. Itt írták páran,hogy utólagosan is kaphatnak vagy letölthetik arról az adott oldalról amik ők jelölnek meg.

(#35736) llcoolj


llcoolj
csendes tag

Sziasztok!

GÁz van! :(
Elb@sztam vmit :U
Sürgős segítség kéne!
Történt ugyanis, hogy az XP helyére feltettem a Vistát. A gépben volt 1 db winyó, ami ketté volt osztva.
ÉN ezt a vista telepítésénél újra egyesítettem(megszüntettem a partíciókat) és ezután létre hoztam egy új 50 gigás partíciót a Vistának.
Na most, mikor véget ért a telepítés akkor a Vista nem mutatja azt a részt amiből én levettem az 50gigát.
320 GB-os vinyóm van vagyis 270GB-ot kéne úgy látnom, hogy D:/ meghajtó, de egyszerűen a Vista nem látja ezt a 270 gigát és D:/ meghajtónak a DVD írót mutatja
Vki megtudná mondani, hogy mit kell csinálnom, hogy a Vista lássa azt a 270GB-ot.
Már újra raktam a Vistát, de akkor sem látja :(( :F
Előre is nagyon köszi a segítséget!

(#35737) Peter Kiss válasza llcoolj (#35736) üzenetére


Peter Kiss
senior tag

Bemész a Lemezkezelőbe, és megkeresed.

(#35738) ANT válasza llcoolj (#35736) üzenetére


ANT
őstag

A vinyód hiányzó része
1. valóban a Lemezkezelőben található, mint formázatlan terület
2. nem 270, hanem csak ~248GB. Ugyanis a 320-as vinyó teljes, formázott kapacitása 298GB.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#35739) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Bocsi az irasert, egy kulfoldi ismerosom geperol irok. Kene egy kis segitseg... veletlenul letoroltem a "Kukat" az asztalrol amikor uriteni akartam azt. Hogyan tudom visszaallitani?

A segitseget elore is koszonom!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#35740) BenJoe80 válasza BenJoe80 (#35739) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Hoppla... kerdes megoldva! Asztal <jobb klikk>\Testreszabas\Asztali ikonok modositasa\ majd pipa a "Lomtar" melle.

Megegyszer bocs!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#35741) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Parancssori kapcsolóval, illetve a runas paranccsal hogy lehet egy programot admin módban futóra kényszeríteni? Egy példát tudna valaki mutatni?

Olvastam MSDN-t, próbálgattam, de nem sikerült.
A topicban is megpróbáltam keresni, de 5 perc homokóra után feladtam, és inkább feltettem (ismét?) a kérdést.

Skynet is real. It's called Google.

(#35742) harley


harley
senior tag

üdv

az win update telepítene egy frissítést, de soha nem sikerül neki.

Security Update for Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 on Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 x86 (KB2416473)

Letöltési méret: 1,4 MB

most mit tegyek? :F

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35743) tálusz válasza harley (#35742) üzenetére


tálusz
tag

Helló!

Próbáld meg innen!

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35744) harley válasza tálusz (#35743) üzenetére


harley
senior tag

ez se engedi telepíteni, a vége előtt megszakad, hogy súlyos hiba miatt nem sikerült.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35745) tálusz válasza harley (#35744) üzenetére


tálusz
tag

Akkor passzolom, nálam amíg vistát használtam soha nem volt ilyen gond!
Esetleg rendszervisszaállítás és utána még 1 próba? Más frissítésnél is csinált ilyet?

[ Szerkesztve ]

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#35746) ro_bert17 válasza harley (#35744) üzenetére


ro_bert17
őstag

És ha esetleg előtte ezzel próbálkoznál, és utána újra megpróbálod feltelepíteni?

Egy kis olvasni való közben: [link]
:B

Szerk: most látom 3.5. Bocsi! Elindulni azért segíthet, mert ahogy olvasom a cleanupnak jónak kell lennie 1.0-tól 3.5-ig. :B

[ Szerkesztve ]

(#35747) harley válasza ro_bert17 (#35746) üzenetére


harley
senior tag

akkor pontosabban mit javasolsz?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35748) ro_bert17 válasza harley (#35747) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én a helyedben használnám ezt az eszközt, majd megpróbálnám újra telepíteni az egész .net 3.5-t, ha a WU súgója nem mond semmi okosat.

(#35749) harley válasza ro_bert17 (#35748) üzenetére


harley
senior tag

a súgó azt mondta, töltsek le valami javítást.

ezt kérni kell, meg is kaptam a microsoftól de azt írják benne hogy nem tesztelték még ezért bármi lehet utána a géppel...

íme:

FIGYELMEZTETÉS: Ez a gyorsjavítás még nem esett át teljes tesztelésen. Ezért kizárólag azokra a rendszerekre vagy számítógépekre ajánlott telepíteni, amelyeken pontosan az a probléma jelentkezett, amelyről a jelen e-mail végén található „Tudásbázis-cikk(ek) száma” táblázatban felsorolt Tudásbázis-cikkek szólnak. Ha nem tudja biztosan, hogy a gyorsjavítás nem fog kompatibilitási vagy telepítési hibákat okozni, ajánljuk, hogy várjon a következő szervizcsomag kiadásáig. A szervizcsomag tartalmazni fogja ennek a javításnak a tesztelt, végleges változatát. Megértjük, hogy nehéz lehet megállapítani, léphet-e fel kompatibilitási vagy telepítési probléma a gyorsjavításokkal kapcsolatban. Ha megerősítést szeretne kapni annak kapcsán, hogy ez a gyorsjavítás valóban a tapasztalt problémát oldja meg, vagy ha tudni szeretné, hogy várható-e bármilyen speciális kompatibilitási vagy telepítési probléma a gyorsjavítással kapcsolatban, ügyfélszolgálati munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére. Az ügyfélszolgálattal való kapcsolatfelvételről további tájékoztatásért másolja az alábbi hivatkozást webböngészőjébe:

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#35750) ro_bert17 válasza harley (#35749) üzenetére


ro_bert17
őstag

A telepítési hibának mi a kódja?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.