Hirdetés
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gerner1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- RIOS Gépház: Alap vagy Profi? Két új üzleti előfizetés debütál a Hardveraprón!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
Aktív témák
-
dbius
veterán
válasz
H.O.D.
#38718
üzenetére
MS-tól igényelhetsz 64 bites telepítő lemezt, viszont nem ingyen. Kb. 15 EUR a költség, legalábbis nekem MS telefonon ezt a tájékoztatást adta, amikor megkérdeztem, hogy az x86-os OEM Home Premium helyett ha x64-est akarok feltelepíteni, akkor hogyan juthatok hozz a telepítő médiához.
Nem tudom, hogy az alábbi dolog itt megjegyezhető-e a telepítő médiákkal kapcsolatban, szerintem igen, de ha mégsem, akkor kérek egy modit, hogy utólag távolítsa el:
Viszont ha van bármilyen x64-es win7 telepítőlemezed (HP, Pro, vagy Ultimate), akkor abból tudsz csinálni univerzális - mindegyik változathoz jó - telepítőlemezt, ugyanis mindegyik telepítőmédia tartalmazza az összes változatot, csak az iso struktúrában elhelyezett ei.cfg fájl jelenléte korlátozza le, hogy melyik változat telepíthető.
Ha ezt a fájlt eltávolítod az iso-ból, és úgy írod ki a lemezt, akkor bármelyik változat telepítéséhez használható lesz a média.
A termékkulcs viszont természetesen továbbra is csak ahhoz a változathoz lesz érvényes, amelyiket megvásároltad, a többi változat nem fogja elfogadni.
Aktív témák
- Eladó Samsung S23 Ultra 8/256GB / 12 hó jótállás / ÚJ AKKUMULÁTORRAL!
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Sandisk Extreme Portable V2 külső SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 /128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100% Után gyártott Kijelző
- szinteÚJ Lenovo ThinkPad L14 Gen5 i7 155U 16GB 1TB FHD+
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
