Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14101) hackeeeee válasza éN79 (#14099) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha van megfelelő vírusírtő, ellenőrző, akkor nem kell... Sztem. :) Én sem használom.

Véleményem szubjektív...

(#14102) virkir válasza éN79 (#14099) üzenetére


virkir
veterán

Kell. (nem költői) :D
Ha rendszerindulással akarod indítani a programot és igényli az UAC megerősítést akkor a legegyszerűbb a feladatütemezővel indítani.
Keress vissza speedfanra vagy itt vagy az arhív-ban hogyan kell beállítani.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14103) hackeeeee válasza Bálint85 (#14100) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát akkor nem tudom... Érdekes... :U Olvasd el ezt, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14104) hackeeeee válasza virkir (#14102) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel az a baj, hogy van olyan program, pl. RT, azt pakolhatom pl, feladatütemezőbe.. akkor is figyelmeztet az UAC, hogy mi a f@szért akarom én futtatni.... :D

Véleményem szubjektív...

(#14105) simos válasza polonic (#14096) üzenetére


simos
tag

Ez az, hogy elvileg a szutyok feltette magának!!! :)

(#14106) virkir válasza hackeeeee (#14104) üzenetére


virkir
veterán

Azmiaz azaz RT?
Taláncsak nem a RivaTuner?
Mert mintha azt már próbáltam volna és ment gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14107) sfdrakex válasza simos (#14105) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Indító exe jobb klikk tulajdonságok és ott kompatibilitás tedd xp sp3 ra.

Miért fontos egyébként a 3dmark ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14108) hackeeeee válasza virkir (#14106) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én meg, asszem a Te leírásod alapján csináltam és sehogy nem ment, még régebben. :U

Mellesleg nekem teljesen mindegy... :) Én megvagyok UAC nélkül is. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14109) hackeeeee válasza sfdrakex (#14107) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

3dmark 06-nak nem kell xp kompatibilis mód, megy anélkül is minden gond nélkül...

Véleményem szubjektív...

(#14110) sfdrakex válasza hackeeeee (#14109) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ok, de a srácnál aki kérdezte nem azért gondoltam hátha kompatibilitással menne.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14111) virkir válasza hackeeeee (#14108) üzenetére


virkir
veterán

Lehetséges de egy próbát azért megér.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14112) éN79 válasza virkir (#14102) üzenetére


éN79
addikt

virkir és hackeeeee: köszönöm a válaszokat.
Igazándiból csak fél siker a siker.
Ha kikapcsolom az UAC-t, akkor használja a beállított parancsikont a megfelelő paraméterezéssel és profillal, ha a feladatütemezőt használom, akkor hiába ugyanazt a parancsikont adom meg neki, mint az indulópultban is működőt, a program elindul (amúgy a k10stat) de egy teljesen "üres", a valós könyvtárban leprofilozott helyett kvázi alap beállításokkal, a profilok elvesztésével.

Immáron passzolom, hogy ha ugyanarra a parancsikonra mutatok, akkor mi a fenéért indul "más" állapotában a program. :F

(#14113) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Van valakinek ötlete, hogy tudnék bootolható pendrive-os telepítőt faragni egy eredeti msdn iso-ból Linux alatt? Windowshoz számtalan módszert kidobott a google, de épp az a gondom, hogy a windows nem indul többé, a DVD nincs nálam (és egy hétig nem is megyek haza, hogy magamhoz vehessem), és a másodlagos OS-ként direkt ilyen célokra fenntartott linux még üzemel.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14114) sfdrakex válasza janos666 (#14113) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

DVDre nem tudod kiirni ?

Ezt googleel találtam így kerestem hátha segít.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14115) Integrator


Integrator
aktív tag

Kérdés:

Hogy tudom kikapcsolni a Win Media Playerben azokat a szolgáltatásokat h
automatán megkeresi az összes zenét a gépemen és rendszerezi
elkezdi hozzá letöltögetni az album és egyéb információkat
módosítja a file-t
stb

Nekem csak arra kell, hogy ha le akarok játszani egy wmv-t, vagy mp3-t, lejátsza.
Nem kell Nekem műsortár, rendszerezés, filenév módosítás, ID3tag szerkesztés, stb.

Elegem van már, hogy állandóan elkezdi átszerkeszteni az iTunes által már módosított zenéim, és oda vissza küzdenek.

Előre is köszi.

(#14116) potyi23


potyi23
senior tag

hi. Win7/64bit/4gb ddr3 ram.-ezen a konfigon a lapozofilet kikapcsolhatom nyugodtan?nemfog gondot okozni?

(#14117) sfdrakex válasza potyi23 (#14116) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nincs helyed vagy miért akarod kikapcsolni? Szerintem ne kapcsold ki, gondot nem okoz ha kilövöd, de szerintem 4 gigánál még jobb ha be van kapcsolva.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14118) sfdrakex válasza Integrator (#14115) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Beállításokban nézted már ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14119) janos666 válasza sfdrakex (#14114) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz. Ez működne, viszont ott bukik el a dolog, hogy ~500 KB/sec-el dolgozik, és így már nem poén, hogy a mass storage módba tett telefonban ülő SD kártyámról telepítsek windows-t (pedig előtte backupoltam, és akkor ~3Mb/s-el olvasta, belátható időn belül lemetette róla a ~6Gb adatot -> mekkora szopás lesz így visszatenni, ha azt is 500 KB/sec-el tolja majd :)) )
Egyrészt vices lett volna a telómról telepíteni, másrészt még inkább ma este túl akartam esni a dolgon, de így inkább kilövöm, és veszek holnap egy üres DVD-t...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14120) Alpachino


Alpachino
veterán

Van egy netezős, HP. gépem, P4 2.4GHz, 1GB DDR , de az alaplapi intel monitor vezérlőt, amit letöltöttem nem engedi a Win7 felinstalálni.

Alapból amit felrakott hozzá, azon pedig nem lehet a képfrissítést állítani. Így pedig 1024-ben 60Hz-en elég kellemetlen a 17" CRT-t nézni.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#14121) sfdrakex válasza janos666 (#14119) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tudott is bootolni a telodról? Vagy linux alatt pakolt rá ilyen sebességgel? Lehet Win alatt gyorsabb mint linuxon, a telod kezelése.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14122) sfdrakex válasza Alpachino (#14120) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Honnan milyen drivert töltöttél le hozzá? Ha bepipálod hoyg a monitor által nem támogatottat is mutassa akkorse tudod 60 fölé tenni ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14123) Integrator válasza sfdrakex (#14118) üzenetére


Integrator
aktív tag

Rendben. Valaki más sfdrakex-en kívül, aki szerint a "beállítások" menün már túljutottam?

(#14124) sfdrakex válasza Integrator (#14123) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem genyózásból írtam, csak kérdeztem, van aki nem nézi meg csak kérdez. Egyébként úgy emlékszem hogy a beállításokban ki lehet lőni de most egy munkahelyi gépnél vagyok amin xp van és régebbi win media player ezért nem tudom megkeresni neked.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14125) Steelmanus válasza laolaj (#13965) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen ez fokent a mar korosodo CRT monitorokra jellemzo vagy a kevesbe jo minoseguekre ez a moncsiban levo eletronikatol fugg, netes nyelven ezt nevezik pumpalasnak. Akkor a legnagyobb a kulonbseg ha nagyon nagy a szinkulonbseg pl fekete hatternel egy feher hatteru ablakot nyitsz meg.
Ha leszeded a Nokia Monitor Test 2.0-at az rendesen kimutatja Tehat nem OS fuggo. Az elektronikai reszebe most nem mennek bele mert ez nem az a topic.

(#14126) negyedes válasza Integrator (#14123) üzenetére


negyedes
addikt

Pedig szerintem ott van. ;)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14127) Tosee válasza Integrator (#14123) üzenetére


Tosee
őstag

Pedig szerintem ott van a beállításokban!
És valószínűnek tartom, hogy ezt keresed:
Beállítások -> műsortár fül
Fájlok médiaadatainak automatikus frissítése...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#14128) bobsys válasza negyedes (#14126) üzenetére


bobsys
addikt

persze hogy ott van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14129) Morden24 válasza Integrator (#14123) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem hiszem, hogy túljutottál, mert az Options menü Library és Privacy fülén vannak ezek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14130) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ugye tegnap kérdeztem a kapcsolat átnevezést, és ugye nem piuszkáltam semmit. Csak annyit tettem, hogy sima helyi kapcsolatnak átneveztem a helyi kapcsolat 3-at.

Erre ma, bekapcsolom a gépet, kapcsolat korlátozott, meg asszem ismeretlen hálózatot is írt. Letiltom a hálókarit, engedélyezem jó, restartolok, megint korlátozott.. Visszanevezem helyi kapcsolat 3-ra, restart tökéletesen működik.. Szal, érdekes ez a kapcsolat átnevezés is.

De arra még mindig nem jöttem rá, hogy hol vanna a nem használt, vagyis nem látszó kapcsolatok, bár lehet ott reg-ben, ahol bobsys mondta, dehát azt meg nem piszkálom inkább.

Véleményem szubjektív...

(#14131) Morden24 válasza hackeeeee (#14130) üzenetére


Morden24
nagyúr

És mi van, ha nem "Helyi kapcsolat" nevet adsz meg? :)

Sectumsempra - For Enemies

(#14132) hackeeeee válasza Morden24 (#14131) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Közli, hogy már van ilyen. :)

Az volt az előzmény, hogy leszedtem a Realtek oldaláról a driver-t, mondván, hogy oda az volt írva, januári, mondom biztos frisebb mint a win-es driver, telepítettem, erre nézem az illesztőprogram dátumát, november, mondom remek, uninstall, restart, és vissza tette a win a sajátját. Így lett 3, és ha vissza akarom nevezni, akkor beközli, hogy ez már létezik.

Véleményem szubjektív...

(#14133) Morden24 válasza hackeeeee (#14132) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja értem :K

Sectumsempra - For Enemies

(#14134) hackeeeee válasza Morden24 (#14133) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És ez volt itt a nagy költői, hogy azokat a kapcsolatokat, hogy lehet esetlegesen kiszedni.. bobsys mondott 1 regedit-es megoldást, de azt meg inkább nem piszkálom. :)

Véleményem szubjektív...

(#14135) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#14134) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Húzzd újra a rendszert. :DDD :D ;] SRY :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14136) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#14135) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Féligmeddig már amúgyis tervezve van... Múltkor addig szenvedtem a Catalyst-tal, hogy rendszervisszaállítás hozta vissza. :DDD Volt hang, elindult a rendszer, de kép nem volt, vagyis volt, bent maradt a win töltőkép. :D Mondom ez szép....

Szal a poént félretéve, amúgyis van tervezve egy reinstall, csak nincs kedvem megcsinálni, de lassan muszáj lesz. :)

Véleményem szubjektív...

(#14137) animatrix11


animatrix11
őstag

Na valamelyik win 7 guru erre tud értelmes választ irni miért csinálja ezt:
tartományi felhasználó 2003 server a tartományvezérlő, pénteken volt egy rendszervissza állitás ez igaz, de ez nem befolyásolja pl az xp-s gépek működését... bárhonnan bármilyen felhasználóval megy, de a win7 alatt ezt irja ki amikor be akarok jelentkezni:

"A windows kiszolgálón lévő adabázisnak nincs számítógépfiókja az ehhez a munkaállomáshoz tartozó megbízhatósági kapcsolathoz"

Előre is thx :R

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#14138) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#14136) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ejha! :Y :) Jól haza vágtad akkor a rendszert...
Hát a rendzser újra húzás nem koedv kérdés. :B Ha kell, akkor kell. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14139) bobsys válasza animatrix11 (#14137) üzenetére


bobsys
addikt

nem sbs van veletlen?, most irta kraftxld, hogy volt egy 8 oras szivasa sbs+win7 komboval

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14140) kraftxld válasza animatrix11 (#14137) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, pont ez volt :)
Tessék feltolni az ISA 2004 SP3-at az SBS-re.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14141) bobsys válasza kraftxld (#14140) üzenetére


bobsys
addikt

es nem automatikus update-t hasznalva :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#14142) sfdrakex válasza animatrix11 (#14137) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

semmi.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14143) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#14138) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem feltétlen kell, megy ez még, meg úgy nincs is vele baj... Csak ilyen érdekes történések után jobb ha megcsinálja az ember... :)

Véleményem szubjektív...

(#14144) animatrix11 válasza bobsys (#14139) üzenetére


animatrix11
őstag

win 2003 starndart, ugyan az rendszer lett visszarakva, és egyik felhasználót sem engedni be az a lószar :W előtte is léteztek, semmi nem változott, megy vissza most az xp rá (főnököm már linuxot akart :Y , mondtam inkább akkor visszarakom az xpt :D )

Amugy ez meg mi volt csak helyi felhasználóval tudtam belépni, rámentem az adott usernek a dukomentum mappájára, semmi nem volt amugy benne, de meg akartam nyitni bármilyen könyvtérat benne: hozzáférés megtagadva :F

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#14145) kraftxld válasza animatrix11 (#14144) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A 2K3-on volt restore? Meg kicsit több infó se ártana.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14146) animatrix11 válasza kraftxld (#14145) üzenetére


animatrix11
őstag

igen, sima ntbackup, le lett mentve a működö rendszer, valami gond volt vele, inkább visszaállitottam, azóta jó minden, kivéve hogy a fos win7 nem enged be, irtam előzőleg semmi nem változott, nem azóta lett a felhasználó, hogy lementettem volna a rendszert előtte is létezett

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#14147) kraftxld válasza animatrix11 (#14146) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A számítógép account törlése a domainből, win7 kirángatása, újra berakása a domain-be. A profilt meg csökkentett módban átmásolod az új mappába.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14148) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#14143) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezzel én is így vagyok... :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14149) animatrix11 válasza kraftxld (#14147) üzenetére


animatrix11
őstag

volt egy lementett xp-m ugyanerről a gépről azt raktam vissza (szinten ntbackup) ugyazt adta elő mint a win7 :F de csak azon a gépen csinálja, a fentieket tettem igy müxik, majd ha kell neki a win7 visszarakom rá

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#14150) Alpachino válasza sfdrakex (#14122) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem :( , mert nincs is ilyen lehetőségem, hogy ezt bepipálhassam, a Win7 által alapból megjelenő monitorvezérlőben.

A letöltött driverek, az "nem támogatptt op. renndszerrel" fogadnak.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.