Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#348) Laby válasza Laby (#339) üzenetére


Laby
senior tag

Nem kevés idő elteltével sikerült megoldani a problémát. Gondoltam leírom, hátha a jövőben valakinek szüksége lenne rá.

A hiba előtti késő este változtattam a fegyverek között a Favorite-ot. Utána amikor játszottunk kidobott meccs végén dev error-ral többünket is egyszerre.
Aznapra az tökéletes volt végszónak, szóval nem játszottam. Másnap amikor indítani akartam, már nem ment állandóan ugyan erre a hibára állt ki. Nem raktam össze fejbe, hogy köze lehet hozzá, de sok külföldi fórumon írták lehetséges megoldásnak ezt is (sok más közzött), hogy black ops-os fegyver van Favorit-nak berakva (én barom, hogy gondolhattam ezt a gyalázatosságot...nevetséges, hogy ez probléma tud lenni egy ilyen játéknál?! :W ).

Szóval eltartott egy ideig, míg betanultam a gomb sorrendet és egér pozíciót, hogy a menübe betöltés utáni ~2 másodpercbe sikerüljön Modern Warfare-os favorit fegyverre visszarakni, mielőtt kifagyna.

Amint sikerült, utána már nem volt gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.