Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#1351) (Bundás) válasza RzRobot (#1350) üzenetére


(Bundás)
addikt

Kritikus sebzésre szerintem nincs értelme két mod helyet is pazarolni (target cracker, pistol gambit) az alap 5%-os esély révén. :U

(#1352) Csimpihun


Csimpihun
újonc

Gyerekek. valmi vélemény a Glaive-ról?..most kaptam és nem tudom eldönteni vigyem e vagy ne.
Előre is köszi a véleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#1353) xkoti válasza Csimpihun (#1352) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem egyik kedvencem :)

KO

(#1354) tomsics


tomsics
senior tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni az Ember karakterem fejlesztésében. Milyen lapokat érdemes feltenni,melyikeket érdemes teljesen kifullozni!!? Válaszotokat előre is köszönöm!! :)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1355) RzRobot válasza tomsics (#1354) üzenetére


RzRobot
tag

Hali! Focus, Countinity és Flow modokat ajánlok a pajzskapacitás és az életerő modok mellé! Lesd meg ezt a videót és megtudhatod, hogy pontosan melyik mod mit is tud! [link] :)

(#1356) tomsics


tomsics
senior tag

Köszi szépen a gyors választ! :DD

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1357) Elektriyel


Elektriyel
újonc

xkoti elég régen játszok ezzel a játékkal de sajnálatos módon magyar klánba a mai napig nem sikerült bekerülnöm. Én is próbáltam már csinálni de nem valami könnyű ezért feladtam. Az lenne a kérdésem hogy egy invet tudnál e dobni nekem azt megköszönném.A játékban is Elektriyel néven szerepelek.

(#1358) lacek39


lacek39
csendes tag

Üdv mindenki!

Embereket keresek Tower Exterminate-re, lehetőleg erős játékosok jelentkezését várom, Frost Prime megszerzése lenne a cél. a játékban exhOrt.lac a nevem, ott is fel tudtok venni, de akár itt is privátban várom a vállalkozó szelleműeket.

[ Szerkesztve ]

(#1359) RzRobot


RzRobot
tag

Hali emberek, készítettem videót az új fegyverről! Akit érdekel az lesse meg! Fegyverteszt És Összeállítás - Ballistica Thanks! :)

(#1360) Nindzsame válasza DokiBaxxi (#1340) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Hali, az a hétszáz forint hogy jött ki? Nálam sajna úgy jelenik meg, hogy 2,6 Font, ami durván egy ezres lesz. Ami presze még mindig nem egy nagy kiadás. :)

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1361) Nindzsame


Nindzsame
csendes tag

Sziasztok, valaki, aki klánozik esetleg írna azzal kapcsolatban, hogy mik a feltételek az oda való bekerülésre? Platinumot nem tervezek költeni semmilyen szinten, max ha karakter vagy fegyverszolotról van szó, no meg reactor és catalystről. :) Bár eddig meg voltam ezek nélkül is.
Jelenleg Loki (induló kari) Rhino, Nova, Mag, Trini, Ash és Ember van meg... ezek közül az első kettőben van Reactor, mert sajnálom elhasználni az eddig összeharácsoltakat. :D Igaz van még három. :D

Szeretném kicsit fejleszteni a karaktereimet, de olyan mod-okra lenne ehhez szükség, amelyeket komolyabb segítség nélkül nem igen tudok összekaparni. A Rhino-m Conclave-ja a legnagyobb 1006 :) Ami néhány emberét elnézve elég ratyi... :\ Ráadásul a Strun Wraith-el érek csak el ilyen magas pontszámot.

Kéne fegyvertipp is, mert aktuálisan a Braton Vandal-al próbáltam meg helyettesíteni a Braton Primo-ot, talán nem is rossz eredménnyel, de infesteken kívül annyire nem akar kaszálni 60lvl felett. :\

Üdv és köszi a tippeket előre is... az esetleges Klán meghívót pedig külön. :)

Emil / (Warframe acc.: Nindzsa)

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1362) DokiBaxxi válasza Nindzsame (#1360) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ne engem kérdezz :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1363) RzRobot válasza Nindzsame (#1361) üzenetére


RzRobot
tag

Nézz fel a Youtube-omra, ott találsz hasznos videókat fegyverekről és modokról! RzRobotHD

(#1364) tomsics


tomsics
senior tag

Sziasztok!
Frost Prime Systemet sikerült valakinek megszerezni-e? Ha igen akkor azt szeretném emgtudni hogyan és mikkép tudnám kigyüjteni,mert azon kívül minden megvan hozzá.Próbáltam Tower 3 Exterminate-en , de semmi.Ha valaki megtudná mondani ,annak nagyon örülnék!!!

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1365) lacek39 válasza tomsics (#1364) üzenetére


lacek39
csendes tag

Hello!

Én is azon dolgozom 2 napja.
Sokat kell próbálkozni, Tower II illetve III-on van rá esély hogy dobja.
Ha gondolod, akkor holnap délután mehetünk párat.
nevem: exhOrt.lac

(#1366) (Bundás) válasza tomsics (#1364) üzenetére


(Bundás)
addikt

Tower 3 Exterminate-en 11.06%-os esély van rá hogy megleld, ez a legnagyobb. Szóval ott kell próbálkozni. Egyébként info Orokin Void blueprint esélyek ügyében: [WiKi]

(#1367) RzRobot


RzRobot
tag

Emberek, 1 Creditért van most színpakk! Vásároljátok meg minnél hamarabb, nohogy lemaradjatok rólla! Ja, meg ilyen Event van amúgy, hogy választanotok kell, hogy Grineerekkel vagy Corpusokkal akartok lenni és akkor a választott frakció a ti oldalatokon fog harcolni! A warframe oldalán találtok infókat! :) :)

[ Szerkesztve ]

(#1368) nesh20 válasza RzRobot (#1367) üzenetére


nesh20
aktív tag

Kiegészíteném, hogy remélem mindenki a Grineer-t válassza szövetségesnek, hogy a végén ők nyerjenek! :)
Jó szórakozást mindenkinek!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#1369) (Bundás) válasza nesh20 (#1368) üzenetére


(Bundás)
addikt

Miért pont őket? Szerintem mind a kettő el fog árulni a végén; egyik rosszabb mint a másik. :)

(#1370) nesh20 válasza (Bundás) (#1369) üzenetére


nesh20
aktív tag

A Reward miatt szeretném ha a Grineer-ek nyernének! :)

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#1371) (Bundás) válasza nesh20 (#1370) üzenetére


(Bundás)
addikt

I see. Ahogy olvasom bármelyik pisztoly mellé megkapod a másik blueprint-jét is. Viszont az nem világos, hogy corpus esetén mint jelent a " A DETRON blueprint, reverse-engineered by the Lotus. "
Az jó, hogy nincs benne catalyst, de még vissza is lenne fojtva; gyengítve?

(#1372) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez elég gagyi ez az "event". Gyakorlatilag arról szól, hogy a ritka erőforrásokat és a pénzt csökkentsék. Nem túl profi megvalósítás...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1373) MichaelSD válasza MichaelSD (#1372) üzenetére


MichaelSD
őstag

Visszaszívtam, nálam volt bug .(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1374) gerisz23 válasza Nindzsame (#1361) üzenetére


gerisz23
őstag

Flux,despair.Flux stunnol rendesen,despair 2 forma meg egy catalyst és verhetetlen

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1375) Nindzsame válasza (Bundás) (#1371) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Sziasztok,

Bundás, utánanéztem, a reverse engineering azt jelenti, hogy a kész tárgyról a működése alapján készül egy tervrajz, s gyártják újra. Gondolom a corpus esetében azért, mert azok nagyobb részt kibernetikusak s kissebb részük organikus.

[ Szerkesztve ]

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1376) Nindzsame válasza gerisz23 (#1374) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

hát,
FLux-al az a gond, hogy az klán fegyver. Klán nélkül meg bajos lesz :\ Ezidáig még nem hívott meg senki.
Dispair meg Stalker drop, azt meg legyaktam már párszor, de csak kétszer dobott bp-t s mindkettő Dred volt :\

Minden esetre köszi a tippeket. Egyelőre Soma-t építek, találtam rá pár jó build tippet yt-on meg a sebesség növelésére láttam pl. Dual Zoren-t. 90-es infested-ek ellen is rendesen darál. Ami viszont fontos, hogy egy lomha karakternek is varázslatos sebességet tud adni a Sprint-jump-slide-slash combó. :)
[link]

Minden esetre köszi a tippet, ha lesz klán aki felvesz, akkor újítok egy flux-ot. Feltéve, hogy addig nem lesz kint jobb fegyó.

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1377) Nindzsame válasza (Bundás) (#1371) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Szerintem ha a győztes frakció mellett száltál harcba, akkor lesz benne catalyst is. Ha a vesztesek táborát gazdagítottad, akkor értelemszerűen nem lesz. Gondolom ezt azért, mert pl.: a Survival weekend díja egy Strun Wraith volt amiben volt Catalyst is. :)

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1378) xkoti


xkoti
senior tag

Ugyan ez a neved wf-en is mint itt ? Mert akkor megy az inv egy magyar játékos se legyen egyedül :D

KO

(#1379) Nindzsame


Nindzsame
csendes tag

Ja-ja, Nindzsa vagyok ahol csak tehetem. :P
Előre is köszi!
:D

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1380) MrRazor


MrRazor
újonc

Üdv.

Új magyar klánt indítunk, HungaRise néven. Minden magyar jelentkezőt várunk. Jelentkezéshez vegyetek fel friends-be (MrRazor) . Általában az esti órákban vagyunk aktívak.

[ Szerkesztve ]

(#1381) xkoti válasza Nindzsame (#1379) üzenetére


xkoti
senior tag

Repült az inv .

KO

(#1382) Nindzsame válasza xkoti (#1381) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Nagyonjó. Hát holnap ilyenkor akkor talán meglátogatnám a dojo-t is. :) Köszi!

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1383) Nindzsame


Nindzsame
csendes tag

Honnan tudod, hogy túl sokat játszottál - adott esetben a Warframe-el? :)
Nekem akkor vált egyértelművé, amikor a metrón a munkába menet, félálomban arra eszméltem fel, hogy a szerelvény világítása kissé vibrálni látszott. :) S az első és egyetlen gondolatom az volt, hogy Stalker. :S
Mókás volt, hogy bár tisztában vagy a külvilággal, mégis egy másféle illúzióból asszociálsz adott eseményre. Szerencsére ez volt az egyetlen a mai napon. :)

Mondjuk az is hozzájárult, hogy az elmúlt 2 vagy talán 3 napban 4 vagy 5 alkalommal volt szerencsém a Stalkerhez. Ebből háromszor "értem" jött, kétszer volt segítségem, egyszer meg pont akkor jelent meg, mikor épp valakin segíteni próbáltam, hogy majd talán ő is segíthet. :) Nem jött be. :D A harmdik alkalommal meg időm sem volt meghúzni a ravaszt mert kettőnél minimum Acrid, nem egyszerűen moddolva. :)

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#1384) xkoti válasza Nindzsame (#1383) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem egy pár játéknál ahol a lámpa villogot hirtelen azt hittem stalker és már készen álltam a harcra mire leesett hogy nem is warframezek :D A kezdő időmben volt ez :D

KO

(#1385) RzRobot válasza xkoti (#1384) üzenetére


RzRobot
tag

Nálam is megesett ez az incidens csak nekem BF3 metro nevű pályáján! Első gondolatom nem is az volt, hogy hát nem warframe-ezek, itt nem jön a Stalker, hanem az, hogy hú de jó, hogy erős fegyverek vannak nálam! :) :)

(#1386) xkoti válasza RzRobot (#1385) üzenetére


xkoti
senior tag

:D Az is egy érdekes dolog , erőss fegyverek adtad volna neki a headshot-ot :)

KO

(#1387) gerisz23 válasza Nindzsame (#1383) üzenetére


gerisz23
őstag

Velem is megesik:D még star trek onlineba is xd. Despairal egy tárazásból megvan:D volt hogy jött random meccsbe egyik sráchoz,kérdezték merre van,de mire felállt gugogolásból már gugolhatott is vissza 1mp-ig szokott élni...Ez a 100 missiós event nagyon unalmasra sikeredett.cuki hogy vki feltörte,tudtam!a corpusok is cheaterek!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1388) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

kb. 1 hete kezdtem a játékot és klánba szeretnék lépni!
Cpt_Gabriel_Angelos a nevem.
értelmes klánba megyek csak, akik komolyan játszanak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1389) xkoti válasza Djuree (#1388) üzenetére


xkoti
senior tag

1 hete kezted és ilyen komoly kritérium van ? :)
De felvehetlek pm-be leírom a szabályokat .

[ Szerkesztve ]

KO

(#1390) Djuree válasza xkoti (#1389) üzenetére


Djuree
félisten

ez olyan komoly kritérium? :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1391) MichaelSD válasza Djuree (#1390) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem teljes értelmes a klánom, csak én vagyok benne aki komolyan játszik! :DDD

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1392) Djuree válasza MichaelSD (#1391) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, én ha már játszok akkor komolyan csinálom, persze nem vérre menően, kell a hülyéskedés is azért néha, de azért a főszerep a játéké legyen. félreértés ne essék, nem kockákkal akarok játszani, én sem vagyok az. :K nem játszok napi 10 órákat, tolom 2 órát és kész, ennyire van időm, néha ennyire sem. de nagyon tetszik a játék, egyedül meg kicsit uncsi, meg néha elég nehéz is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1393) tomsics


tomsics
senior tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni Mag Prime System megszerzésében!
Akinek van kedve segíteni az jelezzen vagy vegyen fel játékban .
Nevem: Matyika.
Segítségeteket előre is köszönöm! :)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1394) leviske válasza tomsics (#1364) üzenetére


leviske
veterán

Én is sokáig küzdöttem érte, mire kiadta. (A klánban rendesek voltak, kismillió kulcsot ellőttek csak erre.)
Mostanra viszont már készülget. (Tegnap előtt dobta ki éjféltájt, mikor már csak "berángadtak" egy meccsre. :DDD )

Amúgy ha valakinek kell segítség, vagy klán, egyebek, az szóljon és megpróbálom beszervezni. Én nem vagyok nagy pró játékos, de akikkel megyek, azokról merem állítani, hogy igen.

(#1395) tomsics válasza leviske (#1394) üzenetére


tomsics
senior tag

Szerencsés vagy te is velem együtt.Nekem is már sikerült megszerezni azóta,igaz hozzám kegyesebb volt a sors,mint hozzád mert nekem 2kör után kiadta :)) :DD !
Neki is áltam már fejlesztgetni.
Most a Frost Prime Systemet kéne már csak ki gyüjtenem,de nincs t3 exterminat-es kulcsom, meg nem igazán tudom hogy hol tudnék szerezni. :(

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1396) leviske válasza tomsics (#1395) üzenetére


leviske
veterán

Xini (Eris-en) egy megfelelő csapattal, sokáig bent maradva elég jó eséllyel dob T3 exterminate kulcsot, vagy egyéb T3-as kulcsot. Én is ott kaptam meg az elsőt T3 Ext kulcsomat, meg kismillió capture-t.

(#1397) tomsics válasza leviske (#1396) üzenetére


tomsics
senior tag

Értem, köszönöm az infókat!

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#1398) MichaelSD válasza leviske (#1396) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én a T3 Defense keyekkel küzdök, csak Exterminateket kapok :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1399) Viper26


Viper26
nagyúr

Úgy néz ki kipróbálom ezt a játékot, eddig sok jót hallotam róla, ráadásul egy nagyobb patch is érkezett most ahogy látom.
Javaslatok, ötletek jöhetnek nyugodtan. :R

Pixel 7 | FR955

(#1400) Viper26


Viper26
nagyúr

Nah remek...upnp gondok vannak (3960 és 3962-es port), küldetésnél meg "session unavailable"...nem egészen ezt vártam... :F :Y

Pixel 7 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.