Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#1151) DokiBaxxi válasza myckey (#1150) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hallod nem mondod :R :DD
Tudom, hogy a Hate a stalker fegyvere, és tudom, hogy honnan kaptam a reaper prime bp-t :DDD De hát csak úgyanúgy néz ki(na jó csak majdnem :)) ) csak más a neve

Ne nézz totál hülyének :B

De nekem mért nem dob soha semmit a Stalker bátyó? :O (már ha jön, mert már napok óta bossokat ölök, de semmi)

Ja igen a Reaper Prime-hoz egy Blade kell, a Latron Prime-hoz kell egy receiver :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1152) myckey válasza DokiBaxxi (#1151) üzenetére


myckey
veterán

érdekes következtetés,de nem tudom ezt miből szűrted le ;]

csak szimplán vázoltam hogy mi az egyik meg a másik és hogy mennyi közük van egymáshoz
me ha annak néztelek vóna,akkor ezt a sok magaslabdát lecsapom,oszt nyertem a szettet

na de má túl komolyra veszem a figurát,nem leszek így jóba magammal :o

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1153) DokiBaxxi válasza myckey (#1152) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Oké oké értem mondjuk valóban nem hozzáértőnek tűnt az a kommentem :D (jó nem vagyok hozzáértő, csak jártas a játékban :) )

Na m1, kellene már az a reaper blade :(((

Felveszlek havernak, ha szabad nem jössz Stalkert hívogatni? :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1154) Hajdi válasza DokiBaxxi (#1153) üzenetére


Hajdi
senior tag

Ne jelöld be! Antiszociális baltás gyilkos!!! :DDD :DDD :))

"The Man Who Sold the World"

(#1155) myckey válasza Hajdi (#1154) üzenetére


myckey
veterán

és kuúltúrálatlan :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1156) DokiBaxxi válasza Hajdi (#1154) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1157) vaakuum válasza DokiBaxxi (#1151) üzenetére


vaakuum
addikt

Majd hülye lenne melózni ilyen időben... Valami vízparton hűsöl az árnyékban...
Majd akkor jön, amikor unranked karival próbálsz szintezni... de akkor naponta 3-szor.

Egyébként nálunk nincs meleg, csak azt nem értem, az előbbi két hobbit miért dobott be a szobába egy gyűrűt. :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1158) DokiBaxxi válasza vaakuum (#1157) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:D Melyik oldalon olvastad? Én is láttam :)
Egyébként éppen novát húzom, szóval igazán jöhetne...

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1159) Serg1966 válasza vaakuum (#1157) üzenetére


Serg1966
tag

Hát ez sajnos tényleg így van majdnem mindig akkor jön amikor egyedül nyomod és gagyi holmival,de néha még így is megszívja :)

Serg

(#1160) RzRobot


RzRobot
tag

Szevesztok! Töltöttem fel új videót az új Warframe-emről aki nemmás mint Ash! Aki gondolja lesse meg! [link]
És elvileg sikerült végigvinnem úgy a Merkúr Rescue küldetését, hogy nem fújt riadót az ellenség!
És akik esetleg lemaradtak a Vénusz - Venera Wave 75 Defense videóról azok lessék meg azt is!
[link] Köszönöm! :D

(#1161) Hajdi válasza RzRobot (#1160) üzenetére


Hajdi
senior tag

emarfraW - Warframe
:DDD :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#1162) vaakuum


vaakuum
addikt

Az űrben néha nem egyértelmű, merre van az arra :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1163) xkoti


xkoti
senior tag

Zajlik ám az élet :D :D
Nekem már csak az a fránya despair kellene a stálker úrfitól .

[ Szerkesztve ]

KO

(#1164) DokiBaxxi válasza xkoti (#1163) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nekem semmi sincs meg tőle :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1165) gerisz23 válasza DokiBaxxi (#1164) üzenetére


gerisz23
őstag

Megvan a paris prime meg a bronco,ma elkészül az utolso dojos fegyver is:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1166) vaakuum


vaakuum
addikt

hát eddig nem igazán találtam a klános fegyverek között nagyon frankót, bár nem is próbáltam csak a két gránátvetőt, meg a derát.
A suprához még kell egy részegységet gyártani, illetve a ahogy láttam, a lankának is ugyan azok az alkatrészei, tehát az egyiket majd lassan el tudnám kezdeni gyártani vagy-vagy alapon.

apropó... supránál és lankánál az ArmorPiercing mennyire működik? Merthogy ugye ezek mégiscsak lézer alapúak.

Tegnap nem bírtam megállni, a frissel elkészült Nyxxel kipróbáltam a Xinit, amint a Chaost tudta használni. Hát egyedül, cska a Chaossal simán vitte az első öt kört. Nem kísértettem a sorsot, 10-ig nem próbáltam.

A Trinityvel még küzdök... azt írják róla, hogy a Link és az Energy Vampire kombó hallhatatlanná teszi a bossok elleni harcban is, de nekem nagyon nem áll rá a kezem, pedig...

Mondjuk nem ártana, ha a skilleket nem ők döntenék el, hogy melyik gombra osztja fixen a rendszer, hanem a mod-slothoz lenne definiálva a gomb, mert akkor a moddolásnál lehetne lekezelni a billentyű-kiosztást, hogy az optimális skill kerüljön arra a gombra, amire szeretném, így meg újra kell állítgatni optionsban, ha karaktert váltok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1167) gerisz23 válasza vaakuum (#1166) üzenetére


gerisz23
őstag

én nem állítgatom:)suprát megpóbáltam,nagy a szórása de jó,lanka már catalystot is kapott,csak chargolós az a hátránya.armor piercing kell mindegyikbe:)paris prime ver mindent nálam.mod nélkül(unranked) 22-es grineer egy fejlövés.ja és egyszerre 3 ellent vitt át!se puncture se multishot

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1168) vaakuum válasza gerisz23 (#1167) üzenetére


vaakuum
addikt

ha mindig chargolni kell, akkor az nem nekem való..az aknavetővel is az volt az egyik bajom (azon kívül, hogy ha zoomolva akartam lőni , és elém léptek - ami defense mapon sűrűn előfordul - akkor azonnal hanyattvágtam magam az örömtől :DDD.
Akkor asszem egyenlőre megpróbálom a suprát.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1169) TheBerth


TheBerth
csendes tag

Helló mindenki!Én egy Warframe játékos vagyok és azért írok ilyet,hogy hírdetni tudjam a clanomat.A clan-ba csak én és a barátom vagyunk benne.Arra kérnék mindenki,aki olvassa ezt.hogy fontolja meg az ajánlatomat,hogy csatlakozik-e a clanomba?.Nagyon hálás lennék annak,aki belépne.A clan-ba csak magyar(milyen meglepő)segítőkész játékosokat veszünk fel.Akit ez érdekel az vegyen fel engem warframe-ben a nevem TheBerth. Ezen a neven találtok meg engem,és ha felvesztek írjatok rám,ha fent vagyok.Elöre is köszönöm ezt mindenkinek!

(#1170) (Bundás) válasza vaakuum (#1166) üzenetére


(Bundás)
addikt

Nekem a Flux jobban bejön mint a Supra, lvl50 felett nagyobb pusztítást lehet vele okozni. Igaz a rátartós célzást szokni kell.
Acrid még egy nagyon hatásos pisztoly, amit érdemes kipróbálni a Dojo-s cuccok közül.

(#1171) gerisz23 válasza (Bundás) (#1170) üzenetére


gerisz23
őstag

Fluxom catalystot is kapott már,jó darálós:)a pisztoly se rossz az energia fegyverekből.Jah stalkert múltkor vhogy sikerült teljesen megölni mikor értem jött:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1172) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Ma gyönyörűen bebugolt egy Frost kari defense mapon:
kép

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1173) xkoti válasza DokiBaxxi (#1172) üzenetére


xkoti
senior tag

Én nem látok egy Frost karit se :D

KO

(#1174) DokiBaxxi válasza xkoti (#1173) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Jólvan, elírtam, Volt :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1175) HaaS


HaaS
addikt

Na jó, én meguntam. Fél év... egész sokáig bírta:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1176) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

A mastery-t mivel lehet növelni ? Mindent próbáltam boss, exterminate az összes bolygót unlockoltam és Gold initiate 3 on még mindig van 300 ami hiányzik és meg se mozdul :/

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1177) dilipok válasza Walkmanfon (#1176) üzenetére


dilipok
veterán

csak beirtad volna gugliban es mar kapos is a reszletes valaszt ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1178) gerisz23 válasza Walkmanfon (#1176) üzenetére


gerisz23
őstag

ha fegyverek,vagy karakterek szintjét növeled.max lvl 30.magyarul építs olyan fegyvert pl amid még nem volt,és húzzad:) fegyóra 100,karira 200 pont jár masteryba szintenként

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1179) Hajdi válasza HaaS (#1175) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én átköltöztem a Firefall-ra...egyenlőre. Ha tudnék angolul, akkor egész jó kis játék lenne!

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#1180) xkoti válasza Hajdi (#1179) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem annyira nem lett dizájnos játék kellene még valami jó online game .
Amúgy sajnos én is beleuntam . Ahogy láttam nem csak én hanem még egy jó pár ember még persze a login reward meglegyen azt mindig megcsinálom néha megyek egy kört . De igazából kicsit lapos lett a játék :D Bár nem adom még fel amíg a kívánt fegyverem meg nem lesz .

KO

(#1181) HaaS válasza Hajdi (#1179) üzenetére


HaaS
addikt

Ja, belekóstoltam én is, bányásztam ezt-azt... most rengeteg a meló is, szóval egyelőre pihi van játékok terén... kivéve a Castle TD nevű towerdefense-es marhulást az androidon... az állat, csak szíííjja az akkut:)! A Terával mi lett? Mintha azzal is szöszöltél volna...

szerk: Global Agenda 2 érdekelne majd... nemtommikógyün...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1182) DokiBaxxi válasza HaaS (#1181) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én régen Teráztam, nekem nem jött be, kb. 10-15-ös szinttől az is ugyanolyan unalmas és monoton lett :(

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1183) HaaS válasza DokiBaxxi (#1182) üzenetére


HaaS
addikt

Ráztam hát... meg rázom most is... ez a módja :C! Teázva rázod? Vagy Te ázva rázod ahhahahha:D???

Aludnom kéne néha. Bocsánat, de már leírtam, lenyomom az oké gombot...
A hőségre fogom.
:O

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1184) xkoti válasza HaaS (#1181) üzenetére


xkoti
senior tag

A global agenda első része nekem nagyon tetszett bár mivel valamilyen szinten coop játék így volt olyan ahol ketten nem értünk semmit és kb egyetlen magyar játékossal találkoztam így elég könnyen bele tud unni az ember . Remélem azért sokkalta jobb lesz mint az első és akkor majd leszedem .

KO

(#1185) DokiBaxxi válasza HaaS (#1183) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

:DDD :DDD :DDD Te nagyon fáradt vagy ember :DD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1186) xkoti


xkoti
senior tag

Kecske

KO

(#1187) Hajdi válasza xkoti (#1186) üzenetére


Hajdi
senior tag

Béka

"The Man Who Sold the World"

(#1188) DokiBaxxi válasza Hajdi (#1187) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Osztrák medvedisznóember :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1189) xkoti


xkoti
senior tag

Csak ne hogy kihaljon a topic :D Hogy álltok az event-el ?

KO

(#1190) HaaS válasza xkoti (#1189) üzenetére


HaaS
addikt

Ammá nem offtopik:D! Bele sem kezdtem...! Unom már, hogy minden hétvégén ezzel kéne tökölni:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1191) gerisz23 válasza HaaS (#1190) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is meguntam,remélem hamar beteszik az új pályá(ka)t

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1192) xkoti válasza HaaS (#1190) üzenetére


xkoti
senior tag

Ugye ugye ? :D Most én is unom egy picit ezt az 50 pontot megcsinálom . Aztán kész ennyi :D

KO

(#1193) gerisz23 válasza xkoti (#1192) üzenetére


gerisz23
őstag

100 pont kell és kapsz 3 modot amit nem dobál a rendszer.Megvan/volt az összer fegyver és karakter,már csak néhány fegyvert kell 30-ra húznom.a rank12 egyenlőre esélytelennek tűnik húzni való híján

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1194) xkoti válasza gerisz23 (#1193) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát segítettem a klán társaknak így több mint 80 pontom lett de nem tudom ezzek a mod-ok annyira nekem nem kellenek . :D

KO

(#1195) gerisz23 válasza xkoti (#1194) üzenetére


gerisz23
őstag

én 274-et:)elvoltam a Voltal párat xd.feloldották az új pájákat,marsról lehet bejutni.első ránézésre nem hagyott bennem túl mély nyomot.grafikailag elég gyengus néhány részlet kivételével

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1196) RzRobot


RzRobot
tag

Eszméletlen unalmas és fárasztó volt ez az Event de én is megcsináltam a 100 pontot mert az a 3 mod nagyon jó szerintem és nekem kellettek! Az új bolygó nagyon jó,tetszenek a mappok! A defense-t is teszteltük és nagyon odafigyelősre kell venni a figurát,mert onnan is lőnek az ellenfelek ahonnan nem is gondolnánk! Nem rossz! Ezután kíváncsi leszek az Update 10.re! (És, hogy lesz-e végre Reaktor Helmet...) :D

[ Szerkesztve ]

(#1197) xkoti válasza RzRobot (#1196) üzenetére


xkoti
senior tag

Én egésznap toltam az új bossnál ám hála a készítőknek szintén olyan bug van hogy nem dob blade-t vagy be bugol a boss,vagy a térkép. Komolyan mondom kicsit idegesítő ráadásul .
Soha se tudtak olyan frissítést kiadni ami ne lett volna hibás ...

KO

(#1198) RzRobot


RzRobot
tag

Töltöttem fel Tower-rel kapcsolatban videót ha valakit érdekel még ez a game! Lessétek meg! [link] Thx! ;)

(#1199) vaakuum


vaakuum
addikt

Kimaradt egy jó másfél hét nyaralás miatt, ma kíváncsiságból beléptem egyedül a Nyxel egy xini defensre, azonnal jött is a Stalker. Persze lenyomott, mint a bélyeget. Én meg ki is léőptem, majd ha lesz hozá hangulatom, megtanulmányozom, mi volt az a cirka 360 megás patch, amit letöltött.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1200) Nindzsame


Nindzsame
csendes tag

Sziasztok, én jóformán új vagyok a játékban. Eddig csak játszogattam, de pár napja nagyon elkapott a játék. Tegnap először láttam és hallottam a Stalker felől. Persze pont előtte váltottam le a 30-as braton vandal-omat egy nullás mk1 braton-ra. :D A pisztolyomra meg későn váltottam át... Pont mielőtt belementem a Stalkerrel egy közelharcba. :D Persze meg is ölt. :D
Amúgy azért fura. Már nem először olvasom, hogy valami boss-t kéne ölni ahhoz, hogy jöjjön. Ebből mennyi igaz? Én tegnap nem öltem boss-t, és kb adott pályán a 10. kill után jött a Stalker...

Akinek van kedve játszani, felvehetne: "Nindzsa" a karakterem.
Üdv

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.