Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#1751) xkoti válasza Djuree (#1749) üzenetére


xkoti
senior tag

Teljesen logikus csak energy legyen :D Okos ember okos taktika :D

KO

(#1752) Djuree válasza Kareszovics (#1746) üzenetére


Djuree
félisten

felvettelek!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1753) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Feltehetően hülye kérdés, de a játékot szerető fórumozó közül, tervezi valaki PS4 készülék vásárlását? Nagyon tetszik a játék de sok dolgot egyszerűbb lenne klanban. Még nem találtam magyart, aki ismeri is és aktívan játszik PS4-en. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1754) Djuree válasza F.B.I. (#1753) üzenetére


Djuree
félisten

nincs magyar aki tolná ps4-en? szomorú. :(
gyere pc-re haver! :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1755) Djuree


Djuree
félisten

Na tegnap meglett végre a fang prime, nagyon régóta hiányzott 2 blade, ebből az egyik meglett 2 napja. egyik random srác akit behívtam meg is köszönte a végén a blade-t, írta hogy nagyon régóta keresi. mondom ne nekem köszönd én is régen keresem.
nem tudom jobb-e mint a dual ichor. mindegy, nem került orokin cellbe csak 15k pénzbe.

a legjobb pisztoly meg a stug, már a 2. formát gyűröm bele, 1 formával sebzett 6k körül, így 2-vel eléri majd a 7k-t is. egyértelműen az eddigi legjobb side armom. aki megszokja h nem egyből robbannak a kis golyszlik annak ez a nyerő pisztoly. t3 survi wave 30 felett is aprít erősen.

bezzeg cseszett glaive prime blade-t nem adna egyet se... :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1756) Ry0K3N válasza Djuree (#1755) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nekem már csak 1 blade kell de csak handlet ad folyamatosan. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1757) F.B.I. válasza Djuree (#1754) üzenetére


F.B.I.
veterán

Túl kényelmes lettem (fotel, 32"-es monitor, joy a kézben+sör vagy ropi) továbbá a gépem, vicc kategória (G2020, HD6570 ddr3, 4Gb ram). :))

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1758) Djuree válasza F.B.I. (#1757) üzenetére


Djuree
félisten

hát egen, a jót könnyű megszokni. hálistennek vagy nem hálistennek a mostani szobámba nem fér be egy fotel, az ágyon ülni a tv-vel szembe meg nem kényelmes. :D
pedig egy ps4 egyszer nálam is befigyel majd...ha sikerül lakást venni idén.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1759) lacek39


lacek39
csendes tag

Orthos Prime-ot nem akar valaki véletlenül farmolni?
A héten kb. 60 T3 Capture-t csináltam végig, de nem akarta adni a 2. Blade-t.

(#1760) Djuree válasza lacek39 (#1759) üzenetére


Djuree
félisten

az nekem is kéne, blade-t nagyon nem akar adni. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1761) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Én már legyártottam az orthos primeot és innen onnan még van is fölös 4 pengém már. :D
Ebből kettőt t2-ben dobott.
Jó lenne azilyen alkatrészeket lehetne csereberélni.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1762) MichaelSD válasza lacek39 (#1759) üzenetére


MichaelSD
őstag

Blade knekem is hiányzanak, pedig a Detron kivételével minden megvan. :(
Na ja, leglább sok pénzt ad a T3 Capture...

Djuree: a Dual Ichor jobb (per pill. a legjobb), mint a Fang Prime. Cserébe ocsmány, ezért én maradok a Fang Primenál...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1763) lacek39


lacek39
csendes tag

Akinek lenne esetleg T2/T3 Capture kulcsa és esetleg elcserélné modokra vagy más kulcsra vagy csak simán lejátszaná az kérem jelezze itt vagy privátban.
Nevem: exhOrt.lac

(#1764) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap mentem egy t3 survit, 35 min-nél megkaptam a glaive prime blade-t, de még ugye 1 kell ezen kívül is. ill. kellett volna! beléptem a foundryba és látom aktív a build a glaive prime-nál. :Y
pedig csak 1 blade-em volt, megnéztem jobb oldalt az anyagok listáját és ott is csak 1-et jelölt. meg survi előtt 1 sem volt és 1000% hogy csak egyet adott, direkt figyeltem mint a messiást. :DDD
de a foundry-ban a gyártásnál már azt mutatta hogy megvan mind a 2. gyorsan nyomtam is a build-et, többet én nem akarok ezzel szopni. elment mind a 10 cellem de nembaj. :))
azt vettem észre hogy máskor is mutatott már gyártható cuccot, pedig meg sem volt minden hozzá, furcsálltam is, de annyira nem figyeltem rá. meg néha olyan is volt, hogy volt catalystem de nem tudtam használni, azt írta a játék hogy nincs. :F
aztán kiléptem és vissza, és utána már engedte használni. gondolom ha kilépek meg vissza, akkor tuti glaive blade is csak az az 1 lett volna ami tényleg volt és nem engedett volna építeni. :DDD
elég fura bug....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1765) Djuree válasza Djuree (#1764) üzenetére


Djuree
félisten

most nézem wikin:
¹ Note: Although 2 Glaive Prime Blades are displayed as required it only takes 1 Glaive Prime Blade to be able to build it.
ezekszerint bugos, mert azt jelzi 2 blade kell de közben meg csak 1. :F
fasza, el is basztam 10 cellt akkor. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1766) gerisz23 válasza Kareszovics (#1741) üzenetére


gerisz23
őstag

Nehogy reaktort,vagy catalystot vegyél!karakter meg fegyver slot sokkal jobban fog jönni,a többi meg mind farmolható!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1767) Djuree válasza gerisz23 (#1766) üzenetére


Djuree
félisten

az is igaz, az még jobb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1768) Kareszovics válasza gerisz23 (#1766) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi Neked is a tippet! :R Természetesen nem szórtam még el a Platinumot, úgyhogy semmi gond. Amúgy én is gondoltam rá, hogy nem sok helyem van és jól jönne még, főleg fegyver téren. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1769) D1Rect


D1Rect
félisten

TIME:23h 28m

LOCATION:
Cambria (Earth)
DESCRIPTION:
Gift From The Lotus
REWARDS:
Orokin Catalyst (Blueprint)

[ Szerkesztve ]

(#1770) xkoti


xkoti
senior tag

Már meg vana catalyst, és minő szerencse volt a napom ugye már rég nem játszottam kb 1-2 hetet a játékkal beléptem és klán társakkal go Tower III surv és 15 percnél kidobta a bladet :D Mondjuk már a játék szünetem alatt igen keményem farmoltam amit nem dobott :( :D

[ Szerkesztve ]

KO

(#1771) Kareszovics válasza D1Rect (#1769) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi!

Meg is lett, igaz 3 olyan segítővel, hogy még azt sem tudtam kinézni belőlük, hogy mifijaborja. :DDD

Esett GORGON bp, érdemes megépíteni? Jó fegyver?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1772) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

[link]
:DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1773) xkoti válasza Ry0K3N (#1772) üzenetére


xkoti
senior tag

xD az komoly XD

KO

(#1774) gerisz23 válasza Kareszovics (#1771) üzenetére


gerisz23
őstag

Sokat sztem ne várj tőle,szint emelésre jó,valakinek bejön,de ritkán látni már.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1775) Kareszovics válasza gerisz23 (#1774) üzenetére


Kareszovics
addikt

Értem, köszi! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1777) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Utálom a leechereket.

Kéne ellene valami autómata system ha nem mozdul meg nem kapja meg a küldetést. Mert egy idő után fárasztó reportolgatni őket.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1778) Djuree válasza Ry0K3N (#1777) üzenetére


Djuree
félisten

én nem reportolgatok senkit, nem tudhatom miért nem játszik. nekem is volt hogy ki kellett mennem segíteni, pedig már töltötte be a pályát. arra jöttem be hogy vége a pályának, bár nem is kaptam semmit.
nem játszik nem játszik, érdekel is engem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1779) Ry0K3N válasza Djuree (#1778) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Fogja magát pálya elején feláll egy doboz tetejére 5-ös inváziós pályán. Nem szól semmit hogy "sorry guys need to afk" vagy valami. Én ha ilyen van szólok minden esetben pub meccsnél. Aki nem és ilyet csinál azt autómatikusan leechernek tekintem. És nagy eséllyel az is.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1780) Djuree válasza Ry0K3N (#1779) üzenetére


Djuree
félisten

én szoktam szólni ha telóm van vagy ilyesmi, de ez alap nálam. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1781) Ry0K3N válasza Djuree (#1780) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ez esetben egyértelmű hogy nem leechelni mész oda így a többiek tudják mi a szitu.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1782) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok klánunkba felvétel van ha valakit érdekel akkor írjon rám és leírom az általános szabályokat ha lehet privátban írjatok .

KO

(#1783) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Mag prime jó warframe ? Hozzájutottam az összes darabjához meg a blueprinthez.. Nekros helyett megéri ?

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1784) gerisz23 válasza Walkmanfon (#1783) üzenetére


gerisz23
őstag

Melléje biztosan:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1785) lacek39 válasza Walkmanfon (#1783) üzenetére


lacek39
csendes tag

Igen.
Nekem nagy kedvencem. Használhatóbb mint a Nekros.

(#1786) gerisz23 válasza lacek39 (#1785) üzenetére


gerisz23
őstag

Minegyik má játékstílust képvisel,a Mag inkább támadóbb karakter,de mindegyik jó a maga nemében,a Mag combosabb az biztos

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1787) Djuree


Djuree
félisten

aztaq, ezt a mastery 8-as ügyességi tesztet nem tudtam megcsinálni elsőre. direkt beraktam rhinot (aki lassú mint tetű), erős fegyókat, combat tesztre készültem. :W
na majd ma!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1788) Ry0K3N válasza Walkmanfon (#1783) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nekem bejött :)
Pull eszméletlen poén, mikor a nagy benga magas szintű heavykkel poingpongozol a terembe és fel sem bírnak állni :DDD
Necros viszont nagy csalódás volt.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1789) Ry0K3N válasza Djuree (#1787) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ha ez az ahol meredek falon kell ugrálni meg eltalálni közbe egy gömböt na azzal vagy 4 napig szenvedtem.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1790) Djuree válasza Ry0K3N (#1789) üzenetére


Djuree
félisten

azaz :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1791) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Rövid menetrend a jövőre nézve:

- Skana és Cronus LV30-ra kihúzása, majd eladása (hely hiány végett, Platinumért nem vettem még helyett)
- Dual Zoren, vagy Heatsword (amelyiket ajánljátok :D ) építése, majd LV30-ra húzása
- Gorgon építés, szintén LV30-ra húzni
- minden egyéb még meglévő fegyver 30-ra húzni :D

Aztán meg majd kiderül, valahonnan kell majd másik warframe is.

Mondjuk igazából csak Achi gyűjtés miatt játszok. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1792) Djuree válasza Kareszovics (#1791) üzenetére


Djuree
félisten

dual zoren nagyon jó! zorencopter forjeva! :C
gorgon is nagyon jó, sokáig a legjobb fegyód lesz!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1793) Ry0K3N válasza Djuree (#1792) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ceramic daggerrel is szépen lehet kopterolni zorenen kívül még. :D
Szerintem az az egyetlen amivel el lehet érni azt a sebességet.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1794) gerisz23 válasza Ry0K3N (#1789) üzenetére


gerisz23
őstag

Minor én csináltam anno,olyan bugos volt hogy hihetetlen,3 vagy 4 napba felt.volt hogy úgy mentek el a próbálkozások hogy megse tudtam mozdulni csak simán leestem a platformról.Mostanra lazán 14 lehetnék csak elvették a kedvem.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1795) r00r1


r00r1
aktív tag

vótmá'?

[ Szerkesztve ]

(#1796) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok

Elkezdtem picit komolyabban játszani a játékkal és rájöttem, hogy tetszik. Még csak nyolcas vagyok, igaz. Amikor a Warframe-emre raknám a modokat, vannak olyan slotok, ahol a mod piros lesz/több pontot kér. Ez miért van?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1797) wjbhbdux válasza Mister_X (#1796) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Modok jobb felső sarkában lévő jelnek (polarity) meg kell egyeznie az adott slotban levővel, hogy felére csökkentse a berakott mod igényét, ha más fajtát teszel bele azt meg növeli.

/s

(#1798) Djuree


Djuree
félisten

a f'szom már ebbe a kibebaszott 8-as mastery tesztbe, harmadjára se sikerült tegnap. :W
az első kettő megy, a harmadikat baszom el mindig, hiába nyomom a gombokat leesik az a fos framem. :O
egyszerűen felbasz. csinálnák meg normálisan az irányítást, vagy akkor nem követelnének ilyen kötsög tesztet, főleg hogy a pályákon nincs is ilyen bonyolult falon mászás. értelmetlen ilyet kérni. a pályákon simán mászkálok akárhol.
asszem nekem ennyi volt a gém, még ma este megpróbálom, aztán ha nem megy uninstall, megyek vissza wot-ozni, nem fogom a hajam tépni emiatt a szar miatt, nem ér annyit, szórakozni akarok nem idegebetegeskedni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1799) gerisz23 válasza Djuree (#1798) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor be csináld meg a tesztet:)ezek szerint még bugos,hiába béta az béta. Én azon rágtam be,hogy a formázott fegyvereim modolhatom újra...minden ellenhez kkülön,infest pálya meg alig akad

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1800) Djuree válasza gerisz23 (#1799) üzenetére


Djuree
félisten

de akkor több xp-t nem tudok szerezni nem? nem számolja hozzá. vagy hozzáadja és majd egyszer ha meglépem a mastery 8-at, ha szereztem elég xp-t mehetek egyből mastery 9-re is?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.