Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#1801) Ry0K3N válasza Djuree (#1800) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Számolja az XP-t tovább, emiatt nem kell aggódni. Nekem már felénél járt a csík mikor sikerült megcsinálnom a tesztet végre :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1802) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

:DD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1803) Djuree válasza Ry0K3N (#1802) üzenetére


Djuree
félisten

baszki :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1804) gerisz23 válasza Djuree (#1800) üzenetére


gerisz23
őstag

Igen,mehetsz.számolja tovább a fegyver-karakter szintlépések után a pontokat-legalábbis régen így volt.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1805) r00r1 válasza Djuree (#1798) üzenetére


r00r1
aktív tag

LOL, ez jó volt. Tegnap csináltam én is, véletlenül Vaubannal... :DDD Nekem az utolsó lehetőségnél lett meg, szóval ne add fel!

(#1806) gerisz23 válasza r00r1 (#1805) üzenetére


gerisz23
őstag

Amúgy nem szabad rajta nagyon gyors karival menni,lokival lehetett régen teleportálgatva is csinálni-láttam róla videót.nekem excal primeal sikerült megcsinálnom,azthiszem akkor még a 7-es is ugyanaz a teszt volt-sőt attól felfele a többi is,a 7-est egy hét kudarc után egyik klántárs csinálta meg nekem,de neki is csak 2.szorra sikerült,egyszerűen nem kapaszkodott meg a karakter mikor a 2. ugrást csináltam-nála se.Szóval ne adja fel aki csinálja a tesztet,csak szerezni kell egy adag nyugtatót...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1807) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hű, egyre jobban tetszik a játék. Eleinte egy agyatlan TPS-nek néztem, ahol az a cél, hogy eljussak A-ból B-be, de nem :Y Fejleszteni kell, kraftolni, modokat egyesítgetni, így fejleszteni a warframe-em, aztán a csaták is izgalmasabbak a Merkúron túl. Bár az a baj, hogy a Merkúron lévő Defense misisonban nem jutottam lvl15 fölé, mert mindig sikeresen kifekszenek a többiek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1808) lacek39 válasza Mister_X (#1807) üzenetére


lacek39
csendes tag

Ha kellene valami segítség vagy elakadtál valamiben, akkor szívesen segítek, akár privát üzenetben is.
Ha megírod a játékos neved, akkor klán meghívót is tudok küldeni, ha érdekel.
Esetleg ha van olyan modom ami megtetszett neked csak még nincs meg, abban is tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1809) Mister_X válasza lacek39 (#1808) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kösz :R

CrazyHussarHU, Rank10 Excalibur - még. Holnap végre hétvége, picit farmolok majd meg végignyomom minimum a Vénuszon lévő missziókat. Defense-ekre főleg a fúziós bigyók miatt fogok menni, plusz megnézném, hogy mit dob wave 20 után.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1810) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Valakinek nincs kedve Tower missionok-höz ? Játékosnevem DarkT3mplar
.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1811) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A grafika az tényleg olyan amilyen? Nem nevezném csúnyának, 60FPS is megvan, de 1440*900-ban játszok és zavarnak a recék... minden fel van tolva maximumra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1812) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1813) xkoti válasza Ry0K3N (#1812) üzenetére


xkoti
senior tag

XD basszus nagyon nevettem :D :R

KO

(#1814) Djuree válasza Ry0K3N (#1812) üzenetére


Djuree
félisten

sírok b+!!!! :Y :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1815) r00r1


r00r1
aktív tag

Na, megvan a Frost prime is, 4 óra alatt farmoltam ki a bp-et, a systemst és a chasist. Ami a röhej, hogy az ember primehoz már csak a systems hiányzik, két hónapja farmolom, és nem adja.... :W

(#1816) lacek39 válasza r00r1 (#1815) üzenetére


lacek39
csendes tag

Azt nekem is csak sokára adta.
Mikor már lemomdtam róla és inkább az Orthos Prime Blade érdekelt volna akkor még hármat is adott egymás után.

(#1817) r00r1 válasza lacek39 (#1816) üzenetére


r00r1
aktív tag

Akkor nem adom fel, csak összejön az aranyozott qva végre :DDD Orthos Prime bladeből van 15 db, Bronco Prime komponensekből meg vagy 30....
Go home RNG, you are drunk...

(#1818) Djuree


Djuree
félisten

na épül a vaubany! :DD
a systemset tegnap végre be tudtam húzni, ez az alert mindig akkor jött mikor melóban voltam, vagy éjszaka mikor aludtam. de tegnap hála a telós proginak, 10 perccel a vége előtt észrevettem. :C
és ma kész az embolist is...sikerült ugyanis nem kis szenvedés árán megcsinálni azt a rohadt mastery 8-as tesztet. a titka hogy lassan kell, nem szabad folyamatosan szaladni, ill. a futást gombot ugye nyilván nem nyomtam folyamatosan mert elfogy a stamina, de az előre gombot se lehet folyamatosan mert akkor az uccsó tesztnél nem ugrik át a falra. :W bug...
megnéztem egy vidit róla és ott láttam hogy mindenhol megáll.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1819) Djuree válasza r00r1 (#1817) üzenetére


Djuree
félisten

nekem meglett aránylag hamar a bitch. :K
orthos blade viszont nem akar esni. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1820) Kareszovics válasza Djuree (#1818) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én meg egész hétvégén szinteztem. Megcsináltam ezt az Oxium szart, kaotam egy 3 napos Affinity vagy miszar izé búsztert. Gyakorlatilag 15 óra alatt többet fejlődtem XP-ben, mint előtte a 75-ben. :D

Minden alapfegyvert kimaxoltam és eladtam a hely végett. Jupitert is sikerült nagyjából solozni, de ezek a rohadt Corpus-ok halálosak, főleg ez az új shotis krúmán.

Kraftban meg mára szépen elkészül a Dual Zoren meg a Gorgon (bár a Gorgon helyett szemeztem a Karakkal is, ha nagyon összekapom magam lehet kiszedem azt is). :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1821) Djuree


Djuree
félisten

olvastátok ezt az új research labot, ahol a bansheet meg a voltot is ki lehet kutatni/meg lehet építeni?
fasza, már csak a banshee helmet kell, legalább ritka volt, most már boldog boldogtalanak lesz. :W
remélem legalább jó drága lesz+mastery limit is lesz.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1822) gerisz23 válasza Djuree (#1821) üzenetére


gerisz23
őstag

Bansheeja sokmindenkinek lehet csak nemigazán lehet vele aprítani

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1823) Ry0K3N válasza Djuree (#1821) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Anno mikor véget ért a zárt béta az első 3-4 bolygón összejött az összes banshee BP. Asszem 2. vagy 3. framem volt amit összeraktam. :))
Nem egy nagy szám a frame, nem is értem miért kellett most meg ilyen nehezen megszerezhetővé tenni. Jobb lesz neki ott a dojoban, senkinek sem szereti az RNG-t.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1824) r00r1 válasza Djuree (#1821) üzenetére


r00r1
aktív tag

He, hö, wut? Banshee a Dojoban? Az király!!!! :DDD Amióta játszom, soha nem esett, se a helmet, se az a rohadt systems. Kicsit furcsa számomra, hogy nehezebb megszerezni, mint pl a rhinot (nekem 20-25 run volt kifarmolni az egészet)...

(#1825) RzRobot


RzRobot
tag

Nyomtunk egy kis defense-t a srácokkal! Warframe Beta » Orokin Derelict Wave 160 Defense Mission Megnyomtuk! :) :) :)

(#1826) Rickeffe válasza RzRobot (#1825) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Beteg :D

Rickeffe

(#1827) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Milyen előnyökkel jár egy Clan tagság azon túl, hogy az ember új arcokkal ismerkedik meg? :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1828) xkoti válasza Kareszovics (#1827) üzenetére


xkoti
senior tag

Új fegyverek :D És nem árt ha klánba vagy mivel az új wf-et csak dojoban tudod majd megépíteni .
Ha esetleg klánt keresel -> Less erre is .

KO

(#1829) Djuree válasza Kareszovics (#1827) üzenetére


Djuree
félisten

pölö a legjobb fegyók szinte csak a dojoban elérhetők. supra, synapse, embolist, dual ichor...
segítenek a klántársak küldikben, alertekre visznek amikre te még nem tudsz menni, adnak modokat stb.
én sokkal hátrébb lennék a klán nélkül...meg mondanom sem kell mennyivel jobb klántársakkal küldizni mint idegenekkel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1830) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Dupla krumpli neptun invázióba. Corpus most nagyon kinyitotta a kasszát hogy ne gyalulják le őket :D
El "kellett" késnem melóból hogy megcsináljam őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1831) Rickeffe válasza Ry0K3N (#1830) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Megint munka közben volt a remek loot? :(

Rickeffe

(#1832) r00r1


r00r1
aktív tag

Megvan végre a Reaper Prime. Az Orthos Prime, Galatine, Dual Ichors után nem valami izmos, viszont tök jól néz ki. Ma elhasználtam az utolsó T3 MD keyt, mit ad? Boar Prime barrelt, viszont már nem bírtam megépíteni, mert a R.P elvitte az orokin celljeim nagy részét..... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1833) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én ma T1 Ext-et toltam. Annyi értelme volt, hogy lett Control Module-om, csak még azt nem tudom melyik Sentinelt kéne majd megépíteni, ha meglesz rá a keret.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1834) Djuree válasza Kareszovics (#1833) üzenetére


Djuree
félisten

a sütőtök a leghasználhatóbb. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1835) Ry0K3N válasza Rickeffe (#1831) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

6-kor kezdődhetett. Pontosan nem tudom.

Más:

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1836) Djuree


Djuree
félisten

kedves kib*szott warframe!
felraktam reggel a frissítést és visszarakott mastery 7-be. :W
végülis simán megcsinálom megint a tesztet, úgyis csak 4 napomba tellett. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1837) Kareszovics válasza Djuree (#1834) üzenetére


Kareszovics
addikt

WTF is sütőtök? :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1838) Djuree válasza Kareszovics (#1837) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez a szar :DDD :
[link]
nagyon jó mert felszippantja a körülötted lévő dolgokat a skilljével. nagyobb defense missionokben nincs sok időd felkapkodni a cuccokat, töltényeket.
a fegyója shoti, közelre nagyot lő.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1839) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogy lehet minél gyorsabban szinteket szerezni? Ha haladok a küldetésekkel vagy ha minél több defense missiont nyomok? Zavar, hogy nem tudok elég jó modulokat felrakni a warframe-emre :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1840) Kareszovics válasza Mister_X (#1839) üzenetére


Kareszovics
addikt

Eddigi tapasztalataim alapján a Platinum a legtutibb megoldás. :D Amúgy én Def-ben húzom.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1841) Djuree válasza Mister_X (#1839) üzenetére


Djuree
félisten

a bolygók alig adnak, olyan 100/bolygó, nevetségesen kevés.
hát defense missionokkel a legjobb, ODD meg mondjuk xini, először behívatod magad vkivel (ha nincs klánod a csapatkeresőben beírod hogy LF xini mondjuk), aztán már te is tudsz majd oda menni. lenyomsz pár 10-15 körös menetet és simán minimum lvl10 mindened. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1842) xkoti


xkoti
senior tag

A srácok szeretjük az ODD kb elviszitek olyan 35-40 wave-ig és igen faszántos fejlődésnek lehetek szemtanúi :D

KO

(#1843) Ry0K3N válasza Mister_X (#1839) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Csinálj sok sok mobile defet. Ott fossa az XP-t.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1844) Rickeffe válasza Mister_X (#1839) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

defense meg survival minél tovább :D

Rickeffe

(#1845) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Köszi srácok, csak a fele kínai :DDD De lényeg a defense. Perpillanat azt sem tudom, hogy hanyas vagyok, de minden lvl10 fölött van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1846) Rickeffe válasza Mister_X (#1845) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

A naprendszeres felületen fent az avatarod sarkában lévő szám.

Rickeffe

(#1847) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ma toltunk cimbivel egy kis Venus Infestet (asszem 105.000 Credit fog befolyni összesen). Plusz megcsináltuk ezt a 4 napos kvesztet. Boss fighton üvöltöttem, mint Henker.. :DDD

Holnap ilyenkorra kész lesz a "sütőtök" is. Illetve kiesett életem első Orokin Cellje.Még nem tudom, hogy Dual Lex-et készítesek belőle, vagy Orokin reaktort a Sentinelnek LV30-ra.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1848) Mister_X válasza Rickeffe (#1846) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nagy kerek nulla. De a warframe-em rank 15-ös, azt kellene növelni :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1849) Djuree


Djuree
félisten

bugos ez a szar peccs, nem tudtam tegnap az istennek sem elindítani a forma alertet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1850) gerisz23 válasza Mister_X (#1848) üzenetére


gerisz23
őstag

Az szint (lvl),a rankod a menüben látszik bal oldalt felül,Minden ranklépésnél meg kell csinálnod egy tesztet.Olyankor villog a skála sárgán,a karakterek szintenként 600,a fegyverek 300 pontot adnak a rankhoz.Minél nagyobb a rankod annál jobb fegyvereket tudsz használni.Hogy jobban megértsd,rank 13 vok,egy frame kivételével megvan ,és a fegyverek nagyrésze is.
Keress klánt,ahol elmagyaráznak mindent:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.