Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#269) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na végre én is csatlakoztam a táborhoz. Eddig csak bele-bele nézni tudtam a játékba, de most majdnem egész hétvégén gyűrtem, hogy megismerjem egy kicsit jobban.

Eddig eléggé tetszik. Bár érdekes, hogy itt is, meg a World of Warplanes-ben totál béna vagyok, annak ellenére, hogy én alapvetően az igazi szimulátorokhoz vagyok szokva (pl: IL-2 sorozat). Ezt annak tulajdonítom, hogy ez az árkádos repülési modell teljesen másféle viselkedésre ösztönzi a gépeket, mint egy igazi szimulátorban. Ez nem baj, ez más stílus. De félre is toltam a joystickot, egérrel jól el vagyok.

Nagyon tetszik, hogy nem jutalmazza a játék a bámészkodást és a balfaszkodást. A World of Tanks-ben elég csak a nyertes oldalon lenni és nulla munkával is jön a kredit meg az XP. Itt hamar rá kellett jönnöm, hogy muszáj csinálni is valamit a jutalomért. Szerintem ez jó. Arra ösztönzi a játékost, hogy tanuljon vagy aki lusta hozzá, inkább feladja és elmegy lemmingnek valamelyik Wargaming játékba. Bár ki tudja mi van itt is magasabb szinteken, de egyelőre így látom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.