Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) zeon.hu válasza Zeki (#19250) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R
a MobileVoip-Browsercalls párossal egyetlen bajom a hangerő, hátha ez segít.

#?*@&!

(#19252) gyula38


gyula38
tag

Látom és olvasom, hogy Ti is felháborodtatok a magyar voip cég áremelésén. Gondolok itt az olcsómobilhívás.hu-ra. Na és persze ne hagyjuk ki a legjobbpecdíjak,hu oldalt sem. Micsoda véletlen, együtt emelték az áraikat, az egyik aljas, a másik pofátlan módon, legalábbis, ami a percdíjak emelkedését illeti... 19 ill. 30 Ft. Röhej! A véleményem megírtam nekik, persze csakis kultúrált hangvételben... :D Lebeszélem, ami van, aztán felejtős a téma!

(#19253) Zeki válasza gyula38 (#19252) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem ŐK emelték. Ők viszonteladók. Az eredeti partner emelt. Ők is a betamax/dellmont hálózathoz tartoztak így, mert az ő szolgáltatásukat adták tovább hivatalos viszonteladóként.

Anno írtam a bestvoipesellingről, ők is velük szerződtek, és 8 Ft körül volt egy perc.
Na most meglehet nézni, mennyi:
https://www.bestvoipreselling.com/calling_rates/#letter-H
ennyiért kapják a viszonteladók.

Mindenki az a bestvoipresellinggel szerződött, most megszívta. Na meg az ügyfelei is.
Ha belépsz a voipinfocenter.com-ra, akkor ott látszanak a percdíjak, amennyiért te kapod.

Szóval a luxemburgi betamax volt a genya. Mindenkit megszopatott.

(#19254) Sayuar válasza gyula38 (#19252) üzenetére


Sayuar
őstag

inkább kérd vissza a megmaradt pénzed!

Ha lényeg, hogy a GSM számod legyen kiírva híváskor, akkor ott a dellmont.
Ha nem gond a 0621-es hívószám, akkor ott a nomadikus digi: bármilyen digi előfizetés mellé (digi mobilnet, satTV, CaTV) 500 Ft a nomadikus telefon havi díj, és a magyar mobilokat 6 Ft-os díjon hívod percenként, másodperc alapon.

Mióta WP-m van nincsenek minőségi gondjaim a a voipblazerrel. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19255) anadroid válasza gyula38 (#19252) üzenetére


anadroid
senior tag

Az említettek áremeléséhez csak annyit, hogy a beszállító (Dellmont) jelenleg (november 1-től) 0,05237 €-t kér egy percért. Ez a korábbinak több, mint a kétszerese. Tedd rá a kinti áfát és szorozd be 315-tel (euró külker eladási árfolyam az OTP-nél+költség), és kb. 19 Ft jön ki. (Szabályosan persze a magyar áfát kellene rátenni.) Az egyik szerintem arra állt be, hogy a beszerzési ár közelében adja a mobilt, mert a többi irányból még marad haszna, a másik meg kb. 30%-ot keresni is akar.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19256) gyula38 válasza Sayuar (#19254) üzenetére


gyula38
tag

Köszi a választ! A garanciával kapcsolatban már írtam is nekik, de szerintem ki fogják magyarázni, az tuti! :(( Ismerem az általad felvázoltakat, van is 21-es számom a Reenger által, ill. használok Voipyo, Freevoipdeal szolgáltatót is. Nem a számkijelzéssel van problémám, hanem az említett magyar szolgáltatók árképzésével.Az egyik 19, a másik 30 Ft-ra emelte és szerintem mindkét cég ugyanonnan bérelt szolgáltatást... :((

(#19257) Sayuar válasza gyula38 (#19256) üzenetére


Sayuar
őstag

tovább kell lépni a dolgon :) és a lehetőségek közül a ár/érték szerint a legjobbat kell választani.

A jelenlegi ászf szerint nem kell megindokolni, hogy miért kéred vissza a pénzt... de ha beindulna egy lavinaszerű visszaigénylés (pl. a mostani áremelés miatt) akkor gyorsan átírnák az ÁSZF-et...miattam 1x már módosították azt :B a szerint, hogy csak paypal-lal fizetik vissza a pénzt a 110%-os garancia címén, banki utalással nem.

(#19258) gyula38 válasza anadroid (#19255) üzenetére


gyula38
tag

Jól látod... Na meg Sayuar is jól látja... Pont a napokban töltöttem 3000 magyar forintot az "olcsóékra", ezért ....sza a csőröm... Azt hiszem, akkor már buktam is a visszaigénylést, mert átutalással fizettem. :W

[ Szerkesztve ]

(#19259) whiskeys válasza whiskeys (#19226) üzenetére


whiskeys
őstag

Senki nem tudja?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#19260) Sayuar válasza gyula38 (#19258) üzenetére


Sayuar
őstag

paypal számlára visszafizetik...egyelőre...

(#19261) gyula38 válasza Zeki (#19253) üzenetére


gyula38
tag

Az, hogy ki emelt, engem, mint felhasználót, k....ra nem érdekel. Az, hogy nem szóltak, legalább pár nappal ezelőtt, az viszont igen! Nem gondolom azt, hogy egy nagyobb továbbértékesítőt nem értesítenek előre! Egyébként a legjobbpercdíjaktól már kaptam is egy sértődött hangvételű választ, miszerint amikor árat csökkentettek, akkor miért nem reklamáltam. Csak azt felejtik el hozzátenni, hogy az árcsökkentések 2-3 Ft, míg ez az áremelés 18! Ft nagyságrendű...

[ Szerkesztve ]

(#19262) Sayuar válasza whiskeys (#19259) üzenetére


Sayuar
őstag

a honlapjukon ezt írják:

FreeVoipDeal offers you the best voip calling plan! Every time you buy 10 euro credits you'll get 120 days of free calling to countries marked as 'Free' in our ratelist.

ha szó szerint értelmezzük, akkor a 10 euro-s összegnél kisebbre nem jár az ingyen vezetékes hívás.

(#19263) whiskeys válasza Sayuar (#19262) üzenetére


whiskeys
őstag

Köszönöm szépen

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#19264) Fecogame válasza gyula38 (#19261) üzenetére


Fecogame
veterán

Egyébként a legjobbpercdíjaktól már kaptam is egy sértődött hangvételű választ, miszerint amikor árat csökkentettek, akkor miért nem reklamáltam.

Ez eléggé gyerekes hozzáállás a részükről. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19265) gyula38 válasza whiskeys (#19226) üzenetére


gyula38
tag

Ha jól tudom van, a fele az eredetinek, tehát 60 nap.Valahol ezt olvastam. Talán Hanstel? De lehet, hogy nem így van... ? :(

[ Szerkesztve ]

(#19266) gyula38 válasza Fecogame (#19264) üzenetére


gyula38
tag

Szerintem is. :) De mindegy, számomra a tanulság az, hogy az ilyen nevesincs magyar viszonteladókat kerülni kell...

(#19267) anadroid válasza gyula38 (#19261) üzenetére


anadroid
senior tag

29-én 17 óra tájban küldte ki a Dellmont a semmitmondó értesítést, ugyanis az alábbi szövegben semmilyen adat nem szerepelt.

Dear customer,

We would like to inform you about our latest rates which will be effective from 01-11-2015

Kind regards,

Bestvoipreselling

Ebből nem lehet kitalálni, hogy mi változik. Hónapok óta ezt csinálják. A többi nagyker szolgáltatásuk azonos szövegű emailjében ott vannak az új díjszabásra mutató linkek. Tehát a magyar partner csak 1-én 0 óra után tudhatta meg, hogy miért fogják reggeltől szidni az ügyfelei.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19268) gyula38 válasza anadroid (#19267) üzenetére


gyula38
tag

Lehetséges, de ez engem nem vígasztal. :D

(#19269) Zeki válasza anadroid (#19267) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem értem miért kellett szopatni a viszonteladókat, és így az ügyfeleiket is.
Hogy a saját több tucatnyi klón oldalaikon keresztül vásároljanak inkább az emberek?
Vagy ez már egy teljeskörű áremelést vetít előre?

(#19270) anadroid válasza Zeki (#19269) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem látok más irányoknál jelentős változást, tehát általános áremelésről nem beszélnék. Elképzelhető, hogy elkezdték "leverni" a Dellmonton az összekapcsolási díjat. Ha így van, akkor a magyar mobil irányoknál a többi szolgáltatásnak is drágulnia kell. Jó lenne, ha tévednék.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19271) asdf_ válasza anadroid (#19270) üzenetére


asdf_
veterán

Na de az osszekapcsolasi dij az valami 1.75 Ft mobilnal, es valami 0.4 Ft percenkent madzagosnal, ha jol remlik...

[ Szerkesztve ]

(#19272) Zeki válasza asdf_ (#19271) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jól rémlik, 1.71Ft/perc hívásvégződtetési díj van,

(#19273) Zeki válasza anadroid (#19270) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egy valami a biztos.
Nem szabad dellmontékkal kezdeni. Az hogy csak így árdupláznak, az gáz. Nekik nincs veszteség, nekik nincs marketing költség. A befizetett pénz náluk landolt, a partnercég aki meg költ marketingre, akciókra, próbál új ügyfeleket elérni, az meg legyen megszopatva az ügyfeleivel együtt.
Mert amúgy sehol sem láttam még betamax/dellmont klón oldal reklámot. Már van annyi ügyfelük, hogy azok hoznak be másokat. A teljesen semmimondó ügyfélszolgálatuk is megér egy misét.
Anno a tesco féle op3ndott ügyfelek eléggé verték a tamtamot, hogy nem ilyen rossz voip minőségért fizettek. Pedig arról is a dellmonték tehettek.

(#19274) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

media5 be lett állítva, de próba hívásnál mintha utcán állt volna a hívott fél.
ez érdekes, mert automatát hívtam... :)
visszhang kikapcsoláson kívül mit érdemes még állítani?

#?*@&!

(#19275) anadroid válasza Zeki (#19273) üzenetére


anadroid
senior tag

A bent levő pénz, ha 5 eurónál több, a felhasználói fiók megszüntetésekor visszaigényelhető a Dellmonttól. Tehát a pénz odavesztétől nem kell tartania a partnernek. Vagy kiszáll, és a banki költség szintű veszteséggel megússza, vagy lassabb lesz a megtérülése a kevesebb ügyfél miatt (ettől nem igazán félnék a helyében).

A Dellmont elődei (Finarea és Betamax) sem költöttek marketingre, a szájról-szájra terjedő hírrel mégis egész jól megvannak bő 10 éve.

Ha nekem valami gondom volt, az elmúlt 4 évben, amióta a Dellmont gondot fordít rá, még mindig megoldotta az ügyfélszolgálat, az első automata választól eltekintve nem semmitmondó, hanem személyre és problémára szabott módon, majdnem mindig gyorsan (aznap vagy a következő munkanapon). Egyszer csúsztak el vele, egy 50 eurós, közvetítő szolgáltatós befizetést 5 hét múlva írtak jóvá, akkor viszont másfél eurót rátettek. Volt olyan is, amikor tavaly palesztin "barátaink" feltörték a Fritz!Boxokat, és onnan szerezték meg a belépési adatokat, hogy a csalással, emelt díjas hívásokon át elemelt pénzt visszatették.

A nagykereskedelmi Dellmont szolgáltatásoknál három minőségi szint és ennek megfelelően három árszint van. A Grey a legolcsóbb, semmilyen minőségi garancia nincs vele. Lehet, hogy az op3ndott ezt használta.

A rossz voip minőséget amúgy ezer dolog idézheti elő, bárhol az átviteli láncban lehet pillanatnyi vagy tartós gubanc. A heterogén ügyféloldali környezet is alaposan belejátszhat, mobilnetnél meg semmit sem garantál egyik hazai mobilszolgáltató sem.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19276) atala


atala
addikt

Azt kérdezte már valaki az olcsómobilosoktól, hogy mi ez a másik partneren keresztüli használat ahol meg maradhat a 12 Ft-os percdíj?

(#19277) atala válasza atala (#19276) üzenetére


atala
addikt

Megkérdeztem. Nincs semmilyen másik partner cég.
A 3600 Ft-os feltöltéshez adnak egy 1100 Ft-os kupont. Így 2500 Ft-ot kell fizetned, és ezért kapsz 3960 Ft feltöltést. Így egy perc 12 Ft-ra jön ki.
Magyarul a saját hasznukból biztosítják az olcsóbb perc díjakat.

(#19278) Zeki válasza atala (#19277) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én is most kaptam a választ, hogy tárgyalás van egy másik féllel, és amint minden oké, átviszik hozzá az egyenlegeket.

Mondjuk a dellmontékon kívül nem sokan vannak....
más másodpercest nem is tudok.

(#19279) atala válasza Zeki (#19278) üzenetére


atala
addikt

Nekem ilyet nem írtak. :)
Ha perc alapúra viszik át, akkor biztosan vissza kérem a pénzem.

(#19280) Stanlee válasza anadroid (#19255) üzenetére


Stanlee
őstag

Én kevesebbért tudnék nagykereskedőtől percdíjat venni, de ugye ez nem sokat jelent, mert pár ezer perc/hó-ért nem éri meg foglalkozni vele. És nincs greyroute meg nem tudom még mi, csak normális hangminőség.

Sajnálom, hogy ennyire felvitték a percdíjakat...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#19281) tibor23 válasza KTU (#19214) üzenetére


tibor23
senior tag

Hungarofon is duplájára emelte a magyar mobil tarifákat, hiába van a honlapjukon 10,2FT/perc kiírva. Volt mostanában 2 hívásom tőlük onnan tudom. Sejtettem, hogy ugyanaz a szolgáltatás, mint az olcso...
Szerettem ezt a szolgáltatót, mert rövid hívásokra ideális volt, de így most vége. Akkor már inkább a fonio, ami garantált tökéletes minőség ugyanennyiért, és a vezetékes számomat írja ki.

(#19282) anadroid válasza tibor23 (#19281) üzenetére


anadroid
senior tag

Most néztem rá a Hungarofonra, és a saját fiókomban már Hungary [MOB] 10,52800 Ft szerepel. Gondolom, a Dellmont kijavította a hibáját.

A vezetékes számot egyébként ki lehet iratni a Hungarofonnál, csak be kell állítani az öt lehetőség valamelyikének, és ki kell választani.

Szerk: Közben megnéztem a híváslistát is. Délelőtt egy 4 perces hívásom nagyjából 42 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19283) tibor23 válasza anadroid (#19282) üzenetére


tibor23
senior tag

A Hungarofonnal is ki lehet íratni saját számokat, de most 21FT/perc díjat számlál, nem pedig a kiírtat, úgyhogy részemről felejtős.

(#19284) anadroid válasza tibor23 (#19283) üzenetére


anadroid
senior tag

Nézd meg jobban, lásd az előző hozzászólásomat.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19285) Zeki válasza anadroid (#19282) üzenetére


Zeki
nagyúr

Érdekes:
Hungary (Mobile) Ft 7.813
https://www.bestvoipreselling.com/calling_rates/#letter-H

míg a voipinfocenteren 18.999Ft a mobil.

(#19286) anadroid válasza Zeki (#19285) üzenetére


anadroid
senior tag

A voipinfocentert milyen belépéssel nézed (mi van a * mögött)?

Ilyesmi akkor lehet, ha a szolgáltatód kézzel belenyúlt a tarifálásba, és nem hagyja dolgozni a Dellmont automatáját.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19287) Zeki válasza anadroid (#19286) üzenetére


Zeki
nagyúr

usernév*olcsomobilhivas.hu

írtam az olcsónak a visszaállással kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#19288) anadroid


anadroid
senior tag

Ez áll a Hungarofon honlapján a tarifálási hibával kapcsolatban:

Tisztelt Ügyfeleink!

A 2015. november 1. 0 óra és november 3. 24 óra között a beszállítónk hibájából a magyar mobilok hívásának percdíja több mint kétszeresére emelkedett. Ennek kompenzálására november 4. 20 órától december 1. 0 óráig 10 százalékkal csökkentjük a magyar mobilok percdíját, ami így 9,48 Ft. A rajtunk kívül álló hibáért elnézésüket kérjük.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19289) herdsman12


herdsman12
őstag

StuntCalls fiókot beállítottam a Zoiper programban, teszthívás ok, viszont azt írja a "Fiók név"-re, hogy "Nincs regisztrálva".
Mi a bánata?

(#19290) jozsi968


jozsi968
tag

Az OLCSOMOBILHIVAS-nakmegjött a jobbik esze !!!!

EGY PERC MAGYAR MOBIL PÉNTEK ÉJFÉLIG CSUPÁN 9 (azaz kilenc) FORINT!
A KEDVEZMÉNY MINDEN ÚJ ÉS RÉGI FELHASZNÁLÓNKNAK AUTOMATIKUSAN JÁR A MÁR FELTÖLTÖTT EGYENLEGEK ESETÉN IS!
Próbáljátok ki, telefonáljatok sokat!

Olcsomobilhivas.hu Az akció lejárta után pedig újra alacsony percdij (12 Ft/perc) hivhatsz magyar mobilt!

(#19291) anadroid válasza jozsi968 (#19290) üzenetére


anadroid
senior tag

Mi a több? 2 napra 3 Ft/perc kedvezmény, vagy 26 napra 1,05? Nem mellékesen a Hungarofon december 1. után is közel 1,50-nel olcsóbban fogja adni a magyar mobil percét.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#19292) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Minőségileg jobb az olcsómobil, mint a viopblazer?

Üdv.: KamuMazsola

(#19293) KTU válasza herdsman12 (#19289) üzenetére


KTU
addikt

Akkor valamit elirtal.
Felhasnaloinev, jelszo, sipszerver.
vagy ez lemaradt:
weben engedelyezd a sipszervert,
telelefonszam beallitas.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19294) Zeki válasza anadroid (#19291) üzenetére


Zeki
nagyúr

A feltöltési bónuszokkal/kuponokkal itt sem 12Ft-ra jön ki egy perc.

(#19295) GardenLeo


GardenLeo
csendes tag

Sziasztok!
Tudtommal a Dellmont dealerek 3 kategóriában szolgáltatnak:
GREY: a lehető legalacsonyabb áron, nem garantált minőség
STANDARD: alacsony árak, jó minőségű
PREMIUM: valamivel magasabb áron, nagyon jó minőségű
Lehet tudni, hogy melyik dealer milyen csomagban van?

(#19296) gyozteske


gyozteske
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem termék választásban?

Keresek egy olyan asztali voip telefon készüléket, ami teljesen egyszerű, de stabil, viszont tud pptp-t (vagy valamilyen más layer 3-as tunnelt, ami kompatibilis debian linux-szal).

Köszönöm előre is a segítséget!

(#19297) KTU


KTU
addikt

Holnap [link]
"2015. november 6-án a Telenor minden lakossági és üzleti ügyfele ingyen használhatja a Hipernetet* belföldön. Az Internetes Vásárlás Napja alkalmából lehetővé tesszük előfizetőink számára, hogy ezen a napon szabadon, korlátozás nélkül, a csomagjukban meghatározott sebességgel élvezzék a szupergyors mobilinternet nyújtotta előnyöket!"

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19298) KamuMazsola válasza KTU (#19297) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ezt már több topikban olvastam. Nekünk, akik amúgyis a telenor mobilnetet használjuk, semmit sem jelent. Esetleg aznap boldog boldogtalan használja és rosszabb lesz.

Üdv.: KamuMazsola

(#19299) KTU válasza KamuMazsola (#19298) üzenetére


KTU
addikt

"a csomagjukban meghatározott sebességgel"

Feltétel:
legyen valamilyen aktív mobilnetszolgáltatásod.

Tehát nem mindenkinek. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19300) herdsman12 válasza KTU (#19293) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi, programba nem írtam "Hívó azonosító"-t, beírtam, így már rendben.
Itt nem lehet megadni több Caller ID-t, mint a MobileVoIP-ban, esetleg alkalmanként át kell írni? Weben kettőt megadtam, ellenőrzés rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.