Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) KTU válasza gorje (#18549) üzenetére


KTU
addikt

Most mondtam le a hiprnet touch dedikált adatkártyákat,
"sima" praktikum mellé 500MB 1000Ft vagy 1GB 1500Ft vagy 3GB 2500Ft,
majdnem ugyanezt tudták az előző touch csogok is csak felemelték az árukat :(((
Telenor Hipernet Touch 1
500MB 990Ft 1290Ft

Telenor Hipernet Touch 2
2GB 1690Ft 2090Ft

Tegnap próbáltam az új adatcsomagot Zoiper G.711 (64 kbps), Fonio, 4G, OK :K

Klikk már nem nagyon van, talán csak annak akinél folyamatosan megújul havonta.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18552) KamuMazsola válasza gorje (#18545) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A Wi-Fivel sokszor nekem sem tökéletes. Nem tudom az okát, mobilnettel meg akkor is jó, ha a telenor korlátozza a sebességet. Ki érti ezt?

Üdv.: KamuMazsola

(#18553) antal750 válasza KTU (#18548) üzenetére


antal750
aktív tag

Sip server nálam sem volt eddig bejelölve.. (engedélyezve). Ezzel mi változik?De wifivel nálam is szokott kínlódni, lassított telenoros nettel meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#18554) edk- válasza gorje (#18549) üzenetére


edk-
őstag

sip-et telenor klikk-ről lehet, hogy működik

Nekem működött, amikor még Klikkem volt.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#18555) zseko válasza KTU (#18551) üzenetére


zseko
veterán

G711 honnan van? Nálam csak G722 G726 G729 van, de azok is fizetősek lennének.

HR24.hu

(#18556) Sayuar válasza zseko (#18555) üzenetére


Sayuar
őstag

alapban benne van a zoiperben a G711, aLaw néven

(#18557) zseko válasza Sayuar (#18556) üzenetére


zseko
veterán

Jaa, hogy az az, köszi :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#18558) gorje


gorje
senior tag

Koszonom a valaszokat! Klikket most fogom lemondani helyette 1gb adatjegy lesz. Zoipert ki fogom probalni. 711es codec javasolt? Van valami lenyeges beallitas?

(#18559) wwenigma válasza gorje (#18547) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem is teljesen jo a gyári SIP lehetoseggel a VoipBlazer, csak ajanlani tudom. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18560) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Egy ideje nem voipoztam, lenne egy kérdésem felétek. Tavaly áprilisban töltöttem a browsercallsra 10 usd-t, és még van belőle. Nincs ennek valami olyan ideje, mint a feltöltőkártyás telefonnál a rendelkezésre állási idő, hogy x idő alatt akkor is elveszik, ha nem használja az ember? Nem találtam ilyet a weblapjukon ilyet, de gondoltam megkérdezem inkább.

(#18561) Zeki válasza lugosi (#18560) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem veszik el, ha időnként belépsz. De semmi ilyen nincs leírva, csak voltak akik sokáig nem léptek be, és megszünt a számlájuk.

(#18562) Stanlee válasza lugosi (#18560) üzenetére


Stanlee
őstag

Az egyik Voipbuster fiokomat nem hasznaltam kb. 2 evig - nem jelentkeztem be a webes feluletre es nem is volt sip-en beregisztralva, stb. Megszunt ugy ahogy van, kb. 5 EUR volt rajta, nem sok, de kisse meglepett. Leirva sehol sincs, hogy mennyi inaktivitas utan van torles.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#18563) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, most még megvan az egyenleg, akkor ezt észben tartom és időnként belépek.

(#18564) otps


otps
aktív tag

Nomadikus telefonszámot szeretnék, iOS appal, a következő funkciókkal:

- Tud SMS-t fogadni
- Küld értesítést, akár SMS, akár app a nemfogadott hívásokról?

Csak álmodok, még nem tart itt a piac, vagy a technológia? :)

A Reengerben ne reménykedjek, nem tűnik fel nekik, hogy pl. rengeteg régi iPhone van a lakosságnál (akik többet költenek appokra, mint az Android használók)

A NeoPhone fejlődött valamit mondjuk az elmúlt évben? Amikor legutóbb néztem, horribilis volt a honlap, regisztráció, mintha 10 évvel korábbról maradt volna itt az egész.

Újpest Központ körül láttam egy szolgáltatót, hoztam brosúrát, megnéztem a honlapot, szimpi is volt, rég is volt, azóta az egészet elfelejtettem. Mi volt a nevük, anélkül, hogy megint el kelljen oda zarándokolnom?

Egyéb említésre méltó szolgáltatók? Van ennek az egésznek egyáltalán piaca?

(#18565) Stanlee válasza otps (#18564) üzenetére


Stanlee
őstag

Szia!

Csak hogy gyorsan tul legyek rajta, az igenyeidnek megfelelo szolgaltato nem letezik tudomasom szerint. Mo-n biztos nem.

Takolni biztos lehetne valamit.

Ilyen igenyekrol egyebkent meg meg nem hallottam, nem foldtol elrugaszkodott, de azert nem is mindennapi.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#18566) Dluinet válasza otps (#18564) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem ismerem, de www.ephone.ch/hu nézted?
IOS-ra kliensnek nem jó a Zoiper?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18567) otps válasza Dluinet (#18566) üzenetére


otps
aktív tag

Köszi, nézem.

(#18568) GyureX


GyureX
tag

Sziasztok!

Tiszta tanácstalan vagyok, lehet elsiettem ezt a voip telefonálást.
T-nél volt hang alapú előfizum, azt váltattam át most net & roll s-re. 8 giga társkártyával 3500 Ft, gondoltam lesz csomó netem, meg voip alapon telefonálhatok. Voipblazer-en feltöltöttem 10 euróval a fiókomat, a számomat még a csomagváltás előtt hitelesítettem. Ugye most csak net van, gsm nincs. Hívást tudok indítani, a számomat mutatja másoknál, viszont nem jöttem rá, hogy lehet megoldani, hogy engem is el tudjanak érni ezen a számon?
Vagy ez hülyeség, és nem lehetséges? A szám az maradt ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#18569) asdf_ válasza GyureX (#18568) üzenetére


asdf_
veterán

A net & roll az egy netcsomag, hanghivas nem tartozik hozza, tehat teged nem tudnak ezen a szamon felhivni, csak sms-t kaphatsz ra. Ha egy masik telefonrol megprobalod felhivni a szamodat, valoszinuleg hangbemondast fogsz kapni, hogy a hivott szamon elofizeto nem kapcsolhato. Ha huseget is alairtal a csomagra, akkor csunyan elrontottad a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#18570) #79335424 válasza GyureX (#18568) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez "hülyeség". A GSM számodon nem fognak így elérni. Azt nem tudom, hogy GSM számot átvihetsz -e VOIP szolgáltatóhoz. Ha igen, akkor úgy működne. Persze, akkor egy másik számmal kell a T -s netcsomag. Vagy, átteszed hangalapú feltöltősbe és egy GSM-VOIP gater -rel átfordítod VOIP -ra. Ennek vannak hardveres és netes függőségei és ekkor is kell egy plusz netcsomag.

[ Szerkesztve ]

(#18571) g0dl válasza GyureX (#18568) üzenetére


g0dl
addikt

Amit szeretnél azt feltöltős hang + net összeállítással lehet megoldani.
Ezzel tudsz fogadni a régi számodon, tudsz hívni voip-on, és tudsz hívni gsm-en, ha a voip nem menne, mert az adott helyen nincs megfelelő net lefedettség.

(#18572) n@p@lm válasza asdf_ (#18569) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ha nem vettél készüléket az előfizuhoz akkor 5000 forint kötbérért felmondhatod.
Ha vettél modemet (kedvezménnyel) akkor már más a helyzet...

(#18573) Oroszlánom válasza GyureX (#18568) üzenetére


Oroszlánom
tag

Ezt akkor tudod használni, ha két simes a telód. Egyik az adat-netroll ,a másik a hagyományos akármelyik szolgáltatónál váltott kártyás vagy előfizetéses kártya. Ez utóbbi számát regisztrálod, ellenőrizteted a voip feltöltésekor. ezen a számon leszel elérhető-ha eddig nem volt tel. számod, amit regisztrálhattál volna a voip feltültésekor.

(#18574) Herbali


Herbali
tag

Sziasztok

Szeretnék regisztrálni vagy a VoipBlazer-re vagy a VoipYo-ra
A VoipYo-n nincs SIP szerver. Ennek mennyire van jelentősége?
Egyáltalán kinek mi a tapasztalata ezzel a két szolgáltatóval? Nekem elég a GSM minőség is, csak megbízható legyen.

(#18575) HXY válasza Herbali (#18574) üzenetére


HXY
addikt

A VoipYo a legjobb és legolcsóbb választás, feltéve hogy van okostelefonod (Android vagy iPhone).

A SIP server csak azoknak kell, akik asztali, vezetékes VOIP telefonnal akarják használni.
Pl. ilyennel:

(#18576) KTU válasza HXY (#18575) üzenetére


KTU
addikt

Kivéve ha androidon pl. szeretne hívást rögzíteni akkor kellenek a sip kliensek, ill. a sip szerveres VoIP szolgáltatók.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18577) MaCS_70 válasza KTU (#18576) üzenetére


MaCS_70
félisten

+ az ATÁ-t használók, meg aztán olyan is akad, aki egy bizonyos szoftverhez, illetve annak szolgáltatásaihoz ragaszkodna okostelefonon.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18578) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Régóta küzdök már egy problémával, amiben a segítségeteket kérném.

Adott 2 telefon: Wayteq Talk 5h és egy UMI Hammer
Az előbbi 3G-s az utóbbi már 4G.

Mind két telefonon katasztrófális a VOIP. Freevoipdeal a szolgáltató és zoipert használtam leginkább. De próbáltam már mobilvoipot is. Mindegyiknél az a tapsztalat, hogy kiválóan hallom a túloldalt, de ha én beszélek elnémul a vonal, és utána tér csak vissza. KB mint egy CB rádió. Viszont túloldalt is akadozva hallják amit én mondtam.

Akár 4G akár 3G akár Wifi, mindig ugyan ez a hibajelenség.
Merre induljak el a hibakeresésben?

u.i.: Stabil ATA-val (Sipura) tökéletes minden...
Előre is köszuönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#18579) KamuMazsola válasza Hyperion (#18578) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak kíváncsiságból a Wi-Fihez a net melyik szolgáltatótól van, ill melyik szolgáltató mobilnetje?

Üdv.: KamuMazsola

(#18580) Herbali válasza HXY (#18575) üzenetére


Herbali
tag

Kedves HXY!

Köszönöm a kielégítő válaszod! :R

(#18581) Hyperion válasza KamuMazsola (#18579) üzenetére


Hyperion
senior tag

Vezetékes: UPC, és 3G/4G: Telenor...

[ Szerkesztve ]

(#18582) Sayuar válasza Hyperion (#18578) üzenetére


Sayuar
őstag

Nekem is hasonló gondjaim voltak alcatel telefonnal: kikapcsoltam a zajszűrést, azóta oké.

[ Szerkesztve ]

(#18583) KamuMazsola válasza Sayuar (#18582) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azt hol kell?

Üdv.: KamuMazsola

(#18584) Sayuar válasza KamuMazsola (#18583) üzenetére


Sayuar
őstag

Nekem alcatel pop s9-em van, azon megnyitod a tárcsázót, majd beállítások.

Asszonynak g2 minije van, abban nem tudod előhívni ezt a funkciót, hááát... neki nem is jó a hang voipon: szakadozik... stb

[ Szerkesztve ]

(#18585) KTU válasza Hyperion (#18578) üzenetére


KTU
addikt

UMI Hammer-t használok nap mint nap, zoiper, groundwire, MobileVoip alkalmazások jók vele.
Semmi különöset nem állítottam, csak account, jelszó, szerver és működik.
4.4.4 android van rajta.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18586) Dluinet válasza Hyperion (#18578) üzenetére


Dluinet
nagyúr

próbáld még meg a mikrofon hangerőt emelni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18587) Hyperion


Hyperion
senior tag

Köszönöm a tanácsokat! Mindet kipróbálom holnap :R

(#18588) _kullancs_


_kullancs_
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos T-mobile kártyás nem opció mert +net hozzá 500MB 2000 Ft!!! duplája, és sehol a neten nincs feltüntetve..... Így Fun S lettem szintén 2000 HUF/hó de van benne net.

http://www.hanstel.hu/index.php
-ez a tuti összehasonlító táblázat a neten

Egy kis táblázatot is csináltam összefoglalónak ami bejött.

NÉV /-----------------------------weboldal /----------- vezetékes ár/ ------mobil ár/ -- minimum töltés
Freevoipdeal: -----www.freevoipdeal.com, ----ingyenes,--6,25 Ft, ---10 Eur+áfa
Voipblazer (+kapcs.)- www.voipblazer.com -1,56Ft ------3,75 Ft--- 10 Eur+áfa
Voipyo------------------------ www.voipyo.com----3,125 Ft-----3,125 Ft---10 Eur+áfa
Olcsomobilhivas -www.olcsomobilhivas.hu --3------------ 12------- kuponok, ingyen próba,
(sip is van) --------------------------------------------------------------------------------------2500-3600 akciók
A voipinfocenter.com-on kell belépni a olcsos névvel/jelszóval, és ott a mód a sipre

Reenger-------------------reenger.hu -------1/3 Ft------------- 4/8 Ft ----------500Ft- 1000Ft- 5000Ft-
3 féle díjcsomag/ magyarország díjcsomaggal havi 350 Ft megveszed, és abból 100 perc vezetékes (1Ft/perc), 50 perc mobil (4 Ft/perc), havonta.
VÁLTOZÁS A KIEGÉSZÍTŐ CSOMAGOK FELTÖLTÉSÉBEN! Mostantól a kiegészítő csomagokat a normál egyenlegből lehet megvásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#18589) edk- válasza _kullancs_ (#18588) üzenetére


edk-
őstag

Voipblazeren sincs kapcsolási díj (kivéve callback, de olyankor minden dellmontosnál van).

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#18590) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok már egy olyan voip program sincs, amivel tudnék vezetékes számokat ingyen hívni? Emlékszem régen hatalmas mennyiségű program volt elérhető,kisebb nagyobb problémákkal,korlátozásokkal,de például a Freecall nevű programot évekig használtam korlátozás nélkül tök ingyen :K

(#18591) KTU válasza _kullancs_ (#18588) üzenetére


KTU
addikt

Ez szerintem egy jobban áttekinthető Delmont (Betamax) VoIP szolgáltató ár összehasonlító oldal.
Nem szégyen kattinthatót linkelni. :U

Fun S Aranytárskártya díjcsomag 2000Ft [link], Internet belföldön 50 MB, hű ha ez aztán mennyiség ennyiért :W
32Ft és 38Ft-os percdíj pedig hab a tortán ;]

főleg wifin vagyok, ha mégse akkor sem halasztok el egyetlen egy hívást sem, így 500MB csomagba elvagyok. 1000Ft / hó [link]

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18592) Zeki válasza KTU (#18591) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aki meg ügyes, az korlátlan telekomos mobilnettel nyomja havi 2 rongyért. :) 10/2 megabit/s :)
Így megy skype videohívás is a telómról, meg minden. :)

(#18593) #79335424 válasza Zeki (#18592) üzenetére


#79335424
törölt tag

Otthoni segítséget használsz hozzá, vagy külsőst? Sajnos, az otthoni netem alkalmatlan és érdekelne vmi jó megoldás.

(#18594) Zeki válasza #79335424 (#18593) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mobilnet plusz egy progi a playről. :)

(#18595) #79335424 válasza Zeki (#18594) üzenetére


#79335424
törölt tag

:R

(#18596) edk- válasza Zeki (#18592) üzenetére


edk-
őstag

Ezt lehetne bővebben vagy titok?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#18597) Zeki válasza edk- (#18596) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ki nem írom ide, az biztos. :)

(#18598) Dluinet válasza Zeki (#18597) üzenetére


Dluinet
nagyúr

príviben?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18600) _kullancs_ válasza KTU (#18591) üzenetére


_kullancs_
csendes tag

Hello.

Próbáltam én amit nézegettem a neten, hogy kártyás legyek, de áthúzták a számításom.
Kártya mellett kell net, amit úgy felvittek, hogy ne érje meg a hülyéknek..... :W :W
Fun S.... mert havi 1990, és net van hozzá, ami ha elfogy korlátozzák 32 kb/s. Elvileg ezzel a korlátozott nettel is tudnom kell használni a Voipot. Most ez vár próbára. :P :P

Reenger nagyon tisztán hallható, meg vagyok vele elégedve. Eddig stabil minden. :P
Azért kell a fix nem, mert otthon hiába a wifi, az úton kell a teló és a voiphoz a net.

Az egy hónap alatt minden lehetőséget mérlegeltem..... még a kétsimes telótól, a digis netkártyán keresztül a bluemobilba vándorlásig, ...de számomra ez a kivitelezhető. :K :C

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

(ne várj tőlem kattintható linket, még nem tanultam meg :N )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.