Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) #79335424 válasza KTU (#19449) üzenetére


#79335424
törölt tag

Épp időben. Már majdnem elcsábultam egy hanghívásos számlás csomagra, de ha az adatcsomagoknál is megszűnt a korlátozás, akkor inkább azt veszek.

[ Szerkesztve ]

(#19452) herdsman12 válasza #79335424 (#19415) üzenetére


herdsman12
őstag

Gondolom megy egyszerre a MobileVOIP és a Reenger vagy másik SIP alkalmazás?
Volt már MobileVOIP hívás közben bejövő Reenger hívásod, mi van ilyenkor?

(#19453) #79335424 válasza herdsman12 (#19452) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem volt még, de ha az Android működéséből indulok ki, akkor sztem símán belecsörög. Sajnos, ezt most nem tudom tesztelni. Volt a Reengernél az a jelszóváltoztatásos ügy. Közben lejárt a nullás egyenleggel rendelkezésre állási idő és most a számomon "előfizető nem kapcsolható". Azt sem tudom, hogy ilyenkor honnan kéne indítanom a visszaállítási folyamatot.

Más.
Sajnos, úgy tűnik, hogy kukáznom kell a MobileVoipot. A lock alkalmazásom (C Locker pro) rosszul reagál a MobileVoip proximity kezelésére. Ebben egyértelműen a lock alkalmazás a ludas, de a sok hasznos funkciója miatt azt nehezebb lenne kiváltani. A fejlesztő meg tojik reagálni. Tud vki ajánlani BC -hoz egy olyan klienst, aminek el tudom magyarázni, hogy ne foglalkozzon a közelségérzékelővel? Majd E-Robottal megoldom úgy, hogy ne kavarjon be a lock működésébe.

[ Szerkesztve ]

(#19454) herdsman12 válasza #79335424 (#19453) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi.
Lehet tudod, de a NeoPhone szám elméletileg nem jár le, viszont két napja itt letilthatták az "ingyenes teszt számot". (vagy a teszt tiltotta ki az én számom?)

[ Szerkesztve ]

(#19455) biega


biega
aktív tag

Mostanában az E52-vel indítom a VOIP hívásokat, én tökéletesnek érzem, de a túloldalt sokszor mondják, hogy szakadozik (szolgáltató a Callwithus).
Arra jutottam, hogy vennék egy IP telefont, ha az a tuti.
Eddig a Gigaset A510IP a legszimpatikusabb, de örömmel venném a javaslatokat, ha van ötletetek :R
Fontos, hogy vezeték nélküli legyen.

(#19456) KTU válasza biega (#19455) üzenetére


KTU
addikt

[link], de azóta beállítottam a sorba pár Gigaset A220A vezeték nélküli (DECT) telefont PAP2T-vel 7eFt volt darabja, annyit talán-talán ér, de 9eFt körül Panasonic-ot néz bár már ebből is láttam drágán gagyit. :U
A220A-n nincs mikrofon némítás, vagy én nem találtam :B :U
Persze van nagyon fontos üzenetrögzítő, ami alapból talán lengyelül beszél :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19457) McLaca válasza biega (#19455) üzenetére


McLaca
őstag

Wifin használod a Callwithus-t? E52-ből kiindulva gondolom a saját SIP megoldásával.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#19458) biega válasza McLaca (#19457) üzenetére


biega
aktív tag

Igen, wifin használom a saját SIP megoldásával, az én oldalamon kiváló, a másikon viszont nem.

(#19459) biega válasza KTU (#19456) üzenetére


biega
aktív tag

Akkor nálad már elvileg tökéletes a VOIP.
Még a AVM FRITZ!FON C4 20002624 -et is nézegetem, ez és a Gigaset A510IP között vacilálok.

(#19460) asdf_


asdf_
veterán

Ha mar itt most porog az A510IP, arra van valami megfejtes, hogy a pontos ido, meg a hivasnaploban szereplo idopontok egyezzenek? Nyaron elmulaszott hivasnal 2 oraval kevesebbet mutat, asszen most meg, hogy visszaallitottuk az orat, eggyel. Nem halok bele, de azert eleg bena hiba.

(#19461) biega válasza asdf_ (#19460) üzenetére


biega
aktív tag

Rossz időzóna beállításra tippelek.

(#19462) asdf_ válasza biega (#19461) üzenetére


asdf_
veterán

Jol van az, azert a gmt+1-et meg be tudom allitani :) Csak valahogy mar eleve azt nem ertem, hogy hogyan fordulhat elo, hogy a kijelzett ido, meg a hivasnaplo az ket kulon ora szerint jar. A kijelzett ido azt mutatja, amit kell a hivasnaplo pedig GMT-t (ha jol remlik) DST nelkul. Tehat hiaba van most 23:46 es ezt is irja ki a telefon, ha megcsorgetnem, majd leraknam, azt mutatna a hivasnaplo, hogy 22:46-kor volt egy nem fogadott hivas.

(#19463) herdsman12 válasza asdf_ (#19462) üzenetére


herdsman12
őstag

Nálam ez rendben van. (Firmware version: 42.207)

(#19464) biega


biega
aktív tag

Köszönöm a tippeket, GIGASET A510IP-t megrendeltem :)

(#19465) ggabor02 válasza KTU (#19383) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Köszönöm az ötletet, tanácsot.

Megvásároltam, működik. Ilyen tudású, stabil működésű klienset eddig még nem láttam.
Tehát Iphone-n is bevált :U

(#19466) v-man


v-man
őstag

ha jól látom a KTU által már többször dicsért Gigaset 510 voip telefon van akciózva edigitalon, bár a leírás alapján ez nem egyértelmű... a nevében voip van, de lejjebb nem is említik ezt a képességét. 17ezret megérne nekem, ha biztos az...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19467) 4Grider válasza v-man (#19466) üzenetére


4Grider
nagyúr

A leírás és a kép az A510 (nem voipos) telefoné. Az ár inkább az 510IP-é...

(#19468) v-man válasza 4Grider (#19467) üzenetére


v-man
őstag

Szerintem a Voipos lesz az, ha mégse visszaviszem.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19469) KTU válasza v-man (#19466) üzenetére


KTU
addikt

A megnevezés "Gigaset A510IP VoIP" és az ára is a VoIP kivitelé,
a leírása és a kép pedig a sima.

Az ára amúgy akció nélkül ennyi szokott lenni.
Talán 18eFt-ért vettem a PCland-tól szállítással.

Ha mégse a VoIP kivitel, 14 napon belül visszaviszed az ediginek, feltéve ha van a közeledbe.
Akkor csak az idő veszteség, mert eddig mindig nagyon sokat kellett náluk várnom.

Megkerestem a mailt:
- GIGASET ECO DECT Telefon IP A510IP 1 db 17.247,- Ft igen igen igen
- Pick Pack szállítás (kedvezményes) 1 db 298,- Ft igen igen igen
Összesen: 17.545,- Ft

De már nincs nekik.

Amúgy jó most az edigi ára házhoz szállítva.
Mivel a forintunk is romlott azóta rendesen. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19470) Zeki válasza KTU (#19469) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem csak ez az egyetlen kamu akció az edigitalnál. Az xbox360 vezetéknélküli konntroller is kamu akció. 9990Ft-ért vettem kb 2 hónapja náluk.

(#19471) v-man válasza KTU (#19469) üzenetére


v-man
őstag

bár a weben több látszik, de 16.992 Ft-ért igazolta vissza az emailben a vásárlást, szállítás meg ingyenes ugye.
kiv vagyok végül melyiket kapom meg, majd beszámolok :) (aztán meg kereslek a beállítások miatt, ha nem bírok vele :D :R )

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19472) KTU válasza Zeki (#19470) üzenetére


KTU
addikt

Ha minden igaz, sikerült vennem Lumia 435 dual-t.
Csak VoIP és gsm hívásra lenne használva.

Ha nem jön be, visszaviszem. :U :D :B

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19473) KTU válasza v-man (#19471) üzenetére


KTU
addikt

Biztos VoIP-ot kapsz.
Ez a sima.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19474) Zeki válasza KTU (#19472) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annyiért bestbuy. :)
Nem tudom a GPS-e milyen lehet.

(#19475) biega válasza KTU (#19472) üzenetére


biega
aktív tag

Több helyen is olvastam, hogy WP fronton sem tökéletes a VOIP, akár csak az Androidon.

(#19476) Sayuar válasza KTU (#19472) üzenetére


Sayuar
őstag

KTU
mivel te hard testerként vagy elkönyvelve a topikban :DDD ezért várom az észrevételeid.
A mobilvoip-pal nekem nem sikerült használható minőséget kicsiholnom a vasból, ezért maradt a zoiper.
3 hétig használtam a WP Lumia 640+zoiper+telenor 3G kombinációt: egy-két hívást leszámítva jó volt.
Tegnap áttettem a codec prioritási sorrendet úgy, hogy ne a GSM, hanem az aLaw legyen az első: ezt követően mind a 6 hívásom kuka volt.
Szóval, ha valami okosságot találsz a beállításban, kérlek oszt meg velünk.

(#19477) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Neophone nomadikus számmal sms is fogadható?

#?*@&!

(#19478) djozsef válasza Sayuar (#19476) üzenetére


djozsef
csendes tag

Én a mizudroid (google play-ben megvan)+browsercalls+telenor 4g használom. GSM ninöséget produkál. Magyar beállításokkal. 0,9Mb/perc fogyasztással.

(#19479) Sayuar válasza djozsef (#19478) üzenetére


Sayuar
őstag

Mint látod, WP-ről volt szó...nem tervezek telefont cserélni, főleg nem droidosra.

(#19480) djozsef válasza Sayuar (#19479) üzenetére


djozsef
csendes tag

Elnézést

(#19481) Sayuar válasza djozsef (#19480) üzenetére


Sayuar
őstag

nem gond, csak az elmúlt hónapokban nagyon elegem lett a droidból...2 hónap alatt 3 típust használtam (alcatel s9, lenovo s90, lenovo p70) mit mondjak...mindegyikben megtaláltam a hibát....ezért váltottam WP-ra. 1 hónapja van meg a WP lumia 640, és elégedett vagyok.
Arra jutottam, hogy voip-pal havi szinten 1000- maximum 2000 Ft-ot tudnék spórolni. Tudom, ez is pénz....

(#19482) zeon.hu válasza zeon.hu (#19477) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ilyen nehezet kérdeztem? :)

#?*@&!

(#19483) 4Grider válasza zeon.hu (#19482) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt inkább az a kérdés, hogy van-e olyan nomadikus számtartomány, ami felé a szolgáltatók egyáltalán tudnak továbbítani sms-eket...

(#19484) KTU válasza zeon.hu (#19482) üzenetére


KTU
addikt

sms küldése drága, még a legolcsóbb Delmont-tól is kb. 16Ft/db.
Ezért nem foglalkoztam evvel.

1x 2x próbáltam Foniora, talán még (de nem biztos jól emlékszem) Reenger-re, ePhone-ra,
eredmény nulla.

Esetleg sip uri sms Delmontra, de ez csak ötlet.
Hogy meg lehet-e valósítani :F

ill. tényleg értelmét nem látom,
viber és társainál legalább van visszajelzés "látta",
és nagy előnyük hogy ingyen van. :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19485) tibor23


tibor23
senior tag

Kezd versenyképes árakat diktálni telefonálásban a Trékom: 3150...5500Ft. csomagtól és hűségtől függően korlátlan (5000 percig) telefonálás MINDEN magyar irányba az új Hoppá díjcsomagjukkal. Ha 3150-ért adná net és TV nélkül is, azonnal rohannék hozzájuk, de így is jobb bármi más ajánlatnál annak akinek nem probléma a helyhez kötöttség.

(#19486) asdf_ válasza tibor23 (#19485) üzenetére


asdf_
veterán

Ez csak azert erdekes, mert ha valaki tenyleg kihasznalja, a Matolcsy-ado az a duplaja a havidijnak :)

(#19487) Fecogame válasza tibor23 (#19485) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezen én is erősen gondolkozom. Többnyire otthonról telefonálnak a családtagjaim, ráadásul egymás között elég sokat. A VoIP sajnos dedikált eszközzel ( Linksys PAP2T ) sem mindig hoz jó minőséget ( 100-ból 96 alkalommal jó ).

Ha ezt így beköttetem, akkor havi 1000 percet el kellene beszélni, hogy versenyképes legyen a VoIP-al szemben. Ez napi ~34 percet jelent, ami egyáltalán nem lehetetlen :)

Szerk.: Nagyravágyó gondolat, de remélem lesz náluk is Black Friday :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19488) Sayuar válasza asdf_ (#19486) üzenetére


Sayuar
őstag

távközlési adó maximális mértéke 700 Ft

(#19489) asdf_ válasza Sayuar (#19488) üzenetére


asdf_
veterán

Jajjtenyleg :B

(#19490) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Gyerekek!
Mi lehet a Digivel? (mármint a mobil szolgáltatásával)
Nagy a csönd.....

(#19491) Dluinet válasza n@p@lm (#19490) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nincs hálózata
még pihentetik, az biztos, hogy jövő karácsonyig nem lesz semmi
(reálisan 2018 közepe)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19492) Sayuar válasza Dluinet (#19491) üzenetére


Sayuar
őstag

tudsz valamit, vagy csak tippelsz?

(#19493) n@p@lm válasza Dluinet (#19491) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nem úgy volt hogy év végéig indulniuk kell ha már frekit nyertek?

(#19494) Sayuar válasza n@p@lm (#19493) üzenetére


Sayuar
őstag

1800-ra nem volt semmilyen követelmény. Ez benne van a pályázatban is.

(#19495) Dluinet válasza Sayuar (#19492) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az tudom, hogy most nem foglalkoznak vele
ha foglalkoznának vele, akkor mostani állapotban is minimum 9-12 hónap mire elindulhat, ha beleszakadnak az erőlködésbe, de nem fognak beleszakadni,

így jött a tip

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19496) 4Grider válasza n@p@lm (#19490) üzenetére


4Grider
nagyúr

Másik fórumon már jelezte valaki, hogy a társasházukat már megkereste a Digi alvállalkozója, hogy szeretne rá átjátszót építeni.

(#19497) Magnat válasza 4Grider (#19496) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, h vmi point to point kapcsolathoz kell...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#19498) Zeki válasza Magnat (#19497) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, lehet csak a kábelfektetés helyett kellenek az 1800-as tornyok?
Olvastam egy cikket, hogy így is van valami havonta fizetendő díj, és sok-sok millát fizetnek a semmiért.

(#19499) Magnat válasza Zeki (#19498) üzenetére


Magnat
veterán

A kábelt nem hiszem, h kiváltja, márcsak a sokkal rosszabb ping okán sem, de hátha jön vki aki ért a távközléshez és megmondja ... tényleg csak tippelgetek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#19500) 4Grider válasza Magnat (#19497) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem valószínű, hogy a Digi mobil a Digi kábel számára fog a méregdrága frekvencián adatot továbbítani. A frekvenciahasználat díját ui. az átvitt adat is növeli, így elég hamar rentábilissé válik a kábel ilyenkor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.