Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Óraátállítás
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
-
LOGOUT
Sziasztok, udvozlunk mindenkit Magyarorszag legnagyobb VMware forumjaban!

Új hozzászólás Aktív témák
-
kraftxld
félisten
válasz
TheProb
#5822
üzenetére
A VMware most eléggé keresi a helyét a piacon, a tradicionális datacenter / on-prem virtualizálunk dolog kezd eléggé marginális lenni. Mindig fog maradni cucc a site-on, de szinte csak a nagyon kritikus, gyártásközeli rendszerek.
Amennyi hülyeséget felvásároltak, meg ahány irányban kapkodtak az elmult 2-3 évben, kíváncsi vagyok mi fog a piaci részesedésből maradni.
Mi most teszteljük az Azure Stack HCI-t (ami egy bugos fos még technikai oldalról, de brutál potenciál van benne), és ha vállalható lesz, a site-okon lévő cucc 90%-át lecseréljük erre. Vagy megfelelő sávszél esetén megy cloud-ba az egész.Plusz semmi igazán egetrengető dolgot nem tettek be a termékbe mostanában, a vCenter is egyre nagyobb bloatware, picit mennek a cloud based management felé, de még nagyon messze vannak a normális megoldástól (ESXi direkt bekötése, vCenter meg minden egyéb nélkül)
Új hozzászólás Aktív témák
- MacBook Air 15" (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Corsair NAUTILUS RS LCD-Modul, Display, Kijelző
- Xbox One S All Digital 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

