Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#539) j.bravo válasza csiga997 (#533) üzenetére


j.bravo
addikt

csiga997:
Viiiicces fiú...
Nálad valóban nem lehet sose tudni, hogy éppen csepegtetsz egy kicsit a tudásodból és valóban hasznos és hangvételében is segítő hozzászólás születik, vagy pedig ilyen mint most.

Persze ha épp nem én tettem fel a kérdést, akkor gyakran én is röhögök ezeken... :D de most valahogy nem.

Ilyenkor természetesen elgondolkodom, hogy valóban ilyen nevetségeset írtam-e...

Ha tényleg olyan sz*rok lennének ezek a cuccok, akkor belátnám, hogy igen. De évtizedeken keresztül ragyogóan elboldogultak velük sokan; ugyanakkor a d50-en ezek a vakuk épp ugyanannyira használhatók, mint a filmes érában készült Nikon rendszervakuk (manuális vagy a saját fénymérője által vezérelt módban, semmi TTL)...

Szóval szerintem ennyire nem volt nevetséges, amit kérdeztem, de téged ismerve, nem húzom fel magam rajta, és bízom benne, hogy legközelebb több szerencsém lesz és jobb kedvedben talállak :D


BEE:
A vatera se rossz ötlet, a Braun csak azért lett mert gyorsan kellett. Sajnos amikor vettem, nem volt nálam a váz, így nem tudtam rápróbálni (a vaterán ez gondot okozhat), de nem gondoltam hogy baj lehet, lévén szabvány méret... a talpfeszültséget természetesen megmértem, az 4-4,3 V mindkét vakunál, ezzel nem lesz baj.

[Szerkesztve]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.