Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) csab2


csab2
veterán

Ha jól látom, az Auto motor sport, a Fashion TV és a Blackbelt TV nem magyar nyelvű. Egyáltalán nincs rajtuk magyar nyevű műsor?
Valaki meg tudná mondani, hogy ezek a music choice csatornák mik is pontosan?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4402) Gyurka6 válasza csab2 (#4401) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szevasz!

A netboard.hu sat upc topik-ot keresd fel, ott olvastam róluk.

Gyurka

(#4403) _Norbi_ válasza csab2 (#4401) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

music choice radios tv adás HD boxal megy
Auto motor sport német, cseh nyelven karattyol
Fashion TV divat müsor angol ingyenes tv

[ Szerkesztve ]

(#4404) csab2 válasza _Norbi_ (#4403) üzenetére


csab2
veterán

Ki is töröltem a Fashion TV-t, a Blackbelt TV-t és az Auto Motor Sportot. Nem magyar nyelvű csatik nem kellenek. Ez a Music Choice érdekes valami.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4405) mhncsa válasza Gyurka6 (#4398) üzenetére


mhncsa
csendes tag

NyalokAA, Gyurka6 köszönöm a válaszokat.
Akkor a jelek szerint a hűségidő után lesz csak változás...

(#4406) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Nálam Philips DSX 6010 beltéri egység van, ami nagyjából egy idős az univerzummal. Amikor a csatorna "átpakolások" voltak nemrég (rtl2, prizma, stb), akkor is csak nagy huzavona árán kerültek helyükre a csatornák, a telepítés menü egyszer és csak addig működött, amíg lefrissültek a csatornák.
Amióta az M3 és még néhány új adó elméletileg a kínálatban van, ezeket sehol nem találom (a helyükön nincs semmilyen csatorna), van valami esélyem arra, hogy ezeket be tudjam hozni?
Valakinek van esetleg hasonló gondja?

Up the Irons!

(#4407) Gyurka6 válasza mhncsa (#4405) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Szívesen, bár lehet, hogy addig megszokod...

Gyurka

(#4408) _Norbi_ válasza EmberXY (#4406) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

veszel hd boxot ateszed kártyáját minden adás meg lesz .
boxok többségd memoria tulterhelt ,nem talalja meg azonnal az adott csatornát .

http://muholdastv.hu/hdtv-digitalis-muholdvevo,2

olcsobbra almat mondanam jo sharingra is
vagy komolyabbra amiko alient vagy golden media sparkot

[ Szerkesztve ]

(#4409) EmberXY válasza _Norbi_ (#4408) üzenetére


EmberXY
addikt

Utánanézek, köszönöm. :R

Up the Irons!

(#4410) Bogyi007


Bogyi007
veterán

UPC-s szerelőm mesélt arról, hogy elvileg a Philipses felvevős beltérit (DSR 8111) lehet cseréltetni arra hivatkozva, hogy egyes tévékészülékekkel nem tud együttműködni - pl nincs hangja a csatornáknak) és ilyenkor erre bhivatkozva a szolgáltató kicseréli a boxot egy másik márkára ami szintén dupla tuneres.

Erről tud valaki infót adni? Jó privátban is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4411) NyalokAA válasza Bogyi007 (#4410) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

[link]

utolsó , de biztos meg kell érte küzdeni :)

(#4412) Bogyi007 válasza NyalokAA (#4411) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi és most arról infót ki tud adni, hogy ez kivitelezhető-e?

Ugyanis én arra lettem volna kiváncsi igazán, hogy ilyen tényleg van-e nem pedig arra, hogy mely készülékre cserélik ki. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4413) _Norbi_ válasza Bogyi007 (#4410) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

philips s8 meg philips m5 belterikkel vagy direct+ kártya müködik saját dvb s2 készülékben .
http://muholdastv.hu
hd vevöket kell vàlasztani minel drágább anàl többet tud és komolyabb esetleg kikerheted véldményetek nalam . ..
kinábol is lehet rendelni boxot
http://aliexpress.com oldalon cloudibox 2 .dreambox 800HD

[ Szerkesztve ]

(#4414) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Olyan van-e vagy tapasztalt-e valaki hogy a nevezett beltérivel nem működött a tévéje és ezért kért másik boxot a szolgáltatótól. Erre lennék kíváncsi. Mivel arra nem hivatkozhatok, hogy hangos a STB és hogy időnként bekapcsol a ventilátora és nem is cserélik ki max egy ugyanilyenre. De a szerelő szerint egy ilyen esetre már lehetne hivatkozni, hogy pl nincs hang a Philips STB-al összekötve hdmi-n keresztül és ezért kérnék cserét.

Ezt akarnám tudni, hogy ez csak városi legenda vagy tényleg lehet ilyesmi.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4415) _Norbi_ válasza Bogyi007 (#4414) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

volt kicserélték boxot humax hdra

(#4416) makoss válasza _Norbi_ (#4415) üzenetére


makoss
addikt

Én mostanában cseréltettem ki a Humax ud fox beltérit Humax ud fox HD-ra de ha nem nézem a 111 csatornát akkor semmi képminőség változást nem látok :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4417) _Norbi_ válasza makoss (#4416) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

nem tv kell nezned hanem adat átvitelt .
meg DVB S vagy DVB S2
pl DVB S nem latja DVBS2 adásokat
DVBS2 latja mind2 :R
HDMI nézed laptvn akkor latod minöséget SD és HD között !

(#4418) makoss válasza _Norbi_ (#4417) üzenetére


makoss
addikt

Én az SD képminőségét mondom sima Humax (scart) és HD-s Humax (HDMI) közt, hogy azt mondják igenis van külömbség, pedig akárhogy nézem: tévednek :)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4419) kaboska válasza makoss (#4418) üzenetére


kaboska
aktív tag

Gondolom akkor nincs HD előfizetésed?Akkor minek a HD-és box?
111-en az M1 HD van ez ingyenes!

"Fej vagy gyomor"

(#4420) _Norbi_ válasza makoss (#4418) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

ketto csatlakozonal külömbsèg van
scart bug szemcsés stb
hdmi minöségi képet ad tvn keresztül meg HD csomagnak lenni kell . akkor thome nál se venned észre mert ott is scarton megy sd néznek HD jelen ...

[ Szerkesztve ]

(#4421) makoss válasza kaboska (#4419) üzenetére


makoss
addikt

nincs HD előfizetésem, itt az új tévé vásárlással felmerülő csatlakozás miatt kellett váltani, azt mondták itt a fórumon, hogy jóval szebb a képminősége a UPC Direct tévéműsornak SD-n HDMI-vel mint Scarton :F
Pedig semmi külömbség :)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#4422) tthom válasza makoss (#4421) üzenetére


tthom
senior tag

Hát, eléggé TV és SCART kábel függő az ilyen.. Ha jó minőségű a TV analóg fogadó része, akkor sok különbség nincs SD adásnál..

(#4423) Debilon válasza makoss (#4421) üzenetére


Debilon
addikt

nem tudom, de mikor kényszerből fél napot hdmi helyett scart-al volt összekötve a 8111-es beltéri és a 42-es LCD majdnem sírtam mikor megláttam, felbontás kapásból sokkal kisebb lett a scart miatt, nagy kockahalmaz, és mosott kép (nincs HD csomagom amúgy)

a hdmi-n meg tiszta kép, ahonnan nézzük csak a gyengébb felbointású csatiknál látszik némi hiba

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4424) boost


boost
addikt

Sziasztok, támogatja már a UPC a Samsung tévék beépített műsorújságját?

(#4425) _Norbi_ válasza boost (#4424) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

upcnek semmi köze müsorujsaghoz ..
samsungtol kell megkerdezni hogy epgre jon e uj frissites

(#4426) wmati válasza _Norbi_ (#4425) üzenetére


wmati
addikt

Nem szokás tv fw cserélni otthon :W

(#4427) tthom válasza wmati (#4426) üzenetére


tthom
senior tag

Ez így nem teljesen igaz, családban van LG és Philips TV is, mindkettőn lehet USBről FW-t frissíteni.

(#4428) boost válasza tthom (#4427) üzenetére


boost
addikt

Samu netrol frissiti magat.

(#4429) bogabi válasza wmati (#4426) üzenetére


bogabi
senior tag

Miért is? A legtöbb TV-n menüből kényelmesen el lehet intézni, ha net-re van kötve a TV, gyakorlatilag bolondbiztos - kivéve ha direkt kirántod a 230-ból, miközben frissít.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#4430) woodworm


woodworm
veterán

Sziasztok!

Meglévő eszközök mellett keressük a legolcsóbb megoldást, ez jelenleg a direktkártya lenne. Mivel rengeteg ellentétes választ olvastam már, feltenném a kérdést. Philips DSX6010-es beltéri kezeli-e egyáltalán a UPC Direktkártyát vagy az új kódolással el lehet ezt felejteni?

(#4431) _Norbi_ válasza woodworm (#4430) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

kezeli
veszel hozza HD boxot ugy tekergeted ahova akarod

HD upc boxok nem kezelik ezt kártyát .
http://muholdastv.hu

(#4432) woodworm válasza _Norbi_ (#4431) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi!
Nem szeretnénk plusz befektetést, a meglévő eszközökkel akarunk kezdeni. A dsx6010 adott, ha kezeli a most kiadott kártyát, akkor jó.

(#4433) _Norbi_ válasza woodworm (#4432) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

pl upc soft sok mindent nem tud
digipower motort forgatni
diseq 1.0 relékapcsolot kezelni
csatornakat rendezni
nem univerzális kártyaolvaso
nincs usb
nincs hdd beépités
nincs dupla tuner kezelése .

kb ennyi
komolyabb gép mind tudja
pl vu+ solo2 vagy vu+ duo2 , gigablue 800 qwattro
érdekeség arm procis ab ipbox primscube rubby
1.5ghz cpu 4gb memoria .

[ Szerkesztve ]

(#4434) woodworm válasza _Norbi_ (#4433) üzenetére


woodworm
veterán

Nincs szükségem semmi extra funkcióra. A eszközök csereakcióban kerültek hozzám (dsx6010, tányér, fej). Jelenlegi célom egy olcsó szolgáltatás további befektetések nélkül. Az általad felsoroltak közül egyedül a nem univerzális kártyaolvasó érinthet, mert rákeresve (akár itt a topikban) eltérő információk találhatóak.
Tehát nem tudom, hogy jelenleg a upc milyen kódolású kártyákat ad ki a szimpla direktkártya szolgáltatásához, ha már csak az új kódolás megy, az jó-e a dsx 6010-esbe.
Ha azt mondod menni fog, akkor örülök, ha nem, akkor buktam pár üveg sör árát.

(#4435) _Norbi_ válasza woodworm (#4434) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

majd számolj be mi történt

(#4436) NyalokAA válasza woodworm (#4434) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Amennyiben nem 10 millió éves szoftver van a 6010esbe ( legalább már benne van a thor műhold ) :)
Abban az esetben nem lesz baj .

100% , hogy menni fog .

(#4437) woodworm válasza NyalokAA (#4436) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi a megerősítést!
Ahogy utána tudtam nyomozni, már a váltás után szerelték. Mindenesetre kerestem egy 5.25-ös upc original fw-t, soros kábel is akad valahol.

(#4438) Gyurka6 válasza woodworm (#4434) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!

Hozzám egy még astra-s 6010-es került, a direkt kártyával nem lehetett átállítani.
Egy régebbi kártyát beletéve át lehetett állítani a mostani holdra, ezután ment az újjal is.

Gyurka

(#4439) #16729600


#16729600
törölt tag

Hali!

Kis gondban vagyok,véleményt kérnék.Behalt az Irdeto modul,a benne lévő kártyát gondoltam berakom egy fox HD upc-s beltéribe míg megjön az új modul,hogy tudjak TV-t nézni.Ellenben hosszas frissitgetés után kiírta a beltéri,hogy a kártya csak korlátozottan használható hívjam az ügyfélszolgálatot.Kérdés (ek) :

Párosítatlan directkártya nem megy szolgáltatói boxban.?Illetve ,ha beleraktam van esély rá,hogy párosította magát az STB-vel és innentől az új cam modullal se fog menni?

köszönettel.

[ Szerkesztve ]

(#4440) _Norbi_ válasza #16729600 (#4439) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

tegyel fel képet róla megmondjuk
melyik kártya de lehet rossz beltéribe dugdosod.

irdeto ice és irdeto teljesen más kártya
ice cw modolt kártya . irdeto 2 irdeto álltal gyartott kártya és adatok kártyában teljesen más .

[ Szerkesztve ]

(#4441) #16729600 válasza _Norbi_ (#4440) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem igazán értelek ( sőt egyáltalán nem ).Nem értem mi nem világos abban amit leírtam? :) Egy TECHNISAT TechniCrypt Irdeto CI+Modulba ment tökéletesen eddig a UPC directkártya,de a modul elhalálozott.A story többi részét meg a kérdésemet megírtam fentebb.Ehhez milyen képet kellene becsatolni a jobb érthetőség kedvéért? :) A kártya meg az új ICE virágos Freesat.

[ Szerkesztve ]

(#4442) NyalokAA válasza #16729600 (#4441) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nem fog menni . Össze kell párosítani a kártyát meg a beltérit csak abban az esetben működik .
-magát nem párosítja.
-szolgáltatói boxokba ( dsr8111, humax ud fox , humax ud fox hd , humax dvr ) csak a hozzá rendelt kártya megy.

[ Szerkesztve ]

(#4443) #16729600 válasza NyalokAA (#4442) üzenetére


#16729600
törölt tag

És a párosításnak mi a pontos menete? Anyakönyvvezető előtt 2 tanúval, esetleg DNS azonosítás a UPC által fenntartott SZTK rendelőintézetben? :) Agyrémek ezek a párosítások és egyéb paranoid titkosszolgálatos-kiscserkész-gyanakvós üzletpolitikai gyakorlatok az UPC-nél.Nem elég nekik,ha az ember előfizető és rendben
fizeti a havidíjat? ááá.Mondjuk ezek szerint,ha párosította volna akkor meg nem menne a kártya a megrendelt új modulban? Még az is lehet,hogy mégis párosította magát és már a TEK-CIA-FBI-KGB adatbázisában is regelve van a kártya száma és köröz az Interpol.lehet, rá is nézek most wanted oldalra hátha megtalálom magam rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#4444) NyalokAA válasza #16729600 (#4443) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

A direktkártya és a sima előfizetés 2 külön dolog. + a Hds boxodhoz kéne , hogy tartozzon egy kártya :D A 2 előfizetés nem összevonható max kiskapuk vannak . Igen amennyiben össze lenne párosítva a box meg a kártyád onnantól míg le nem veszik a párosítást nem tudnád modulban használni . A kártyaindítás\párosítás forgalmazón\szolgáltatón keresztül történik sms,email.telefonos vonalon keresztül.

(#4445) #16729600 válasza NyalokAA (#4444) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez egy mixelt kiskapus dolog nálam,mert a hivatalos utat végigjárva elhajtottak a fenébe,hogy nem lehet egy előfizetésen belül keverni a dolgokat.Van 2 HD-s beltéri,méltó helyükön porosodnak a garázsban.Csak átmenetileg akartam beüzemelni az egyiket,mert a párom más csatornákat néz mint én.Eszem ágában nem lenne tartósan használni az UPC által erőltetett varjú riasztó méretű távirányítóval súlyosbított buta beltériket.
Köszönöm a reakciókat,akkor megvárom míg leszállítják az új CAM modult és nem erőlködöm.

(#4446) NyalokAA válasza #16729600 (#4445) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Igen sajnos a te esetedben ez a legproblémamentesebb megoldás :) Viszont azt nem értem , hogy ilyen körbekerülgetős megoldásnál akkor már miért nem olyan beltérit adtak amiben megy párosítás nélkül is a kártya .. :U

(#4447) #16729600 válasza NyalokAA (#4446) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azért mert a kerülőút intézőjénél nem volt megemlítve mint opció,hogy valaha is használva lesz a beltéri.Én meg magamtól naivan azt hittem,hogy így is működhet a kártya.A másik tévedésem az volt,hogy álmomban sem gondoltam,hogy meghibásodhat egy modul. Először ki be kellett kapcsolni a TV-t,mert nem oldotta fel a kódolást.Utána már néha nem is ismerte fel a modult,majd végső haldoklásában csak akkor volt hajlandó elindulni,ha be lett téve a hűtőbe pár percre.Akkor ment pár órát.Most már a frigó után is csak max 2 percet hajlandó üzemelni :) Természetesen a 2 év gari pár hete járt le.Mondjuk nem olyan vészes az ára,35 euró,ugyanez a típus itthon 15-16e be fáj.Amint nézem ,ha regelem a terméket a technisat oldalán 5 év lesz a gari,sajnos ezt legutóbb elmulasztottam.

(#4448) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Ma online megrendeltem a direct plus csomagot, visszaigazolás is megjött a rendelésről.
Azt lehet tudni, hogy mikor történik meg a gyakorlatban is a váltás? Amikor a lightról mediumra váltottam, akkor telefonon keresztül csináltam, akkor szinte azonnal meg is volt a váltás... Jelen esetben is fel fognak esetleg hívni megerősítésként, vagy "magától" átáll, csak a hétvége után?

Up the Irons!

(#4449) _Norbi_ válasza #16729600 (#4447) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

HD hayteck dolgok nagyok érzèkenyek.
kodolo kártya gyartoja vagy upc megtudja feltörték vagy kiszivárgott algo akkor gyorsan frissitést küldenek kártyára ,algoritmus kiszivárgott
diginel is .volt régen max 1hetig nem ment adas utanna ment egész evben.
kártyan van egy szoftver abba 3+ 1 parosito sor
ezek nem egyeznek nem fog elindulni adás.

összes kártyát cserelik megváltoznak paraméterek ez fog bekövetkezni ami dsx 6010be van vagy dsr 4101 csaladi képes kártya . 2003ba cserélt kártyák mult évbe szivárgott ki algo kodolo boxokhoz pár honapig ment updaltek .

(#4450) Ghostman78 válasza wmati (#4426) üzenetére


Ghostman78
senior tag

miért nem szokás ? ;]
semmivel nem komplexebb és bonyolultabb, mint mondjuk odinnal Samsung telefonon romot frissíteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.