Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) _Norbi_ válasza bogabi (#4600) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

felesleges
vu+ solo2 is azt tudja

VU+ solo2

48400FT + 3000FT bank kér paypal utalásra

[ Szerkesztve ]

(#4602) bogabi válasza _Norbi_ (#4601) üzenetére


bogabi
senior tag

Rendeld meg csájnából, majd izgulok helyetted is, amíg megjön, meg amíg használod (hogy ne legyen semmi baja). Egyébként csinos hamisítvány.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#4603) #32577792 válasza bogabi (#4602) üzenetére


#32577792
törölt tag

csájnából rendelek sok dolgot, minden megjön, minden működik
aki meg nem hiszi, vegye meg itthon drágábban (ne gyertek a garival, mert ott is van és működik legalább annyira, mint itthon)

(#4604) frovery válasza bogabi (#4602) üzenetére


frovery
senior tag

Személy szerint több mint 10 stb-t rendeltem onnan, minden gond nélkül. Gariztattam is egy távot és egy cserélhető tunert is. Hamarabb megoldották mint itt a madaras tescóban vett kütyümet. :Y
Ennyi volt az össz gondom. Van ami 3 éve hibátlanul megy, az említett vu solo klón augusztus óta hibátlanul teljesít fele annyiért, mint amennyiért itthon vesztegetik. :P

3 nap alatt itt van csájnából, persze kicsit drágább, mintha simán csájna postával rendelnéd.
Látom te sem rendeltél még semmit, mert csak hadoválsz a levegőbe!

(#4605) bogabi válasza frovery (#4604) üzenetére


bogabi
senior tag

Látom te sem ismersz, és csak hadoválsz a levegőbe. Dettó. Téma lezárva. Én már megégettem magam csájnával (ráadásul ez hamisítvány, abba ne menjünk most bele, hogy van-e olyan jó, mint az eredeti). A többit meghagyom másnak.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#4606) frovery válasza bogabi (#4605) üzenetére


frovery
senior tag

Azért, mert valakinek más a véleménye az már neked nem tettszik?
Lehet 1× rábaltáztál de mi a többség még nem több 10 rendelésnél sem. Na???

Egyébként más fórumokon is firtatták már páran ezt az eredeti és klón kérdést. Elárulom, ugyanott ugyanabból a kókány anyagból ugyanazon a gépsoron készül az eredetid is. Az újabb klón boxokon meg simán elfut az eredeti image.

Ez nem hadoválás, hanem tény. Az meg, hogy nem ismerlek, lehet hasznomra is válik! :P

[ Szerkesztve ]

(#4607) #32577792


#32577792
törölt tag

Szeretem az ilyen hozzáállást: téma lezárva. Ez is mutat valamit a dologról:)
Van az én igazságom és más nincs. Téma lezárva.

(#4608) bogabi válasza frovery (#4606) üzenetére


bogabi
senior tag

Azért, mert nekem más a véleményem, mint Neked, már nem tetszik? Nekem az a véleményem, amit fentebb leírtam. Nem állítom, hogy ez minden esetben az egy létező igazság, de nem én voltam, aki beléd állt, hanem Te kötöttél belém. Elfogadom,hogy másnak más a véleménye/tapasztalata, csak ne oltsanak már le amiatt, mert nekem pont az ellenkezője. Én leírtam a véleményemet, ami a saját tapasztalatom alapján alakult ki bennem. Ennyi, nem több. Nem kell túllihegni a témát. Ugyanez érvényes ungawa fórumtárs kommentjére is. Felőlem mindenki onnan rendel, ahonnan akar, nem fogok álmatlanul forgolódni, ha történetesen Kínából. Téma tényleg lezárva, már így is többet időztünk ezzel, mint amit megérdemelt...

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#4609) frovery válasza #32577792 (#4607) üzenetére


frovery
senior tag

:K :C

Erre utaltam én is de hagyom az ő igazságát, mert ez itt OFF.

(#4610) HDH


HDH
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik éri meg jobban(anyagilag is)? UPC Direct bekötéssel kapcsolatos. A UPC-től kérni mindent (kültéri,beltéri, kártya) vagy csak Direkt kártyát és venni hozzá saját cuccot?

(#4611) _Norbi_ válasza HDH (#4610) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

upc direct havidíjas neked kell fizetni kültéri egységet + kapsz upc beltérit de 2 év hűség 4300FT/hó

direct kártya+ csak kártya és neked kell mindent megvenni hozzá és az a tied arra használod amire akarod !
3200FT direct+ csomag 1 kártya
+500FT 1 kártya
:R

bolt vezetö tölem kérte volna beltéri egységemet .
érdemes egységestül bemenni upc üzletbe hogy tényleg műholdas beltéri egysége van ügyfélnek.
hol ott semmi köze lenne hozzá hogy megkérdezze !

[ Szerkesztve ]

(#4612) bopeti98


bopeti98
őstag

Az mennyire normális hogy ismerősnél komplett csere után ( beltéri + kártya ) az összes csatorna nyitva van? Alapból csak a Direct + meg az HBO MaxPak van előfizetve de az összes HD csatorna, FilmBox, meg a 18+ csatornák is bejönnek. Nem mintha probléma lenne, csak nehogy kiszámlázzák neki.

[ Szerkesztve ]

(#4613) NyalokAA válasza _Norbi_ (#4611) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Direct + csomagról beszélsz jelenleg . Maradjunk annyiban , hogy nem kell megvenni a kültérit mert gyakorlatilag az első havi díjért megkapod, 3490 ft a bekötés 2 beltériig utána a quad fej miatt drágább.
A havi díj pedig 3 hónapig 3490ft ( ebből 1 hónapot kifizetsz a kültérire meg a havi díjra bekötéskör ) utána 3.-tól a 9.hónapig 3990ft aztán 10. hónaptól 4190ft. A hűség pedig nem 2 év hanem 2015.02.05 a jelenlegi akcióban.
Direct + mellé pedig a társkészülék 300ft/hó ezt hozzá kell adni a havi díjhoz 2készüléknél. Jelen pillanatban ezek a feltételek.
Direktkártyánál pedig a Direct+ 2990ft 3hónapig a havi díj utána pedig 3190ft , a társkártya pedig 100ft 3hónapig utána 300ft és ezt is 2015.02.05 ig kell megtartani:)
Amennyiben segítenél Norbi ne csak összecsapd a választ , hanem fejtsd is ki érthetően mert sokan itt nem értik , hogy mit is szeretnél valójában mondani.

(Aki Szabolcs megyében lakik kereshet esetleg kicsivel még kedvezőbb ajánlatokért privátba)

(#4614) HDH válasza NyalokAA (#4613) üzenetére


HDH
csendes tag

Szóval azt mondjátok jobban megéri ha Direkt kártyát veszek? Csak bemegyek az üzletbe és ideadják?

(#4615) _Norbi_ válasza NyalokAA (#4613) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

Felhívjuk leendő előfizetőink figyelmét, hogy DirektKártya ajánlathoz saját kültéri és beltéri egységre van szükség,

direct+ kártya

[ Szerkesztve ]

(#4616) Gyurka6 válasza HDH (#4614) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szevasz!

Azt gondold végig hogy, 1: csak tv-t akarsz nézni, esetleg fölvenni a műsorokból,
2: minden eszköz beszerzését, felszerelését, beállítását (antenna!) magadnak kell
megoldani, később sem mehetsz ilyen panasszal a szolgáltatóhoz. Új csatornák megjelenését figyelni, azok nem kerülnek be automatikusan a beltéridre. Az indulási összeg itt biztosan magasabb. (Nekem csak kártyám van...)

Gyurka

(#4617) NyalokAA válasza HDH (#4614) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Igen , de az eszközöket neked kell biztosítani hozzá :)

(#4618) poli27


poli27
veterán

Mi ez a katyvasz ami levéllel jött ászf módosításról tudja valami? Április 29 es dátummal van benne a jogerőre emelkedés,addig lehet ellene panasszal élni, azt tegnap kaptam meg, ez megér egy fogyasztóvédelmet!

(#4619) _Norbi_ válasza poli27 (#4618) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

áfsz papírt ne vedd komolyan , hűséged ami volt folytatódik tovább

(#4620) poli27 válasza _Norbi_ (#4619) üzenetére


poli27
veterán

Már mé ne vegyem komolyan, ezt a faxságot,ha hátrányosan érint és nem tudok ellene tenni mert a határidő után kapom meg...

(#4621) HDH válasza NyalokAA (#4617) üzenetére


HDH
csendes tag

Rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#4622) bopeti98


bopeti98
őstag

Erre valaki?
Amúgy Philips DSR4101 beltéri lett cserélve Humax Ud-Fox HD-ra.
A Cryptoworks kártya is Irdetora-ra lett cserélve.

(#4623) NyalokAA válasza bopeti98 (#4622) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Lehet a forgalmazó előre indította a kártyát fullos csomaggal , ha beáll a rendszer lekerül róla minden +.
Addig meg örülni kell az ingyen premium csatornáknak.

(#4624) bopeti98 válasza NyalokAA (#4623) üzenetére


bopeti98
őstag

Hát nem tudom. Én amikor a UPC D.-nél voltam többször is volt beltéri csere, amit ugyan az a forgalmazó végzett mint most ismerősömnek, de én sosem kaptam ingyen prémium csatornákat.
Lehet hogy csak véletlen nyitották ki, aztán amikor frissül a kártya már kódolva lesz.

(#4625) Himm


Himm
csendes tag

Sziasztok egy kerdesem lenne ki az admin ezen az oldalon?

Először gondolkozz logikusan, nézz magadra, utána cselekedj vagy szólj/kritizálj!

(#4626) EmberXY válasza Himm (#4625) üzenetére


EmberXY
addikt

Nagyon sok emelt jogkörrel rendelkező tag van (modik, házigazdák, szerkesztők, stb).
Ebben a cikkben találod őket összegyűjtve, a moderátorok "vezetője" elvileg Kalandor.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#4627) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Venni szeretnék egy saját beltérit a gagyi kapott helyett. A kérdés az, h bármilyet megvehetek, tudom majd használni a kártyával?! Csak mert olvastam olyan infókat, h a kártya ahhoz a beltérihez van rendelve, amit kaptam. Ennek ellentmond, h amikor lemondtam a HD előfizetést, simán átrakta a srác a kártyát és működött a dolog.

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4628) _Norbi_ válasza tylerddd (#4627) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

1, mennyi pénzed van rá
2, HD érdemes venni
3,milyen upc beltéri egységed van ?

(#4629) tylerddd válasza _Norbi_ (#4628) üzenetére


tylerddd
veterán

Most egy alap ratyi Philips van. Egy Amiko HD 8840-et néztem ki, dual tuneres, 30k, többet nem akarok érte adni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4630) _Norbi_ válasza tylerddd (#4629) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

parancsolj

AB-Cryptobox-600HD
AB-Cryptobox-600HD soft
alma S2220
alma S2220 szoftver
amiko alien

okos műholdvevők indítási ideje mérve
boot time
:)

[ Szerkesztve ]

(#4631) #99546112


#99546112
törölt tag

Érdemes két tuneres boxot kérni? Felvételhez szeretném, de olvastam hogy csak HD-t tud felvenni, vagyis 720p-be, nem 1080i-be o.O Jelenleg is felvevősöm van, de arra vinyót kéne kötni :S USB-hub-on keresztül látná a box a külső vinyót?! Mert akkor így is meglehetne oldani, de félek hogy azon keresztül nem, csak közvetlenül csatlakoztatva menne a dolog, nincs kedvem ide-oda dugdosni a kábelt, elég gépről tv-re is, nemhogy még egy 3. helyre. Bár nemtudom hogy a külső vinyó menne is-e, mert ugye ahhoz usb-n keresztül kell áram is neki. Szerintetek?!

(#4632) tylerddd válasza _Norbi_ (#4630) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Mint írtam, én ezt az Amiko-t néztem ki. A lényeg pedig az lett volna, h működni fog-e a UPC-s kártya ezzel vagy bármilyen másik ketyerével?!

Illetve ha sikerülne a vásárlás, gondolom a második beltérit visszaadhatom és nem kell fizetni a +500 pénzt érte.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4633) bopeti98 válasza tylerddd (#4632) üzenetére


bopeti98
őstag

Írtad hogy egy ratyi Philips beltérid van jelenleg szóval nem. Abban a Philips-ben valószínűleg Cryptoworks kártya van ami minden esetben párosítva van a beltérivel.
Át kell váltanod DirektKártya előfizetésre, és az ahhoz kapott kártyát már használhatod saját eszközben.

(#4634) _Norbi_ válasza tylerddd (#4632) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

1 box csak 1 tv nézhető :)
igen működni fog upc vele
amiko 8840 szoftver
usb kell feltölteni maincode-ba
SRG is viszi

[ Szerkesztve ]

(#4635) _Norbi_ válasza bopeti98 (#4633) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

philips dsr 8111
humax UD FOX HD
humax ud fox


ezek vevők vannak párosítva nagravision 3 és irdeto2 kódolással /nem ice /
ezeket vevőket jobb elkerülni
Cryptoworks kártya nincs párosítva ne viccelj :DD :C
:W

[ Szerkesztve ]

(#4636) tylerddd válasza _Norbi_ (#4634) üzenetére


tylerddd
veterán

Hmm, ezt az 1 box 1 kártya dolgot nem gondoltam át :DDD

Viszont akkor most menni fog a kártyával vagy nem?! Mást-mást mondtok. Előtte egyébként egy HDD-vel szerelt Philips volt nálam és kártyát nem cserélt a upc-s emberke.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4637) tylerddd válasza _Norbi_ (#4635) üzenetére


tylerddd
veterán

Na ez a Philips volt nekem előtte.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4638) _Norbi_ válasza tylerddd (#4637) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

ezeket a vevőket jobb elkerülni
kóddal van levédve készülék és a kártya ,hogy ne olvassa saját HD készülék,modul
kudelski group-nál nem hülyék nagravision 3 miatt
irdeto2 nem ismerem

[ Szerkesztve ]

(#4639) tylerddd válasza _Norbi_ (#4638) üzenetére


tylerddd
veterán

Sajnos nem én választottam ezt, ezt adta a UPC. Esetleg olyat lehet, h kérek másik beltérit a szolgáltatótól, ami HD-s?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4640) _Norbi_ válasza tylerddd (#4639) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

HDt csak akkor adnak ha HD csomagra ráfizetsz és akkor lesz philips dsr 8111 vagy humax ud fox HD beltérid ami nem jó , ha direct+ kérsz akkor adnak szürke philips boxot annak a kártyája jó saját készülékben.
leírtam elözö hszben 3 képen melyik 3 vevö nem jó a kártyája ....

[ Szerkesztve ]

(#4641) _Norbi_ válasza _Norbi_ (#4640) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

upc gyári szoftverját úgy kiolvasva visszafejtik hogy nem lesz semmi baja a upc készüléknek
:)
így van megoldva irdeto2 és nagravision3 párosítása dreambox-ba
hogyha már szolgáltató nem képes adni kártyát akkor ilyenre vetemednek egyesek :W
soknak fantáziáját firtassa ez két kodolás :D
kár párosítani.
érdekes hogy conax és videoguard kódolás sosem volt feltörve ....
nem tudnak vele megbirkózni . de többi mind fel volt törve kártya rossz titkosítása miatt

[ Szerkesztve ]

(#4642) frovery válasza _Norbi_ (#4641) üzenetére


frovery
senior tag

Norbi, te egy igazi eszméletlen érthetetlen figura vagy. Ebből még én sem tudom kibogozni, hogy mit is akarsz, aki 17 éve műholdazással foglalkozom. Hát még egy amatőr, aki most kérdez előszőr.

Legegyszerűbb, ha lemondja a szolgáltatást és elmegy a legközelebbi forgalmazóhoz, majd vesz tőle egy direkt kártyárt. Sokkal olcsóbban kijön havi szinten, mint egy sima előfizetéssel. Az Amikoba simán használható a direkt kártya ami jelenleg ice tipusú. Egy emus szoftot kell csak az Amiko-ra feltölteni aztán megy simán.

(#4643) csab2 válasza bopeti98 (#4633) üzenetére


csab2
veterán

A Cryptoworks kártya pont hogy nincs hozzárendelve a beltérihez. Tudom, mert nekem is az van és simán átraktam a kártyát a TV-be.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4644) bopeti98 válasza csab2 (#4643) üzenetére


bopeti98
őstag

Érdekes, nálam DSR4101 beltérihez párosítva volt. Nem tudtam átrakni másik box-ba a kártyát. Mondjuk lehet az én készülékemben volt a hiba.

(#4645) frovery válasza bopeti98 (#4644) üzenetére


frovery
senior tag

Pedig abban sosem volt párosítva a kari, ez tuti. A másik ilyen még a régebbi nagy fekete Philips, a 6010-es.
Minden esetben crypto karit adtak ezekhez. Akkor valószínűleg amibe raktad, az nem olvasta, mert nem crypto volt az olvasója. Gyárilag amiket üzletben veszel beltériket, conax olvasó van bennük. Sw cserével orvosolhatók, majd minden esetben.

[ Szerkesztve ]

(#4646) _Norbi_ válasza frovery (#4642) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

CI CA modul és kártya vagy beltéri és kártya összehangolására gondoltam

Engineer a Satellite TV Smart Card

(#4647) tylerddd válasza frovery (#4642) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat. Azt hiszem az lesz a legtisztább, ha megkérdem az ügyfélszolgálatot vagy a szervizest, aki legutóbb intézte a beltéri cserét. Mire kezdődik a foci VB jó lenne lejátszani, h HD-ben nézhessem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4648) _Norbi_ válasza bopeti98 (#4644) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

milyen beltérivel próbáltad ?

(#4649) bopeti98 válasza _Norbi_ (#4648) üzenetére


bopeti98
őstag

Wayteq HD-90CXS
DVB-T és DVB-S is van benne. Jelenleg MinDig TV vételére van használva, ha esetleg a T-Home IPTV-vel probléma van.

(#4650) Gabonetta válasza _Norbi_ (#4611) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Szerintem a kártya is havidíjas...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.