Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) castiels válasza snooze (#11700) üzenetére


castiels
addikt

Oké, és a film+-ot mi miatt? A "film+ most" miatt?

[ Szerkesztve ]

(#11702) Mike88 válasza karl_fischer (#11699) üzenetére


Mike88
senior tag

Múltkor már írtam itt is, hogy ebben az a "vicc", hogy bármit megtehetnek! Ha az élő adást kiveszik pl. akár ezen csatornáknál, azt is megtehetik, mert Te hivatalosan egy műholdas szolgáltatásra kötöttél előfizetést és egyúttal hűséget! Ezért nem szabad hűséggel előfizetni!

(#11703) tylerddd válasza snooze (#11700) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem, kb. ennyire használtam :DDD Nekem a Duna kellett volna (fentebb írtam is róla), annál is megszűnt egy ideje.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11704) jbnd-007


jbnd-007
tag

Direct "packázunk az ügyféllel" One lemondás második kísérlet (spoiler: nem sikerült).

1. Hívás, gépeld be a 10 jegyű ügyfélszámot, hallgass zenét negyedóráig
2. Megint diktáld be a 10 jegyű ügyfélszámot, nevet, címet, mondd el mit akarsz
3. Mivel szerződés lemondás, átkapcsolnak az ügyfélmegtartó (haha) csoporthoz
4. Ééééés... ismét diktáld be a 10 jegyű ügyfélszámot, mert ugye számítógépes hálózatunk az nincs, hogy át tudjuk küldeni annak a másiknak az adatokat
5. Hallgass meg 5 percnyi dumát arról, hogy miért is nem kéne lemondanod a szerződést, annak ellenére, hogy világosan közlöd, hogy a ház lakatlan és úgy is fog maradni
6. Amikor végül feladja, kiderül, hogy az előző ügyintéző rosszul mondta, a szerintünk illegálisan ránkvert hűségidő egy hónappal tovább tart, szeptember 1-gyel jár le
7. Természetesen nem lehet most beidőzíteni a lemondást augusztus 1-re, csak 30 nappal a lejárat előtt lehet lemondani. Telefonáljunk újra 1 hónap múlva és kezdjük elölről az egészet.

Aki ezek után ezekkel a szarházi köcsögökkel üzletet köt, az kajakra mazochista.

Melyik hatóság felel most meg a régi Hírközlési Főfelügyeletnek? Felbosszantottak most már annyira, hogy rászánjam az időt egy bejelentésre.

(#11705) karl_fischer válasza Mike88 (#11702) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Igazad van, a műholdas rész ugyanúgy működik, bár nemrég ott is variáltak a csatornákkal, nem is tetszett mindenkinek.

(#11706) tylerddd válasza karl_fischer (#11705) üzenetére


tylerddd
veterán

Illetve azért az online élő is jól jöhet bizonyos helyzetekben! Több csatornánál az SD minősége is jobb online, mint műholdon keresztül.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11707) Mike88 válasza karl_fischer (#11705) üzenetére


Mike88
senior tag

Igen, ebbe az egybe tud esetleg kapaszkodni az, aki a now TV-re fizet elő. Ha a műholdas szolgáltatásban történik ilyen jellegű változás, akkor van lehetősége a now TV előfizetőnek is felbontani a szerződést hűségidőszak alatt. Azonban ha holnaptól a now TV-n csak a köztévék érhetőek el, de műholdon nem történt változás, minden rendben, akkor hisztériázhat ugyan, meg fenyegetőzhet, de nincs joga szerződést bontani. Nyilván nem érdeke a directnek ezzel felhívnia a figyelmét arra, hogy sumákolás van, így ilyet önszántából nem tenne, de lehet ez akár központi hiba is. Szóval egy olyan szolgáltatásra nem volna szabad hűséggel előfizetni, ahol akár több napos, vagy hetes leállást is be kell nyelni, el kell tűrni és azért még kötbér sem kérhető. Ez olyan, mintha feketén alkalmaznál valakit, akinek előre fizetsz. Ugyanakkora rizikó!
A now TV csatornakiosztása nem szerepel az ÁSZF-ben! A nowTV szolgáltatás gyak. nem létezik! Az csak a weblapjukon van hirdetve, ott érhető el egy csatornalista, ugyanakkor Te a szolgáltatónál egy szerződést írsz alá, nem egy weblapnak az alját!

[ Szerkesztve ]

(#11708) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Sziasztok!
Aréna 4 másnál se jön?

(#11709) snooze válasza Szirtimorc (#11708) üzenetére


snooze
veterán

direct one-n jo..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11710) Szirtimorc válasza snooze (#11709) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Köszönöm! (egy óra múlva megjavult)

(#11711) Adama123


Adama123
tag

Direct One néven új tévécsatorna indul.

link

(#11712) csab2 válasza karl_fischer (#11699) üzenetére


csab2
veterán

Ez ellen hiába lázadsz.
Erről nem a DirectOne tehet. Nekik is érdekük, hogy ha fenntartanak egy platformot, akkor azon minél több csatorna visszanézhető legyen.
Ez a másik fél - a TV2 csoport - miatt van, ők nem szeretnék, hogy működjön ez a szolgáltatás. Tehát náluk reklamálj!
Egyébként - ahogy már írták - ez valószínűleg ugyanazért van, mint az RTL csoportnál: az RTL azt akarja, hogy aki vissza akarja nézni a csatornái adását, az a saját platformján - az RTL Most-on - tegye ezt. Ebben végül is van logika. Valószínűleg a TV2 csoport is ezért tiltotta le a dolgot: ők is nyilatkozták, hogy ráfekszenek az online csatornára - TV2 Play - mert ez a jövő. Ami igaz is, nem hiába nyomatja az RTL az RTL Mostot és Most+-t ezerrel már évek óta.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11713) csab2 válasza castiels (#11701) üzenetére


csab2
veterán

A Film+ az RTL csoport csatornája. Tehát az RTL Most/Most+ miatt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11714) castiels válasza csab2 (#11713) üzenetére


castiels
addikt

Rtl most mutat film+ tartalmat? Ha igen oké, ha nem akkor miért is nem?

[ Szerkesztve ]

(#11715) karl_fischer válasza csab2 (#11712) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

A TV2 csoporttal nem kötöttem semmilyen szerződést, ezért ott nem is reklamálhatok. A Direct One-nal kötöttem szerződést, ott reklamáltam. Meg is kaptam a választ, hogy rajtuk kívülálló okból nem lehet a csatornákat visszanézni. Ennyi.

(#11716) 19ati93 válasza castiels (#11714) üzenetére


19ati93
senior tag

Mutat. Élőben tudod nézni a film+t és a többi rtl-es csatornát és vannak még külön kategóriák is akció/vígjáték,krimi, stb ahonnan tudsz válogatni a leadott filmek közül.

(#11717) castiels válasza 19ati93 (#11716) üzenetére


castiels
addikt

Tehát film+ -on lement tartalmak visszanézhetőek rtl moston?

[ Szerkesztve ]

(#11718) Dave1984


Dave1984
őstag

Na igen akkor lenne értelme az TV2 playenek és az RTL Most+nak ha minden adás, film sorozat visszanézhető lenne,de nem! Így kapják be, hogy nem lehet visszanézni az adásokat!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11719) 19ati93 válasza castiels (#11717) üzenetére


19ati93
senior tag

Igen , de messze nem mind. Csak amit ők jónak látnak.

(#11720) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok! aki Direct Now-t használ az m4 akadozik lassan 1 hete!?
Mert nálam ezt csinálja.

(#11721) masvilagx3 válasza oroszlan12 (#11720) üzenetére


masvilagx3
tag

Nalunk jó.
Németország..

(#11722) Lajosnagy17 válasza oroszlan12 (#11720) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Nálam is, nézhetetlen. Gondoltam leviszem a műholdvevőt a nyaralóba én meg nézem otthon az interneten. Azt hiszem ezt újra kell gondolnom.

(#11723) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok. Üdv köztetek. ;) 2 napja rendeltem meg a szolgáltatást. Csak kiváncsiság képp.. Melyik boxot adják mostanában? :)

Köszönöm. Szép estét :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#11724) vpanangin válasza oroszlan12 (#11720) üzenetére


vpanangin
senior tag

Hozzá még az M5 és a Duna is például.

Írtam nekik a FB-on. Azonnal válaszoltak, hogy tudnak róla és elnézést kérnek a kellemetlenségért.

Azt nem írták, hogy dolgoznak a hiba kijavításán.

(#11725) Dave1984


Dave1984
őstag

Több csatorna is akadozik a Direct Now appban!
Pl MTV 90S VH1,Ozonetv

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11726) karl_fischer válasza oroszlan12 (#11720) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Nálam is, meg akartam nézni az F1-et, de nem sikerült.

(#11727) Lajosnagy17 válasza karl_fischer (#11726) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Írtam már, nézhetetlen volt és nézhetetlen most is.

(#11728) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Jelenleg van Arena4-ünk. A Bundesliga meccsek átkerülnek ide a Sport csatornákról. Sok helyen ugyanakkor Arena4+ -ról beszélnek. Ez létező vagy majd indul vagy elírás?! Az egyik oka, hogy van még klasszikus tévé előfizetésem, az a Bundesliga (és PL) elérhetősége. Tudtok erről valamit? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11729) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

sport1 , sport2 ér még valamit egyáltalán ? régen még csomagba voltak ex upcnél ,

[ Szerkesztve ]

(#11730) tylerddd válasza rosszcsont88 (#11729) üzenetére


tylerddd
veterán

Kíváncsi leszek, hogy a Bundesliga kiesést mivel pótolják, ráadásul ha jól láttam az Európa-liga az M4-hez került (ezeket is közvetítették), a Konferencia-liga eleve náluk indul. Ezekkel nem csak a meccsek, hanem egész műsorok is kiesnek (felvezetés, elemzés, összefoglalók vagy pl. a Germánia). Mondjuk nem tudom, hogy osztoznak-e az EL és KL szinten az M4-gyel. Tudom, sarkított így, hogy csak focit írtam, van más sport is, de rengeteg műsoridő elmegy így, ahová eddig ezek voltak berakva.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11731) viera


viera
őstag

Létezik az,hogy 2 mediabox helyett nem lehet 2 smart kártyát kérni? :Y Az ügyfélszolgálatos ezt mondta.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#11732) kzse83 válasza tylerddd (#11730) üzenetére


kzse83
csendes tag

Ha jól tudom a Serie A a Sporttv-é lett...

(#11733) humigabi válasza viera (#11731) üzenetére


humigabi
aktív tag

Vagy kártyás előfizetés, vagy médiaboxos. Nincs mód keverésre. De ha kártyás az előfizetés, plusz egy kártyát kérhetsz.

humigabi

(#11734) viera válasza humigabi (#11733) üzenetére


viera
őstag

Két médiaboxom van és mind a kettőt le szeretném cserélni de azt mondták,hogy nem lehet kártyára.Csak új előfizetéshez adnak. :F

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#11735) humigabi válasza viera (#11734) üzenetére


humigabi
aktív tag

Talán fél év után válthatsz másik előfizetésre saját néven, azonos címen, ha jól emlékszem. Én 3 éve venni akartam a boxos mellé kártyás előfizetést (tehát még akartam nekik fizetni) a román supervisor nem engedélyezte.
Érted, van egy hülye, aki még egy előfizut akar, semmi dolguk nem lett volna vele, csak a kezembe nyomják a kártyát, de nem, mert a román eldöntötte, egy címre két előfizu, na ne már!
Szóval olvasd át jól az ÁSZF-t, abban minden benne van. Sok szerencsét!

humigabi

(#11736) viera válasza humigabi (#11735) üzenetére


viera
őstag

Köszi,még utána járok.
Egyébként még egy hónap van a hűségidőből.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#11737) 19ati93 válasza karl_fischer (#11726) üzenetére


19ati93
senior tag

A visszajátszása az F1-nek tragikus.

(#11738) 19ati93 válasza kzse83 (#11732) üzenetére


19ati93
senior tag

Bundásliga ARENA 4, SPORT 1-2 Serie A

(#11739) y2K_o


y2K_o
csendes tag

Sziasztok! Eddig Telenor MyTV-t használtam ~3 évig, ma fizettem elő Direct Now-ra, valamiért elkerüli az utcát az összes vezetékes szolgáltató.
Minőségre jobbnak tűnik, gyors az alkalmazása, de néha 15-30 perc után az összes tv-n egyszerre megáll az adás, csak akkor indul újra, ha csatornát váltok. Nettel nincs baj (tényleg jó, nem csak úgy mondom… :D ). Beszéltem az ügyfélszolgálaton egy erősen akcentusos ügyintézővel, hogy fontos lenne tudnom ez általános probléma-e a szolgáltatással, mert ezt így nem erőltetném 1 évig. Kinevetett… Azt mondta nem találkozott még semmilyen problémával ami az ő oldalukról történt volna. :U
Motyogott még 10 percet mintha magában beszélne, aztán lerázott annyival, hogy tesztelgessem még holnap, aztán ha továbbra sem jó hívjam őket újra hétfőn.
Tapasztalt már ilyesmit valaki ezzel az iptv-s dologgal?
A hűség vége előtt muszáj 1 hónappal jelezni, ha le akarom mondani, vagy lemondhatom pl. a 15. hónapban is? ~28ezret még talán benyelek, de ha automatikusan hosszabbítják nem lennék boldog.

(#11740) kinder93 válasza y2K_o (#11739) üzenetére


kinder93
aktív tag

Nekem nem volt ilyen problémám vele. Meg vagyok elégedve a stabilitással, minőséggel Chromecasttal és LG tv-vel is.

(#11741) Bubukain válasza y2K_o (#11739) üzenetére


Bubukain
senior tag

megáll az adás, csak akkor indul újra, ha csatornát váltok

Időnként nálam is előfordul, de csak a Panasonic TV-n, LG-n nem volt még ilyen

(#11742) rosszcsont88 válasza viera (#11734) üzenetére


rosszcsont88
tag

romániába conax kártyát használ legtöbb elöfizető.mediaboxba megy sajnos..
itthon magyarba philips/irdeto ice kartyat kérj , veszel hozzá tanyer meg mediabox,müködik a tv

(#11743) rwn


rwn
újonc

Sziasztok!

Kb fél éve előfizettem a DirectOne NOW szolgáltatásra, amit Kodi-val szoktam nézni. Egészen az utóbbi időkig többnyire elégedett voltam, a képminőség kiváló, eddig sohasem volt vele gond.
Két hete az összes csatornán droppol a stream. Nem hálózatfüggű, nem készülékfüggő a probléma, teszteltem. Valami gebasz van a DirectOne-nál. Próbáltam a kedves felvidéki magyar ügyfélszolgálattal valamire jutni, hátha, de azon kívül, hogy tök értelmetlenül frissítgetik a jogosultság kiosztást, semmit sem tesznek, csak elhajtanak. Azt levettem, hogy az technikai ügyfélszolgálaton ülők csak betanult szöveggel operálnak, fogalmuk sincs a műszaki problémákról és azok megoldásáról. Legutóbb a szakértő pl kifrissítette az alkalmazásomat is. Onnan távolról, jah, a Kodi-t meg a Chrome-ot.

A HD csatornák minősége nagyon gyatra lett, egyebekben egykét percenként megáll a stream, néha szétesik az mpeg és a lefagyott kép mellett csak a hang megy tovább.

Tapasztaltok ilyen vagy hasonló hibát? Reagál valami értelmeteset az ügyfélszolgálat?

üdv

rw

(#11744) rosszcsont88 válasza rwn (#11743) üzenetére


rosszcsont88
tag

müholdas tv is kb ugyan ez a szinvonal, agyon tömöritett stream kockás.. mpeg2ben .. HD is tömöritve van ... 12000röl 3000kb/s-re

(#11745) Gaben92 válasza rwn (#11743) üzenetére


Gaben92
őstag

A Kodi plugint én raktam össze, ahhoz semmi köze a Direct One-nak szóval ahhoz support biztosan nem lesz részükről. Ezt csak azért írom, hogy ha esetleg legközelebb beszélsz velük ne hivatkozz rá, kizárólag a honlapot említsd, akkor talán nagyobb szerencsével jársz.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11746) csab2 válasza rwn (#11743) üzenetére


csab2
veterán

Nekem is volt többször, hogy a kép megáll, csak a hang megy tovább.
Meg szétesések is előfordultak.
PC, Windows.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11747) y2K_o válasza rwn (#11743) üzenetére


y2K_o
csendes tag

Ugyanez van nekem is amit fentebb írtam, nettel nálam sincs baj. Ügyfélszolgálat szerint részükről minden okés, mindig leráznak.

(#11748) abcde22


abcde22
tag

Sziasztok!

"Létezik a CI és a CI+ változat. A CI elegendő a UPC Direct szolgáltatásához. Viszont visszafelé kompatibilisek. Tehát a CI+ modul is megfelelő."

Még mindig elegendő, az óta is, a Direct One adásához?

(#11749) rosszcsont88 válasza abcde22 (#11748) üzenetére


rosszcsont88
tag

skylink Irdeto Ice Smit modul megveszed az is tökéletes !

[ Szerkesztve ]

(#11750) abcde22 válasza rosszcsont88 (#11749) üzenetére


abcde22
tag

Köszönöm. És TBS6590 tunerrel lehet fogni a Direct One adását?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.