Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Menotti válasza gregory91 (#12800) üzenetére


Menotti
aktív tag

mobilon se megy...

(#12802) 4Grider válasza Menotti (#12801) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem is simán feldobta a jelszót, tehát müködik az oldal.

(#12803) draco31 válasza Menotti (#12799) üzenetére


draco31
veterán

Privát ablak?
Nekem sokszor csak úgy megy rendesen 1-2 oldal.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12804) Menotti válasza draco31 (#12803) üzenetére


Menotti
aktív tag

Nem megy..,olyan mintha az email cím se lenne jó...
Ehhez képest az egyik tv-n azzal vagyok bejelentkezve..(csak elfelejtettem a jelszót)

(#12805) bbgabi


bbgabi
csendes tag

Sziasztok! Műholdas One van. A HD csatornák nem mennek, illetve szétesik a kép. Újradugóztam a koax-végeket, de nem segített. Még az eredeti UPC tányérom van. Ez csak átmeneti zavar vagy a beltéri hibája? Ebből a legújabb van, kártya nélküli. Tapasztaltatok ilyet?

(#12806) garga01 válasza bbgabi (#12805) üzenetére


garga01
senior tag

A fejnek lehet baja, vagy az antennád elmozdult esetleg. Tipukus jel gond, a HD-k érzékenyebbek a jel problémákra.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12807) humigabi válasza Menotti (#12804) üzenetére


humigabi
aktív tag

igen, rossz a felhasználónév. Most szándékosan rosszat adtam meg a sajátomnál és az az ablak jött fel mint neked. A jó felhasználónév után feldobja a jelszó sávot és gond nélkül működik.

humigabi

(#12808) bbgabi válasza garga01 (#12806) üzenetére


bbgabi
csendes tag

Köszönöm a választ! Azt hiszem egy fejcsere mindenképpen indokolt. Az enyém biztosan van vagy 15 éves.

(#12809) humigabi válasza bbgabi (#12808) üzenetére


humigabi
aktív tag

A kora az nem indokolja. Anyáméknál 16 éve hiba nélkül működik. De persze simán lehet hibás a tied, csak kár lenne feleslegesen kicserélni.

humigabi

(#12810) draco31 válasza bbgabi (#12808) üzenetére


draco31
veterán

Jelerősségek milyenek?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12811) gyuszos


gyuszos
tag

Sziasztok!
Most váltanánk Direct One-ra, amihez kaptam kölcsön hozzáférést, kipróbálni mit szólnak hozzá maguk a tv-k és persze a család.
Az egyetlen zavaró dolog az a menürendszer.
Van mód a csatornák rendezésére?
Létezik olyan müpont, hogy kedvencek, de az ott szereplő csatornák még csak véletlenül sem azok amiket mi néznénk.....van lehetőség a módosítására?
Ha nincs. akkor mégis mi alalpján állítja össze?

Köszi.

(#12812) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok!

Most szeretnék előfizetni tv-re. Ezen és a Yettel tv között vacilálok. Milyen minőségű az adása ennek a Direct One-nak? A yetteleset szidják, hogy rossz a bitrátája... Szóval első körben erre hajlanék, de nem volt még tányéros TV-m..

(#12813) Bence008


Bence008
tag

Sziasztok. Két nappal ezelőtt eltűnt a RTL műsorvisszanézési lehetősége a Direct One applikációban. Másnál is ez a helyzet?

(#12814) 4Grider válasza Bence008 (#12813) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem egyéni beállítás kérdése a visszanézhetőség, tehát mindenkinél így kell lennie.

(#12815) rdi


rdi
veterán

Üdv,
belefutottam egy problémába és a segítségeteket kérem.
Egy H96 max H616 -os boxon nézem az online tévét.
A néhány hónappal ezelőtti problémáik után, amikor egy sok csatorna lejátszhatatlan volt, az összes csatorna fogható, kivéve az RTL Klubot (a 2. és 3. működik), ami "C004 Ismeretlen hiba" üzenettel leáll kb. 20 mp után, később már el sem indul. :/
Mivel a telefonálgatásaim nem vezettek eredményre
megnéztem, hogy laptopon a honlapjukon keresztül működik -e, és igen.
Ezután telepítettem a chrome -t és az alapvető androidos böngészőt a H96 ra.
A Chrommal elérem a csatornákat, de rettenetesen lagol az egész.
Az egyszerű böngészővel azonban minden csatornára a "W-004 A csatornát jelenleg nem lehet lejátszani" hibaüzenetet kapom. :D :D :D
Természetesen bejelentkeztem, a számlák rendezettek, stb.
Szerintetek kicseréljem a TV boxot? :P

Fej! Tor! Potroh!

(#12816) 19ati93 válasza Bence008 (#12813) üzenetére


19ati93
senior tag

Eddig is nagyon kevés értelmes csatorna volt visszanézhető, de mostanában csak mégjobban fogynak, és nem úgy tűnik hogy bővítenék a későbbiekben ami hát elég tré.. :F

(#12817) draco31


draco31
veterán

Új előfizunál csekkes dolog lesz, vagy netes utalás? Ha utalás az alapértelmezett, telefonon ki lehet harcolni a csekket?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12818) castiels


castiels
addikt

+ boxot hogyan lehet igényelni? Jelenleg csak kártya van.

(#12819) norbi3344 válasza castiels (#12818) üzenetére


norbi3344
lelkes újonc

Szia
veszel egy linuxos beltérit 4K vagy nem 4K , oscam instalálni lehessen rajta
:)

(#12820) garga01 válasza norbi3344 (#12819) üzenetére


garga01
senior tag

A lényeget nem írtad, meg lehet osztani OScam-al a kártyát más boxokkal.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12821) castiels válasza garga01 (#12820) üzenetére


castiels
addikt

Például?

(#12822) garga01 válasza castiels (#12821) üzenetére


garga01
senior tag

Mire akarsz példát, boxra?
Konfigot nem fog senki sem adni hozzá, max a kártyához, hogy beolvassa és frissítse az oscam. De arra készülj, nem 2 kattintás a beállítása ennek, szóval ha nem akarsz vele foglalkozni, igénylej plusz boxot vagy kártyát. Ha most csak kártyád van, milyen boxban használod?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12823) inthro


inthro
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap 3.5 órát olvastam visszafelé a fórumot, ma pedig 4 óránál járok és nem igazán találok a kérdésemre választ.
Szeretném, ha valaki segítene nekem.
Külföldön nézzük a Direct One antennás adásait, de egy hete nekimentem az antennának és elállítódott.
Ugye hiába próbálkoztam visszaállítani alkalmazásokkal stb nem sikerült, nincs jel.
Felhívtam egy pár szerelőt, de €80 a legolcsóbb is aki visszaállítaná, vagy 1 ember mondta, hogy vegyünk Xiaomi stick 4k-t és hozzam össze a Direct One-nal.
Ennyit mondott, semmi mást, gondolom pénzért adott volna több infót is.
Szeretném ebben a segítségeteket kérni, mert a TV-n van Netflix, youtube, böngésző és ezeken tudunk nézni mindent, de a gyerekeknek fontosak lennének a magyar nyelvű mesék.
A TV-n van kártya hely is ahová be lehet helyezni, de sajnos én ehhez a dologhoz nem értek egyáltalán. Biztos kellene egy Xiaomi stick, hogy tudjuk nézni továbbra is a TV műsorokat? Ha igen akkor hogyan állítom be rajta a Direct One adásait? Nem szeretnénk tovább antennázni, mert hiába én voltam figyelmetlen, az utóbbi időben megnőttek a fák előttünk meg eső idején akadozott a jel.
A netünk nagyon gyors 486mb lefelé, 128mb felfelé.
Kérlek segítsetek, hátha én is meg tudom oldani.
Köszönöm.

◕‿◕

(#12824) vpanangin válasza inthro (#12823) üzenetére


vpanangin
senior tag

Az antenna mennyire állítódott el? Csak vízszintes irányba? Vagy függőlegesen is? Teraszon van? Már, hogy neki tudtál menni. Beltéri egységgel veszed a jeleket?

[ Szerkesztve ]

(#12825) inthro válasza vpanangin (#12824) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Sajnos a földszinten lakunk lakóházban és fentebb nem tudjuk tenni, így lent van. Oldal irányba állítódott el.
Alkalmazás segítségével és gps jel alapján állítottam rá a műholdra Thor6 és semmi sem jön be, semmi jel sincs. De próbáltam az összes Thor műholdat utána, játszottunk vele kb 3 óra hosszát.
Szeretném, ha ezt meg tudnám bűvölni valaki segítségével és akkor meg is érteném a működését miként tudnák a gyerekek továbbiakban nézni a műsorokat.
Sajnos a Direct One alkalmazását Magyarországon kell telepíteni, szóval az is kilőve.
A gyerekek innen tanulnak magyarul, meg tőlünk.
A €80-t kiadnám, de nem garantálom, hogy fűnyírás közben nem megyek neki újra. Ez az én hibám volt.
Ezért keresünk más megoldást. Internetes TV előfizetéseket nem erőltetjük, mert egyik sem jött be.
Köszönöm, ha írsz.
Köszönöm, ha valaki segít.

◕‿◕

(#12826) NyalokAA válasza inthro (#12823) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Direct Now appot kell letölteni a tv-re + regisztrálni ide
és tudod is használni az online tv-t , ha nem tudja a tv az appot akkor kell esetleg stick , de ha Netflix van akkor Direct Now is van ideális esetben

(#12827) inthro válasza NyalokAA (#12826) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Sikerült úgy beállítani, hogy a TV-n bejelentkeztem, de a böngészőt kell megnyitni mindig.
Próbáltam bő 2 óra hosszát azzal töltöttem el, hogyan tudnám az appot letölteni, de nem lehet. Pedig 2020-ban vettük ezt az LG TV-t, ami 4k meg gyors proci és sok memóriával rendelkezik, hogy még jó pár évig ne kelljen venni másikat és a menüjében nincs benne a Direct One app, sőt semmilyen sem amit az ügyfélszolgálat ajánlott.
Szerintem marad a jelenlegi helyzet, hogy a böngészőből nyitjuk meg mindig a TV-n és így tudnak mit nézni, ha szeretnék.
Így utólag lehet jobb lett volna egy androidos TV-t venni, de ennek a felbontása és a képe gyönyörű...

◕‿◕

(#12828) Gaben92 válasza inthro (#12827) üzenetére


Gaben92
őstag

Ha minden kötél szakad fel tudsz tenni egy Kodit és használod a Direct One pluginomat hozzá. Mostanság volt valami EPG probléma amit valaki fixelt állítólag és be is küldte a pull requestet csak az ősrégi Kodihoz való branchre, én meg mocsok lusta vagyok vele foglalkozni szóval nincs merge-elve, de valahol tuti van teljesen jól működő verzió EPG-vel, mindennel.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#12829) inthro válasza Gaben92 (#12828) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Köszönöm, ha ez a dolog behal akkor szükség lesz majd további segítségre is, de hátha használható lesz így.
Igaz kicsit körülményes, de így is jobb mint ami volt.
:R

◕‿◕

(#12830) sajtos365 válasza inthro (#12829) üzenetére


sajtos365
tag

Ki kell vinni a tv-t a parabola mellé és nézni a jelet miközben mozgatod.

(#12831) kinder93 válasza inthro (#12827) üzenetére


kinder93
aktív tag

Nekem is 2020-as LG TV van, nem is volt túl drága. Ott van rajta minden fontos app. Direct One is. Jó országra/régióra van állítva a tv? Mert simán lehet, hogy ez miatt nem jelenik meg.

(#12832) inthro válasza kinder93 (#12831) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Sajnos országot nem tudok állítani sőt az alkalmazás bolt sem dobja fel, Írországban nézik a gyerekek a TV-t.

◕‿◕

(#12833) 4Grider válasza inthro (#12832) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az országot a felénk előforduló mindegyik tv-n lehet állítani, a gond az, hogy csak a beállítási folyamat legelején, azaz beállított tv-n csak teljes alapállapotra visszaállítást követően.

(#12834) inthro válasza 4Grider (#12833) üzenetére


inthro
aktív tag

Hát eddig nem találtam semmit ehhez kapcsolódóan, de nem tudom egy visszaállítás lehet nem oldaná meg a dolgot, mert angol/ír a TV szóval az appokat is onnan hozta be így lehet alapból nem is lehetne magyar vagy más EU-s országra belőni.
De lehet az lesz a vége, hogy gyári visszaállítás.
Bár most tudjuk nézni netről bejelentkezve.

◕‿◕

(#12835) oroszlan12 válasza inthro (#12834) üzenetére


oroszlan12
tag

Szia.Nekem is Lg van.Az ország,régiót állitsd Magyarország-ra.Tv újraindít,elfogadod a felhaszn. feltételeket és azonnal megjelenik az appok között.Nekem is ez volt osztrák régión volt a Tv.

(#12836) inthro válasza oroszlan12 (#12835) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Sikeresen beállítottam ahogy írtad és most működik.
Köszönöm Neked is és mindenkinek a segítséget, remélem tudják a gyerekek nézni sokáig és nem lesz fent akadás, mert az antennát nem szeretném még egyszer beállíttatni.

◕‿◕

(#12837) oroszlan12 válasza inthro (#12836) üzenetére


oroszlan12
tag

Örülök h, sikerült!:C

(#12838) aeromen11


aeromen11
csendes tag

Sziasztok!

Próbálok kiigazodni a Direct One honlapján meg az ÁSZF-en, de "nem tisztul a kép".

A cél az lenne, hogy egy Smart TV-n, amin fent is van az applikáció tudjuk az online TV szolgáltatást használni, viszont ha jól értelmezem az ÁSZF-et, műholdas TV-re lehet csak szerződést kötni, és az mellé kvázi ingyen bónuszként jár az online TV.

Aki hasonló cipőben jár, tud mondani tapasztalatot, ilyenkor számolni kell valami bekötési díjjal, érdekli őket, hogy nekem van-e feltéve parabola antenna stb. vagy megkötök és nyugodtan nézhetem az appon neten keresztül a cuccot?

Köszi előre is! :))

(#12839) 4Grider válasza aeromen11 (#12838) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezen az oldalon az online tv-zéshez tartozó csomagokra fizethetsz elő:
https://www.directone.hu/online-tv/
Ennek ellenére postán kapsz egy db előfizetői kártyát is, amit senki nem tud, hogy miért küldik. Valószínűleg így próbálják megoldani, hogy ne mondhasd fel olyan egyszerűen az online csomagokat (hiszen vissza kell juttatnod a kártyát).

(#12840) aeromen11 válasza 4Grider (#12839) üzenetére


aeromen11
csendes tag

Értem, köszi szépen! Kicsit visszaolvasva úgy tűnik a telefonos/netes ügyfélszolgálatuk eléggé minősíthetetlen, viszont úgy látom Budapesten belül két kirendeltségük is van. Személyes ügyintézéssel mi az általános tapasztalat, ha lemondásnál odaviszem nekik a kártyájukat, be sem engednek? :)

(#12841) 4Grider válasza aeromen11 (#12840) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én még előfizetőjük vagyok, így nem volt tapasztalatom a személyes üfsz-al. De gondolom ügyfélfogadási időben kötelesek fogadni...

(#12842) gyuszos válasza aeromen11 (#12840) üzenetére


gyuszos
tag

Semmi baj a telefonos ügyfélszolgálattal.
Próbáltad egyáltalán?

(#12843) aeromen11 válasza gyuszos (#12842) üzenetére


aeromen11
csendes tag

Nem próbáltam, mivel még nem vagyok ügyfél. Pont azért érdeklődöm itt, hogy mik a tapasztalatok mostanában, mert a korábbi hozzászólások alapján nem úgy tűnt, hogy teljes mértékben ügyfélközpontúak lennének :)

De annak örülök, ha azóta változott a tendencia. Mivel más szolgáltatónál jóval drágábban tudnánk csak kötni, valószínűleg adunk egy esélyt a témának. Köszönöm a válaszaitokat!

(#12844) gyuszos válasza aeromen11 (#12843) üzenetére


gyuszos
tag

Értem.
Én kétszer beszéltem velük szerződéskötés előtt, mindkétszer kiváló volt a hozzáállás.

Bárcsak a b.zi samsung.com-on is hasonlót tapasztalnék....

(#12845) 4Grider válasza gyuszos (#12844) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem tavaly októberben beadott írásos panaszomat azóta sem válaszolták meg, telefonon azt mondták, hogy várjam meg a választ. Az online csomagok támogatása nulla, az ügyfélszolgálaton azt olvassák fel, ami a képernyőjükön le van írva. Valószínűleg egy Romániában lévő call centerben végződik a telefonos ügyfélszolgálat.

(#12846) gyuszos válasza 4Grider (#12845) üzenetére


gyuszos
tag

Sajnálom...
Vagy neked nem volt szerencséd, vagy esetemben volt szabin a román callcenteres és a luxemburgi főnök ugrott be helyette....

(#12847) 4Grider válasza gyuszos (#12846) üzenetére


4Grider
nagyúr

Valószínűleg csak arról van szó, hogy más a sales és más a technikai támogatás. Mint mindenütt, is is az elsőt nyomják, mert az pénzt hoz, a második pedig csak viszi...

(#12848) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Sajnos a hétvégén becsapott a villám hozzánk és a sok dolog közül ami tönkrement közte van a 2 beltéri is. Hozott is a futár 2 beltérit ami Kaon típusú azt hiszem. Viszont a beállítás nem megy mert nem tud adatokat letölteni a műholdról a beltéri.
Nagyon valószínű hogy a fej tönkrement.
Szerintetek tudok én valahol venni ilyen fejet és kicserélni, vagy szakember kell hozzá?
Milyet érdemes venni ha én is meg tudom csinálni?
2-2 koax jött le a beltérikhez mert régen felvevősek voltak, de már nem kell így elég ha 1-1 koax be van kötve.

Köszönöm!

iPhone 13 Pro Max

(#12849) sajtos365 válasza jozsi252 (#12848) üzenetére


sajtos365
tag

Tavasszal nekem is tönkre ment, 2 beltérihez egy twin LNB-t vegyél kb. 4-5e ft, mielőtt leveszed a régit nézd meg hány fokra van állítva vagy fotózd le.

(#12850) jozsi252 válasza sajtos365 (#12849) üzenetére


jozsi252
veterán

A szögbeállítás ha nem jó akkor az annyit jelent hogy a vétel rosszabb lesz? Valakinek kell a tv-nél lenni hogy a jelminőséget meg jelerősséget nézze, én meg forgatok picit rajta és közbe nézni kell hogy alakul?
Csináltam egy fotót lentről, ilyen fej van most.

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.