Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hi

Az mitől lehet hogy megakad a kép és hang és csatornát kell váltani hogy jó legyen
LG tv
Kettőnél is van ilyen gond

Stabil gyors net van mindkettőn

Simán tvre van feltéve az app, nincs más eszköz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12552) Rick4 válasza enginev3.0 (#12551) üzenetére


Rick4
félisten

Másnál is LG-nél van gond, ugyanez, pár napja írta valaki, ránéztem, itthon mi van, se asztali gépen, se telefonon, se samsung TV-nél nincs ilyen probléma.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12553) drdr válasza enginev3.0 (#12551) üzenetére


drdr
senior tag

Nekem LG tv-vel nem áll meg. Mondjuk nem tudom mennyi ideig kell nézni egy csatornát, hogy megakadjon, csak pár percig teszteltem.
Nem nagyon nézem, mert a műholdas vételnek a minősége látványosan jobb.

Az viszont nem tetszik, hogy amikor kiakarok lépni, az app feldobja a kilépés dialógot, hiába nyomok a kilépésre, újraindul.
Ez másnál is így van?

(#12554) enginev3.0 válasza Rick4 (#12552) üzenetére


enginev3.0
félisten

Anyumek nézik, nekem Samsung van de én nem tvzek
De elég elkeserítő ez így

Valami stickkel lehet jobb lenne?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12555) garga01 válasza Rick4 (#12550) üzenetére


garga01
senior tag

Részemről is ez az utolsó hsz a témában, de nem szeretem ha kiforgatják a szavaimat, márpedig te ezt csinálod egyfolytában, értelmes indoklás vagy érvelés nélkül. Emlélszek rád már, korábban szerintem ugyanebben a topikban vitáztunk, akkor is össze-vissza kötözködtél, de a legvégén akkor sem írtad meg a választ/értelmes indoklást :D
"Bemásoltam, mit írtál, két mondat, ami üti egymást!" ->Ezt nyugodtan fejtsd ki privátban, hogy mi üti egymást, mert már régen voltam magyar órán.

Utoljára:
Sehol se írtam, hogy csakis a sat.hu-tól fogok rendelni!
ehhez képest ezt írtad:
De egy biztos, soha többet nem rendelek tőlük.

Azaz, a "soha többet nem rendelek tólök" -> A forgat-sat-tól
"Sehol se írtam, hogy csakis a sat.hu-tól fogok rendelni!" -> Igen, mivel lentebb felsoroltam 4 másik üzletet, ahonnan régebben is és a jövőben is rendelni fogok.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12556) pourri


pourri
aktív tag

Sziasztok!
Félve kérdem, de miért van az, hogy közel egy éve fizettem elő online tv-re, akkor le is vonták a kezdő 990 Ft-ot a számlámról, de viszont azóta semmilyen számlát nem kaptam? Lehetséges, hogy éves számlát kapok majd, vagy csak egyszerűen elfelejtettek? Mydirectone-n nincs aktív számlám.

(#12557) 4Grider válasza pourri (#12556) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem is kb. két hónapig küldtek számlát, én meg is reklamáltam a fiókban, de se válasz, se számlák. Érdekes egy brigád...

[ Szerkesztve ]

(#12558) Rick4 válasza pourri (#12556) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem bezzeg jön minden hónapban! :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12559) pourri válasza 4Grider (#12557) üzenetére


pourri
aktív tag

Én nem szólok, ha nekik így jó, hát akkor ki vagyok én, hogy ítélkezzek... :C :))

(#12560) no1r


no1r
őstag

sziasztok, android tévére elérhető az app (Direct Now)?
azon gondolkodok váltanék online tévére, de az egyik készülék nem okos és ilyen tv okosítóra gondoltam (pl Xiaomi stick)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12561) 4Grider válasza pourri (#12559) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az eht szerint egy évig van lehetőségük gyűjtögetni, utána elévül a követelés...

(#12562) Dave1984 válasza no1r (#12560) üzenetére


Dave1984
őstag

Android tv re igen elérhető.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12563) no1r válasza Dave1984 (#12562) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen, ez jó hír :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12564) sajtos365 válasza no1r (#12560) üzenetére


sajtos365
tag

Nekem is Xiaomi stick van, simán megy vele.

(#12565) no1r válasza sajtos365 (#12564) üzenetére


no1r
őstag

remek, akkor ha hazamegyek meg is nézem hogy az okos LG tudja-e és akkor elég lenne egy stick...
webOS 4 van az LG-n ha jól tudom, szerintem azon elérhetőnek kellene lennie az appnak okosító nélkül is.

és előfizetni elő lehet csak az online változatra is igaz? gondolom nem kell hozzá műholdas előfizu is pluszban.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12566) 4Grider válasza no1r (#12565) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elő lehet fizetni, de csak 1 év hűséggel és ugyanúgy küldenek előfizetői kártyát (eszköz nélkül).

(#12567) sajtos365 válasza no1r (#12565) üzenetére


sajtos365
tag

Igen ahogy 4Grider is írta.

Nekem műholdas csomag van ahoz jár az online is, de sima online előfizuhoz érdemes átnézni a csatorna kínálatot, mert nincs benne minden.

(#12568) no1r


no1r
őstag

Az előfizetői kártya mit takar? CI kártya?
Az egy éves hűség viszont nem hangzik túl jól..
Plusz eszközt (modem, antenna stb) nem szeretnék szóval a műholdas kizárva. Amúgy van "rendes" kábeltv is csak másfélszer ennyibe kerül és szerintem nem indokolt.

A csatornákat megnezettem a többiekkel azt mondták minden van ami kell, én meg max sportcsatornakat néznék de marha ritkán és túlélem anélkül.
Szóval a tv mint olyan nagyrészt csak alibi szerintem, de azért nem árt ha van.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12569) 4Grider válasza no1r (#12568) üzenetére


4Grider
nagyúr

CAM modul-t nem adnak, csak a bele való előfizetői kártyát küldik el. Hogy nehezebben tudd felmondani a szolgáltatást (hiszen azt vissza kell adni).

(#12570) sajtos365 válasza no1r (#12568) üzenetére


sajtos365
tag

Ebben a fórumban írták, aki online csomagot rendelt annak is küldtek 1 db valami kártyát, legfeljebb elrakod a fiókba, arra az esetre ha valamikor vissza kell adni.

CI kártyát nem láttam, a műholdas modembe amit kaptam virtuális kártya van.

(#12571) garga01 válasza no1r (#12568) üzenetére


garga01
senior tag

Smart card-ot kapasz, azaz egy sima kártyát. Ezt rakhatod saját set-top-box-ba, vagy ha TV-be akarod tenni box nélkül, venni kell hozzá egy Irdeto CI+ modult. Szokott lenni itt a hardveraprón is, de újat is lehet kapni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12572) no1r


no1r
őstag

köszi szépen a válaszokat. egyelőre még tervezési fázis, de ha belevágunk akkor lehet, hogy még jövök kérdésekkel :D
az az egy év hűség ami erősen elgondolkoztat most épp.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12573) 4Grider válasza no1r (#12572) üzenetére


4Grider
nagyúr

Személyes ügyfélszolgálaton megoldható hűség nélkül is az előfizetés. Csak épp nem éri meg, 6000 és 8000 Ft a két now (online) csomag havidíja és 5000 Ft aktiválási díj is fizetendő.

(#12574) no1r válasza 4Grider (#12573) üzenetére


no1r
őstag

Ah annyiért felejtős. Ha nekivagunk akkor bevallaljuk a huseget.
Viszont most nézem, hogy csak a muholdasra saját box-al vallalnak HD adast? Jól értem ezt a honlapon hogy akkor az online sem HD minőség?
A 4k nem érdekel főleg mivel szerintem semmilyen klasszikus tv csatorna nem sugaroz 4kban, de azért a fullHD nem ártana.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12575) drdr válasza no1r (#12574) üzenetére


drdr
senior tag

Én most 22 HD csatornát számoltam össze ami 0.8w-n fogható, ebből 5 magyar közszolgálati, a többi kereskedelmi, hír, természeti/tudományos. Ha előfizetsz, HBO HD is...
Azaz ez a mai világban már eléggé sovány kínálat, ráadásul ami HD, az megvan SD-ben is.

Műholdon a HD-k minősége szerintem elég jó, lényegesen jobb mint az online. Saját beltérid előnye, a plusz szolgáltatások lehetősége, amit a beltéri típúsa és ára eléggé befolyásol. (Pl egy FBC tuneres stb egyszerre több transzpondert is tud látni, így rögzíteni műsort) Az élő műsor vagy felvételek streamelheted az azonos hálózaton levő eszközeidre (PC, androidos eszközök)...

[ Szerkesztve ]

(#12576) no1r


no1r
őstag

"FBC tuneres stb egyszerre több transzpondert is tud látni"
ebből egy szót sem értettem :D

de a maradékból azt ki tudtam hámozni, hogy elvileg akkor az online változatban is van HD adás, gondolom azért a minősége meghaladja egy műholdas SD-t szóval az már elfogadható. amúgy is legtöbbször csak háttérben megy, aktív tévézésre áltlában Netflix vagy HBO van befogva.

mondjuk azért az sokat tudna segíteni az emberen a döntésben, ha mintákat tudna nézni tévén az adás minőségéből, de hát mit is képzelek. így 2023ban. :DDD

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#12577) Rick4 válasza no1r (#12576) üzenetére


Rick4
félisten

Nem csoda hogy nem értetted, mert baromságot írt úgy ahogy van. :D

A digitális sugárzás alapelve, hogy műholdalon az addigi egy analóg csatornás transzponderek helyét felváltotta az összecsomagolt (multiplexelt) sugárzás, azaz ugyanazon az egy transzponderen akár 10-12 különálló csatornát is sugároznak egyszerre digitálisan, egy adatfolyamban. A tuner odakapcsolva (adott műhold adott ranszponderére, ahol több paraméter alapján kezdi el venni az adott adafolyamot, és ebből megjeleníteni a képet) látja az adatfolyamot, és az épp aktuálisan nézett csatornát tulajdonképp kicsomagolja (demodulálja) neked az összes többivel együtt, de a normál tuneren csak egyet tudsz nézni tunerenként. Ezt a funkciót használja ki az fbc tuner, ami annyit csinál, hogy virtuális tunerekkel láthatóvá teszi ugyanattól a transzponderől akár 8 másik csatornát is, és itt jön a lényeg, a dupla, azaz twin FBC tunerrel már valóban nézhetsz két transzponderen műsorokat, így elvben nézhetsz egyszerre 16 csatornát is, vagy felveszel 8 csatornát, és 4-et nézel a pip segítségével, igazából mint technikai érdekesség jól hangzik, a gyakorlatban nem sok értelme van, kevés emberről tudok, akinek igénye lenne egyszerre 2 csatornánál többel foglalkozni, mert max egyet nézel, egyet meg felveszel, de ezt egy sima dupla tuneres beltéri is tudja FBC nélkül is...
Nekem is volt quad pip-es beltérim, ritkán jött össze, hogy legyen értelme a quad pip-nek, mert egyszerre négy műsor van, mai érdekel.
Ezen felül az fbc tuner semmivel se tud többet, mint egy sima, cserébe vu+ készülékeken van, amik általában véve a dreambox-szal egyetemben erősen túlárazottak a többiekhez képest.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12578) drdr válasza Rick4 (#12577) üzenetére


drdr
senior tag

Kicsit vegyél vissza, nem baromság amit írtam, ha nem értesz vele egyet javítsd ki/egészítsd ki, van kultúrált módja. De amit te leírtál igazából az sem igaz teljes mértékben..

FBC tuner, a nevéből is adóan egy teljes sávot szkennel és azon belül az összes transzpondert látja. A virtuális tunerek/demodulátorok pedig a ezekből állnak rá 1-1 csatornára.

A sávok:
Horizontal Low Band
Vertical Low Band
Horizontal High Band
Vertical High Band

Pár évvel ezelőtt foglalkoztam ezzel, mára megkopott a tudásom, de teszteltem és most is használok ilyen eszközt. Szóval twin FBC tuneres eszközzel és unicable fejjel, 6 különböző tunerről sikerült felvenni/streamelni és közben volt nézhető kép is..
A felvételnek is volt egy sávszélesség korlátja, a kis 2.5"-os hdd miatt és valószínűleg a beltériken is van/volt korlátja, illetve a streamelő eszközök száma is korlátozott volt.
Ha nagyon ráérek, megint összehozok egy tesztet...

Az valóban más kérdés, hogy a mai műholdas kínálat és tartalom miatt érdemes-e ilyen drága eszközökre beruházni, de aki erre vetemedik, majd utána néz mi mit tud...

Egyébként ha reklám mentesen akarok megnézni valamit, simán előfordulhat, hogy 2 csatorna programját beállítom felvételre, egyet nézek vagy csak megy a háttérben, reklám közben elkapcsolok, mellette az asszony és vagy gyerek is stream-el valami másik tv-re vagy pc-re, mobilra... Nyilván ez nem mindennapos, de hvolt már ilyen eset pl. sport műsorok miatt.

Részemről nem akarok erre több időt fordítani, a műholdas kínálat miatt (szerintem) nem érdemes eszközökbe befektetni, csak ha nincs egyéb lehetőség... (Főleg ennyi HD csatorna esetében.)

(#12579) drdr


drdr
senior tag

Nem tudom a fentit szerkeszteni:

"...és unicable fejjel, 6 különböző tunerről sikerült..."
helyett:
"...és unicable fejjel, 6 különböző transzponderről sikerült..."

(#12580) Rick4 válasza drdr (#12578) üzenetére


Rick4
félisten

Olvasd vissza a két kommentedet, én az elsőre reagáltam. Kihagysz részleteket, mint pl az unicable fej, ha ezt említed, akkor már több köze lett volna az igazsághoz. Anélkül is megy, te is tudod, és pont úgy megy, ahogy leírtam. Sőt, pár napja írtam is, melyik üzletből vettem, és hogy korrekten visszaadták a pénzt, mert nem volt a támogatott fejek között, szóval én tudom, miről beszélek, egyelőre te pedig az első hozzászólással félrevezeted azt, aki nem ért hozzá, de olvassa!
"egy FBC tuneres stb egyszerre több transzpondert is tud látni,"

Ez így nem igaz. unicable fejjel és dupla FBC funerrel igaz. Kb mint ha leírnád, hogy a vadász 500 méterről eltalálja a nyulat. Nem igaz, viszont ha feltesz egy távcsövet, már igaz lehet... Apróság, és be is láthatnád, hogy ennyitől igazzá vagy hamissá válik egy állítás, de a beismerés nem tudás, hanem jellem kérdése, az meg mindenkinek van, nem tanulható!

A most leírt változat magad is látod, egész más, viszont az előzőekben írt sima fejes, dupla tuneres megoldás azt tudja, amit leírtam, az unicable fejes megint másik sztori.

Ne nekem mondd meg, mit csináljak, hanem máskor hozz össze egy a valósággal és a tényekkel is passzoló kommentet, és akkor max egy lájkot kapsz rá.
Abban legalább egyetértünk, hogy valójában felesleges a z unicable fej (nekem lassabb volt a csativáltás uno 4K SE beltérivel)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12581) garga01 válasza Rick4 (#12577) üzenetére


garga01
senior tag

Azért csak sikerült neked is baromságot írni :C

"A tuner odakapcsolva látja az adatfolyamot, és az épp aktuálisan nézett csatornát tulajdonképp kicsomagolja (demodulálja) neked az összes többivel együtt, de a normál tuneren csak egyet tudsz nézni tunerenként"

Már több mint 10 éve is tudta az Echosmart 791, hogy egy TP-n nézted az egyik adót, a másikat meg felvetted, nem kell ehhez FBC vagy nagy tudás. De mostani boxok között is van ami tudja ezt, E2-es nem FBC tuneresek is (vagy pipbe rakod).

Aki meg felvette az FBC tunert nem írta, de amúgy is dualban árulják, tehát nehéz lenne nem twint venni :D
Egyként meg lényeget nem írtad te se le, az FBC tunerhez a legjobb unicable fejet venni mert azzal lehet a legjobban kihasználni a képességeit.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12582) Rick4 válasza garga01 (#12581) üzenetére


Rick4
félisten

de a normál tuneren csak egyet tudsz nézni tunerenként"

Csak halkan írom, konkrét tényeket írtam, semmi mást. nézni nem tudsz második csatornát, az, hogy felveszed egy másik kérdés... :D
Szóval maradjunk annyiban, nem írtam baromságot, mindsössze nem értetted meg amit olvastál! :D
Nem írtam le a lényeget? Dehogynem. Semmi értelme az fbc tunernek, meret nincs annyi értelmes műsor egyszerre, hogy ki tudd használni. :D

Lapozzunk, mert olyanokkal nem túl jó beszélgetni tényekről, ahol nem tudnak írni, meg nem tudnak olvasni! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12583) drdr válasza Rick4 (#12580) üzenetére


drdr
senior tag

Nem neked válaszoltam, nem tudom mit vittél melyik üzletbe... Nem is értem....
Unicable fejet nem említettem, mert azzal az igazi a az FBC ahogy a következő hozzászóló is írta..

Mellesleg nem fogok oldalakat írni ebbe a topikba, ha valaki kíváncsi van megfelelő fórum erre.....

"Ez így nem igaz. unicable fejjel és dupla FBC funerrel igaz. Kb mint ha leírnád, hogy a vadász 500 méterről eltalálja a nyulat. Nem igaz, viszont ha feltesz egy távcsövet, már igaz lehet... Apróság, és be is láthatnád, hogy ennyitől igazzá vagy hamissá válik egy állítás, de a beismerés nem tudás, hanem jellem kérdése, az meg mindenkinek van, nem tanulható! "

Ennek se füle se farka. Ennyi. Te is beismerheted, hogy hülyeséget írtál....tanulhatod. Nem tudom sértésnek szántad, de szerintem hagyd abba.

[ Szerkesztve ]

(#12584) garga01 válasza Rick4 (#12582) üzenetére


garga01
senior tag

Téged kellene kilapozni ebből a topikból :D Akkora arcod van, csoda hogy befér ide.

Leírtam, hogy "vagy PIP-be rakod", azaz NÉZNI is lehet 2 adót 1 TP-ről...
De várj! Ha indítasz egy felvételt, azt akár közben le is tudod játszani, szóval nézni is tudod akár azt vagy egy másik adót azonos TP-n :D Vagy ha még tovább akarunk lovagolni a a szavakon, ki mondta, hogy egyszerre akarod látni is?

Akkor ki nem tud olvasni? Vagy inkább értelmezni?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#12585) zsiz válasza sajtos365 (#12570) üzenetére


zsiz
őstag

Bezzeg, akinek meg párosítatlan kártya kellene, annak meg nem adnak... :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#12586) 4Grider válasza zsiz (#12585) üzenetére


4Grider
nagyúr

Meddig tart előfizetni egy online csomagra?

(#12587) sajtos365 válasza 4Grider (#12586) üzenetére


sajtos365
tag

Kérdés, hogy mire használható a kártya.

(#12588) zsiz válasza 4Grider (#12586) üzenetére


zsiz
őstag

Hogy meddig tart? Gondolom napokig. Na meg plusz egy évig a hűség miatt. Mert az amúgy tök logikus, hogy én, mint 6-8-nemtudom hány éve hűséges előfizető, nem kaphatok csak szolgaboxot, aki az utcáról beesik új előfizetőnek, az meg azt választ, amit akar. Nem véletlen nem akarok én már itt 1 év bilincset rakatni a kezemre. Csak ugye itt vidéken, egy kis faluban nem úgy tolonganak a szolgáltatók.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#12589) drdr válasza sajtos365 (#12587) üzenetére


drdr
senior tag

Belenéztem az ÁSZF-be, a 14 napos elállás érvényes itt is (nem üzletben kötött szerződés esetében)...
Csak rákerestem az "elállás" szóra, azért érdemes alaposabban is elolvasni (én nem tettem...).

(#12590) Atomantiii válasza garga01 (#12581) üzenetére


Atomantiii
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#12591) mamago1972 válasza Rick4 (#12582) üzenetére


mamago1972
tag

Nem írtam le a lényeget? Dehogynem. Semmi értelme az fbc tunernek, meret nincs annyi értelmes műsor egyszerre, hogy ki tudd használni.
Pedig van. :)

Do I make myself clear?

(#12592) pajanko


pajanko
csendes tag

Sziasztok!
Van 1 db csak kártyám. Fizetem is rendesen,de most leültem magam mellé.
2022.05.-től fizettem 4377-ft-ot.Ebben benne volt -200Ft az internetes fizetés miatt.Ok.
Most jött meg az új számla a februári 4877.-Ft.
2022.dec.14.-én kaptam emailt-t, hogy ha regisztrálok a fiókba,akkor 400Ft kedvezményt kapok.Ok
Regisztráltam Ok.
Nagyon örültek, hogy váltottam, de eddig is ügyfélkapun fizettem.Email is megjött. 2022.12.16.-án.
Nézem a januári számlát, mintha semmi sem változott volna.-200Ft kedvezmény van csak benne.fizettem 4377
Most meg 500Ft emelés.Új ár februárra 4877.-hümm
A számlát ugye nem tudom letölteni,ha csak befizettem.
Egy telefont megfog érni, mert nekem ez kicsit vicces.

(#12593) m3tr0 válasza enginev3.0 (#12551) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nem gondolom,hogy a TV-vel lenne gond.
Bár nálunk is megakad LG-n, de sajnos más eszközön is.
A net jó, netflix jó, youtube jó, one direct online akad...
Bejelentettem már párszor,várom,hogy mi lesz a diagnózis. :DDD
Szerintem kb.le se szarják, vicc cég amúgy.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#12594) 4Grider válasza m3tr0 (#12593) üzenetére


4Grider
nagyúr

Melyik csatornát kell nézni az akadás kereséséhez? Mert nálam 5 GHz-es wlan-on (előtte 6000AX routerrel, gigás Telekom nettel nincs akadás, pedig sokat nézzük az online tv-t.

(#12595) m3tr0 válasza 4Grider (#12594) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nálunk teljesen mindegy,hogy melyiket nézed mindegyik megáll.
Van mikor 8 óra alatt kétszer,van mikor egy film alatt 4-szer... :U
Sőt,ha visszanézem a műsort,ott is hajlamos megállni legalább egyszer.
Egy foshalmaz...de olcsó, és igazából szinte csak zenecsatornák mennek már,illetve néha csak,hogy mozogjon valami...annak meg mindegy ha megáll néha. :DDD
Szánalmas mondjuk de ez van.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#12596) 4Grider válasza m3tr0 (#12595) üzenetére


4Grider
nagyúr

De ha nálad fos, nálam meg stabil és egy streamet nézünk, akkor nálad/szolgáltatódnál/szolgáltatód adott irányba rendelkezésre álló sávszélességével lesz a gond...

(#12597) nyesteb válasza zsiz (#12588) üzenetére


nyesteb
tag

Ezért vagyok én is rabláncon sajnos.

(#12598) nyesteb válasza pajanko (#12592) üzenetére


nyesteb
tag

Ezen én is átestem hasonlóan.
Jött egy mail tőlük később, hogy értékeljem az ügyfélszolgálatot, mert hívtam őket a box-tuner csere miatt, ami meghiúsult. Na, értékeltem (talán volt egy db 2-es is a sok 1-es mellett) és meg is kerestek kicsit később telefonon, hogy mi a baj, miért ilyen gyenge az értékelés. Elmondtam a jóembernek azt is és a számlát is, mire hüledezni kezdett, hogy ez nem így van, meg tuti valamit félreértettem, de pechére nem. Nem hagytam magam, mire utánanézett és kiderült, hogy valóban nem írtak jóvá valami kedvezményt és láss csodát, hirtelen a megállapodott, kedvezőbb árat kaptam. Igaz, 3 hónap visszamenőleg el lett felejtve, de így is legalább 9 hónapig normálisabb ár lesz. Utána meg körbenézek a piacon.

Bár meg kell vallani, hogy állami Vodafone vagy állami Digi? Melyik jobb választás vidéken? Ki tudja...
A kábeles meg olyan áron megy, hogy akkor inkább nem nézem.

(#12599) enginev3.0 válasza 4Grider (#12596) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is gigabit Telekom optika van, ax wifivel mégis megakad

Semmi más nem, csak ez

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12600) 4Grider válasza enginev3.0 (#12599) üzenetére


4Grider
nagyúr

Melyik csatorna? Mind? Csak az online, vagy a visszajátszás is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.