Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) humigabi válasza balu1977 (#11900) üzenetére


humigabi
aktív tag

Másik transzponderről jön és valószínű kevesebb csatorna van egy transzponderen.

humigabi

(#11902) balu1977 válasza humigabi (#11901) üzenetére


balu1977
senior tag

És ez igy jó lesz?

(#11903) Atomantiii válasza humigabi (#11901) üzenetére


Atomantiii
őstag

Semmi köze nincs a jel nagyságának ahhoz, hogy mennyi csatorna van rajta.

(#11904) humigabi válasza Atomantiii (#11903) üzenetére


humigabi
aktív tag

Minőségről volt szó, nem nagyságról és ahhoz szerintem van.

humigabi

(#11905) humigabi válasza balu1977 (#11902) üzenetére


humigabi
aktív tag

Nem nagyon tudsz mit csinálni, hiszen a minőség a HD-knál 100%, tehát állítani nincs mit.

humigabi

(#11906) Atomantiii válasza humigabi (#11904) üzenetére


Atomantiii
őstag

Lehet rajta 1 vagy x csatorna is, semmi köze hozzá, hogy 100 % a quality az adott frekin vagy sem. Nem attól függ.

De még mindig nem tudjuk mely frekikről van szó, bár az SD frekik többségének is hasítania kell. Valószínűleg állítani kellene az antennán. De így látatlanban nehéz bármit is mondani a részletek ismerete nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11907) humigabi válasza Atomantiii (#11906) üzenetére


humigabi
aktív tag

Legyen így!

Az is lehet, hogy tényleg állítani kellene, de akkor esélyes, hogy a HD-k jó minősége romlik. De egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

humigabi

(#11908) balu1977


balu1977
senior tag

Páldául az rtl klub hd 100% a sima meg alig 50 a supertv2 meg nem megy...

(#11909) humigabi válasza balu1977 (#11908) üzenetére


humigabi
aktív tag

Akkor ott valamit tényleg állítani kellene, de célszerű lenne egy műszeres beállítás.

humigabi

(#11910) balu1977


balu1977
senior tag

Megoldódott. Kapott új lnbt.

(#11911) humigabi válasza balu1977 (#11910) üzenetére


humigabi
aktív tag

A lényeg, hogy megoldódott! :P

humigabi

(#11912) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok.
Aki használja a Direct One alkalmazást (LG) okostévén, azoktól szeretném kérdezni, hogy működik rendesen? Pár hónapja az egyik box elromlott, elkezdtem használni az alkalmazást, amíg nem jött a csere, és úgy megtetszett (+megszoktam), hogy azóta csak azt használom. De az utóbbi időben nem működik. Nehezen tud csatlakozni, van hogy 3-4x el kell inditanom az app-ot. Ha elindul, adás közben kapcsolódási hibát ír, viszont az adás megy tovább. Vagy éppen nem ír kapcsolódási hibát, mégis áll a kép, vagy épp csak fekete képernyő van. Illetve van, hogy azt is kiírja a tv, hogy "hálózati kábel leválasztva", majd rögtön utána jön a "hálózati kábel csatlakoztatva" üzenet.
Mindeközben a tv mellett a számítógépen zavartalanul megy az internet ugyanarról a routerről, így ez alapján azt ki lehetne zárni, hogy az internet szakadozna. A router új (most cseréltem le a régit, azzal is ezt csinálta), azt is kizárnám (plusz tv-n a böngésző is megy és két pc-n meg két telefonon is hibátlan a net). Kábelt cseréltem, de nem segített, egyébként se wifin, se kábelen nem megy rendesen a tv adás. Az app 2021.02.15.-én frissült utoljára, így az is kizárva, hogy jött egy frissítés amiben elrontottak valamit.. Van mikor működik hosszabb ideig, de most délután 3-4 percet állt a kép, aztán fél percet ment és megint megállt. Kipróbáltam egymás mellett a tv-t meg a telefont. A tv-n most is áll a kép, telefonon egyelőre hibátlan. Gyanítom, hogy ha a telefonon jó, akkor az ő oldalukról minden oké... Tehát minden jónak tűnik, megsem jó valami. De akkor mégis mi lehet a hiba?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11913) snooze válasza zsiz (#11912) üzenetére


snooze
veterán

nekem jol müködik,csak annyi,hogy a viasat explore nem magyar nyelvü..
van a beállitásokban egy sebességteszt,azt kellene megnézni mit mutat..

GO Gunners!!!

(#11914) Bubukain válasza zsiz (#11912) üzenetére


Bubukain
senior tag

nekem egyszer volt hasonló, mindenhol működött csak az LG TV-n akadozott, megállt, stb.
nálam akkor az internet szolgáltató volt a ludas (telekom)

(#11915) szakonyi


szakonyi
tag

Nekem is megy jól LG és Philips tv-n is.

LG 65C1 iPhone 11

(#11916) snooze


snooze
veterán

nálatok is a viasat explore angol nyelvü?

GO Gunners!!!

(#11917) zsiz


zsiz
őstag

Délután nem tudtam nézni egyáltalán. LAN kábelt kihúztam (kábel csere is volt már), most csak wifin van a tv, vagy 2-3 órája megy már hibátlanul.. De lehet nincs köze hozzá, mert reggel amíg el nem mentem melózni, akkor is ment rendesen kb egy órát és akkor meg még nem volt kihúzva a kábel.. Na mindegy, ha wifin megy, nekem az is jó, csak működjön. Nem szeretnék visszaszokni a boxra.

#11916 snooze
Viasat E nekem is angol az appban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11918) nyesteb válasza zsiz (#11917) üzenetére


nyesteb
tag

Én webesen használom, korábban itt is angol volt a Viasat E, de most már egy ideje rendesen magyar nyelven jön be egyből. Idegesítő volt mindig áttenni magyarra, de a weben szerencsére megoldották már.

(#11919) 19ati93 válasza snooze (#11916) üzenetére


19ati93
senior tag

Magyar a HD és az SD verziója is.

(#11920) snooze válasza 19ati93 (#11919) üzenetére


snooze
veterán

lg tv-n appba?

GO Gunners!!!

(#11921) csab2


csab2
veterán

Március 22-től (vagy 24-től) itt a Viasat 2 és Viasat Film (vagy Movie).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11922) tylerddd válasza zsiz (#11912) üzenetére


tylerddd
veterán

Én ma kezdtem használni egy LG C1-en. Amin totál lehaltam, hogy betette az app-et a bemenetek közé, mintha egy, a tévéhez csatlakoztatott hardverről menne a műsor és a tévé távirányítója mintha egy beltérit irányítana. Állat! (bocsi a lelkesedésért, de nekem ez új)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11923) miroon válasza tylerddd (#11922) üzenetére


miroon
aktív tag

amúgy ezen én is totál megvoltam lepődve.. :DDD zseniális feature.

iPhone 13 Midnight Black

(#11924) Bubukain válasza tylerddd (#11922) üzenetére


Bubukain
senior tag

Panasonic TV-n is ugyanez van.

(#11925) tylerddd válasza Bubukain (#11924) üzenetére


tylerddd
veterán

:) Samsungra volt eddig elérhető az itthoni tévék közül az app, de ott nem ment (eddig). Mindjárt ránézek!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11926) zsiz válasza tylerddd (#11922) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is új volt és marha jó dolog ez így :D Egy bajom van vele. Én ébresztőnek használom a tv-t automatikus bekapcsolással és sajnos mikor elindul az app, csak egy kezdőképernyőt mutat. Jobb lenne, ha mondjuk megjegyezné az utoljára nézett csatornát és mikor betölt az app, akkor el is indítaná az élő tv adást.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11927) vpanangin válasza Bubukain (#11924) üzenetére


vpanangin
senior tag

Hogyan töltötted rá, illetve honnan, az appot a Panasonic TV-re?

(#11928) Bubukain válasza vpanangin (#11927) üzenetére


Bubukain
senior tag

nem töltöttem le, benne volt az appok között mint ahogyan az apple tv+ és a YouTube music is.
az oldalukon van támogatási lista:
- Samsung: 2016-os gyártási évtől
- LG: 2015-ös gyártástól, WebOs 3.0 vagy újabb, illetve WebOS 3.7-től GIP Mode Supporttal
- Toshiba, Medion, Hitachi, Nabo, Telefunken, JVC, (Vestel): 2018-as gyártási évtől
- Sony, Philips, Nvidia Shield, Xiaomi Mi Box (Android TV, Android v7 verziótól)
- Panasonic: 2018-as gyártási évtől, 2019-től OpApp Supporttal.

nekem 2018-as évjárat van, de hogy az újabbaknál mi az az opapp support azt nem tudom.

(#11929) btomi89


btomi89
csendes tag

Sziasztok!

Telenor MyTV-t használok pár hónapja de a direct one online tv rèsze olcsóbb. Vèlemènyeteket szeretnèm kèrni az adások minősège van olyan jó mint myTV-n? vagy maga a direct one jobb mint a mytv? Feleslegesen nem akarok váltani! Segítsègeteket előre is Köszönöm!

(#11930) snooze válasza btomi89 (#11929) üzenetére


snooze
veterán

nagy tv-n a mytv jobb,a direct one-t inkább nem irom le milyen..😊😊 mobilon nincs különbség..

GO Gunners!!!

(#11931) Bubukain válasza snooze (#11930) üzenetére


Bubukain
senior tag

azért a felhasználói élményt ne vegyük semmibe.
65" LG Oleden hogy tudom nézni a mytv-t? böngészőből még mindig? vicc

(#11932) Bubukain


Bubukain
senior tag

nem mellesleg szerintem semmi baj nincs a direct one adások minőségével.

(#11933) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Pusztán kíváncsiságból kérdem, de ha valakinek van ötlete, arra kíváncsi lennék.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11934) Gaben19


Gaben19
csendes újonc

Sziasztok szeretnék újra Direct es lenni.Lehet olyan kártyát kérni ami megy saját beltériben?Köszi

(#11935) humigabi válasza Gaben19 (#11934) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Lehet, de nem kapsz mellé semmit. Persze lehet, hogy mindened meg van hozzá, ezt nem tudom. Két ilyen kártyát kaphatsz az előfizetéshez. Vagy előfizetsz direct now-ra, és akkor csak net kell, semmi más.

humigabi

(#11936) Gaben19 válasza humigabi (#11935) üzenetére


Gaben19
csendes újonc

Szia megvan minden de akkor cam al kérjem az nem párosított?Mert külön kártyát már nem adnak.sima műholdas tv ről lenne szó.

(#11937) humigabi válasza Gaben19 (#11936) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

Mostanában nem olvastam az ÁSZF-et, nem tudtam, hogy már nem adnak csak kártyát. De szerintem ha megmondod, hogy neked saját beltéribe kell, akkor olyat adnak, ami jó hozzá. Azt nem tudom, hogy a cam párosítva van-e? Anno még Philips beltérivel kaptam egy nem párosított kártyát, nekem az van a tv-ben saját cam modullal.

humigabi

(#11938) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok! Apple Tv-re elérhető a Direct One app?

(#11939) Gaben92 válasza oroszlan12 (#11938) üzenetére


Gaben92
őstag

Nope. iPhone és iPad csak. Legutóbb mikor néztem (nincs már Direct One-om) még az airplay is tiltva volt.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11940) oroszlan12 válasza Gaben92 (#11939) üzenetére


oroszlan12
tag

Ok. köszi!

(#11941) abcde22


abcde22
tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni az oscam server beállításában?
Odáig eljutottam hogy feltelepítettem az oscam-ot egy linuxos pc-re és elérhető a böngészőből az oscam server. És klienssel sikerült rácsatlakoznom az oscam szerverre, ezt a status-nál mutatja.

Ilyen kártyaolvasóm van: TBS3102

Ezt sem tudom hogyan kell beállítani. Valamiért nem világít, csak villan egyet amikor bedugom a kártyát. A kártyaolvasóban benne van a Direct One-tól kapott irdeto kártya.

A kliens a DVB dream program ezzel a plugin-nal: [link]
Ezt írja:

Segítséget előre is köszönöm.

(#11942) Atomantiii válasza abcde22 (#11941) üzenetére


Atomantiii
őstag

Kérdezd meg itt: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=25472

(#11943) abcde22 válasza Atomantiii (#11942) üzenetére


abcde22
tag

A kártya olvasóval nem sikerült a kártyamegosztás de vettem egy Amiko Viper 4K V40 műholdvevő boxot és azzal sikerült az oscam kártyamegosztás.

(#11944) abcde22


abcde22
tag

Sziasztok!

Enigma 2 műholdvevővel szeretnék tv-ből felvenni NAS-ra. Mount-oltam a NAS-t és beállítottam a felvétel helyét. Amikor elindítom a felvételt és utána megy mondjuk egy percig, aztán leállítom, akkor utána látom, hogy létrejött egy 0 KB-os fájl a NAS-on. Tehát valamiért nem vette fel amit akartam. Ebben tudna valaki segíteni?

(#11945) garga01 válasza abcde22 (#11944) üzenetére


garga01
senior tag

Nem értek a NAS-hoz nagyon, de ott nem kell esetleg írási jogot adni a boxnak?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#11946) Atomantiii válasza abcde22 (#11944) üzenetére


Atomantiii
őstag

Milyen beltéri és milyen image? Illetve máshova működik a felvétel mondjuk a beltérire? Mert volt olyan, amelyiknek kellett egy külön bővítmény is, hogy menjen a felvétel.

(#11947) abcde22 válasza garga01 (#11945) üzenetére


abcde22
tag

Most Windows-os számítógépre rögzítettem hálózaton keresztül, és így is 0 KB. Pedig adtam írási engedélyt meg olvasásit is.

(#11948) abcde22 válasza Atomantiii (#11946) üzenetére


abcde22
tag

Amiko Viper 4K V40.
Nincs kéznél külső HDD, nem tudom kipróbálni hogy működik-e arra rögzíteni.

(#11949) Atomantiii válasza abcde22 (#11948) üzenetére


Atomantiii
őstag

Pendrive-ra is megpróbálhatod egyébként. Az Amikot nem ismerem, de VU+ Zerónál volt olyan, hogy nem akart menni a felvétel mert kellett neki a pau plugin ha jól emlékszem a nevére. De azt nem írtad milyen image van most rajta, mert meglehet próbálni másikkal is, hogy ugyanez-e a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#11950) abcde22 válasza Atomantiii (#11949) üzenetére


abcde22
tag

Azt nem tudom milyen image, ami gyárilag rajta volt. Ezt írja: Version: 6.4 Kernel: 4.4.35
Axas his twin+ box-szal is próbáltam felvenni, de ugyanez a helyzet, 0 KB-os lesz a fájl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.