Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) hajdukd


hajdukd
újonc

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne , hogy van Az UPC direktnek teszt verzioja külföldről használnám a direct now programmal de nem tudom hogy mennyire használható lenne. Sajnos a online ügyfél kommunikáció szörnyü. Azt tudom hogy hozzá magyarba valakinek kikelenne hoznia a kártyát csak nem akarok vakra futni hogy müködik e vagy nem ..

(#11202) makoss válasza humigabi (#11193) üzenetére


makoss
addikt

A UPC D-nél is párosítva van a kártya a beltérikkel, ráadásul a muter beltérije néha szarakodik, most nálam van, (érdekes, hogy házon belül sem cserélhetem a kártyát a beltérikkel, nem engedi) gondoltam cserélni kellene de inkább szolgáltatót kellene váltani :U
A telekom műholdas csatorna kínálata jónak néz ki, de ha arra váltok mi lesz ha ott is megszűnnek azok a csatornák amik a UPC-nél?? :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11203) Gaben92 válasza hajdukd (#11201) üzenetére


Gaben92
őstag

Van itt egy kis kavar szóval próbálom átfogóan.

Tesztverzió nincs de a Direct Now megy külföldön. Finnországban hónapok óta használom és megy minden VPN és egyéb trükközés nélkül. Amit tudsz, hogy kell hozzá kártya azt rosszul tudod. Kártya akkor kell csak, ha a műholdas adásokat akarod nézni. A Direct Now-hoz semmi se kell csak érvényes UPC Direct előfizetés na meg netkapcsolat.

makoss: "érdekes, hogy házon belül sem cserélhetem a kártyát a beltérikkel, nem engedi"

Nincs ebben semmi érdkese. A kártya a beltérivel van párosítva, nem a házszámma vagy az előfizetéssel. :B Természetes, hogy egy adott kártya csak egy adott beltériben működik.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11204) Lajosnagy17 válasza Gaben92 (#11203) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Az adott kártya nincs párosítva.

Interneten keresztül kevesebb csatorna látható.

Habár elég jó szolgáltatatás.

(#11205) csab2 válasza Giajjenno (#11185) üzenetére


csab2
veterán

????????????
Honnan akarod törölni?
Fel lehetne tenni a kérdést úgyis, hogy megértsük....

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11206) csab2 válasza makoss (#11202) üzenetére


csab2
veterán

Ha váltani akarsz, mielőtt lemondod a UPC Directet, annak azért nézz utána, hogy a másik 2 szolgáltató beköthető-e hozzád!
Ha jól tudom a Telekom műhold pozíciója csak kicsit tér el a UPC Directétől, tehát ha az utóbbira rá lehet látni, akkor az előbbire is. Viszont azt olvastam fórumokon, hogy a Telekom már nem mindenhol telepít DTH-t, ahol lehet, ott az IPTV-t nyomatja.
A Digi műhold pozíciója sokkal jobban eltér a UPC Directétől, tehát nem biztos, hogy arra a műholdra rálátsz. Pl. egy épület vagy fák eltakarhatják.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11207) Lajosnagy17 válasza csab2 (#11206) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ugyanazon a műholdon van a DIGI és az UPC Direct. Ha a UPC működik a DIGI is fog.

(#11208) hajdukd válasza Gaben92 (#11203) üzenetére


hajdukd
újonc

Nekem azt mondta az ügyfélszolgálati chat bár szerintem valami droid volt mert hülye volt mint a f...szom. Hogy használnom kell magyarországon a kártyát hogy müködjön nekem a Direct Now azért variálok per pill mert akihez tudnám rendelni a kártyát nem tud és nem is akar vele mit csinálni.

(#11209) makoss válasza csab2 (#11206) üzenetére


makoss
addikt

Falun lakom, nem városban, oda teszi ahova akarja, csak ne hallanák több csatornagyérítést!
Persze ehhez az kellene, hogy a leendő szolgáltató is maradjon azoknál a csatornáknál ami ki van írva a honlapán :U

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11210) csab2 válasza Lajosnagy17 (#11207) üzenetére


csab2
veterán

Bocsánat, akkor rosszul tudtam/emlékeztem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11211) csab2 válasza makoss (#11209) üzenetére


csab2
veterán

Az hogy falun laksz még nem garancia, mert pl. útban lehet egy fa, amit nem akarsz kivágni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11212) NyalokAA válasza hajdukd (#11208) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Direct Now itt minden le van írva

[ Szerkesztve ]

(#11213) K Norbi válasza K Norbi (#11199) üzenetére


K Norbi
addikt

Felhívtak, azt mondták simán felmondhatom.
Nincs akadálya.

Próbáltak megvesztegetni.
De álltam a sarat. :D

Én facebbok upc direct oldalon.
Írtam nekik privát üzenetet.
Kérték pár adatomat üziben, egy gép.
És fel is hívtak rá 1 órára.

Most T com lesz köttetve.
IP TV.
Ez nem tudom milyen. Remélem lesz olyan jó mint a műholdas.

[ Szerkesztve ]

(#11214) Biqci válasza hajdukd (#11208) üzenetére


Biqci
aktív tag

Csak megerősíteni tudom Gabent. Én Németországban vagyok, itt használom a Direkt Now-t, minden gond nélkül. A kártya azért kell, mert így lesz előfizetésed. De nem kell használni a kártyát, egyszerűen elrakod és használod a DN-t. Most is így nézem a tabletemen a Comedy-t...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#11215) MtHq válasza K Norbi (#11213) üzenetére


MtHq
tag

Bar a UPC muhold is elegge tomoritett kepet ad, a Telekom IPTV meginkabb.. Bar ha optikai neted van akkor jobb kepe lesz, ugyanis adaptiv valasztja ki a streamet a box, ADSL-en pl borzaszto keped lesz, optikan pl. elfogadhato.

(#11216) hajdukd válasza Biqci (#11214) üzenetére


hajdukd
újonc

igen köszönöm már sikerült a facebookon beszélnem normális ügyintézővel igy már minden világos!

(#11217) Biqci válasza hajdukd (#11216) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szívesen :D
Örülök, hogy letisztázódott :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#11218) Biqci


Biqci
aktív tag

Szerintetek Medium HD TV előfizetéshez ez a beltéri egység megfelelő, ha a régi szürke Philips beltérit le akarom cserélni?
[link]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#11219) Giajjenno


Giajjenno
friss újonc

A beltéri egységről hogy ne jöjjön minden csatorna ami nincs a csomagba!

(#11220) humigabi válasza Giajjenno (#11219) üzenetére


humigabi
aktív tag

Saját vagy UPC beltériről van szó?

humigabi

(#11221) K Norbi válasza MtHq (#11215) üzenetére


K Norbi
addikt

Igen, Optika megy az utcában 1 éve építették ki.
Mátészalka

TV+ netet is akarok köttetni.

Én nem nézek soha tv-t.
2 box volt.
Egyet nézik a szülők, másikat mamám másik településen.
És ezért volt Upc műholdas.
Fater panaszkodott hogy az összes csatornát kivették amit nézett.

Így lesz T com, na ott aztán minden jön.
6400Ft TV+ Net.
157 csatorna 110 digitális TV és 47 HD csatorna
300mb net.

Mamámnak meg lesz mindig tv.
Más ötletem nincs.
Úgyis csak az Izaura tv-t nézi.

Én nem nézek tv-t soha.
Nem köt le, nem bírom a 15 percenkénti gyógyszermaffia reklámait.
Kikészítenek! Idegbeteg leszek tőle.

[ Szerkesztve ]

(#11222) Giajjenno


Giajjenno
friss újonc

UPC beltéri

[ Szerkesztve ]

(#11223) Skuzzy


Skuzzy
csendes tag

Tényleg az összes Discovery csatornát az Animal-t is megszüntették?? F.ckkk

Gondolom nincs másik tányéros szolgáltató, ahol csak kártyát lehetne igényelni PC-s nézéshez..:-(

(#11224) masvilagx3 válasza Skuzzy (#11223) üzenetére


masvilagx3
tag

Pvu -val megy az animal planet,discovery,id és a dtx hd-ban.magyar hanggal.igaz epg(musorujsag nincs hozzá).
12303 v27500

[ Szerkesztve ]

(#11225) castiels válasza masvilagx3 (#11224) üzenetére


castiels
addikt

Pvu?

(#11226) masvilagx3


masvilagx3
tag

Azoknak elérhető akiknek saját boxuk(enigma2 oscam szoftverrel)van upc smart kártyával .
Upc boxxal nem megy sajnos.

(#11227) Kriszmesz válasza MtHq (#11215) üzenetére


Kriszmesz
csendes újonc

Szia. Nagyon rossz a képminőség, főleg foci meccsek közben, csak HD csatornán jó. Muszáj váltanom, mert elvették azokat a csatornákat, amiket nézek. Telekom IPTV-n gondolkozom. TV + net. Optikai van nálunk kiépítve. Jobb képe lesz, mint a UPC-é? Valamint az érdekel, hogy ha teszem azt nézek egy HD adást TV-n és mellette PC-n elindítok egy szintén HD YouTube videót, vagy egy torrent letöltést, akkor nem fog a TV adása megakadni, szaggatni?

[ Szerkesztve ]

(#11228) Adama123 válasza Kriszmesz (#11227) üzenetére


Adama123
tag

Műholdas szolgáltatóknál sokkal jobb az iptv képe. Sávszélességet nem vesz el a nettől, mert külön VLAN-on megy, akár 3 HD adást is nézhetsz, mellette nálam simán megy egyszerre 2 db Netflix 4K stream is. Akár 1 tucat 4K youtube videót is nézhetsz egyszerre, az sem fekteti meg.

(#11229) Baliboy1979 válasza masvilagx3 (#11226) üzenetére


Baliboy1979
csendes tag

irtam privit.

(#11230) humigabi válasza Giajjenno (#11222) üzenetére


humigabi
aktív tag

Ott annyi lehetőséged van, hogy a "Kedvencek" alatt sorba rakod azokat, amiket nézel, a többi meg marad a végére.

humigabi

(#11231) Giajjenno


Giajjenno
friss újonc

Értem köszönöm!

(#11232) Skuzzy válasza masvilagx3 (#11224) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Ohh, ez jó lenne, megnézem, köszi.

(#11233) makoss válasza Adama123 (#11228) üzenetére


makoss
addikt

IPTV-nek meg az a hátránya, hogy csak kábelen megy.
A műhold meg mindenhol

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11234) rosszcsont88 válasza castiels (#11188) üzenetére


rosszcsont88
tag

vodafone nincs müholdas tvje ,
csak Digitv,és Upc direct(canal+/m7 Groupe Canal+)

[ Szerkesztve ]

(#11235) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

11977 H 30000
eurosport1-2 HD digi kártya megy nagravision ,conax szlovák telekom lehet? ...
nagyon megy a sporolás ...

[ Szerkesztve ]

(#11236) Baliboy1979 válasza masvilagx3 (#11226) üzenetére


Baliboy1979
csendes tag

Ez a pvu micsoda pontossan? Hogyan mukodik?

(#11237) AstraCDX válasza Baliboy1979 (#11236) üzenetére


AstraCDX
senior tag

A PowerVu egy kódolási rendszer a sok közül .

Nem tudok róla többet, és kérdésemre én sem kaptam választ masvilagx3 fórumtárstól .

Üdv.

Astra

(#11238) Rise17


Rise17
tag

Sziasztok! Szeretnék előfizetni a Direct Now-ra,viszont előtte szeretném kiprobálni.Olyan embert keresnék,aki lenne olyan jószívű hogy kölcsön adná 1 orára a direct accuntját.Ha esetleg lenne ilyen kedves ember,írjon 1 pm-et. Köszönöm :) Ha kell küldök személyit pm-ben,nem elrabolni akarom az accountodat.

[ Szerkesztve ]

(#11239) trinitronka válasza Rise17 (#11238) üzenetére


trinitronka
tag

Nem szívesen ad senki, jól működő alkalmazás, de a csatorna listával kicsesztek, ezért lemondtam. Egy hónapos még nem volt, de jól működött itthon és külföldön is. 15 napon belül visszamondhatod, ha nem tetszik.

Honor play

(#11240) Gaben92 válasza trinitronka (#11239) üzenetére


Gaben92
őstag

A jól azért relatív. Android TV-n próbáltam, ott van mit csiszolni. Csatornákat nem lehet sorba rendezni az egy dolog, de a kedvenceket se akarja megjegyezni a szemétláda rendesen. Eurosport nekem mindig angolul indult (mondjuk külföldön vagyok és a TV-m is angolra van állítva, szóval lehet emiatt) és minden egyes alkalommal vissza kellett állítanom magyarra.

De a legjobban az akasztott ki, hogy az app indítása előtt gyakorlatilag mindig le kellett némítanom a TV-t mert induláskor rögtön indítja az első csatornát a listában, ami - ugye mivel nem lehet sorba rendezni őket - a csodálatos m1...

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11241) djpundro


djpundro
aktív tag

Helo
Megtudnam valahol nezni pontossan hogy melyik ado tünt el es melyik esetleg csak mas frekvencian megujulult?
TLC ,Diskovery ,Travel ,sok eltünt .Miert
Segitsetek mar legyszi .Ezek mar nem lesznek elerhetöek ?
Ausztriaban lakom .

Köszönöm elöre is .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11242) snooze válasza djpundro (#11241) üzenetére


snooze
veterán

kicsit visszább olvasol,le van irva minden..
11117
hsz..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11243) djpundro válasza snooze (#11242) üzenetére


djpundro
aktív tag

Köszönöm
Most nezem töbnel is nincsen magyar hang !Ez aztan nagy megujulas .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11244) gregory91


gregory91
senior tag

Akinek hiányzik az eurosport és nem gond a német nyelv,annak alternatíva lehet egy keleti 19.2 fokon lévő műhold befogása(két fej és egy diseq kapcsoló megléte szükséges).A műsor megegyezik, csak a késő éjszakai órákban(08:30-ig) nincs rajta adás(némelyik beltérivel talán belehet mindkét műholdat befogni pl.: phillips ez biztosan tudta).

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11245) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A Dunát miért nem lehet visszanézni az alkalmazásból? Rágják a fülem szüleim valami török sorozat miatt, de csak jövőbeni epizódokhoz lehet emlékeztetőt beállítani. A visszanézés fül alatt pedig a Duna nincs is ott. :U Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11246) djpundro


djpundro
aktív tag

a Travelxp HD en masnal se nincsen magyar hang ?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11247) castiels válasza djpundro (#11246) üzenetére


castiels
addikt

Azon a csatin nincs magyar hang... :U

(#11248) djpundro válasza castiels (#11247) üzenetére


djpundro
aktív tag

Köszi .
Egyszerüen nem ertem miert tesznek be olyan csatornakat a magyar nepnek ahol nincsen magyar hang ,itt nalunk nem tudnam elkepzelni hogy a sky behirdeti a nagy nagyot es utanna nem nemetül menne a müsor.
Ez borzaszto .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11249) snooze válasza djpundro (#11248) üzenetére


snooze
veterán

nyilván óccson nem tudtak magyar nyelvü csatornát betenni,valami meg kellett a kivettek helyére..azt is olvastam,hogy a upc direct azt irta,hogy a dikh tvt sokan kérték..😀😀😀😀😀

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11250) balu1977


balu1977
senior tag

Valakinek nincs véletlenül aktuális upc+digi csatorna listája?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.