Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) tylerddd válasza 19ati93 (#11300) üzenetére


tylerddd
veterán

Főleg, hogy eddig ott volt. Annyira imádtam, hogy szüleimnek innen el tudtam indítani a kihagyott műsorokat, erre tessék... :U

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11302) tylerddd


tylerddd
veterán

Saját beltérit frissítettem, meglepődtem a DigiSport-on, de ku**ára betalált nálam, hiánypótló számomra, főleg a Premiere League hülye licenszelése miatt a Spíler és Digi között.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11303) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

A Digisport megy mindenkinél? Nálam csak egységes szürke a kép, ha odakapcsolok. Ugyan ilyen az Ozone network is.

(#11304) 19ati93 válasza tylerddd (#11302) üzenetére


19ati93
senior tag

Jaja csak a PL miatt nagy kincs a Spíler-Digi kombó.
Viszont nekem meg sok más embernek eléggé hiányzik a 2 Eurosport. :(

(#11305) tylerddd válasza 19ati93 (#11304) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, tegnap tudatosult bennem az is, hogy azok kikerültek a kínálatból. Engem ez most kevésbé érint, szinte soha nem néztem azokat.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11306) Szirtimorc válasza 19ati93 (#11304) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Kicsit demagóg vagyok, de 3 foci adó helyett lett 4. Síugrás, autó- motorversenyek meg kb. minden más kilőve...

(#11307) castiels válasza Szirtimorc (#11306) üzenetére


castiels
addikt

Igen, erre azt mondják, mert a foci a legnépszerűbb sport a világon...

(#11308) Gaben92 válasza castiels (#11307) üzenetére


Gaben92
őstag

Bezzeg krikett csatorna nincsen pedig a statiszkák alapján meg az a második legtöbbet nézett a világon. :DDD

Viccet félre téve ezt embere válogatja. Van aki tapsol a változások miatt mert pont olyan sportokat néz, TLC-t, Discoveryt meg nem, van aki meg totál ki van akadva. Én talán 3 focistát tudnék megnevezni a most aktívak közül, de azt már nem tudnám megmondani hol játszanak még ország szinten sem... Ezzel szemben anyám közel 60-hoz meg meccsre jár. :DDD Ennek ellenére mégis váltott rögtön T-s IPTV-re mikor kivették az Eurosportokat mert bukta az összes téli sportot, snookert, WTCR-t, Le Mans 24-et, stb, TLC-ről meg ne is beszéljünk.

A vicces az volt, hogy még bocsánatot is kért, hogy így nem fogok tudni TV-zni (az ő Direct Now-ját használtam Finnországban), aztán mondtam neki, hogy Eurosport-on kívül semmit nem nézek magyarul szóval sokat nem veszítek ha le mondja, ha nem...

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11309) 19ati93 válasza Szirtimorc (#11306) üzenetére


19ati93
senior tag

hát igen.. kerékpár, tenisz, úszás, atlétika, snooker, stb. na meg az olimpiák..

(#11310) Debilon válasza Szirtimorc (#11303) üzenetére


Debilon
addikt

nálam szolgáltatói beltérivel csak fekete kép van, sokszor tovább sem tudok lépni róla

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#11311) Szirtimorc válasza Debilon (#11310) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Iigen, a továbblépés is akadozik néha. Meg sokszor "elvesznek" csatornák, pl. a 75-re sokszor nem tudok fölmenni. Át is állok egy VU+-ra, csak még "folyamatban" van.

(#11312) 208


208
csendes tag

Nem volt említve, hogy a csatorna részbeni cserékben lett 2 - itt - új csatorn: Stingray iConters és Stingray Classica

(#11313) djpundro válasza 208 (#11312) üzenetére


djpundro
aktív tag

Most örüljünk a sok szemet SD adoknak ?Emberek 2021 et irunk !!
Istenem .Megint bizonyitjuk hogy a sz-r nem büdös .
Micsoda jo szolgaltatast biztosit ez az UPC .MINDJART ELOLVADOK

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11314) Mike88 válasza djpundro (#11313) üzenetére


Mike88
senior tag

Ha már '21-et írunk, akkor szerinted '21-ben minek kellene beleférnie havi 2-4 ezer forintba, egy hozzávetőlegesen 200 ezres előfizetői létszám mellett a legdrágább fenntartási költségű műsorszórási platformon, ahol az előfizetők száma régóta folyamatosan csökken?
Példának okáért a Skylinknél lényegesen több a HD csatorna, de ezért a lényegesen több HD-ért fizetnek a szlovákok minimum 5000 forintot, a legnagyobb csomag pedig 16 ezer forintba kerül. Az HBO maxpack is többe kerül, mint nálunk. Az előfizetők száma pedig több mint fél millió! Nem a UPC a hibás ebben elsősorban, hanem azon TV társaságok, akik valamiféle pluszként tekintenek a TV csatornáik HD változataira, s azt több pénzért próbálják eladni, mint a csatornáik SD verzióját. Fő-fő éllovas ebben az RTL, aki plusz pénzt kér a HD-ért, sőt igyekszik a másik 2-3 HD csatornáját is csomagban árulni az RTL-el, mi több az RTL most+ szolgáltatását is tukmálja. Azaz ugyanazért a tartalomért háromszor rámolnak le mindenkit majd ezt a tartalmat pofátlan módon még teletűzdelik reklámmal, majd amiért háromszor lerámolt, azt leadja reklámokkal együtt az ismétlő kábelcsatornáin és lerámol érte negyedszer is!
Csomagozni nem lehet nálunk, mert az emeli az árakat és árérzékenyek vagyunk, s a magyar piacon egyébként sem túl működőképes a csomagozás. Kis piacon 3 műholdas szolgáltató van és kiemelkedően jó a kábelTV-s kiépítettségünk ami pedig az állami támogatásoknak köszönhetően folyamatosan bővül, javul. Az adott év legrosszabb üzlete volt az M7 részéről, hogy megvette a UPC directet.
Nem tudod megtenni azt sem, hogy összevonod a 4 szolgáltatót és közös műholdra teszed, mert a TV csatornák hisztériáznak azért, ha egy nemzetközi csatornából nem a honosított verziót adod el az előfizetőnek! Mivel azon nyilván nem lehet pl. szlovák reklámmal a magyart elérni és fordítva. Pedig az egyetlen út ez volna afelé, hogy ebből legyen valami, ne pedig maradjon olyan, amilyen. Azaz ha csökkented a fenntartási költséget, ha eléred, hogy a szlovákiai magyaroknak legyen hozzáférése a magyar csatornákhoz is, így a freesat megszűnhetne, de megtudod tartani a magyar előfizetőket is, majd a közös csatornák több hangsávval. Ez okvetlen hozná magával azt, hogy mpeg4-re váltanak, így helytakarékosabb a történet, na de ahhoz rengeteg kint lévő boxot kellene cserélni, ami költséges!

(#11315) Lajosnagy17 válasza Mike88 (#11314) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Egyetértek az összefoglalóddal, szerintem is nagyon árérzékeny a piac másrészt két éven belül az optikázottság is olyan magas szintre fog emelkedni, hogy nagyon le fog csökkeni az előfizetők száma.
A Telekom már nem is engedi, hogy előfizessél műholdasra, ha optika is elérhető.
A DIGI meg tud adni fapados mobil szolgáltatást melléje, szóval messze jobb ajánlatot tud adni. Hosszabb távon (2év) én is megkérdőjelezem a UPCDirect megvételét.

(#11316) Mike88 válasza Lajosnagy17 (#11315) üzenetére


Mike88
senior tag

Digi sem engedi a műholdas előfizetést a területein!

(#11317) Lajosnagy17 válasza Mike88 (#11316) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez új nekem is, ezt nem tudtam.

(#11318) snooze válasza Mike88 (#11316) üzenetére


snooze
veterán

azért valljuk be a kábeles azért jobb..minöségben is,meg nem annyira idöjárásfüggö..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11319) Santino válasza snooze (#11318) üzenetére


Santino
aktív tag

10 éve van direct előfizetésem évente kb. egyszer-kétszer ha előfordul vételi probléma, akkor sem tart túl sokáig. Kábeles előfizetésnél nem tudom, hogy mi a helyzet, de ahogy a lakókörnyezetemben hallom, évente nem csak egy-kétszer van szolgáltatás kiesés.

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#11320) 19ati93 válasza Santino (#11319) üzenetére


19ati93
senior tag

Azért évente 1-2-nél jóval többször akad vételi probléma. :DDD 15 év alatt tapasztaltuk már.

[ Szerkesztve ]

(#11321) Santino válasza 19ati93 (#11320) üzenetére


Santino
aktív tag

Lehet nálatok több a gond, nem tudom. Én ennyit tapasztalok, bár nem ülök 10-12 órát a tv elött naponta. Viszont ha baromi nagy eső és vihar volt, akkor általában a kábelesek szívtak rendesen, mert volt hogy 12-24 órára elment a szolgáltatás. Ilyenkor nálunk 5-10, esetleg 15 percig nem volt adás. Szóval azért vitatom, hogy a műholdas tévézés kiszámíthatatlanabb a kábel tv-nél.
De mondom: személyes tapasztalataim ezek.

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#11322) tylerddd válasza 19ati93 (#11320) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam is lassan ennyi ideje lesz, hogy UPC Direct van. Lekopogom, de talán max. 10 volt azon alkalmak száma, amikor besz**t a rendszer. Általában nagyon durci viharoknál, de akkor az áram is elment rá néhány percre :DDD Én ilyen szempontból nagyon elégedett vagyok vele. Digis ismerősöktől nagyon sok panaszt hallottam, Telekom sat tévésektők szintén.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11323) Gaben92 válasza tylerddd (#11322) üzenetére


Gaben92
őstag

Nagy tányér kell annyi a trükk. :DDD Nem tudom miket pakol mostanában a UPCD de annó 60-as tányért tett szinte mindenhova mert elég jó helyen van a műhold. A T viszont 80-as tányérokkal dolgozott(zik?). Otthon mikor le lett mondva a T, ugye nem vitték el a 80-as tányért. Kártyát kértem csak + vettem egy CI modult, tányért átforgattam a megfelelő holdra és kb a legnagyobb viharban is minden rendben volt. Egy-két HD csatorna akadt néha-néha nagyon nagy viharban, de az is ritka volt.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11324) tylerddd válasza Gaben92 (#11323) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem tudnám megmondani. Nem hiszem, hogy 80-as lenne. Anno a '90s években 120-as saját "parabolánk" volt, ott kis esőnél is szemcsésedett, itt ilyet nem tapasztalni. Persze gondolom tök más technológia, nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11325) csab2 válasza Lajosnagy17 (#11315) üzenetére


csab2
veterán

Egyetértek.
Annyira árérzékeny a magyar piac.....
Ha a UPCD megemelné az előfizetési díjat párszáz forinttal, lehalna a FB oldaluk a sok fröcsögő/átkozódó kommenttől.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11326) tylerddd válasza csab2 (#11325) üzenetére


tylerddd
veterán

Én 8000párszázat fizetek a legmagasabb csomagért, 2. beltériért és HBO pakkért. Ugyanakkor nem érzem mögötte ezt az értéket. Én se örülnék, ha drágább lenne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11327) Lajosnagy17 válasza tylerddd (#11326) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Én is eddig 8080-at fizettem, most 6290 lett. Lejárt a szerződésem és mondtam nekik újra meghosszabitom egy évre, ha akciósan megkapom.
4db beltéri egység, (1500Ft , 300+500+1000 =1800 volt), HBO 1490, 3290(3 hónapig utána 3790) (4990 volt eddig)
3 hónapig 6290, Utána 6790.

Megtakarítás 15480 egy évben.

A DIGI és az optikai fejlesztések jót tesznek nekünk, rákényszerülnek versenyre, lehet már túlélésre készülnek.

Én erősen gondolkodtam a DIGI-n mert, a mobillal együtt majdnem,( két kártya és kettő junior) 2500 Ft körül lenne az előfizetés(3 beltéri) a megtakarítással együtt. Nagyon megérné, de nincs mobil lefedettségem, tehét előfizetni se tudok.

Ha a szerződés lejár érdemes hívni őket!

[ Szerkesztve ]

(#11328) csab2 válasza tylerddd (#11326) üzenetére


csab2
veterán

Világos.
Csak mi itt többen szerintem szívesen fizetnénk 1-2 ezerrel többet, ha javulna a minőség, vagy több HD adás lenne.
A nagy átlag meg nem, mert neki csak az ár számít.

Én egyébként a HD Plus csomagért (3 box) 4290-et fizetek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11329) hhgygy


hhgygy
senior tag

Üdv, egyik napról a másikra elment egy csomó adás, kockás, vagy egyáltalán nem mozdul a kép meg a hang. A set-top boxot már resetteltem, semmi. Másnál is vannak gondok?
Budapest XXII. Bartók lakótelep.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#11330) Mike88 válasza csab2 (#11328) üzenetére


Mike88
senior tag

Igen! Többen, de nem elegen, nem a többség az, aki fizetne többet a jobb minőségért.
Ha nincs kábeles szolgáltató az utcádban, akkor csak 1 megoldás marad... :) Mondjuk az a szám k... érdekelne, hogy hányan élnek "azzal" a megoldással, de szerintem az sokakat érdekelne. :D
Egyébként még egy, mert a T-nél több a HD és jobb a minőség, nem mérföldekkel, de jobb. Az ár is magasabb.
Full csomagért+HBO-ért a Tarrnál 9 ezret fizetnék, hiába lóg itt a kábelük, és hiába tényleg kitűnő a képminőség még az SD csatornákon is, így aztán olyan a UPC direct után, mint nap végén lerúgni a munkavédelmi bakancsot... de eszem ágában nincs, az túl sok TV-ért, amit alig-alig nézek. Jelenleg 2000 forintot fizetek a medium csomagért saját kártyával plusz 300-at a társkártyáért.
Nincs érdekes tartalom úgy igazán! Tény, hogy az a napi 2-3 óra TV-zés is jobban esne a szemnek, ha a kép nem egy szutyok sz-r, de ennyit nem ér meg. Azt a tévézési élményt, amit a 90-es évek végén - 2000-es évek elején kaptunk, azt úgy sem kapjuk vissza sosem! Hiába HD meg hiába több lóvé a csatornáknál és hiába 120 csatorna. És nem a lineáris műsor süllyedt le ennyire mélyre, ahogy azt sokan hangoztatják (jó, OK, létezik ilyen förtelem, mint a VV, de ezen lépjünk túl) az van, hogy a figyelmet, az érdeklődést más köti le, kihúzta a talajt a lineáris műsor alól a net és a túlkínálat! Mert HBO Go, akkor nézem, amikor. Netflix, torrent, youtube, az a fos tiktok, amit nem értek, de látom, hogy órákig lapozzák, facebook, fórumok, stb. s ha TV-ről van szó, akkor 120 csatorna, csak a film kategóriában 16 csatorna, sorozat kategóriában még ennél is több.
Régen a TV3 volt az Istenkirály, ma életképes lenne? Biztos, hogy nem! Viasat egyébként kb. az a kategória, ami a TV3 volt, csak akkor hű meg ha volt a kis kábelTV-s próbálkozások és a közcsatornák közegében. Sokaknál a mai napig úgy él ez a csatorna az emlékeiben, hogy az az etalon, amit soha az életben el nem tud érni Magyarországon egy csatorna sem, mert nem is akarja elérni... de az igazság az, hogy ma meg egy sz-r lenne az is! Mert láttad, letöltötted, volt már a másikon stb. stb.
Minden volt már a másikon, ennyi film és sorozat a világon nincs, ha tartod magad ahhoz, hogy 10-15 évnél ne legyen régebbi a tartalom. Ha meg cél, hogy a 10-15 évből garantáltan olyat mutass, amit még nem mutatott meg más, akkor abból valami olyan sül ki, mint a Filmbox, hogy nézed és kérded, hogy b....meg ez meg hogy történhetett meg? Azért nem mutatta meg más, mert vállalhatatlannak tűnt.
Szóval én úgy gondolom (aztán cáfold ha nincs így), amit érzel az valójában nem több, mint birtoklási vágy, nem pedig igény! Az újonnan induló csatornák esetében is a "nálunk vajon lesz-e, meg a mikó' lesz már" kérdéseket is a birtoklási vágy hajtja ki az előfizetőkből, nem az igény!

hhgygy!
Nincs, minden OK. A hiba nálad van. Kábel hiba, fej hiba, antenna beállítási hiba (elmozdult vagy valami ilyesmi). Ezek okozhatják. Kicsi az esély rá, de előfordulhat box hibából is. Ha nem saját szerelés, akkor hívd a UPCD-et!

[ Szerkesztve ]

(#11331) csab2 válasza Mike88 (#11330) üzenetére


csab2
veterán

Van igazság abban amit írsz.
Ugyanakkor engem pl. ebben a tekintetben nem a birtoklási vágy hajt. Nekem nem kell 100 csatorna. Bőven elég lenne 20, vagy 10, amiket nézek is. Hiába van 100-nál több csatorna ha nem nézem őket. Ha lehetne választani és azt választanám, hogy legyen csak 30 csatorna, de az mind HD, mint azt, ami jelenleg van, hogy több mint 100 csatorna van, de csak 15 a HD.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11332) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Használja valaki a MY UPC DIRECT-et.

Nálam baromira lassú, számla oldalra sokat kell várni, ráadásul rosszul jeleníti meg.
Nekem 2015-ös számlát mutat a 2020-as helyett.
Írtam nekik a problémával kapcsolatban, kaptam is egy emailt, de válaszolni nem lehet rá, mert az email cím nem jó, visszajön mint "undelivered"

(#11333) Santino válasza Lajosnagy17 (#11332) üzenetére


Santino
aktív tag

Most megnéztem, nekem rendben betöltődik az oldal. A számlák is.
Esetleg itt nézd meg:
[link]

[ Szerkesztve ]

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#11334) Lajosnagy17 válasza Santino (#11333) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ezt a linket használom, de nekem még így sem jó.

(#11335) djpundro válasza csab2 (#11331) üzenetére


djpundro
aktív tag

Reszpekt .Igazat adok ,de vannak meg emberek biztos akik meg a regi (fiam nevezi öket igy ) "köver teven" nezik es akkor minden sd ado jol jön :C . Kivan zarva hogy valaki jo Oleden elvezni tudna egy sd ado kepminöseget.

En ugyvagyok vele nekem 5 ado eleg lenne ,3 Doku es 2 film csatorna .De az legyen HD es Magyar nyelv .Meg a sok reklam nelkül.
A többi 100 ert cserebe .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#11336) Gaben92 válasza djpundro (#11335) üzenetére


Gaben92
őstag

Ezzel ugye az a baj, hogy mindenkinek más az igénye. Például neked elég lenne 3 doku és 2 film, de az legyen HD. Nekem meg elég lenne kizárólag az Eurosport 1 és 2 de az meg legyen 4k. :DDD Szóval ahány ember annyi igény, a sávszélesség meg limitált a műholdon szóval nagyobb fejlesztés nélkül annyira ez nem oldható meg. Az meg nem igazán várható mert egyre jobban szorul vissza a műholdas TV-zés.

Kicsit OFF:
Nálunk például nem jellemző, hogy 100+ csatorna valakinél otthon (az olyan 400€ lenne havonta, csak hogy érezzétek mennyire olcsó a TV Magyarországon :DDD), hanem van kb 20-30 ingyenes csatorna (közszolgálatik, Nat Geo, Fox, Paramount, TLC + pár filmcsatorna, ezek mind HD-ban) és ha kell extra valami akkor első körben elő tudsz fizetni kiegészítő csomagra (legnagyobbban 33 csatorna 30€-ért, de ott még nincs Discovery vagy ES1 (csak ES2)), aztán ha még kell több akkor 3-3,5€/csatorna a további bővítés.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11337) csab2 válasza Gaben92 (#11336) üzenetére


csab2
veterán

"van kb 20-30 ingyenes csatorna (közszolgálatik, Nat Geo, Fox, Paramount, TLC + pár filmcsatorna, ezek mind HD-ban)"

Ha nálunk ez lenne, senki nem fizetne pluszban a többi csatornáért. Minek is fizetne? Ez bőven elég.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11338) 19ati93 válasza csab2 (#11337) üzenetére


19ati93
senior tag

Sport. Rengetegen váltogatnak szolgáltatokat csak és kizárólag bizonyos sport közvetítések miatt.

(#11339) Gaben92 válasza 19ati93 (#11338) üzenetére


Gaben92
őstag

Anyum is azért dobta a Directet és ment T-Home-ra. Engem is kb egyedül az ES érdekelne de a finn autó/motorverseny kommentátorok nem jók. Snooker mondjuk igen. De ettől függetlenül hiányzik pár magyar ES hang, mint Lanti, Várhegyi, stb.

Valahonnan kéne túrnom magyar ES-t megint...

Viszont a jéghokit az egyik csatornán 4k-ban nyomják. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11340) tylerddd válasza csab2 (#11328) üzenetére


tylerddd
veterán

Persze, ez érthető. Több HD-ért én is fizetnék többet. Ugyanakkor jelenleg nálam ezek a csatornák mennek. Ami ezen felül van, oda se kapcsolok. Szüleim +3-4 csatornát néznek (ATV, F & H stb.) ezeken kívül. Ezért szerintem sok a 8000 pénz. Van Netflixem és az HBO előfizu miatt Go-m. Én ezeket használom főleg + "virágbolt". Mire ezekre a csatornákra érnek konkrétan a filmek, már mindet láttam. Háttérzajnak, elalvásra jók. Szerkesztett műsort szinte egyáltalán nem nézek. Az pl. szerintem gáz, hogy prémium csatorna lévén az HBO 2 és 3 sem HD.

Sokszor van itt szó róla, hogy a technológia a szűk keresztmetszet. Netes alapon nem lehetne ezeket megcsinálni? Mármint netszolgáltatótól függetlenül. Van neted, akkor kapsz olyan eszközt, wifire rányomod, ami egyébként is van és nézed.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11341) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

[link]

Névváltoztatás!!

(#11342) csab2 válasza Lajosnagy17 (#11341) üzenetére


csab2
veterán

Megjött róla az ímél is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11343) kinder93


kinder93
aktív tag

Ti megtaláljátok a Filmbox Live oldalán hogyan kell Direct előfizetéssel belépni??? Sehol sem találom....

(#11344) 19ati93


19ati93
senior tag

"Új év, új név, de a rengeteg élmény változatlan. Igényeiteket szem előtt tartva folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, azonban a népszerű, megszokott elemeken nem változtatunk."

Ja vettük észre.. :W

(#11345) TraceR


TraceR
tag

Másnál is állandóan megáll a Direct Now appban a műsor? Minden csatornánál csinálja. Van amikor csak pár másodpercre, van amikor több percre. Ahogy megfigyeltem este talán rosszabb (lehet akkor többen használják és nincs elég sávszél?), de napközben is gyakran van. Én LG TV-n használom. 2-3 hete már ilyen, ügyfélszolgálattal beszéltem, "dolgoznak rajta" :)) másnál is ilyen?

(#11346) tylerddd válasza TraceR (#11345) üzenetére


tylerddd
veterán

Szüleim Samsung tévéjén nem tapasztaltuk, nálam Chromecast-re kiküldve szokott ilyet csinálni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11347) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Jól tudom, hogy már nem adnak ki olyan beltérit, amiben nincs párosítva a kártya? Van itt esetleg ügyfélszolgálatos, akitől kérdezhetnék privátban?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#11348) Mike88 válasza zsiz (#11347) üzenetére


Mike88
senior tag

Tudtommal nem. Ha épp van a szerelőknél, akkor biztos meglehet velük dumálni, nekik aztán tökmindegy. Ott van az "online TV" előfizetésük, amihez kiküldenek egy kártyát, merem feltételezni az használható is bármilyen boxban. Ezt kérdezd esetleg meg tőlük!

(#11349) tom454


tom454
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, rendelkezem egy DVB-S tuneres LG smart tv-vel, amihez kicseréltettem a smart cardom egy párosítatlan smart cardra, vettem hozzá irdeto ci+ modult, viszont hiába próbálom elvégezni a hangolást nem talál csatornákat, pár külföldi (kódolatlan) csatornán kívül, így hiába van benne a kártya a kódolt csatornákat nem találja meg, pedig hozzáadtam a hiányzó transzpondereket is, a jelerősség az 100 %-on, a jelminőség pedig 80 % körül van. Mi lehet a probléma? Vagy valami felett elsiklottam?

(#11350) Santino válasza tom454 (#11349) üzenetére


Santino
aktív tag

Én is hasonlóan jártam, aztán rájöttem, hogy a keresésnél be volt pipálva a kódolt csatornák kihagyása opció. Kivettem belőle a pipát, megtalált mindent.

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.