Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) gregory91 válasza Huntergo (#11052) üzenetére


gregory91
senior tag

A helyzet a következő:Jó helyen vagy ne nyúlj az antennához.
"Lefuttatom a keresést és talál nagyjából 289 csatornát."
289? Közel 1000 csatornának kéne ott lennie a nyugati 0.8-on...
"Egyetlen ingyenes, román adót lehet nézni: Credo TV. A többi csatornát a kártya blokkolja és az alábbi hibaüzenet látszik a képernyőn"
Azok a csatornák alapból kódolatlanok, kártyádtól függetlenül.A gond az hogy nagyobb valószínűséggel olyan csatornákat akarsz rajta nézni ami alapból nem a upcd része.A készülékkel egy teljes keresés ajánlott(érdemes a beállításoknál),vagy a felvenni kézileg a tp-ket
[link] segítségével(illetve vannak jópofa tp-k is ami fta csatornákat is tartalmaznak) kikeresed a upc direct tp-it és megadod.
Némi súgó a polarizáció jelöléséhez:
H = Vízszintes
V = Függőleges
Van jobb és bal is(R,L) csak akkor érdemes felvenni ha szeretnél "más hova is evezni" és a tévéd is tudja őket.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11102) masvilagx3 válasza csab2 (#11100) üzenetére


masvilagx3
tag

Azert nem teljesen.
A upc nem adja a travel channel Hd-t, a 4 eurosport-bol is csak kettőt ad.animal planet is csak sd.kapasbol 4 kevesebb a mínusz.

[ Szerkesztve ]

(#11103) masvilagx3 válasza gregory91 (#11101) üzenetére


masvilagx3
tag

Azert talál keveset mert egykábelesre (unicable) van állítva.
Irtam neki privatot ,de nem érti. Már feladtam én is.
Hagyd.valoszinu nem a jó tp-ket kereste le.
A galaxy4 is kódolatlan amúgy

[ Szerkesztve ]

(#11104) gregory91 válasza masvilagx3 (#11103) üzenetére


gregory91
senior tag

Találkoztam olyan készülékkel ami alig hogy néhány tp-t lekeresett,aztán manuálisan kellett rá rakosgatni.Mi az hogy egy kábelesre? Hogy is jön le neki a vezetékelés?

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11105) masvilagx3 válasza gregory91 (#11104) üzenetére


masvilagx3
tag

Idézet #11064 :
Sáv: Sáv 1
Sávfrekvencia: 1284 MHz

Ezt a beállítást használják unicable-nél.
Elvileg direktbe megy neki a tv-be.
Amugy olvastam egy másik fórumon (rá is kérdeztem) hogy működnie kell conax-os modullal is.a mindig tv is olyat ad már.
Ha jól olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#11106) gregory91 válasza masvilagx3 (#11105) üzenetére


gregory91
senior tag

Direktbe? Nem a LNB-ről közvetlenül a STB-re?
Lehet hogy még rosszul is lett beállítva valami.
Megnézhette volna a fejről az LNB frekvenciáját is.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11107) Huntergo válasza gregory91 (#11101) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Még egyszer leírom, nem az a fő probléma, hogy kevés a talált csatorna, hanem az, hogy a UPC kártyája blokkolja a csatornák megtekintését.
Közben találtam másik 2 ingyenes TV csatornát is:
Credo TV; Music Chanel; Focus Sat. Vannak még ingyenes magyar és román rádióadók.
Egyesével próbáltam végignézni az összes csatornát, de a fenti 3 kivételével egyikhez sem enged hozzáférni a UPC kártya. Hibaüzenet: Nincs hozzáférés (12).
Ez a probléma és nem a csatornák száma.
Néztem a linkedet, de nem tudom mire kellene használni és azt sem tudom mik azok a tp-k?
A TV csatornakeresénél a polarizáció beállítása "Függőleges vagy jobboldali". Át lehet állítani még arra, hogy "Vízszintes vagy baloldali", de akkor nem talál semmit. A transzponder frekvenciáját és a jelsebességet is tudnám állítani tetszőleges értékre, de ha a transzponder frekijét átállítottam az ügyfélszolgálat által javasolt 11727 MHz-re akkor nem talált semmit. Így ezek a beállítások nem kézin hanem automatikus "Teljes keresés" beállítással vannak, mert így minden variációt végigpásztáz automatikusan. De hiába találna akkor is több ezer csatornát, ha a kártya mindegyiket letiltja.
NyalokAA írta magánba, hogy ő egy UPC forgalmazói ponton dolgozik és megnézte az előfizetésemet és az a gond, hogy a kártya nem párosodik össze a modullal és nem megy a CA-modul. Így állíthatok én az antennán vagy TV-n bármit bárhova akkor sem fogja engedélyezni a csatornák megtekintését.

(#11108) Huntergo válasza masvilagx3 (#11103) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Két satelites antennabemenet van Main és Sub feliratokkal. Az antennacsatlakozási beállításoknál megkérdezi, hogy hány antennát kötöttem rá. Megadom, hogy egyet. Erre kiírja, hogy akkor azt a "Main" feliratú antennabemenethez csatlakoztassam! Próbáltam a másikba is, de akkor jelet sem fog. Azt csak akkor lehetne használni ha két satelit antennám lenne. Galyxy4 nálam nincs is a talált csatornák között. Nem tudom mik azok a tp-k?

(#11109) rosszcsont88 válasza Huntergo (#11052) üzenetére


rosszcsont88
tag

ez a modul és kártya párositva van(conax)
nem müködik mediaboxban
lehet rosszul van belehelyezve a kártya !
paprikatv kell kapcsolni a tv készüléket
tudnod kell frekrenciakat beleirni a tv készülékbe
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11110) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!
Kis segítség kellene. Adott egy HD Ready (1024x768) Panasonic plazma, anno DIGI-el volt használva, a HD csatornák nem mentek rajta, mert csak koaxon ment a jel.

Most ezt megkapná egy ismerős, akinek UPC szolgáltató van, ott valamilyen módon működnének a HD adók a készüléken? :F (bocs, soha nem volt UPC)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#11111) Huntergo válasza rosszcsont88 (#11109) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Nincs párosítva. Én veszem ki először a modult a kiküldött gyári csomagolásból. Akkor akarják párosítani műholdon keresztül miután beraktam a kártyát a modulba és a modult a TV-be. Utána kell felhívnom a 1214-et, hogy párosítsák és aktiválják. Ez az ami nem sikerül nekik. Nincs médiabox, csak TV, abba megy a modul. A kártya jól van behelyezve és működik is. Ezt a TV tudja tesztelni. Nekem nem arra a műholdra van a parabola antenna állítva amit te küldtél. Nálam a Thor 0.8W-re van állítva, te pedig a Thor 0.6W linkjét küldted.

(#11112) lemcsi


lemcsi
tag

Üdv
Anno úgy rémlik mintha a tv tavirányitójával tudtam volna a stb-ot is iranyitani.
Azóta már 2x költöztem, nem foglalkoztam vele, most lehet megint érdekes lenne a téma, nem kéne mindig 2 távot használni.
Adott 2 samsung tv(az egyik még nem smart), és jelenleg egy Humax ud-fox/hd beltéri, a másik csere alatt.
Valamilyen formában össze lehet párositani öket?

(#11113) masvilagx3


masvilagx3
tag

Mivel a csatornak kevesebb mint negyedét találod meg így az is elkepzelheto hogy nem is jó tp-n néznéd amit néznél.
Mint írtam amíg Sáv 1, 1284mhz n van addig nem fogsz találni rendesen, de várd meg az irdeto-t.
Manualisan írd be a következőt:

Próbáld meg ezt .itt a galaxy4 kódolatlan, a film4 upc-s.

(#11114) Huntergo válasza masvilagx3 (#11113) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Nem tudok ennyiféle adatot állítani a műhold vételi beállításainál. Csak ezeket tudom módosítani, de a képed alapján nem tudom, hogy állítsam be. Néhány beállítás megváltoztatásával próbálkoztam, de akkor nem talált semmit.
Antenna konfigurációja:
- Rögzített antenna vagy DiSEqC (Alapértelmezett)
- Egykábeles terjesztés
Ha az antenna konfigurációja "Rögzített antenna vagy DiSEqC" akkor az alábbiakat tudom állítani:
Keresés jellege:
- Teljes keresés
- Kézi keresés
- Hálózatkeresés
Ha a keresés jellegét "Kézi keresés"-re állítom akkor az alábbi értékeket tudom állítani:
- Transzponder frekvencia: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 12168 MHz)
- Polarizáció:
* "Függőleges vagy jobb oldali" (Alapértelmezett)
* "Vízszintes vagy baloldali" (Ezzel nem talál semmit)
* Jelsebesség: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 29500 ksym/s)
Ha a keresés jellegét "Teljes keresés"-re állítom akkor az alábbi értékeket tudom állítani:
- LNB beállítása:
- LNB alacsony frekvenciasáv: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 9750 MHz)
- LNB magas frekvenciasáv: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 10600 MHz)
- 22 kHz-es kapcsolójel:
* Automatikus (Alapértelmezett)
* Ki
- DiSEqC vezérlés:
* Letilt (Alapértelmezett)
* Toneburst B
* Toneburst A
* D
* C
* B
* A
- LNB feszültség:
* 13/ 18V (Alapértelmezett)
* Ki
* 14/ 19V
Ha az antenna konfigurációja "Egykábeles terjesztés" akkor az alábbiakat tudom állítani:
- Sáv: Lehetséges értékek: "Sáv 1"-től "Sáv 8"-ig levő 8 érték közül lehet választani.
-Sávfrekvencia: Szabadon beállítható 4 jegyű érték. (Alapértelmezett: 1284 MHz)

Egykábeles terjesztés módban a sáv 1-et választottam ki, de nem talált semmit.
Most lefuttattam a keresést alapértelmezett beállításokkal és talált 332 csatornát, de a Galaxy4 továbbra sincs köztük.
Mégsem vagyok teljesen biztos abban , hogy jó műhold felé áll az antennám. A megtalált névnek kiírja, hogy "Thor 0.8W", de valahogy mégis hiányzik a Galaxy4 és az ügyfélszolgálat is említett pár ingyenes csatornát, mint pl. az AlJazeera és azok sincsenek meg. A TV Paprikából most már van kettő is. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#11115) masvilagx3 válasza Huntergo (#11114) üzenetére


masvilagx3
tag

ha a koax egyből a tv-be megy.
a diseqc legyen kikapcsolva.
a frekvencianal a gombokkal add meg a 12130mhz majd a jelsebbesseget 28000M/s-re
majd kereses.elvileg kidob 14 csatorna körül

(#11116) snooze


snooze
veterán

búék!mikortol lesznek az uj csatornák?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11117) MDanny válasza snooze (#11116) üzenetére


MDanny
senior tag

BÚÉK!

kép

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#11118) Lajosnagy17 válasza Sasitomi76 (#11001) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Szerintem, jogi probléma lehet mögötte, különben te is üzemeltethetnél egy hasonló szolgáltatást.

(#11119) snooze válasza MDanny (#11117) üzenetére


snooze
veterán

köszi.

GO Gunners!!!

(#11120) captain81


captain81
csendes tag

UPC Direct nálam leírva, évek óta semmi minőségi változás. Az SD csatik némelyike nézhetetlenül tömörített. Egyedül a UPC Now szolgáltatással követték a konkurenciát. A mostani csatorna cserék felháborítóak. Nálam a Discovery csatornák napi szinten mentek, amit kapunk pedig fos, több csatornát be sem fogok állítani. Sajnos a konkurencia csak boxxal ad előfizetést. Nekem kártyás, saját boxos megoldás kell, ha valaki tud ilyet írjon rám!

(#11121) Huntergo válasza masvilagx3 (#11115) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

A frekvenciánál meg tudom adni, hogy milyen frekvenciák között keressen automatikusan, de akkor nem tudom állítani a jelsebességet. Beállítottam a frekvenciák alsó és felső értékeit úgy, hogy a 12130 MHz benne legyen és közel legyen hozzá, de nem talált semmit. Ha szélesebb frekvenciatartományt adok úgy, hogy a keresésben a 12130 MHz is benne legyen akkor talál több mint 300 TV csatornát, de a Galaxy 4 akkor sincs közöttük sem kódoltként, sem kódolatlanul. Egyszerűen nincs. A TV állítólag a frekvenciák sorrendjében rendezi be a csatornákat, de a neten nem találok sehol egy olyan csatornasorrendet mint amilyen az én TV-mé. Így nem is tudom leellenőrizni, hogy melyik adók között kellene keresnem, mert összevissza vannak minden netes oldalon a csatornasorrendek és mindenhol más.

[ Szerkesztve ]

(#11122) gregory91 válasza Huntergo (#11107) üzenetére


gregory91
senior tag

Pedig a fő probléma az hogy kevés csatornát találtál....
"Közben találtam másik 2 ingyenes TV csatornát is:
Credo TV; Music Chanel; Focus Sat. Vannak még ingyenes magyar és román rádióadók."
A music channel (feltételezem a Utv is bejön nálad) a digi része,nem a upc-é,és ezzel most kanyarodunk vissza arra amit írtam:"A gond az hogy nagyobb valószínűséggel olyan csatornákat akarsz rajta nézni ami alapból nem a upcd része."
Nem véletlenül írtam ezt mert azok a csatornák amiket találtál azok lehetnek a focussat,canal digital,telenor,digi csatornái is(és a upcd esetleg külön felosztásban adja).És a upcd kártyával feleslegesen próbálja őket nyitni mert a kódolás stimmel ugyan,de nem azokkal a kulcsokkal amivel kellene(ezen a műholdon a upcd kívűl még kb négy szolgáltató osztozik).
Hidd el nekem ex- upc/vodafone-os modulom(kábeltv-nk van ugyan, de a tv tud műholdas adókat is venni) van és a műholdon is kiírta egyes csatornáknál(totál feleslegesen)hogy 'ez a csatorna nem érhető el hívjam a ügyfél-szolgálatot',ezért tiltanom kellett a modult hogy ne ugráljon fel feleslegesen amíg a műholdon nézek műsort.
A TP felvételhez(transzponder),ezeket kell csak beállítani rajta:
* Transzponder frekvencia:
* Jelsebesség:
* Polarizáció:
"Függőleges vagy jobb oldali", "Vízszintes vagy baloldali" - kiválasztod hogy függőleges vagy vízszintes(erre már adtam jelölést is olvasd vissza- az hogy a beállításban úgy szerepel hogy "Függőleges vagy jobb oldali" értelemszerűen vagy ez vagy az, nincs nagy jelentősége szóval a te esetedben arra ügyelj hogy szerepeljen az a kifejezés a beállításban).
Próbáld ki pl ezt:
Frekvencia: 11766
Polarizáció Függőleges
Szimbólum sebesség: 28000

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11123) masvilagx3 válasza Huntergo (#11121) üzenetére


masvilagx3
tag

Az a baj irdeto-val se lesz jobb ha nem keresi le a megfelelő frekvenciákat.

(#11124) masvilagx3 válasza captain81 (#11120) üzenetére


masvilagx3
tag

Szerintem érdemes lesz kicsit várni.
Ezt a anno a digi is eljátszotta majd kevesebb mint fél év után visszavettek..
Ez az én véleményem persze

(#11125) masvilagx3 válasza Huntergo (#11121) üzenetére


masvilagx3
tag

Nincs olyan menü hogy lnb beállítások?

(#11126) Huntergo válasza gregory91 (#11122) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

VALAMI ALAKUL! Kézi keresési opcióval beállítottam úgy, ahogy írtad: Freki: 11766; Polarizáció: "Függőleges vagy jobb oldali"; Jelsebesség: 28000 ksym/s;
Érdekes változás történt. Eddig csak a Jelerősség csíkját rajzolta ki szinte maximumra és most a Jelminőség is kiment maximumra. Elindítottam a keresést és talált 24 TV csatornát, de mindegyik kódolt. Ezek a csatornák sorrendben: Filmbox Family/ Film+/ Viasat Nature/ Sport2/ Film cafe/ Film CZE/ RTL Klub/ TV2/ ATV/ Minimax/ Sport2 CZE/ Duna M4/ FilmboxStars INT/ Duna m4 STV/ Filmbox Stars STV/ Film+ STV/ Spiler TV/ ATV STV/ Cool/ Cool STV/ Film + CZE STV/ Film Cafe/ Duna M4 Sport+/
Ennyi. Mindegyik kódolt.

(#11127) gregory91 válasza Huntergo (#11126) üzenetére


gregory91
senior tag

Még (jó)néhány tp-vel még fel kellene tölteni itt a lista(némi angol tudás szükséges),ha ezzel meg vagy akkor ugorhatunk a kártyás problémára(mivel a kártyához szükséges engedélyező jel valamelyik tp-n lesz)..

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11128) Huntergo válasza gregory91 (#11127) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Angol nem gond. Ezt az oldalt én is megtaláltam. Úgy tudom a Paprika TV-n kell beállítani a kártyát. Kikerestem a Paprika TV adatait és lefuttattam a keresést. Freki: 11727 és a sebesség 28000. Meg is lett a paprika TV és rá is álltam a TV-ben, de most is le van tiltva a kártya. Megnyitottam a UPC fiókomat és rányomtam a "Kártya frissítés" gombra, de eddig semmi.

(#11129) Huntergo


Huntergo
csendes újonc

Az előbbi módszerrel megpróbáltam behoznia Galaxy 4 csatornát ezekkel az adatokkal: Freki: 12130 és a sebesség 28000, polarizáció "vízszintes vagy baloldali". Ennek az lett az eredménye, hogy jelerősség nulla és jelminőség nulla. Nem is talált egyetlen csatornát sem. Talán nem jó felé néz az antennám?

[ Szerkesztve ]

(#11130) masvilagx3 válasza Huntergo (#11129) üzenetére


masvilagx3
tag

Horizontal 28000

(#11131) Huntergo válasza masvilagx3 (#11130) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Azt írtam: "Freki: 12130 és a sebesség 28000, polarizáció "vízszintes vagy baloldali". "

(#11132) Huntergo


Huntergo
csendes újonc

Azt mondta egy kíjáró, javító SAT szerelő, hogy az én TV-mnél teljesen felesleges külön keresgetni a TP-ket és külön beállítgatni a frekvenciákat, sebességeket és polarizációkat, mert a TV menüjében van egy "Teljes keresés" opció és az automatikusan végigpásztázza az összes frekvenciát, sebességet és polaritást. Sokáig tart, de mindent megtalál automatikusan amit az antenna adni tud. Ilyenkor nem azért nem mutatja a jelerősséget és jelminőséget a kijelző mert az gyenge, hanem azért mert a keresést a spektrum elejétől kezdi ahol még nincs jel és majd a keresés közben ő automatikusan kapcsolgat és állítgat magának mindent. Amit nem talál meg a teljes keresés opció azt nem azért nem találja meg mert nem megfelelő a freki, sebesség vagy polarizáció beállítása, hanem azért mert a műhold vevő fej gagyi és csak ennyire képes. Azt mondta vegyek egy jobb fejet a tányérhoz és azzal el fogja érni a Galaxy4-et is, de addig feleslegesen keresgetem a többi csatornát akármilyen beállítással, mert nem lesz meg. Itt jegyezném meg, hogy az antenna és a fej nem a UPC tulajdona, hanem az enyém és van is vagy 15 éves. Így lehet abban valami amit a szerelő mondott. A kártya és modul párosításához pedig bármelyik UPC csatorna megfelelő, csak azért szokták a paprikára állíttatni, mert az biztosan a UPC-é. Ha nem sikerül a párosítás akkor az a modul és a kártya hibája és én nem tudok vele kezdeni semmit.

(#11133) gregory91 válasza Huntergo (#11132) üzenetére


gregory91
senior tag

Jó kérdés hogy a készülékek tudnak-e vakkeresést vagy nem,ha nem akkor csak a beállított tp-kben keres.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11134) Huntergo


Huntergo
csendes újonc

Most az jutott eszembe, hogy az lehet-e, hogy a kárty-modul párosító, engedélyező jelet azért nem kapja meg a kártya és a modul, mert az antennafej régi típusú és esetleg nem tudja adni azt a jelet, ahogy a Galaxy 4 csatornát is ezért nem tudja venni? Milyen fejet javasolnátok UPC-hez? Rengeteg van azt láttam. Milyen paraméterekkel rendelkező fej lenne jó amivel biztosan nem lenne gondom?

(#11135) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Tudja valaki mikortól lesznek az új csatornák?

(#11136) vpanangin válasza Lajosnagy17 (#11135) üzenetére


vpanangin
senior tag

11117. hsz-en már túl vagy?

(#11137) Lajosnagy17 válasza vpanangin (#11136) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Elkerülte a figyelmemet. Köszönöm.

(#11138) vpanangin válasza Lajosnagy17 (#11137) üzenetére


vpanangin
senior tag

Szívesen.

(#11139) castiels


castiels
addikt

Jó lenne ha jönne majd a Digi Sport 2-3 HD is..

[ Szerkesztve ]

(#11140) snooze válasza castiels (#11139) üzenetére


snooze
veterán

vagy spilerek hdba..

GO Gunners!!!

(#11141) masvilagx3


masvilagx3
tag

..
Mindet hd-ba

[ Szerkesztve ]

(#11142) castiels válasza snooze (#11140) üzenetére


castiels
addikt

Szerintem majd jönni fog a többi Digis csatorna is.

(#11143) csab2 válasza masvilagx3 (#11102) üzenetére


csab2
veterán

Az én csomagomban vannak ezek a csatornák.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11144) snooze válasza csab2 (#11143) üzenetére


snooze
veterán

most még igen..

GO Gunners!!!

(#11145) csab2 válasza snooze (#11144) üzenetére


csab2
veterán

Olvass már vissza kicsit légyszi!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11146) castiels válasza csab2 (#11143) üzenetére


castiels
addikt

Nagyon jól írtad, esetleg annyi hogy a Plus HD tv csomag szerint. :R Mert nem mindenkinek az van ugye.

[ Szerkesztve ]

(#11147) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

Digisport külön kell fizetni ?? kinek kell egyáltalán ???

(#11148) rosszcsont88 válasza castiels (#11139) üzenetére


rosszcsont88
tag

fizess elő digi-re....

(#11149) Huntergo válasza gregory91 (#11133) üzenetére


Huntergo
csendes újonc

Most hívtam a UPC telefonos ügyfélszolgálatát, hogy megtudjam, milyen kártyát fognak küldeni? Meglepetésemre egy újra egy használhatatlan Conax kártyát akarnak küldeni. Ugyanez volt karácsony után is. Megígérték az irdetós kártyát CAM modullal, közben mégis egy conaxost készítettek elő kiküldésre már harmadszorra, pedig tudják, hogy ezek nem párosíthatók. Akkor megegyeztünk, hogy nekik nincs irdetós moduljuk, de kártyájuk az van és majd én veszek egy modult ők pedig december 31.-ig kiküldik az irdetós kártyát, de mégsem küldtek semmit. Gondoltam, hogy majd ünnepek után küldik. Most akartam megrendelni egy modult és előtte felhívtam őket, hogy megtudjam a kártya típusát (SkyLink, CSLink, UPC Freesat), hogy biztosan jó lesz-e a modulba? Erre bemondja, hogy egy Conax kártya van előjegyezve kiküldésre, ami természetesen megint nem működne. Mekkora kupleráj lehet ott a UPC-nél? Összevissza hazudoznak. Még november 30.-án kötöttem meg a szerződést és csak húzzák az időt. 35 nap alatt nem mentek semmire, de már a második havi díjat kérik, hogy fizessem. Most már a működésre képtelen kártyájuk cseréjére is kérnek 2500 forintot. Micsoda mocskos, aljas, rabló cigány tempó ez? Ráadásul fogalmuk sincs a megoldást illetően, csak az időt húzzák, persze én azért fizessek! Azt mondja, hogy át kell írniuk a szerződésemet conax kártyáról irdetóra. Mondtam neki, hogy mi közöm nekem ezekhez a cégen belüli adminisztrációs dolgaikhoz? Gyerünk gyorsan, csinálják meg azonnal! Miért nem csinálták meg már régen? Erre azt mondja, hogy az nem úgy működik, mert majd holnap hívnak telefonon és egy másik ügyintéző megbeszéli velem a szerződésmódosítást. 2 hete ülök itthon az ünnepek miatt, de úgy eltelt két hét, hogy semmi sem változott a UPC beüzemelésében. Ugyanott vagyok ahol 35 nappal ezelőtt. Talán érdemes lenne a fogyasztóvédelemhez fordulni.

(#11150) masvilagx3 válasza Huntergo (#11149) üzenetére


masvilagx3
tag

Mikori a tv-d?
Megnezem egy ismerősnel a héten hogy pontosan mondjam. Ha nem jönnek bizonyos tp-k akkor pedig nálad ahiba. Lehet hogy pont azok hiányoznak amik a upc vinne.a conax kártyák működnek már. Rakerdeztem másik fórumon.
Halkan mondom a 0.8-n tv paprika van 6x .

Ami neked jó az a :
11727 v28000 7/8-on van ,de ott is kettő van.
Rtl klub Hd:ezen még az M5hd is jön.
12034 v30000 3/4
Film+ , rtl2 hd:
11804 v30000 3/4

Ezeket nézd át

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.