Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Mike88 válasza kinder93 (#11600) üzenetére


Mike88
senior tag

Pedig szerepel! Letölthető dokumentumok --> Általános szerződési feltételek (a legújabb) --> 95. oldal. Fél percem tényleg ráment, mire megkerestem hányadik oldal... :) Mindenesetre tény, hogy közölhetnék ezt a honlapjukon ennél frekventáltabb helyen is. Nem csak azt, hogy a teljesen új előfizetők milyen kombinációban és mennyiért fizethetnek elő a csomagokra. Már csak azért sem, mert minden negyedévet egy erős mínusszal zárnak, így nem tudom milyen új előfizetőkre pályáznak, ha egyszer az fogy, nem növekszik.
Na mindegy, lényeg, hogy a netboard-os fórumon megy ez a stílus, ahogy egymáshoz szóltatok, nem én vagyok a rendfenntartó, de ne legyen már itt is ez, annyira fullasztó...

1-3. hónap 990 Forint, 4. hónaptól 1490 Forint.

Visszatérve az előfizetők számának csökkenésére....
A now szolgáltatásuk az indulása óta csak rosszabb lett, kérdés, hogy az előfizetők között lesz-e olyan, aki leakarja mondani emiatt a szolgáltatást, amit jogilag nem tehet meg hűség mellett, mert valójában nem a now szolgáltatásra fizet elő ekkor, hanem a medium HD vagy a plus HD műholdas szolgáltatásra, amihez jár a now szolgáltatás. Azonban ez úgy van kommunikálva, hogy a now szolgáltatásra fizet elő, ami pedig a vásárló megtévesztése! A now szolgáltatás az ÁSZF-ben nincs is definiálva, nincs hozzá egy csatornakiosztás, hogy mit kap a pénzért cserébe, mi van valójában eladva! Ha csak 1 olyan előfizető van, aki nem hagyja ezt annyiban, és feljelenti Őket, ebből lehet jogi problémája a cégnek, mert meglátásom szerint ez aggályos. Aki a now szolgáltatásra fizet elő, az vegye ezt figyelembe, és ha ismerőseitek fizetnének elő, akkor figyelmeztessétek Őket erre, hogy ez egy olyan előfizetés, ahol kötelességet kell vállalnia (a hűség miatt!) azonban ezért cserébe a now szolgáltatás tekintetében semmi nem garantált. Sem a csatornák száma, annak minősége, sem pedig a csatorna kínálat. Bármit megtehetnek, kivehetnek, betehetnek, levihetik a bitrátát a béka segge alá, az sem gond ha náluk van hiba hetekig és ezért nézhetetlen, semmit nem kell garantálniuk!!!

(#11602) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Csodálatos dolog történt. Ma kaptam számlát és 8000egynéhány forint helyett 6900-at számláztak. Néztem, a legnagyobb csomag és az HBO ára is csökkent. Lehet erről valamit tudni?! Egyszerűen árat csökkentettek? Hűségem nincs semmire. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11603) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok.Amennyib tányért és "fejet" veszek mire kell figyelni?
Ilyenre gondolok,h dvb-s vagy nem tudom teljesen járatlan vagyok a témában.

(#11604) Kapanyél válasza oroszlan12 (#11603) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem nagyon lehet elrontani. :) Minimum 90cm átmérőjű ofszet tükröt vegyél, de én javaslom a 110-est, 120-ast. Alapvetően lehet acél és van drágábban alumínium is. Utóbbi nem rozsdásodik és könnyebb is, de nem jellemző, hogy az acél 10-15 évig ne bírná lazán.
Létezik még hálós, ún. mesh tükör is, ami olyan, mint egy szita. Ezen át tud fújni a szél, így nem terheli többszáz kilo nyomás. Ha nem szélárnyékban lesz, ilyet válassz.

A fej, más néven LNB lehet 1, 2, 4, 8-as, azaz ennyi fej van egy készülékben, leegyszerűsítve. Ezekből ennyi kábel is jön ki, tehát egyszerre ennyi beltérit tudsz majd használni. Arra figyelj, hogy ne quattro-t vegyél quad helyett, ha 4-est választasz, mert az máshogyan működik. Érdemes ebből prémiumot venni, mert a legjobbak is 15-20e körül vannak. Javaslom az Inverto Ultra-t.

Koax kábelből mindenképpen kültérit vegyél, annak fekete a külső köpenye. Réz erű, 3x-os árnyékolású legyen.
Csatlakozókból léteznek szerszám nélkül is krimpelhető, kompressziós változatok, ha esetleg magad szerelnéd meg, de nem akarsz drága szerszámot is venni.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11605) oroszlan12 válasza Kapanyél (#11604) üzenetére


oroszlan12
tag

Nagyon köszönöm a kimerítő választ!:R
A helyzet,h Ausztriában lakom ezért nem tudom hol,milyet vegyek.De utánajárok!

(#11606) csab2


csab2
veterán

Beszedési megbízás esetén mikor vonják le a pénzt a számláról? Hányadikán? A befizetési határidő napján?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11607) gregory91 válasza Kapanyél (#11604) üzenetére


gregory91
senior tag

Lehet kisebb is mert csak az intelsat 10-02 van a legmesszebb, a direct one meg nem használja egyik tpjét sem.De ha mást is akar fogni akkor jöhet 120-as is, néhány+ fej egy switch kapcsoló(szükség estén forgató-motor) mert mikor nincs szolgáltatás attól függetlenül is tud majd tvzni.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#11608) csab2 válasza tylerddd (#11602) üzenetére


csab2
veterán

Másik fórumban azt írták, hogy azért kevesebb mindenkinek az ehavi díja, mert áttértek a havi számlázásra. Eddig hónap 5-től következő hónap 5-ig számláztak, ezentúl 1-től 31-ig.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11609) karl_fischer válasza csab2 (#11608) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

A számlát persze nem lehet letölteni.

(#11610) Corbie


Corbie
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 4270-es UPC Direct kártyám (szürke Philips set top boxban volt), amit most szeretnék CAM modulba betenni.
Ezt vettem ez szerintetek jó lesz?
[link]
Olvastam, hogy nem mindegyik tud magyarul, az EPG-t nem mutatja mert nem kezeli az ékezeteket.

Ha a fenti Irdeto kártya nem jó akkor tudtok olyat ajánlani ami jó lehet?

Felhívtam a Direct One ügyfélszolgálatát, kérdeztem, hogy Cryptoworks kell? Azt se tudták miről beszélek :((( 3 emberrel beszéltem az egyik conax kártyát ajánlott....

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#11611) Kapanyél válasza Corbie (#11610) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nekem a Smit van, az olcsóbb is.
Független a kártyád?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11612) Corbie válasza Kapanyél (#11611) üzenetére


Corbie
csendes tag

Szia igen, azt már ellenőriztettem az ügyfélszolgálattal, azért kértem anno mikor kötöttem a szerződést Philips régi gépet, mert az nincs párosítva a kártyával. :)
Lehet hülyeséget kérdezek, neked az EPG magyarul rendes ékezetekkel jelenik meg? Még nem volt dolgom CAM modullal csak annyit tudok róluk amit összevadásztam hozzászólásokból :)

(#11613) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Azt lehet tudni, hogy a Duna miért nem visszanézhető online?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11614) castiels válasza Corbie (#11612) üzenetére


castiels
addikt

TV beállítások nál országot Csehországnak állítsd, és úgy keresd le a csatikat..Akkor normálisak lesznek az ékezetek! LG-nél ez megoldás.

(#11615) Corbie válasza castiels (#11614) üzenetére


Corbie
csendes tag

Hatalmas köszönet, pont LG tv-ről van szó!! :R
Rendben így teszek!! :K Elvileg szerdán hozza ki a postás! :D
Köszönöm!

(#11616) castiels válasza Corbie (#11615) üzenetére


castiels
addikt

Szívesen, nem egyszerű a sorbarendezés, lesz vagy 800 találat... :U Kimentik pendrive-ra a listat és általában Chanshort programmal laptopon megszerkesztik utána visszatöltik a tv-re.

(#11617) Corbie válasza castiels (#11616) üzenetére


Corbie
csendes tag

Uh akkor majd ott lehet jelentkezek még egy kis infóra ha elakadok :DD
A program freeware? Rákeresek addig leszedem ismerkedek vele :D

(#11618) oroszlan12 válasza Kapanyél (#11611) üzenetére


oroszlan12
tag

Az,h a kártya független e hogyan tudom kideríteni?

(#11619) BornToBePuli válasza oroszlan12 (#11618) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Milyen beltériben volt?
Milyen kártya?
Kipróbálod másik beltériben vagy modulban.

Read only felhasználó

(#11620) tylerddd


tylerddd
veterán

Héten olvastam, hogy a Bundesliga átkerül a következő szezontól az Arena/TV4-re. Örülök, hogy ezek elérhetőek nekünk!

Ami a Premier League-gel kapcsolatban viszont vicces, hogy mióta van Digi Sport 1, ráadásul HD-ban, azok a meccsek, amik érdekelnek, mind a híg f*s minőségű Spíleren mennek. Előtte meg persze minden ilyen mérkőzés a Digi-n ment. Összeesküdtek ellenem! ;]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11621) Kapanyél válasza Corbie (#11615) üzenetére


Kapanyél
őstag

Így van, és arra figyelj, hogy ez a beállítás reseteli a csatornákat. Így előbb állítsd be ezt, aztán kerestesd le a holdat. Én 3x szoptam ezt be.
Egyébként még a transzponder listát is kell szerkesztened, szintén az elején és utána azonnal indítsd el a kézi keresést, de ne legyen bepipálva a teljes scan. Mocskosul sok időt el lehet ezzel cseszni, mert a cseheknél meg nem a Thor az alapértelmezett műhold, így föl kell venned az Astra mellé ezt is és abban szerkeszteni a transzpondereket, a keresésnél meg kivenni a pipát az Astra elől.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11622) castiels


castiels
addikt

Igen, ez is igaz! :R

(#11623) Corbie válasza Kapanyél (#11621) üzenetére


Corbie
csendes tag

Oh ok! Mivel a mostani LG tv-m összefosta magát, lesz egy szűz tv!
Van esetleg egy tutorial amiben le van írva lépésről lépésre a setup?
:B

(#11624) castiels válasza Corbie (#11623) üzenetére


castiels
addikt

Koaxot is rendesen becsavarni. :R

(#11625) Corbie válasza castiels (#11624) üzenetére


Corbie
csendes tag

Rendben! Kíváncsi leszek hogy sikerül, legkésőbb szerdán jelentkezek az eredménnyel! :R

(#11626) Kapanyél válasza Corbie (#11625) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nekem WebOS 3.5-ös OLED-em van, abból ki tudom exportálni a csatorna listát, lehet, hogy azzal megúszható az egész szopatúra.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11627) Corbie válasza Kapanyél (#11626) üzenetére


Corbie
csendes tag

LG 50UN74003LB lesz az áldozat!
Eddig egy LG 42 LF652V volt, egyik este csak úgy az egyik led leolvadt. LG szervíz azt mondta kb 40ezer. Annyiért nem akartam megcsináltatni mondom majd ééén (fogd meg a söröm) :D
Jelentem a műtét sikerült de a beteg belehalt :D :D
A ledet megvettem az alin PL raktárról megjött 4 nap alatt postával együtt 7ezerbe. Youtube gyorsiskola (how to) Azt a feleségemmel nekiestünk lesz ami lesz. :U Kicseréltük minden fasza de ahogy a keretet tettük rá a kijelző panel széle megfeszült és hopp már el is tört :O befolyt az egész kuka lett... Szóval a led háttérfény már megy csak a kijelző befolyt és sz.rt se látni! Így jártam nem hiába tanulják a tv szerelő szakmát is :DD

(#11628) Corbie válasza Corbie (#11627) üzenetére


Corbie
csendes tag

Ilyen volt a led.. Még jó, hogy nem gyulladt ki a tv.

[ Szerkesztve ]

(#11629) csab2 válasza Corbie (#11627) üzenetére


csab2
veterán

Nekem is LF652V van, csak 50"-es.
Nálam nem olvadt szét a LED, csak elengedte a ragasztó és leesett. 3 db is. Szerelő megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11630) Gaben92 válasza csab2 (#11629) üzenetére


Gaben92
őstag

Összes LB/LF LG ilyen. A LED-eken lévő prizma előbb vagy utóbb de lepotyog. Mikor Magyarországon jártam családlátogatáson szétkaptam mind a hármat (LB650, LB630, LF valami) mert egyedül a 630 tartotta magát mivel az hátra felé volt billentve. 650-et kicsit megráztam és leesett minden róla. :DDD

Igazából nem nagy kunszt szétkapni és megragasztani. Három ponton van ragasztás a prizmákon és nem lehet szarul visszarakni mert meg vannak vezetve a pontok.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#11631) Corbie válasza Gaben92 (#11630) üzenetére


Corbie
csendes tag

Így van. Ha fehér folt jelenik meg a tévé képernyőjén akkor biztos a prizma esett le. Nálam besötétedett az egész onnan tudtam, hogy a led elfáradt. Tényleg nem nagy dolog szétszedni, csak a kijelzőre kell vigyázni nehogy eltörjön. Őszintén megmondom kicsit kapkodtam, meg izgultam hogyan sikerült, és hát elcsesztem.. Most is nekiállnék, csak most óvatosabban. ;)
Mindig tanul az ember. :)

(#11632) csab2 válasza Gaben92 (#11630) üzenetére


csab2
veterán

Semmi érzékem nincs az ilyen műszaki dolgokhoz. Meg ahogyan az előtted hozzászóló is írta, nagyon könnyen eltörik a kijelző. Egy 50"-es kijelzőhöz biztosan nem mernék hozzányúlni, egy 32"-eshez még talán.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11633) csab2


csab2
veterán

Egyszer megéljük vajon, hogy a My Direct One jól fog működni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11634) Corbie válasza Kapanyél (#11621) üzenetére


Corbie
csendes tag

Szia! Tudsz segíteni a transzponder listát mi alapján szerkesszem?
Rengeteg van, és igazából azt se tudom mit kezdjek velük :(
Talált 60 csatornát, de abból kb 3-4 a magyar nyelvű a többi mindenféle.
Mit csinálok rosszul? Leírnád kérlek a lépéseket?
Nagyon szépen köszönöm! :R

(#11635) Kapanyél válasza Corbie (#11634) üzenetére


Kapanyél
őstag

Katt [ide]!
Ezeket kell fölvinned a szintén újonnan hozzáadott Thor műholdhoz.
Kézi hangolást válassz, miután hozzáadtad ezeket.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11636) Corbie válasza Kapanyél (#11635) üzenetére


Corbie
csendes tag

Holnap megpróbálom. Ma lemerültem. :)
Már csak 1-2 csatorna hiányzik, de akkor ezért! :) Köszönöm holnap nekiugrok meló után. A feleségemnek már megy egy pár csatorna, holnapig el lesz velük :D
Ott csesztem el az elején, hogy a kódolt csatornák keresésének kihagyását pipáltam be.
(én azt hittem ha bepipálom akkor keres...)
Akkor
1. TV országbeállítás: Cseh
2. Felvenni a THOR műholdat
3. Transzpondereket az általad megadott link alapján hozzáadni
4. Kézi keresés (Csak THOR műholdon)

5. Csatorna lista mentése pendrive-ra.
6. Chanshort programmal sorba rendezés
7. Csatorna lista visszatöltése a tv-re.
8. Kedvencek rendezése (Új LG tv-nél sajnos a Chanshort programban ezt nem lehet megcsinálni)

Szólj ha így jó a sorrend, illetve jelezz légyszi ha valamit kihagytam!
Hatalmas köszönet neked/nektek!! :R

[ Szerkesztve ]

(#11637) Kapanyél válasza Corbie (#11636) üzenetére


Kapanyél
őstag

Csak a pontosság kedvéért: nem a TV nyelvét, hanem a régiót kell Csehországra állítani, amit máshol is találsz a menüben. :)

Én nem használtam sorbarendezős programot, de elvileg úgy kell, ahogy leírtad.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11638) Corbie válasza Kapanyél (#11637) üzenetére


Corbie
csendes tag

igen utána már eszembe jutott és már módosítottam is a posztot! :DD
Csak gyorsabb voltál :D :D
:R

(#11639) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

miért van ez ár csökkenés ?
4400FT fizettem
most 3800FT
nincs discovery,animalplanet eurosport...
eurosportot kénytelen vagyok német vagy cseh nyelven nézni
discoveryt lehet mokolásal nézni ... 12303 V 27500 5/6

[ Szerkesztve ]

(#11640) Corbie válasza rosszcsont88 (#11639) üzenetére


Corbie
csendes tag

Discovery közül melyiket lehet fogni? Magyar nyelvű?

(#11641) Corbie válasza castiels (#11614) üzenetére


Corbie
csendes tag

Sziasztok!
Megcsináltam, működik rendesen, de hogy Cseh régiót választottam az alapértelmezett nyelv a csatornákon is Cseh. Hiába állítom Magyarra, ha ellépek a csatornáról majd vissza, akkor megint Cseh. Nálatok is? Ez elég bosszantó :(
Erre van valamo trükk?

(#11642) 19ati93


19ati93
senior tag

Nekünk is csökkent kb 500 ft-al a havidíj.
A számlán 5.27. a befietési határidő, míg a csekken 5.17. ?! Most akkor melyik a helyes? :DDD

(#11643) castiels válasza Corbie (#11641) üzenetére


castiels
addikt

Alapértelmezett hang: magyar a beállításokban.

(#11644) Corbie válasza castiels (#11643) üzenetére


Corbie
csendes tag

Köszönöm! Ilyet eddig nem találtam, de akkor jobban megnézem a menüt.

(#11645) Corbie válasza castiels (#11643) üzenetére


Corbie
csendes tag

Ok megvan SIKER! :R

(#11646) csab2 válasza rosszcsont88 (#11639) üzenetére


csab2
veterán

Változott a számlázási időszak.
Eddig hónap 5-től következő hónap 5-ig számláztak.
Most áttértek a hónap 1-től 30-ig (31-ig) történő számlázásra.
Most, az átállás hónapjában május 5-től május 31-ig számláznak, vagyis 4 nappal kevesebbet fizetünk.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#11647) Kapanyél válasza rosszcsont88 (#11639) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Discoveryt ezen a transzponderen nem nyitja az UPC kártya.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11648) castiels válasza Corbie (#11645) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#11649) rosszcsont88 válasza Corbie (#11640) üzenetére


rosszcsont88
tag

mind az ,upc kártya nem nyitja ... okos mediaboxok

(#11650) 19ati93 válasza csab2 (#11646) üzenetére


19ati93
senior tag

Szóval akkor a következő számlánál minden marad a régiben és ugyanannyit fizetünk mint eddig? Kár volt örülni előre. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.