Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#657) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem olvastam vissza, és nem is kerestem rá, akit ez zavar az innen skipelje a hsz-em.

---

Szóval nem tudom milyen keresőkifejezéssel lehetett volna ezt kideríteni, de: létezik-e vagy ha nem, lesz-e egy komplett változáslista az eredeti hardverapróhoz képest? Nyilván meg lehet tanulni az új site csínját-bínját böngészéssel is, de egy a mostani faq-nál szélesebb körű, hosszabb, "ez itt van, az ott van, ez megszűnt, az új dolog" lista segítene az olyan begyöpösödött hülyéknek mint pl. én.

Szóval van-e csak nem találtam meg, vagy lesz-e valamikor valahogyan valaki által?

---

Személyesen nekem szúrja a szemem, hogy a hirdetésnél az "üzenet a feladónak" gomb, ami a privát üzenetre visz nagy és piros, a hsz írásra vonatkozó gomb pedig el van dugva alul.

Szerintem mindenkinek érdeke lenne, a "hülye" privátozás helyett a transzparens hozzászólásokat előnyben részesíteni, több infóhoz jutna a potenciális vevő, használhatóbb lenne a site, de így én is először a privátra kattintottam. Ha meg már ott van az ember akkor megírja a privátot, a következő meg hoppon marad, kérdezősködhet elölről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.