- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- TheLázs: Mi várható el a betegtől...?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gerner1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ck.
addikt
Részben az, mondvacsinált ürügy, de igazándiból magam sem tudom megmondani, hogy miért. Talán túlságosan unatkozom a Mercedes és BMW után, túl sok a szabadidőm így, hogy nem kell szervizbe rohangálni állandóan.
@Paxker315:
Általában farral állok be mindig, de most így adta csak ki, tömött parkoló + 6 másik autó állt mögöttem üres helyekre vadászva, nem volt hely forgolódni, ez meg rögtön a behajtó mellett volt, épp akkor álltak onnan ki. De a hátulja amúgy talán még alacsonyabb is mint az eleje, akadtam már fel azon a végén is.@Cifu:
Tavaly nyár óta van meg Villám, az ő utódjaként kerestem a SUVokat mostanában. Viszont tegnap számoltunk, osztottunk-szoroztunk aZasszonnyal, nem lesz mostanában autó csere. Inkább lefogyok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy A70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- Egyedi ékszerdobozka
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T590 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Targus Universal USB 3.0 - (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest