Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) pilipi válasza norti (#54150) üzenetére


pilipi
aktív tag

TÉÉÉNYLLLEEG?
1.Úgy sincs itt már senki.
2. valójában az 1-ről beszéltünk, vagyis azt istenítettük.
3. SSSSS PLS és offba is teszem, hogy tetszetősebb legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#54152) szatyor1972 válasza pilipi (#54149) üzenetére


szatyor1972
tag

Én személy szerint a magam kis 4000 órája után elfogadtam, hogy a div2 egy más fajta játék.
Szerintem ne várja senki ugyanazt a játékot ha ezt el tudja fogadni az ember akkor nem lehet nagy csalódás ha meg nem jön be akkor ne játsz vele.
A béta pont erre volt jó, hogy mindenki eldöntse kell-e vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#54153) Madoc válasza szatyor1972 (#54152) üzenetére


Madoc
veterán

Mondjuk a bétába nem az volt hogy csinálj mindent előlről 5x...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#54154) Anonymus23 válasza pucz (#54147) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez a játék a kezdetektől fogva broken PvP oldalról a csalók és a össze-vissza harmonizált szettek miatt, szóval kicsit mókás, hogy emiatt húzod le a Div2-t, persze ízlések és pofonok.

;) - The Power of the Light Side

(#54155) pucz


pucz
senior tag

Azért jó látni, hogy nem csak Én gondolom így. Ha nem ennyire pofátlanul akarnák letolni a számon ezt az erőltetett PvE játék mechanikát, még játszható lenne, számomra. De jelenleg az van, amit említettek is. "ha nem tetszik, ne játsz vele".

Anonymus:

Én mai napig imádom az egyet. Tegnap is csörögtem egyet DZ-be. Ott van esélyem. Kitanúltam a játék mechanikáját, meg tapasztaltam a játékosok szokásait. Jó buildjeim vannak, amiket nem kevés idő volt olyanra építeni, mint amilyen most.

Viszonylag kései játékos vagyok, de nem voltam rest olvasni, és videókat nézni, így hamar fel skillesedtem a jó játékosok körébe. Ha meg csaló volt, szerver change.

(#54156) Anonymus23 válasza pucz (#54155) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt értem, de kb így van a Div2 is, egyrészt szerintem nem fogják így hagyni, másrészt még annyira új (és még messze nincsenek kitapasztalva a szettek), hogy az is másfajta élmény lesz.

;) - The Power of the Light Side

(#54157) TommyS_27 válasza pucz (#54155) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha az elejétől játszottál volna az első résszel akkor arról is ugyanez lett volna a véleményed. Összeraktál egy settet és már rakhattad össze megint mert jó szokásukhoz hiven nerf nerf nerf. És akkoriban nem volt optimalizáció sem. Vagy esett a cucc vagy nem. lásd Barret Chest. Szerintem az első rész indulása ettől százszor rosszabb volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#54158) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
30-as szintű vagyok még csak, benéztem párszor a RED zónába, de semmi értelme még. (Primary Firepower 213 135, Toughness 558 116, Skill Power 133 155), valakivel mindig találkozom és pár lövésből kikap, no meg ha az extrection zone-ba megyek, ott semmit sem tudok felrakni a helikopterre, mert természetesen kilő előtt egy "redves" játékos.
Milyen cuccokat érdemes összeszedni? Per pill. a zöld és azonos nevűeket gyűjtöm (DeadEYE), csak úgy, mert. :DDD

Illetve a World TIER 2-ben hogy tudnék játszani?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#54159) qukesz válasza KisApám (#54158) üzenetére


qukesz
senior tag

Szerintem elsősorban a nomád szett amiben a legnagyobb eséllyel életben tudsz maradni. DZ-BE való farmolás eléggé meredek dolog egyedül, de néha csapatban is.
Classified nomád szettet ajánlom.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#54160) KisApám


KisApám
addikt

Játék közben fent bal oldal a földgömb mellett villog egy felkiáltójel.
Arra hogy tudok rámenni, hogy megnézzem mi az?
Át kellene váltanom 1-esről 2-es "világra" valahogy. :F

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#54161) akoska07 válasza KisApám (#54160) üzenetére


akoska07
nagyúr

Térképet megnyitod.

Ott G-t hosszan nyomod és akkor tudsz 1-5 világok között váltani.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#54162) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok.
windows újratelepítés után újra le akarom tölteni a divisiont, de megnyitja a Steam-et.
Ott viszont csak megvenni tudom a játékot..
ilyenkor mi van ? köszi :)

(#54163) betegphiu válasza betegphiu (#54162) üzenetére


betegphiu
senior tag

megoldottam

(#54164) KisApám


KisApám
addikt

Hova rakja a játékmentést az Divison?
Le kellene most törölnöm, de meg akarom tartani azt, ahol tartok.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#54165) Pferi válasza KisApám (#54164) üzenetére


Pferi
senior tag

Online tárolja, nem a te gépeden. Törölj nyugodtan bármit.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#54166) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Megvettem a játékot itt a HA-n plusz valami Survival DLC-t (így volt pack-ban)
Leszedte a játékot kb 50 gigát. Most tölti a DLC-t ami 47giga... Ez hogy lehet? Ráadásul valami The Divison PTS a neve.

Ha el szeretném kezdeni a játékot, úgy hogy minden benne legyen ergo az alap meg a DLC is akkor melyiket indítsam? Most olyan kb mintha két játék lenne letöltve... :F

Btw engem csak a kampány érdekel nem fogok multizni.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54167) sowi válasza adamssss (#54166) üzenetére


sowi
őstag

a PTS a Public Test Server, az neked nem fog kelleni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#54168) Anonymus23 válasza adamssss (#54166) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahogy írták előttem is a PTS az nem kell, nem is működik már régen, mivel leálltak a fejlesztéssel. Állítsd le és töröld is a PTS-t, felesleges letölteni.

Minden DLC a játékból elérhető lvl30-as szint után.
Ha csak magadban szeretnél játszani, akkor javaslom még az Underground DLC-t, az is egy jó pár óra játékot adhat neked.

Egyébként meg lesznek olyan küldetések, amit nem fogsz tudni magad megcsinálni (jellemzően lvl30 után), mert egyedül csak nagyon maxos gearrekkel lehet megcsinálni, azt is csak tapasztalt ügyes játékosoknak.

;) - The Power of the Light Side

(#54169) FireKeeper válasza Anonymus23 (#54168) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az underground szerintem totális időpazarlás, az összes küldi copy-paste, és még a loot is szar.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54170) Anonymus23 válasza FireKeeper (#54169) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mihez képest?
Ha így veszed, akkor az egész játék ilyen...

Egyedül a DZ az ami "változatos" mert nem tudhatod, hogy csak RPM-es csaló jön vagy falon át is le fog lőni.
;]

;) - The Power of the Light Side

(#54171) FireKeeper válasza Anonymus23 (#54170) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha classified gear kell akkor az open world bossok a legjobb forrás (bár elég uncsi), ha pedig exo cuccok akkor legendary küldik, bár ahhoz kell egy jó szet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54172) adamssss


adamssss
veterán

Köszönöm szépen a sok segítséget. Már törlöm is és hamarosan kezdem a játékot. Kíváncsi vagyok. Sokan azért szidták mert nagyon bugos. Remélem ezt sikerült teljesen kigyomlálni. Érdemes DX12-ben futtatni vagy inkább 11?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54173) Anonymus23 válasza adamssss (#54172) üzenetére


Anonymus23
veterán

A DX11 kevesebb FPS, de legalább stabil. DX12-ben előfordulhatnak CTD-k.

;) - The Power of the Light Side

(#54174) adamssss válasza Anonymus23 (#54173) üzenetére


adamssss
veterán

Mi az a CTD? :)

Látványban van különbség? Van olyan effekt ami csak 12-ben aktiválható? Gondolom egy GTX1070 DX11-ben is stabilan fogja tartani FHD-ban a 60 FPS-t.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54175) Anonymus23 válasza adamssss (#54174) üzenetére


Anonymus23
veterán

Crash To Desktop, azaz kilép a játékból váratlanul.

Jellemzően túl nagy különbség nincs látványban a DX11 és Dx12, persze picivel szebb a DX12.
Próbáld ki, lehet nálad nem lesz anomália, veszíteni nem veszítesz sokat.

;) - The Power of the Light Side

(#54176) Pferi válasza adamssss (#54174) üzenetére


Pferi
senior tag

Sajnos DX12-ben játszhatatlan, teljesen véletlenszerűen kidob a játék, friss WIndows 10-el is. DX11 tökéletesen stabil.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#54177) qukesz válasza Pferi (#54176) üzenetére


qukesz
senior tag

Halkan jegyzem meg hogy nekem Rx480-al tökéletes ment dx12-be. Driver számára nem emlékszem sajnos és feljegyzés se készült.
De én arra emlékszem még hogy low beállításokkal ment a játék.
Valószínűleg azóta sok minden változott a játékba is.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#54178) Pferi válasza qukesz (#54177) üzenetére


Pferi
senior tag

Igazad van, lehet vga függő is, vagy a fene se tudja. DIv2-ben is sokan panaszkodnak hirtelen fagyásra, kidobásra, de az pl. nekem atomstabil DX12-n.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#54179) adamssss válasza Pferi (#54176) üzenetére


adamssss
veterán

Tényleg kidobál (engem is). Úgyhogy marad a Dx11.

Viszont brutálisan zabálja az erőforrást a game. Ramból simán bekajál 9 gigát a vram-nól meg 5,5-öt. Még jó, hogy nem cseréltem le az 1070-et egy 2060-ra hiszen szinte most is kevés lenne a 6gb a vram. (És ez csak FHD)

Egyebkent nem egyszeru a jatek. Level3-as vagyok es egy level 4-es csajjal egy side quest-ben igencsak meggyult a bajom. Es ez meg csak a jatek eleje... nem tudom ezek utan mi lesz meg... :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54180) xyvalaki válasza adamssss (#54179) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

A végén majd berohansz a mobok közé és ledarálod őket. :))

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#54181) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mennyien játsszák még a 2 megjelenése óta? Kicsit visszatérnék rá, de ha kevés a player inkább ránézek a kettőre... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54182) marky1970 válasza Micsurin (#54181) üzenetére


marky1970
tag

Tegnap beugrottam DZ-be egy kis nosztalgiázásra!
Nem tudom mennyire jellemző ez mostanában,de volt élet!:

[ Szerkesztve ]

Omamil

(#54183) adamssss


adamssss
veterán

Amúgy nektek van ehhez fejhallgató meg mikrofon, mert gondolom ezt úgy élvezetes. Vagy nem szükséges hozzá? :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54184) Anonymus23 válasza adamssss (#54183) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt írtad nem akarsz multizni. :F
Multihoz kell, mert másképp nem lehet elküldeni a többit a francba, szólóba felesleges ;]

Multi egyébként csak ha hajókötélből vannak az idegeid, fullosan tele van csalóval..
A COOP az még oké is, de a DZ és LS az veszett tud lenni.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#54185) adamssss válasza Anonymus23 (#54184) üzenetére


adamssss
veterán

Nem akarok multizni de volt itt egy jó fej kolléga aki felvett mert látja, hogy kicsit láma vagyok és segítene a játékban. Csak nekem nincsen ilyen felszerelésem. Sebaj. Majd mobilon tartjuk a kapcsolatot :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54186) Anonymus23 válasza adamssss (#54185) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondom COOP-ra feltétlenül jó és szükséges is. :K

;) - The Power of the Light Side

(#54187) FireKeeper válasza adamssss (#54185) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de am az is elég lehet ha hallod őt, főleg ha tapasztaltabb játékos

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54188) norti válasza adamssss (#54185) üzenetére


norti
addikt

Text chatet is használhatjátok, illetve az incursionöket kivéve nem szükséges azért akkora koordináció (ott meg úgysem árt a 4 összeszokott, rutinos játékos először), hang nélkül is lehet jól játszani.

(#54189) akoska07 válasza Micsurin (#54181) üzenetére


akoska07
nagyúr

Meglepően sokan játszanak még vele.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#54190) Hublot


Hublot
senior tag

Elnézve a friss videókat rottyon van csalókkal Div1. 😂🤣

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#54191) Pferi válasza akoska07 (#54189) üzenetére


Pferi
senior tag

Pár hónapja 4 euro volt a Season Pass, ennyiért a világ legjobb vétele volt, rengeteg játékidőt lehet vele szórakozni, sajnos már ennyiért nem lehet kapni.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#54192) pilipi válasza Hublot (#54190) üzenetére


pilipi
aktív tag

Még mindig jobb X Div 1 Dz cheater, mint egy alfa stádiumban levő játék hang és grafikai hibák ezrével.
HA elkészül valaha lehet nem lesz rossz, de ebben a formájában használhatatlan.
Cheater vs Fosh, tényleg nehéz a kérdés :D

(#54193) qukesz


qukesz
senior tag

Még hogy nincs élet!!!! :DDD

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#54194) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Valaki még tolja gyakran? 280-as ruha szintű vagyok, és jó lenne valakivel tolni, farmolni :))

[ Szerkesztve ]

(#54195) Morphus101 válasza laskr99 (#54194) üzenetére


Morphus101
tag

Jatekosnev?

(#54196) laskr99 válasza Morphus101 (#54195) üzenetére


laskr99
addikt

laskr1999

Majd holnap szerintem leszek.

(#54197) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valaki útba igazítana a 2. rész miként kapcsolódik / kapcsolódna story szerint ehhez a részhez? Odaát nem kapta választ. :B

Tudom nem az eget verő story ezeknek a játékoknak a lényege de ha már egyszer úgy is végig megyek rajta szeretném átlátni.

Köszönöm! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54198) Mr.Franczy válasza Micsurin (#54197) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igazából, annyira gyenge a sztori, hogy nincs jelentősége!
Én, nem nagyon véltem felfedezni utalást, az első részre!
Annyi az egész, hogy útjára kelt a vírus, s elérte Washingtont, a többi meg már, történelem! :)
De állítólag, vissza lehet/kell majd térni az első rész helyszínére, mintha ezt olvastam volna valahol!
Az első résznek, azért "masszívabb" volt a története, szerintem!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#54199) Micsurin válasza Mr.Franczy (#54198) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor valóban nincs különösebb story... :(
A vírus útra kelését értettem abban reménykedtem valami elment mellettem. Ez van! Egyébként sokan szidták, hogy félkész szerintem ez nem teljesen igaz amennyire szerettem az elsőt, pont annyira letud szegezni a box elé a második is. A játékmechanika nagyon egyedülálló még mindig! :K

DZ-t még nem próbáltam nem mertem. De konzolon gyakorlatilag nincs opció rpm hack és társaira. finger crossed :D

De állítólag, vissza lehet/kell majd térni az első rész helyszínére, mintha ezt olvastam volna valahol!
Azért ez nagyon adná a hangulatot. Igazából pont ezt az egyet érzem végig a játék alatt, mármint a hiányát az első rész után (legalábbis szerintem) mivel annak torony magasan jobb volt a mapja. Nekem hiányoznak a civilek, az őket zaklató Rykers fegyencek, hogy random megállít egy civil és kér medpacket vagy valamit cserébe droppol tárgyat, hogy autót próbálnak feltörni a civilek stb... tudom, hogy a JTF evakuálta a várost de így annyira üres.... arról nem beszélve papíron 7 hónap telt el mégis mintha a dzsungel bevette volna a várost, és ezt gyógyszer kutatással akarják magyarázni hát... :D

Mindennel együtt viszont szerintem megér egy próbát a játék annak akinek az első tetszett, én a konzolhoz kaptam de külön is megérte volna az árát!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54200) Mr.Franczy válasza Micsurin (#54199) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igazad van!
Nekem is az hiányzik, hogy kihalt a város, nincs civil mozgás!
Persze, ez is, ízlések és pofonok!
De a játék hangulata, pazar, ugyan úgy, ahogy az első résznek! Mondjuk annak örülök, hogy vége lett a télnek!
Sima DZ, próbáld ki, nem rossz, lehet eprészkedni benne, nincs nagy tumultus! :)
Egyszer, majd csak elkészül a játék! :)

[ Szerkesztve ]

Gazember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.