Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gabe_


gabe_
őstag

Hali!
Nekem is nagyon bejön a játék, bár csak billentyűzettel nyomom. A küldetések nem annyira bonyolultak, hamar rá lehet jönni, hogy mit akar...
Szóval tetszik.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#52) Rossi válasza Rossi (#50) üzenetére


Rossi
addikt

3 pályán vagyok túl, maga a játék bejön, bár a grafikától nem vagyok elájulva (1280x1024 high). Kezelhetőségére sem lehet panasz, normal nehézségen kicsit túl könnyű.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#53) gabe_ válasza Rossi (#52) üzenetére


gabe_
őstag

Majd lesz egy kicsit nehezebb is, mikor konvojt kell védeni, de annyi ellenséges ojjektum jön, hogy alig győzöd őket... :)
A grafikát nagyon dícsérik, szó se róla, a repülők nagyon szépek, jók az effektek, a föld viszont tényleg nem egy nagy durrantás. Néhol a google earth is jobb... :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#54) macy


macy
addikt

Az utolsó pálya az valami katasztrófa. Olyan mintha nem lenne befejezve a játék.

(#55) Tomate


Tomate
veterán

Jó kis gamma lett! :K Minden feltolva maxra 1280x1024ben 80-100FPS
Egy ilyen fapados Joyal nyomom és tök jól be van állítva minden alapból :K Kiváncsi vagyok milen 42"-on fullHD-ban ;)

(#56) Rossi válasza gabe_ (#53) üzenetére


Rossi
addikt

Az ellenséges gépek, tankok, telepített lövegek nincsenek nagyon kidolgozva, a robbanások meg egyenesen ocsmányak. Mind1, nyomom mert amúgy tetszik, de ez a Stiletto pálya szopat rendesen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#57) Tomate


Tomate
veterán

2. pályával nagyon szívok. Annyian jönnek mint az állat.... El kell pusztítanom az összeset? :U Olvasom mindenki kivitte már, akkor én vagyok nagyon béna...

(#58) Valty válasza Tomate (#57) üzenetére


Valty
aktív tag

Az olajfinomítós pálya? Én azzal 2 napig szívtam :D Utána a többi ment simán

(#59) Tomate válasza Valty (#58) üzenetére


Tomate
veterán

Az... Úgy ellepik a részt egy idő után, hogy már nem tudom uralni a helyzetet. Ajánlott az ajánlott gépet választani vagy másikkal jobban járnék?? :U

(#60) Valty válasza Tomate (#59) üzenetére


Valty
aktív tag

Én az ajánlottal 3szorra megcsináltam, szerintem ez a legmegfelelőbb a pályához: nem túl gyors és kellően felszerelt

Előtte kipróbáltam a többit is, legtöbbször a 111A-Raven-t, de az annyira gyors volt, hogy gond volt irányítani egy ekkora pályán

(#61) Tomate válasza Valty (#60) üzenetére


Tomate
veterán

Abszolváltam :C :))

(#62) HolloW


HolloW
senior tag

Ahol az Air Force One-t kell megvédeni, ott tudna valaki valami jó taktikát mondani ? Mert nekem nem nagyon megy, valami zavarja a rakétáknak a célratartását és nem lehet messziről kilőni az ellent.

STEAM - KOBRA KAI!

(#63) Rossi válasza HolloW (#62) üzenetére


Rossi
addikt

Én is szenvedek vele... Az elnöki gépnek nem kell sok találat, pedig irtom az ellent is rendesen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#64) gabe_ válasza HolloW (#62) üzenetére


gabe_
őstag

Amíg messzebb vannak válts fegyvert ( Asszm az A és Y betűkkel lehet), a másik rakétának nagyobb a hatótávja, és nagyobb szögben is becélozza az ellent... Persze abból kevesebb is van... Egy próbát megér

Sovány szakácsban sose bízz!

(#65) bagyulajuve válasza HolloW (#62) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én géppityuval írtottam őket (na jó nekem csak 1-et sikerült lelőni, de a többit a csapattásaim elintézték), próbáltam elcsalni az ellenséget az erforszvántól, amíg célba nem ért.

Resistencia eterna

(#66) Rossi


Rossi
addikt

Na, ez a lopakodós küldetés nem semmi piskóta... Az első radart még ki tudtam lőni, de nem sikerül tartani az "ívet".

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#67) Rossi válasza Rossi (#66) üzenetére


Rossi
addikt

Na jó, kezdek ***** ideges lenni. Kilőttem a második Command Centert is, utána viszont rögtön kilőttek. Képtelen vagyok az "alagútban" tartani a gépet...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#68) HolloW válasza Rossi (#67) üzenetére


HolloW
senior tag

Nyomd az "S"-t az élesebb kanyarodás végett.

STEAM - KOBRA KAI!

(#69) dudika10


dudika10
veterán

Nagyon jó kis játék, nekem nagyon bejön.
Nem túl nehéz, de azért némely pálya meg tudja izzasztani az embert.
Nekem a grafikával sincs semmi bajom.

Valaki meg tudná mondani, hogy a társaim mit csinálnak defend-módban? Nem jöttem még rá. Attack módban szépen irtják viszont az ellent. :)

Egyébként ahol nagyon sok repülő jön, ott általában az ajánlott gép fel van szerelve levegő-levegő rakétával ami akár egyszerre 4 gépet is le tud szedni, ha valaki még nem jött volna erre rá.
Én csak az 5. próbálkozásnál kezdtem gyanakodni, hogy valamit 'elrontok'. :DD

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#70) Rossi válasza dudika10 (#69) üzenetére


Rossi
addikt

Ezzel a fajta rakétával asszem csak 1, de max 2 küldetésben találkoztam. Egyébként nem a repülőgépeket nehéz leszedni.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#71) Rossi válasza HolloW (#68) üzenetére


Rossi
addikt

Gondoltam már rá, hogy nem teljes gázon kellene próbálkozni... :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#72) dudika10 válasza Rossi (#70) üzenetére


dudika10
veterán

Az, hogy milyen rakétával találkozol attól függ, hogy melyik géppel mész, és hogy arra milyen felszereltséget választasz. Kiírja hogy milyen harcból mennyi van a küldetésben és az alapján kell gépet választani (meg felszerelést hozzá).

Én a tankokat, hajókat és radarokat úgy szoktam leszedni hogy fel repülök majd zuhanórepülésben felülről. Így nem tudnak eltalálni és a célzás is elég egyszerű, csak a rakétákkal kell vigyázni közben. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#73) Rossi válasza dudika10 (#72) üzenetére


Rossi
addikt

Én mindig az ajánlott gépet és az ajánlott fegyverzetet választom. Zuhanórepülésben csak a felhőkarcolók között szoktam irtani.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#74) dudika10 válasza Rossi (#73) üzenetére


dudika10
veterán

Az ajánlott nem mindig a legjobb szerintem.
Nekem 4 küldetésnél volt az hogy az ajánlottal nem tudtam elsőre megcsinálni, másikkal meg egyből sikerült.
Nem is tudom melyik küldetésnél volt az hogy az ajánlott géphez volt levegő-föld rakéta, pedig csak repülők voltak ellenem. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#75) Chrys_


Chrys_
addikt

Asszem a héten én is kipróbálom ezt a játékot. Van egy Saitek X52 joyom pedállal, remélem be lehet állítani hozzá.
Ismer valaki HOTAS rendszerhez állványt? Mert az asztalon a tapadókrongokra bízva elég szar. Mindig elcsúszik.

(#76) gabe_


gabe_
őstag

Hát, a tokió felett, mikor a flottát kell védeni, nekem valahogy nem megy. Hiába irtom az ellent, mint a gép, akkor is elfogy a flotta...
Tényleg a tokiós küldetés hányadik?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#77) bagyulajuve válasza gabe_ (#76) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem is csak 1 hajó maradt a végére, nehéz küldetés az biztos

Resistencia eterna

(#78) Rossi válasza gabe_ (#76) üzenetére


Rossi
addikt

A bombázó repülőkre koncentrálj. A vadászgépekkel ne törődj, de a bombázók sokat sebeznek, ne engedd őket a hajók közelébe. Amikor elindul a flotta és megjön az ellenség, akkor is először a repülőket szedd le.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#79) gabe_ válasza Rossi (#78) üzenetére


gabe_
őstag

Ez jó ötlet, megpróbálom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#80) athomi


athomi
veterán

Nekem túl árkádos ez a játék. :(

[ Szerkesztve ]

(#81) Rossi válasza HolloW (#68) üzenetére


Rossi
addikt

Ha nem is kellett fékezni, de nem nyomtam a gázt, és így elsőre sikerült a lopakodós pálya.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#82) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hello!

Másnál nincs az a probléma, hogy fogja magát a gép és kilövi a rakétákat? Nekem van hogy csak megyek előre és egyszer csak kilő egy rakétát. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#83) Rossi válasza PowerBuldog (#82) üzenetére


Rossi
addikt

Mikrofon? A hangvezérlés szokott bekavarni.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#84) PowerBuldog válasza Rossi (#83) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nincs is mikrofonom. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#85) bagyulajuve válasza PowerBuldog (#84) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az lényegtelen, kapcsold ki a voicecommandot vagy micsodát

Resistencia eterna

(#86) Rossi


Rossi
addikt

Bevégeztetett... Nem volt rossz játék, de egyszer szerintem elég volt végigvinni.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#87) #72042496


#72042496
törölt tag

Én is végignyomtam! :)

Tetszett, de szinte csak a legvégén éreztem rá az ízére. Most Elite fokozaton játszom újra, s a 8. pályáig egyelőre simábban haladok, mint először kezdőként. Megpróbálom megszerezni az összes Challenge arany fokozatát, ha nem unom el addig, akkor talán sikerül is. :)

Érdekes, nekem billentyűzetről jobban fekszik az irányítás, pedig Cordless Rumblepad II-vel is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#88) Chapel


Chapel
addikt

hali

gyors kérdés: mikor a radar beacon-öket kell lekapni a pityegős radar segítségével....első 3 próba ok...de utánna?? csak SAM és hajók megyek a pityegés felé de kerülni ,kell a piros zónátt...nem találom őket és lejár az idő.. valaki :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#89) #72042496 válasza Chapel (#88) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igyekezz egyenesen arra repülni, amerről legelőször jelet kap a radar, ott lesznek azok. Szép nagy sík placc, hatékonyan szét lehet csapni köztük. :)

A SAM-eket kerüld ki, a kilövésük sok időt elvesz. Kivéve ha van radarirányítású rakéta valamelyik gépen, mert azzal gakorlatilag le lehet radírozni őket. De szerintem ilyened még nincsen. :(

(#90) Chapel válasza #72042496 (#89) üzenetére


Chapel
addikt

de van ;)

:R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#91) #72042496 válasza Chapel (#90) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor ha jól sejtem a SAM kérdést sikerült múlt időbe tenni! :D

(#92) Rossi


Rossi
addikt

Tök jó, hogy a DLC nem jön PC-re. Bár már uninstalláltam a játékot, de ez akkor is gáz. :(((

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#93) nixx-21


nixx-21
senior tag

Sziasztok HD4670-em van de nem engedélyezhető a DX10.1 az miért van? :Y minden más megy :K

szerk.: lehet még updatelnie kell a Vista-nak friss még a rendzser :B

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#94) macy válasza nixx-21 (#93) üzenetére


macy
addikt

Ha jól emlékszem a DX10-nek külön exe-je van. Nézd meg a játék mappáját.

(#95) nixx-21 válasza macy (#94) üzenetére


nixx-21
senior tag

közben már rájöttem....nem volt fent a gépen az SP1...és mivel abban benne a DX10.1 ezért nem lehetett elérni (amugy tudtam h DX10-et külön kell elinditani....az sem ment egyből mert nem ismerte fel a DX10et hiába raktam fel...2 .dll-t kellet bemásolni és már ment is) volt egy kis windows update ,felkerült az SP1 és csodálatosan fut a H.A.W.X DX10.1-ben :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#96) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

NEkem nem megy egy pálya ,mikor meg kell nyomni a Ctrl és csak kívülről látom a gépet.
2x jönnek ezek a szarok ezek MKT III vagy mi a fene,és azokat az istenért nem tudom kilőni,tudna valaki segíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#97) ThaBoss válasza cellpeti (#96) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Gyakorlás, hajrá... :K

(#98) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi!El kellene egy kis segítség(Hogy mit is kell csinálni),egy radarral teli pályán vagyok és nem tudom mit kell csinálni.Már 2 napja b@szakszik velem ez a map.

(#99) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Nagyon pörög a topik!! :D

[ Szerkesztve ]

(#100) nixx-21 válasza BullKoxa (#98) üzenetére


nixx-21
senior tag

Tessék megnézni YouTube-on....

Part 1
Part 2

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#101) BullKoxa válasza nixx-21 (#100) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi Szépen! :R Nagyon sokat segítettél rajtam.

(#102) nixx-21 válasza BullKoxa (#101) üzenetére


nixx-21
senior tag

nincs mit! bár jo dolog ha az ember fel tudja magát találni :DDD :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#103) Drang


Drang
tag

tudja valaki, hogyan kell a kamerát kezelni? Elvileg az egérnek kellene működtetnie, de akárhogy is állítom be, az egér inkább a gépet irányítja, mintsem a kamerát.
:( Szeretném oldalról nézni, meg nemtom a cockpitban is hátha körbe lehetne nézni..stb DE HOGYAN??? :W

A másik gáz, hogy semmilyen parancsot nem hallok, amit mondanak nekem. Látom, hogy pofáznak, de nem halok semmit. pfff

(#104) macy válasza Drang (#103) üzenetére


macy
addikt

Valamelyik gombot kell nyomni asszem de nemtom melyiket. Rég játszottam már.

(#105) Drang válasza macy (#104) üzenetére


Drang
tag

Köszi, végül is rájöttem a kamerára....de a parancsokat még mindig nem hallom:(((((((

(#106) volvoguy


volvoguy
addikt

én kipróbáltam egy csomó hamachi szervert, egyik sem volt jó, mert mindegyik telitett...de fogadok, hogy egy csomóan nem játékot, és csak televannak a szobák inaktív játékosokkal...de aki ért hozzá az első hsz-t átszerkesztheti, ahol emgad egy szobanevet és jelszót, lehetne egy PH-s HAWX szeró

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#107) macy válasza volvoguy (#106) üzenetére


macy
addikt

Szerintem nem nagyon játszanak már. De próbáld meg a Garena-n.

(#108) volvoguy válasza macy (#107) üzenetére


volvoguy
addikt

leszedtem egy 100%os mentést, kiválasztom a legjobb gépet multiba, mondjuk a Black Widow-ot vagy a Raptort....de állandóan leszednek, pedig mások iylen Mig-el meg Tomcat-el repkednek...hogy van ez? rossz rakétát ahsználok? mert mindig elkerülik a célpontot...orssz a taktikám? pedig tekerem a botkormányt rendesen...de egyébiránt az elterelő rakéták semmit nem érnek, a rakéta utjából pedig nem tudok kitérni...miért?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#109) macy válasza volvoguy (#108) üzenetére


macy
addikt

Nem tudom, nekem annyiból állt a játék, hogy egyszer végignyomtuk haverral a küldetéseket. Aztán ment is az uninstall.

(#110) zolisx4


zolisx4
őstag

sziasztok
a szellemlovas pálya után van még valami ??
mert megcsinálom és mindig azt adja be ujból :F :F

(#111) nagyszegi


nagyszegi
tag

Van egy küldetés amikor ki meg be kell kapcsolni az aszisztálót és lekéne lassítani a gépet. De nem tudom lelassítani mivel lehet vagy mit kell itt csinálni?

(#112) tgulyas válasza nagyszegi (#111) üzenetére


tgulyas
senior tag

Probáld meg az S betüvel.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.