Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) Deck


Deck
titán

Philippa hol barnult le?

PS5

(#23753) Phoen|x válasza Lenry (#23750) üzenetére


Phoen|x
őstag

Eltaláltad. :R :DDD

Go Gunners!

(#23754) Szabi® válasza Deck (#23751) üzenetére


Szabi®
addikt

Lehet hogy a forgatások előtt Toussaint-ba nyaralt. :D

(#23755) Deck válasza Szabi® (#23754) üzenetére


Deck
titán

:DDD
És Eskel, hogy hogy meghalt? Mikor találkoztam vele a játékban is... ;]

PS5

(#23756) Szabi® válasza Deck (#23755) üzenetére


Szabi®
addikt

Az csak rendezői baki ;]

(#23757) Jorus válasza Szabi® (#23756) üzenetére


Jorus
nagyúr

Annyi witcher volt ott, nem tudtak mást kinyírni? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23759) Deck válasza #32839680 (#23758) üzenetére


Deck
titán

Leszámítva azt a pár apróságot, tényleg sokkal jobb mint az első. Egybe néztem végig, abba se tudtam hagyni :P

PS5

(#23760) tibaimp válasza Jorus (#23757) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez jogos, ezen én is meglepődtem, miért pont őt :F

morgyi: ha jól tudom, azt egy újabb szinkronnal javították!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23762) tibaimp válasza #32839680 (#23761) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek! Nagyon jól adja a színész, hasonlít is, elkapta a karakter is. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy előtte utánajárt a megszemélyesítendő karakternek.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23763) Lenry válasza tibaimp (#23762) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Nem vagyok színész, de szerintem ennek alapnak kell(ene) lennie

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23764) tibaimp válasza Lenry (#23763) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez jogos!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23766) Szabi® válasza Jorus (#23757) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt az egyedi vonalat, amit beleraktak a Lesivel kapcsolatban hirtelen nem is értettem, aztán nem agyaltam túl, csak belenyugodtam, hogy a sorozat helyenként egy új spin-off, ami néhol sehogy nem követi a történéseket, sem könyvek, sem a játékok alapjául, csak hogy "nyomokban mogyorót és dióféléket tartalmaz", de eddig nem rossz, ötödik epizódnál járok. ;]

(#23767) Deck válasza Szabi® (#23766) üzenetére


Deck
titán

Nekem a játék nagyon erős zenei hiányoznak. Persze jó a 2.évad nagyon is, ezek csak apróságok de akkor is :D

A cikk úgy néz ki igaz volt amit olvastam a 2.évad előtt. Hogy, sok volt a panasz a szex, meztelenségre és visszavettek belőle...

[ Szerkesztve ]

PS5

(#23769) Szabi® válasza Deck (#23767) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen a játékban voltak felejthetetlen szólamok, csinálhattak volna kicsit is hasonlókat.

"A cikk úgy néz ki igaz volt amit olvastam a 2.évad előtt. Hogy, sok volt a panasz a szex, meztelenségre és visszavettek belőle... "

Kárt érte, mert pont attól volt olyan "mature", gondolom átmentek emancipáltba a 14-16 éves gyerekek konzervatív libsi szüleik, hogy "-micsoda szenny ez!? ", hiába a korhatár besorolás.:N

[ Szerkesztve ]

(#23770) Jorus válasza Szabi® (#23766) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én még csak a 3. résznél, próbálom beosztani. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23771) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Van olyan mod a játékhoz, ami az utakra kirajzolja az irányt hogy merre menjek, ha bejelölök valamit a térképen?

Zavaró hogy folyton a térképen kell figyeljem mikor merre forduljak, a tájat meg alig nézem.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#23772) Lenry válasza zolka95 (#23771) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Próbáld a hardcore módszert: kikapcsolod a térképet és az elmondások alapján tájékozódni. Annyit fogod nézni a tájat, hogy megunod :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23773) tibaimp válasza zolka95 (#23771) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én úgy csináltam, hogy belőttem nagyjából az irányt, aztán csak mentem előre keresztül mindenen, ha lehetett persze, így untig láttam a tájat, a viharokat, és persze gyakran be is agróztam banditákat, szörnyeket.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23774) Ovisbig válasza Deck (#23767) üzenetére


Ovisbig
tag

"A cikk úgy néz ki igaz volt amit olvastam a 2.évad előtt. Hogy, sok volt a panasz a szex, meztelenségre és visszavettek belőle..."

Vajon mi lehetett a gondjuk, az első évad sem volt egy Trónok Harca. :U
Persze mondhatnám, hogy ilyen a Netflix filozófia, ha panaszkodnak a (hetero) szex miatt azt rögtön meghallják, de ha két Witcher ugrott volna egymásnak Kaer Morhenben az oké lenne. :W De igazából nekem nem hiányzott, egy-két olyan jelenet volt ahol elfért volna egy kis meztelenkedés pölö a boszis fürdőjelenet, az konkrétan olyan volt mintha utólag cenzúrázták volna. Ja és volt az a jelenet ahol Triss majdnem rá mászott Gartaltra, de ő visszautasította... ott beugrott, hogy Cahill játszott a játékkal és csak az lehetett a visszautasítás oka, hogy ő tisztában volt vele, hogy ez a Triss nem az a Triss. :DD

[ Szerkesztve ]

(#23776) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Megint elsz*rták? Ugye nem? :W Holnap szigorlat so eddig kimaradt de utána terveztük letolni 2 napra 2 szuszra az évadot. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23777) Deck válasza Micsurin (#23776) üzenetére


Deck
titán

Jobb mint az első, nekem nagyon tetszett. Szerintem megéri nézni :D

Az meg, hogy több meztelenség/szex jobban állna a sorozatnak, vagy a játékok zenéi (amiket nagyon imádok) vagy 1-2 változtatás tetszik-e az ízlés kérdése. (nekem ez az eddig fehér volt most ne legyen az dolog nem adja...)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#23778) Jorus válasza Micsurin (#23776) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem nagyon tetszik a második évad, jobb, mint az első, de el kell engedni, hogy a regényekből vagy a játékokból ismert sztorikat, eseményeket keresel. Mondjuk Kaer Morhen és Dijkstra, Vesemir elég jól siker0lt. Egyelőre a 4. résznél tartok, próbálom beosztani. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23779) Szabi® válasza Jorus (#23778) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem is jobb, mint az első évad, de szerencsésebb lett volna, ha az HBO nyúl hozzá ehhez a témához. Ők elég rutinosak már a tonnányi oldalas forgatókönyvek megvalósításában. (Lásd. The Sopranos)
Néha kicsit olyan érzésem volt, mintha húsz évet visszarepültem volna az időben, és a Tv2 féle Hercules sorozatot nézném, egy-egy szörnycsata azt a feelinget hozta. ;]

(#23780) Biga123 válasza Szabi® (#23779) üzenetére


Biga123
addikt

Azért az HBO nak is sikerült a GOT utolsó pár évadát csúnyán eltolni.
De jogos amit mondassz, én most végeztem az első évad újranézésével.
UH lassan nekiállok a 2. nak. viszont az első nézésnél még nem olvastam egy könyvet sem , most viszont túl vagyok 5 könyvön, és ilyen szemmel nézve sokkal nagyobb csalódás volt az első évad. Elsőre tetszett, másodikra nem annyira. Meglátjuk milyen lesz a második évad.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23782) Biga123 válasza #32839680 (#23781) üzenetére


Biga123
addikt

Mondjuk én reméltem a witcher sorozattól egy hasonló szintet mint a GOT volt az első 5 évadban. De sajnos messze lemarad (mondom ezt úgy h a 2 évadot még nem kezdtem el).
az meg hogy a hbo a végén már mellőzte is Martin bácsit, az uccsó évadokban, az meg kapitális baki volt.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23783) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Netfix sori flém vótmá?
Ha nem, kezdjünk bele :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23784) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Én is befejeztem a Witcher sorozat 2. szériáját, és szerintem is szintet lépett a sorozat látványban és sztoriban is. Mondjuk én egyértelműen a játék miatt néztem meg az első szériát, a könyveket nem ismerem.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23785) RetepNyaraB válasza Ragnar_ (#23784) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondjuk az S01-hez képest nem volt nehéz fejlődni, valljuk be. De még mindig kevés szerintem. A dizájnt már átvették a játékokból (főleg W3), önállóság nulla, de megússzák a savazást. A többi; háát, sok szódával, mint a tesco koccintós homoki fehéret...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23786) Alpi.


Alpi.
addikt

Tegnap megnéztem az évadot. Hát... :U Jobb, mint az első, bizonyos dolgokban, de nem értem, miért kellett össze-vissza, többször koncepció nélkül, megváltoztatni a storyt.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23787) Ragnar_ válasza RetepNyaraB (#23785) üzenetére


Ragnar_
addikt

Néztem mostanában fantasy sorozatokat, a legtöbbjük gyengébb, mint a Witcher S2 szerintem. Wheel of Time, Sannarah Chronicles. Oke, hogy még mindig nem egy GoT, de bőven nézhető, és a production value is emelkedett. Az S1-et még Xenázták a kritikusabbak ;] azért az S2 már komolyabb. Majd meglátjuk a LotR milyen lesz, meg a GoT spinoff. Nem nagyon vannak jó fantasy sorozatok , vagy csak én nem tudok róluk.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23788) RetepNyaraB válasza Ragnar_ (#23787) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nincsenek használható fantasy, vagy scifi történetek mostanság (kivéve az Arcane, amely remek, de ugye animáció és rögvest nem mindenki ügye). Tehát felértékelődik ami van. Akkor is, ha amúgy soványka.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23789) Ragnar_ válasza RetepNyaraB (#23788) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az Arcanet akkor megnézem. A Witcher Nightmare of the Wolf animációs film is tetszett.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23790) RetepNyaraB válasza Ragnar_ (#23789) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ja persze az előzmány vicser sztori! Az tényleg jó volt, sokkal sötétebb és konstansabb hangulattal, mint a sori :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23791) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#23790) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ja persze az előzmány vicser sztori! Az tényleg jó volt, sokkal sötétebb és konstansabb hangulattal, mint a sori 

Arcane kicsit lassan indul el, ne kaszáld az első részek alapján...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23793) RetepNyaraB válasza #32839680 (#23792) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ja de én megfilmesítésre gondolok; jó irodalomból sok van, el se lehet olvasni, annyi :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23794) tibaimp válasza #32839680 (#23792) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vagy Drizzt Do’Urden kalandjai R. A. Salvatore tollából, de a DragonLance se lenne utolsó, vagy az Eragon ciklus, amiből készült egy totál felejthető film is. Szóval lenne itt.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23795) RetepNyaraB válasza tibaimp (#23794) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Alapanyag az van bőven, nem vitás. Az Eragon mondjuk pont nekem eszméletlen unalmas volt és igen érződött rajta, hogy egy kiskamasz írta. A film meg említésre se méltó, de ez többnyire igaz a fantasy filmekre. Végül is fejlődés van ilyen szempontból, a vicser egyáltalán nem nézhetetlen, sőt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23796) tibaimp válasza RetepNyaraB (#23795) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én szerettem az Eragon-t, nekem tetszett, de kinek mi. A witcher is tetszik, a sorozat, a könyvek és a játékok is :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23798) Szabi® válasza Biga123 (#23780) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a GOT-nak még csak most állok neki :K Túl sokan mondták hogy jó, így úgy döntöttem pótolom.

(#23799) Jorus


Jorus
nagyúr

Tegnap megvolt a 6. rész is, még mindig tetszik, el tudnám nézni Szomszédok-mennyiségben is. :D Érdekes, hogy sok helyen kb. szó szerint követik a regényben leírtakat, máshol meg teljesen új elemeket hoznak be.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23800) Jorus


Jorus
nagyúr

Neki annyira nem tetszett. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.