Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) edari válasza #32839680 (#24099) üzenetére


edari
őstag

Én erre várok mióta végigvittem a 3. részt, és gondoltam elkezdem az első részét. Hát inkább nem.

[ Szerkesztve ]

(#24102) tibaimp válasza #32839680 (#24099) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Biga123: Ebben van logika, kérdés az, hogy van-e rá erőforrásuk.

morgyi: ennyi... :K

Phoen|x: hajrá :C . Nekem az 1. rész is bejött nagyon. A 2. számomra csak tűrhető (eléggé csőjáték lett) olyan semi-open world, ha szabad így fogalmaznom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24103) minilego válasza tibaimp (#24097) üzenetére


minilego
senior tag

+1

(#24104) melega válasza minilego (#24103) üzenetére


melega
őstag

Szevasztok srácok, lányok!

Srácok nem akarok illetlenkedni, de amikor Ciri a Witcher 3 Wild Hunt végén, amikor legyőzi a fehér fagyot.

Jack de Aldesberg meg arra várt az első részben hogy a fehér fagy elpusztítson mindent.

Nem lehet hogy Cirit meg Jack de Aldesberget megszállta az a gonosz akit a witcherek bezártka az ajtó nélküli házba?

A Netflixes sorozatban volt róla szó.

(#24105) melega válasza edari (#24101) üzenetére


melega
őstag

Szerintem az egész witcher széria mögött a sok véesformára vágott, gyorscsomagolt előrefőzött AC, Faqr Cry, Ghost Recorn, CoD, Battlefield elbújhat. Azokat nmmá régen nem szívvel lélekkel csinálják

Nekem az első része a kedvencem 5 ször játsozttam végig.

Tudom a 3. rész sétagalopp ahhoz képest, de az elsőt imádtam legjobban.
Úgy játszottam hogy kispóroltam a pénzt könyvekre hogy Geralt újra megtanuljon mindent.
5 végigjátszás 250 óra.
A lehetséges befejezések:

Trissből királyi tanácsadó lesz, és a tündék és a rend egymás vérét ontják
Foltest megbocsát a másfajúaknak tündék, törpök ehhez bankrablás során és utána is a tündék mellett kell állni
Jack de Aldesberget eltemetik, de ehhez Shanit kell választani, és a rend mellett állni bankrablás során, és utána is.

A második részét végigvittem:
A haramdik azt a befejezést folytatja hogy Geralt a másfajúak oldalára áll, és a végén a tündének segít nem Trissnek. Trisst meg kiszabadítja Foltest gyilkosa.
Másik lehetőség az írnok oldalára állni, a a végén pedig az írnoknak segít nem Trissnek akkor Trisst ismét kiszabadítja foltest gyilkosa, a végén választhatunk leöljük e Foltest gyilkosát!

A harmadik részben van több száz órám:
Lehetséges befejezések:
Ciri meghal
Ciriből witcher lesz
Ciriből császárnő lesz

A Blood and wine lehetséges vége:
Geraltot börtönbe zárják
Anna Henriettát megöli a testvére
Anna Henriettával megbékél a testvére

[ Szerkesztve ]

(#24106) melega válasza Phoen|x (#24100) üzenetére


melega
őstag

Én imádtam mindekttőt, mondjuk az elsőp részét jobban.

(#24107) Alpi. válasza melega (#24104) üzenetére


Alpi.
addikt

A Fehér fagy egy ősi jövendölés. Gyakorlatilag egy jégkorszak eljövetele Geralt és a többiek által ismert világban. Az, hogy a W3 végén, mikor Ciri átlép a portálon mi is történik pontosan Vele, illetve van-e és ha igen, milyen hatása a proféciára, jó kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24108) RetepNyaraB válasza melega (#24105) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Érdekes én kitartok, hogy a második relatív kompaktsága miatt és rusnya politikai szrakvarásából is kifolyólag a kedvencem. Persze a hármas az Opus Magnum, nem vita, de évekbe telt kipörgetnem, annyira hosszú. Azért az egyes se rossz, de ott az életem elunom a szaladgálásban, arra nagyon ráférne egy jó kis reform,

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24109) melega válasza RetepNyaraB (#24108) üzenetére


melega
őstag

Az első részben én is sokat rohanmgáltam hogy meglegyen a 7 kristály amivel ki tudok nyitni egy kaput portált, amikor mondja Triss hogy Kosvelő hamis nyomán jutott el értem.

A másodikban 60 órám van, és oladlt kellett választan az írnok aki kihozott a börönből, vagy a tünde.

A harmadikban
Előszőr a mocsári banyát kellet leölnöm bed ending, utána volt játékleírásom mit kell csinálni ogy Ciri túlélje a fehér fagy elleni küzdelmet, de erről nem akarok spoilerezni.

Egész nyaramat 2-szeri a végigjátszására áldoztam hogy Ciriből witcher legyen

Ciriből császárnő legyen, az egy secret ending abban az esetben jön elő ha Ciri túléli a fehér fagy elleni küzdelmet, és a vége felé a fürdőmester mikor kéri öljem meg társaimat őt ölöm meg.

Mellesleg a Blood and Winenál adta magát a best ending, miután a meseszálon megvettem Anna Henrietta testvérének a karkötőt.

Imádtam az egész szériát, de 2,5 hónapig a két jó befejezéshez mást se csináltam csak egész délutánokat játszottam.

Állítólag a witcher játékok forgatókönyv aírója, írja a 4. részét pletykák szerint, de nem kéne, csak az előző részeket utánozná.

Mi erről a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#24110) Silverboy válasza melega (#24109) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Fürdőmester?
Sigismund Dijkstra, Volt Redánia kém főfőfőfő atyauristene :D

Írnok...
Vernon Roche, Kéksávosok és Temeria főfőfőfő kommandósa, és kémelhárítója

Tünde...
Iorweth, főfőfőfő tündék lázadó vezetője...

Azt, hogy a játék (könyv/film/képregény/kiskutya) világát és nagy részét nem értetted, pedig magyar (és abból is a jó féle mármint a játék többiről nem nyilatkozom :B ). Nem személyes, ez jön le az írásodból. W3 endingnél 2 tétel nehéz nagyon a Mocsár és B&W... ahhoz kell gógyi, a többi meg pite kategória, hogy mi miért, konkrétan a karakterek mondják el illetve politika :U. Vagy csak a filmek kavartak meg :DDD

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24111) melega válasza Silverboy (#24110) üzenetére


melega
őstag

Már 2 éve játszottam a 3 al és 2 vel utoljára már nem emlékezetem Vernon roche nevére, és Iorweth nevére sem, de tudtam hogy ő a tündék lázadó vezetője.

Vernon Roche nevére sem, már arra sem hogy kémelhárító 2 év alatt sokat felejtettem a játékról.

A harmadik rész igazad van majdnem ez egész pite kategória, legalább is az első részhez képest.

Amúgy azóta dolgoztam, nem játszottam witcherrel, úgyhogy sokat felejtettem belőle, de a 3. részt nem vagyok hajlandó újrakezdeni.
Annyira hosszú volt mondom 2 befejezés a kiegészítőkkel egy teljes nyári szünet.
Úgy hogy egész délutánokat játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#24112) melega válasza Silverboy (#24110) üzenetére


melega
őstag

Megkérdezhetem hány éves vagy? Olyan 20-30 közöttinek gondollak.
ÉN 36 vagyok.

(#24113) Silverboy válasza melega (#24112) üzenetére


Silverboy
aktív tag

27-28 mivel jövőhéten töltöm ~ semmi gond.

Én sem ma játszottam ki, w1 - w2 még suli és munka mellet, van annak már vagy 6-7+ éve.
Azért írtam oda semmi személyes csak így látszott az írásodból (se hangsúly se semmi, nehéz konkretizálni, hogy memória kopott vagy csak jött egy "newgen" és végigfutott rajta (sajnos az utóbbi több topikba is tapasztalható, anno pl.: Cyberpunknál) -> Ennyi elég lett volna: Rég játszottam vele/nem emlékeztem -> nem kellet volna "magyarázkodni", főleg nem egy publik fórumon meg főleg nem :B.

Igen az első részben nehezebb 1-1 befejezést elérni, talán a legnehezebb, teljesen semlegesnek nekem pl.: sosem sikerült, azok a fránya érzelmek :DDD

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24114) Biga123 válasza Silverboy (#24113) üzenetére


Biga123
addikt


:DDD

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#24115) Phoen|x válasza Biga123 (#24114) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lol. :))

Go Gunners!

(#24116) Silverboy válasza Biga123 (#24114) üzenetére


Silverboy
aktív tag

;] ;] ;] felröhögtem az iroda közepén... KÖSZ :DD

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24117) melega válasza Silverboy (#24116) üzenetére


melega
őstag

Amúgy informatikusként(programozó, rendszergazda) dolgozl irodába, könyvelőként, közgazsdászként?

Én fizikai munkán vagyok, de én is ifnormatikát végeztem., de nem vettek föl annak.

(#24118) melega válasza Biga123 (#24114) üzenetére


melega
őstag

Ezt hogy érted?

(#24119) Silverboy válasza melega (#24117) üzenetére


Silverboy
aktív tag

IT/Jog, 40/60 %-ban egy speciális területen, nem alsó szinten.

Biga123#24114
Meme-el válaszolt, tetszett neki a kifejtésem :B.

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24120) Ovisbig válasza Silverboy (#24110) üzenetére


Ovisbig
tag

"Írnok...
Vernon Roche, Kéksávosok és Temeria főfőfőfő kommandósa, és kémelhárítója"

Vernon miért volt írnok?
Ezelőtt még sehol és senkitől sem hallottam így említeni. Pedig a könyveken kívül mindent ismerek a témában, de nem rémlik. :F

(#24121) Silverboy válasza Ovisbig (#24120) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ne tőlem kérdezd :) melega -nál a kérdés :R

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24122) melega válasza Ovisbig (#24120) üzenetére


melega
őstag

Kémelhárító volr rosszul emlékeztem.

Szerintem nem kell a Witchernek folytatás!
Az előző részeket utánozná, az első részét meg szerintem nem éri meg nekik remakelni.
Azt mondta Geralt szinkronhangja hogy a Witcher 3 folytatásának Ciriről kell szólnia, de nem kell neki folytatás. Fájó ezt kimondani, de nem. Az a befejezést folytaztná hogyí Ciriből witcher lett.

[ Szerkesztve ]

(#24123) Silverboy válasza melega (#24122) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Nem is lesz Dzseráldóval (Gerált) története itten véget ért. Jócakkát.

De a Világban, a karaktereknek még sok sok mondani valójuk van, Rebesgetik a Witcher 4-et, én meg ennek csak örülök, de még nagyon messze vagyunk tőle alsó hangon 4+ év.

Az első rész pont az amire ráfér a remake, nagyon sokan nem nyúlnak hozzá, a malőrős gameplay miatt. :K

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24124) Lenry válasza Silverboy (#24123) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Az első rész pont az amire ráfér a remake

de inkább ne.
fantáziátlan dolog.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24125) minilego válasza Silverboy (#24123) üzenetére


minilego
senior tag

Én mar annak is örülnek, ha az első rész kijonne konzolra. :K

(#24126) tibaimp válasza minilego (#24125) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is pont ebben bíznom, hátha kiadják az új konzolokra, és ez miatt egy kicsit/nagyon felpimpelik, ami persze kijön PC-re is.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24127) melega


melega
őstag

Srácok:
Szerintem ez az első rész remakje, vagy egy Ciriről szóló epizód lesz, Geralt mondta hogy a következő witcher játéknak Ciriről kell szólnia.

Most azonban az is kiderült, hogy a lengyel stúdió mikor kezd el dolgozni a következő nagy projektjein. A lengyel Rzeczpospolita című lapnak adott interjújában, amikor arról kérdezték, hogy a CD Projekt tervez-e a Cyberpunk és a The Witcher mellett más IP-k fejlesztését is, Adam Kicinski elnök elmondta, hogy ez a két cím nagy potenciállal rendelkezik.

A stúdió így továbbra is csak erre a kettőre koncentrál, és 2022-ben kezdi meg a nagy költségvetésű AAA játékok fejlesztését mindkettő esetében.

[ Szerkesztve ]

(#24128) minilego válasza tibaimp (#24126) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem pimp nelkul is jó lenne, elég a magyar szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#24129) melega válasza minilego (#24128) üzenetére


melega
őstag

Értem nekem megvan pcn úghyogy nem érné meg ráncfelvarrás nélkül konzolra.
Én amúgy Ciriről szóló részt várok
Persze annak ellenére a mellékszál szólhat Jenefferről is, esetleg olyan is lehetne ami a tündékről szól az is egy nagy ötlet, és abszolút nem majmoláná az elődöket.

(#24130) Silverboy


Silverboy
aktív tag

Biztos tényleges fejlesztésbe nem kezd idén. CP-t gatyóba kell rázni a renomét befoltozni, előkészítési munkák, concept gyűjtés folyhat.

Nem hiszem, hogy Ciriről szól majd. Nagyon szép lezárást kaptak, de ez mine vélemény.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#24131) minilego válasza melega (#24129) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem is ott pihen a steam könyvtárban a többi 7-800 játék között, de nincs már PC-m. Múltkor a fiam laptojan nyomtam egy picit, nekem most is tetszik, nem vagyok grafika mániás.

(#24132) Biga123 válasza Silverboy (#24119) üzenetére


Biga123
addikt

Nem mém. Screenshot ;)
Amúgymeg most értem az NG+ végére. Kétszer. Láttam az unseen eldert is. De vissza kellett töltenem. De szerintem a w3 túl rövid, 2x 170 óra az semmi ezzel a játékkal. :O

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#24133) Alpi.


Alpi.
addikt

No, ki szeretne tesztalannyá válni ? Komplett modpakk átvitel beta 0.1v ? :)
Egyelőre az lenne a lényeg, hogy megvizsgáljuk, működik-e az áthelyezés, mik az esetleges buktatók, stb. A végeredmény még nem feltétlen a legjobb, egyelőre az lenne a lényeg, hogy kiderüljön a módszer mennyire életképes.
Egy elég jól "kinyitott" W3, jó pár grafikai mod, hibajavítások tömkelege amit tartalmaz a "csomag". Ha van jelentkező, akk elkezdem összecsomagolni meg készítek egy videot, hogy mivel, mit kell csinálni, stb.
Legjobb lenne ha valaki olyannak tudnánk átrakni, aki most indítana vagy nem rég kezdett egy játékot, hogy minél több hiba (ha lesz. :D) kiderüljön. Még jobb lenne, ha Steam-es verzió lenne (vagy az is), mert icipici különbség van a 2 típus közt. Elvileg tartalmazza az "unification patch"-et is a pakk, de na... Az a tuti, ha meg is történik. :) Bár ez a legkevésbé érdekes sztem.
Ja, még valami ! Nagyon gyenge vga-val nem biztos, hogy jó lesz. Nem kér sokkal többet, mint az alapverzió, nem kell megijedni, de pl. a sok, nagy text ha nem fér el a vramba rendesen, akk az letesteli a mutatványt.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24134) Alpi.


Alpi.
addikt

Anno szóba jött a sötét éjszaka kapcsán a fény - árnyék rendszer és próbáltam "felmenteni" a fénytelen helyzetek túlzott sötétjét amiatt, mert így kontrasztosabb árnyékokat (fényeket) kapunk, ami sztem jó. :) Vanillába van egy erős "mű" fény a karakter körül. Mintha Geralt egy fényforrás lenne. Ez segít hogy lássunk barlangokba, éjszaka is, stb.
Viszont gyakorlatilag megöli az árnyékrendszert Geralt körül, mivel egy erős, középről sugárzó fényforrás mellett nem lesz árnyéka egy gyertyának pl. Félig poénból elkezdtem egy vanilla meg egy modolt W3 videot futtatni és aztaq' !! :Y Tudtam, hogy ezek a hatások, ellenhatások működnek, de egymás mellett a kettő nagyon durva ! Hiába láttam sokszor egymás után különböző verziókat, nem tűnt ennyire nagynak a különbség !
[vanilla vs. LM]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#24135) melega válasza Biga123 (#24132) üzenetére


melega
őstag

Igaz többet is beletehettek volna, de nagyon elfoglalt embereknek meg nincs idejük egy 50 órásra sem Dark souls remasteredre, és Horizon Zero dawnra sem.
Nekik 10-20ó rás bőven elég ha sztoriközpontú a játék lásd: Last of Us, God of War

[ Szerkesztve ]

(#24136) melega válasza Silverboy (#24130) üzenetére


melega
őstag

Tudom Geralt meg a Blood and Wine végén borász lett, és Anna Henrietta és testvére megbékéltek egymással, és Ciriből witcher lett, a másik jó véglet hogy császárnő.

minilego: Én se mvagyok grafika mániás, de szarabb grafikán mint a Witcher 2 futott már nem szeretek játszani.

[ Szerkesztve ]

(#24137) Biga123 válasza melega (#24135) üzenetére


Biga123
addikt

A nagyon elfoglalt emberek el vannak foglalva , és nem játszanak , szerintem .
Ha meg jó a játék és beszippant, akkor ha nincs időm, ritkábban játszom , és nem zavar ha tovább tart , sőt. De kinek a papné, kinek a paplan. Én ezt már elengedtem h mindent ki kell játszanom, arra úgysincs idő. Érdekes h a GOW ot említetted, de nekem az nem jön be, nagyon más , Hack and slash , és azon kapom magam néha, h már megint W3 ban gwent-ezek egy random kováccsal, mert meg kellett nézni, h minden rendben megy e a birtokon, és akkormár, ha már ott vagyok ;]

#24134 Alpi.
Azért a videó végén Geralt arcán az árnyék nekem már tolakodó a moddolt verzióban, de tényleg érdekes így egymás mellett látni a kettőt. És klasszisokkal jobbak a fényviszonyok a moddolton.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#24138) melega válasza Biga123 (#24137) üzenetére


melega
őstag

Nekem ami bejön és elő is rendeltem Horizon forbidden West, Final fAtasy XVI mondjuk azt korai volt, Plague tale requiem.

Amúgy MMorpgben a Witcher széria maradt az örök kedvenc.
A legjobb mmorpg amivel valaha játszottam.
Minden résznek megvan a szépsége.

(#24139) Deck válasza melega (#24138) üzenetére


Deck
titán

A Witcher nem MMORPG.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24140) Szabi® válasza melega (#24138) üzenetére


Szabi®
addikt

Action role-playing rpg elemekkel.

(#24141) melega válasza Szabi® (#24140) üzenetére


melega
őstag

ÉRtem, de akkor is a kedvenc akció szerpjáték szériám.
Se előtte se utána ilyen jó akció-szerpjátékkal nem találkoztam, sőt jobban szeretem a középkori dark fantasy környezetét mint a Cyberpunk modernkori környezetét.

(#24142) Phoen|x válasza melega (#24141) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ha hasonló jót akarsz próbáld ki a Skyrim-et.

Go Gunners!

(#24143) Deck válasza Phoen|x (#24142) üzenetére


Deck
titán

Dragon's Dogma? Bár egyikkel se játszottam még.

PS5

(#24144) Lenry válasza melega (#24138) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Forbidden Westet én is várom, csak még kellene vennem egy Playstationt is :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24145) TheNewDawn válasza Deck (#24143) üzenetére


TheNewDawn
addikt

+1 a Dragon Dogma mellé, 500X jobban élveztem mint a SKyrimet.

(#24146) melega válasza Lenry (#24144) üzenetére


melega
őstag

Én már beszereztem a ps 5 öt.

Olyan axkluzív cíymek miatt vettem a ps 4 et is.

mint God of WAr
Horizon Zewro Dawn
Last of US 1,2
Ghost of Tsushima
Uncharted játékok

(#24147) melega válasza Deck (#24143) üzenetére


melega
őstag

Láttam videót róla majd egy lack Friday keretein belül talán behúzom.

(#24148) melega


melega
őstag

Srácok sokan nyafaogtqk köztük Videójátlék Zsolt is hogy 2. végigjátszás során is azt a befejezést kapják hogy Ciri meghal, nem látták át a játékot.

Az első részben kipróbáltam mi van ha Alvint Trisshez viszem, és független maradok a tündéktől és a rendtől
Mellesleg ebben az opcióban, könnyű fokozaton alig tudtam leölni a tündéket a mocsárban.
Trissből királyi tanácsadó lett, és a rend és a tündék egymás vérét ontották.
Mi van ha a tündék mellett tartok ki
Akkor tök mindegy kihez viszem a gyereket Alvint Foltest megbocsát a másfajúaknak
Mi van ha Shanihoz viszem Alvint, és a rend mellett állok
Abban az esetben Jack de Aldesberget eltemetik a végén a rend lovagjai ott állnak a sírjánál mind

A harmadik rész meglepődésemre azt a befejezést folytatja mely szerint
A tündének odadobom a kardját, elárulom ezel Rochot, és a végén a tündét keresem föl Ivorethet, a lázadók fő vezetőjétTrisst kihozza Foltest gyilkosa a börtönből, ésa végén a sárkány szívébe szúrom a tört.
Akkor kiderül hogy az is varázslónő, akit segítettema másfajúak védelmében.
/SP]

A háromban az összes befejezést megkaptam ezt Lenryvel beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#24149) melega


melega
őstag

Valamit nem értek.

Mér jobb befejezés az ha Ciriből witcher lesz és megölöm Rochot és társait, hogy Dijkstra éljen?

Minthogy Dijkstrát ölöm meg és ciriből császárnő lesz, és Novigrád leigázza északot?

[ Szerkesztve ]

(#24150) Phoen|x válasza Deck (#24143) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azt nem ismerem. :B

Go Gunners!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.